Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gratuluję Czarnulku :-) Ja jeszcze tylko zaniosę wyniki badań do ginekologa i jak wszystko jest OK, to mogę zacząć odliczać do okresu i zaczęcia łykania pigułek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Czarnulku :-) Ja jeszcze tylko zaniosę wyniki badań do ginekologa i jak wszystko jest OK, to mogę zacząć odliczać do okresu i zaczęcia łykania pigułek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia1988
:) w czwartek (następny) do ginekologa... on rozwieje wszystki moje wątpliwości... jakoś już się nie mogę doczekać bo się jednak troszkę stresuję po tym postinorze... w ciąży nie jestem ale nadal nie wiem czy dobrze zrobiła z tabletkami... całuski:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Sluchajcie dziewczyny zajrzalam na te strone z kalendarzykiem dni plodnych i nieplodnych, ktory wkleila Lojka i tak sie zastanawiam, dlaczego przed samym okresem i w pierwszym dniu okresu wg tego kalendarzyka sa dni trudne do okreslenia jako plodne badz nie. Przeciez pewnikiem jest, ze dni przed samym okresem to sa dni najbardziej nieplodne i na 100%pewne. Po okresie bowiem wystepuje nieplodnosc wzgledna, potem w czasie okoloowulacyjnym plodnosc i po owulacji nieplodnosc bezwzgledna, wiec o co chodzi w tymi dniami trudnymi do okreslenia, bo nie kumam. Umiecie to jakos wytlumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz... kalendarzyk nie należy do najlepszych metod antykoncepcji i pewnie dlatego uznali, że mimo wszystko przed okresem jest te kilka procent szans, że jednak sie zajdzie w ciażę. Ale masz rację, we wszelkiej literaturze dni przed okresem są uznane za dni niepłodne. A tak dodam, że dziś zaczęłam brać tabletki :-) Już nabrałam pewności, że na dziecko jeszcze nie przyszedł czas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym czasie nieraz tak sie zdarza ,że podobno może wystąpić po raz drugi jajeczkowanie . Nie zdarza sie to nagminnie , ale sama znam taki przypadek ,że kumpela w noc poślubną miała 4 dzien okresu , ale namiętność zwyciężyła , mimo tych wwszystkich nieudogodnień związanych z okresem . Byli chociaz pewni ,że nie będzie w ciązy , a tu- niespodzianka . Chyba stres związany ze slubem wszystko pomieszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Salmah, już wiem, co miałaś na myśli. Tam wychodzi z tego kalendarzyka, że dni niepłodne to te dni \"oscylujace\" wokół owulacji są uznane za niepłodne, a względnie niepłodne to tak jak napisałaś - co za bzdura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli mogę się wtrącić
niczymgłupiszczeniak ----> mam jedną radę :) jeśli oczywiście mogę coś wtrącić :) ja biorę tabletki od ponad roku i powiem Ci, że najlepiej jest je zażywać wieczorem tuż przed spaniem a nie rano :) także przestawiaj sobie codziennie o 2, 3 godziny jej zażywanie żebyś doszła do wieczora :) jutro np zażyj nie o 8 rano tylko o 10, pojutrze o 12 itd :D zażywanie ranne zawsze niesie jakieś ryzyko bo anuż Cię biegunka zlapie po śniadanku itp :) a jak zażyjesz wieczorkiem i pójdziesz spać to tabletka się na bank wchłonie :) pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
Kochane witam Was widze ,że działo sie tu troszke , okresy podostaqwałyście , ciesze się :) kochani ja tez miałam niby normalny okres ale nadal sie boje ,że to ciąża i zriobie ten test za jakis czas :( widze też ,że nie zabrakło pewnych kompromitujacych swoimi wypowiedziami osób ,ae takich należy olać :) całuski kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzięki za radę bardzo, ale... wolę jednak nie brać wieczorem, otóż często zdarzaja mi się różnego rodzaju nocne imprezy ( wiadomo - student ;-) ) a ponadto mam kiepską pamięć... Za dnia sobie jeszcze mogę przypomnieć po bezpiecznym upływie czasu, a przez noc już nie bałdzo... Ale dzięki jeszcze raz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli mogę się wtrącić
niczym głupi szczeniak ---> ok Twój wybór :) ale powiem Ci że ja tez nie chodze spać o 20:00 tylko najczęściej o 2 w nocy a tabletki zażywam ok 24:00 :D i trzech ginekologów mi powiedziało, że najlepiej zażywać przed spaniem bo wtedy jest 100% pewności, że tabletka się wchłonęła :) ale oczywiście nie naciskam tylko chciałam zasugerować :) p.s ja mam ustawione przypomnienie w komórce bo jestem strasznie roztrzepana i zapominalska ale dzięki niemu nigdy nie zapomniałam o tabletce :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 21
Kochane zrobiłam test wynik - ale nadal plamię niezbyt obficie ale juz od niedzieli w sumie od poniedziaku,co robic?Pomożcie,maiłyscie tak jak ja?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 21
Kochane zrobiłam test wynik - ale nadal plamię niezbyt obficie ale juz od niedzieli w sumie od poniedziaku,co robic?Pomożcie,maiłyscie tak jak ja?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna- ja krwawiłam , plamiłam przez 2 tygodnie , aż w końcu ginek kazał mi zacząć brać piguły i zrobić usg dopochwowe. Miałam w kwietniu dostać okres od 24 , z ginem gadałam 28 i zaczął od razu brać pigułki ,żeby to wyregulować . Po 2 dniach brania piguł skończyło się, usg wyszło oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
cześc kochane właśnie weszłam w tą stronkę : http://czari.info/fkreeca/ początkowo się smiałam bo kolezanka mi przysłała ,że to strasznie wciaga ta melodia , śmiałam się a teraz słucham :) heh , rzeczywiście wciąga troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
też Cie bardzo lubie :) hehe ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka19
kochani!! mam pytanie: czy ktorejs z Was wyszedl nie do konca pozytywny, ani negatywny wynik testu po zarzyciu postinoru?? tzn.jedna kreska wyraznie czerwona, a druga wyraznie bledsza, ale nie calkowicie biala. czy tabletka ma wplyw na wynik testu?? czy to znaczy, ze jestem w ciazy?? wzielam tabletke 27.04, a okresu ani widu, ani slychu. bylam w zeszly poniedzialek u ginekologa i badanie w sumie nic nie wykrylo, ale powiedzial, ze nie mozna w sumie wykluczyc ciazy. co mam robic?? pomozcie!! pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka --> a jaki test robilas? Z tego co ja czytalam,to nawet najbardziej blada druga kreska wskazuje ciaze. Ale dla pewnosci zrob sobie jeszcze jeden test INNEJ firmy. Albo isc na badania z krwi, chociaz ja na to sie nie odwazylam :) zrob jeszcze jeden tescik,zobaczysz co wyjdzie. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
Karolinko - zgadzam się z czytelniczką forum ,zrób kolejny test i wtdey się przekonasz ,a dokładnie tak samo jak moja przdmówczyni czytałam ,że nawet słabiutka druga kreseczka oznacza ciąże ... pozdrawiam .. napisz o wyniku kolejnego testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
a ja robie jutro z rana test :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka19
no ale zrobilam pierwszy test i kreski byly bardzo podobne. a po kilku dniach zrobilam inny test i druga kreska byla bardzo blada. ginekolog tez nic nie stwierdzil. wiec juz sama nie wiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka ---> jakiej firmy te testy robilas. Jesli na pierwszym byly dwie kreski no to hmmm... na drugim blada druga ... mnie najlepiej podpasowal babytest - najwyrazniejszy. Pretest jest fajny bo ma pojemniczek na mocz,ale wyniki sa jakies takie niewyrazne :) Nie chce Cie straszyc, ale tak jak napisalam - chocby blada druga kreska to wskazuje na ciaze. :( jesli wpadka byla 27.04 to ginekolog powinien wyczuc 3/4 tyg ciaze, najlepiej chyba zrobic usg. No albo jeszcze jeden test. Niech sie malenka wypowie,ktory test najlepszy bo ona zrobila podobna ilosc testow co ja :) czyli sporo :) Ginekolog nic nie stwierdzil,bo napisalas, ze bylas u niego w poniedzialek (licze 15.05) to ciezko wykryc ciaze. nie minely wtedy od wpadki te 3 tygodnie. A jesli bylas 08.05 to juz na pewno nic by nie wyczul.Zwlaszcza gdy nie masz stalego ginekologa,ktory znalby Twoje cialo.Wiec Karolinka, mykaj po test, jutro rano zrob i pochwal sie nam wynikiem. Trzymam kciuki za Ciebie 🌼 Malenka --> trzymam kciuki za jutrzejszy test, ale jestem PRZEKONANA,ze bedzie NEGATYWNY! Inaczej byc nie moze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
czytelniczka_forum - oby kochana :( oczywisćie wszystko dokładnie napisze na forum o wyniku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×