Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Karolinka, jeśli do wpadki doszło 27.04 to nawet teraz ginekolog musiałby znać Twoje ciało lepiej niż własną kieszeń, żeby wyczuć ciążę. Niestety, chyba dziewczyny mają rację :( Trzymaj się cieplutko. Jesteśmy z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka19
ale zazylam postinor juz po 7 godzinach, wiec teoretycznie powinien zadzialac... czy nikomu z Was nigdy to nie sfalszowalo wynikow testow?? no a u ginekologa bylam 19/20 dni po wpadce. juz sama nie wiem. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam stracha, teraz mam 4 okres po postinorzem dostałam dzisiaj, ale powinnam dostać w poniedziałek czyli spóźnił mi się 6 dni, i sobie nawkręcałam że przecież podobno w ciąży można do 3 miesięcy krwawić i mieć normalne miesiączki:/. Np na jednym forum było napisane: \"Tak może być aż do 12 tygodnia - kosmówka do tego czasu nie pokrywa całej ściany macicy i jest z czego krwawić.\" \"Ja mam znajomą, która w trzeciej ciąży miała trzy kolejne miesiaczki i dopiero tycie i brak czwartej ją zaalarmował. Chłopak urodział się jak najzupełniej zdrowy!\". Ale chyba nie mam co się martwić, choć narazie to na jakieś plamienie wygląda a nie miesiączkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka, nie wiem Słońce, ile w tym prawdy, ale dużo ostatnio dziewczyn się odzywało, które wpadły po Postinorze... A też zażyły kilka godzin po \'wpadce\'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka88a
mam pytanie ile czasu musi uplynac od sosunku bez zabezpieczenia zebym mogla isc do ginekologa ktory stwierdzi ze jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka88a
dzisiaj jakiej 7 godzin temu zazylam pierwsza tabletke postinoru czy to normalne ze mam bialy sluz (mam 13 dzien cyklu dzisiaj)???????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka88a
dzisiaj jakiej 7 godzin temu zazylam pierwsza tabletke postinoru czy to normalne ze mam bialy sluz (mam 13 dzien cyklu dzisiaj)???????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka88a
dzisiaj o 10 30 zazylam postinor mam 13 dzien cyklu i mam bialy sluz czy u was tez takie cos wystąpilo po zazyciu tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Do Anka -> Tak no normalne, ze masz bialy sluz. Postinor bardzo szybko zageszcza plodny przezroczysty i ciagnacy sluz i robi sie bialy, gesty, metny. Siodma godzina to dosc szybko, nie martw sie, napewno zadziala, a co do wykrycia ciazy, to najszybciej wykryje ja test w dniu spodziewanej kolejnej menstruacji, a ginekolog najlepiej usg, ale to po 4 tyg. najszybciej. Ja radzialabym skoro sie tak martwisz zrobic za dwa tyg. badanie krwi - szybki i pewny wynik. Karolina-> Kurcze, nie wyglada to dobrze Karolcia, aczkolwiek na pocieszenie Ci powiem, ze mi raz tez wyszedl niepewny wynik i byla delikatna kreseczka, to bylo rok temu i nie bylam wtedy w ciazy. Zrob badanie krwi albo usg. Buzka, trzymam kciuki mocno:* Malenka-> W Twoim przypadku jestem pewna na 1000000%, ze to nie ciaza, oczywiscie test zrob, uspokoj sie, ale moim zdaniem masz rozchwiana gospodarke hormanalna i nic wiecej. Trzymaj sie Malenka i koniecznie napisz nam, jak juz zobaczysz negatywny wynik bede sie cieszyc z Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka88a
dzieki Salmah za odpowiedz a gdybym poszla do ginekologa w tym tygodniu to co mi moze powiedziec?moze juz stwierdzic czy jestem w ciazy? Postinor wzielam po 12 godzinach od stosunku a ten śluz pojawil sie po 7 godzinach od wziecia tabletki bo nie wiem czy mnie dobrze zrozumialas czy moge zrobic cos jeszcze zebym nie byla w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Mysle ze zrobilas juz wszystko, a 12 godz. to i tak szybko, wiec spokojnie. Do ginekologa bym nie szla nawet, bo i tak nic Ci nie powie i karze zrobic test w dniu miesiaczki potencjalnej. Bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka88a
mam jeszcze jedno pytanie bo czytalam ze po postinorze sa bóle podbrzusza jajników itp. Mnie nic nie boli czy to normalne czy moze tabletka nie zadziałała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Aniu bol to skutek uboczny, skoro Ciebie nic nie boli, to tylko sie ciesz, a zadzial postinor napewno...swiadczy o tym chociazby zmieniony sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka88a
dzieki Salmah troche sie uspokoilam bo jak sie naczytalam wczesniej u ilu dziewczyn wynik testu ciażowego wyszedl pozytywny to az mi sie słabo zrobilo dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Bedzie dobrze Aneczko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka88a
skorzystalam z kalendarzyka i wyszlo ze jutro zaczynaja mi sie dni plodne.gdyby doszlo do stosunku w dni plodne to jest wieksze prawdopodobienstwo ze tabletki nie zadzialaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka88a
halo dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tamtej miesiączki - drugiej po POSTINORZE minęło już kolejne prawie 40 dni a miesiączki jak nie było tak nie ma... Kurcze - ale to badziewko mnie rozregulowało:( Sorki nie odzywałam się tak długo, bo mam teraz straszny młyn w domu - mama ma rekę w gipsie i nie jest się nawet w stanie sama pdrapać po tyłku, plus ojciec, który się nie splami pracą w gospodarwie domowym - masakra...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
Magda - nie martw się kochana moje pierwsze krwawienie po postinorze tez nie wygladalo normalnie , dopiero drugi okres był w normie czyli ten co teraz mialam ,więc bedzie dobrze kochana zobaczysz :) ❤️ Salmah - kochana miałaś racje wynik negatywny :) ❤️ Jupi :) ;) mam nadzieje ,ze test nie kłamał ;) wiem jedno , juz pierdziele i sie przestaje stresować ciąży nie ma i niebędzie w najbliższych 6 latach :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Malenka ->> No to sie ciesze razem z Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
Salmah - ❤️ ❤️ ❤️ ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Dostalam dzisiaj drugi okres po postinorze :) uuuulgaaaa i tak sie ciieeeszeeee :) tym bardziej,ze dostalam ja 11 dni po dacie spodziewanej miesiaczki. Ale przy moim obecbym stanie psychicznym to dziwie sie,ze wogole dostalam okres. Malenka --> gratuluje wyniku! wiedzialam,ze tak bedzie. Aneczka --> zrobilas wszystko co moglas, teraz trzeba czekac. To czekanie jest najgorsze, ale niestety nie ma innej rady. Wszystkie tu jestesmy razem z Toba i czekamy razem z Toba. Trzymaj sie :* Karolinka --> lekarzowi trudno wykryc 3/4 tygodniowa ciaze. W 4 tygodniu mozna zrobic usg, albo juz teraz pojsc na testy krwi. Ja tam wyznaje zasade,ze lepiej jest wiedziec niz sie domyslac. Calym sercem jestem z Toba ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzien temu zazylam postinor,jak juz wczesniej napisalam druga tabletke zazylam dopiero po 18 h a nijak jest napisane w ulotce po 12 h do dzis nie zauwazylam zadnych skutkow ubocznych! Czy wszystko jest oki? Kazda kobieta ma jakies objawy skutkow ubocznych po zazycieu postinoru? Ani ja ani moj chlopak nie jestesmy pewni czy gumka pekla przed czy po wytrysku i czy w ogole pekla, bo czytalam ostatnio w gazecie ze kobieta tez moze miec czasem tzw.wytrysk ale oczywiscie bez nasienia! Co o tym myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewkaa ---> nieprawda, nie wszystkie dziewczyny maja skutki uboczne, co wcale nie wskazywalo,ze tabletki nie zadzialaly. Czytalam tutaj o dziewczynach, ktore nie mialy zadnych skutkow ubocznych i wszystko zakonczylo sie OK. Albo skutki uboczne wystepuja u nich dopiero przy drugim czy trzecim okresie. Takze Ewuś, badz dobrej mysli. Mnie np. bolal prawy jajnik i to wszystko. Zadnego krwawienia, plamienia, bolow piersi itp itd. Kazda z nas jest inna i na kazda z nas inaczej dziala lek. A to ze nie masz skutkow ubocznych nie oznacza,ze jestes w ciazy! :) trzeba czekac na okres, a jak nie chcesz dluzej czekac to zrob test. To naprawde pomaga. Trzymaj sie cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewkaa, jak to bywa ze skutkami ubocznymi - nie występują u każdej osoby zażywajacej jakiś lek - tak samo jest w przypadku Postinoru, skutki uboczne mogą, ale nie muszą wystapić. A co do tego, że zażyłaś 18, a nie 12 godzin po drugiej tabletce... nie mam pewności, czy jest to jakiś wielki powód do obaw, bowiem niektóre kobiety biorą tylko jedną tabletkę i jest OK, a Ty wzięłaś tą drugą i to nie po takim tragicznym upływie czasu... Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :):) Dziewczyny,chcialam Wam cos napisac- nie po to zeby Was wystraszyc,ale żebyscie cos zrozumialy.... po krotce moja historia {jest rowniez kilka stron wczesniej} 6 luty zazywam postinor {2 tabletki}, wszystko jest ok, mam objawy tzn plamienie,zle samopoczucie,klucie....brak ochoty na cokolwiek [np seks-obiecana wstrzemiezliwosc do nastepnego okresu] 26 marca - pierwszy {i jak sie pozniej okazuje ostatni} po postinorowy okres ... 15 maja - test ciazowy - WYNIK pozytywny - 6,5 tyg Kruszynka jest we mnie :) WNIOSEK : potwierdzony przez mojego Gina :::: POSTINOR tak rozregulowal okres, ze wszystko zwariowalo... tak wiec Dziewuszki, jesli nie chcecie byc tak szczesliwymi mamusiami jak ja teraz,po prostu uwazajciie :):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonabardzo
jak widzice roznie bywa ja tez bralam postinor ale to bylo juz marcu od tamtej pory mialam dwa okresy nie robilam testu bo nic nie wskazuje na ciaze moje okresy po postinorz sie skrucily a po samym zazyciu tabletki mialam 3 dni plamienia i tyle nic mnie nie bolalo zadnych skutkow obocznych poprostu nic. i wszystko jest w porzadku u kazdej z was moze byc roznie nawet jak zalecicie sie do zalecen ulotki to i tak wasz organizm roznie moze podialac a do tego plemniki mezczyzn sa rowniez rozne bo im sa silniejsze genetycznie ty wieksze przeszkody przetrwaja dlatego czsami w 10 procentach na nich postinor nie dziala. jest to lek bardzo przewrotny i dopuki nie wykonacie testu ciazowego bedziecie sie zamartwiac jak ja do drugiego okresu czekalam jak zbawienie a zrobic testu sie balam. aalbo jeszcze inaczej jak to wasza pierwsza ciaza i w drugim do szostego tygodnia bedziecie mialy mdlosci lub wymiotowaly to oznacz jedno ciaze. bo po postinorz mdlosci najczesciej zaczynaja sie po kilku dniach albo tego samego dnia pozdrawiam i dzieki tym ktore mnie wparly i pocieszyly w tych chwilach nie dla wszystkich przyjemnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djuerww
ja czekam na okres. po postinorze dostalam krwawienia po 6 dniach od zazycia 1 tabletki, robilam test wyszedl - ale dalej wnikam... oj boje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×