Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

i chyba tak zrobię, jakoś w przyszłym tygodniu. Dzięki Siwa23 W ogóle czuje się po tej tablecie podejrzanie dobrze, o 22 biorę drugą. Chyba bym wolała czuć się źle, bo bym wiedziała, ze działa, a tak bezobjawowo to mam ( pewnie bardzo mylne) wrażenie że nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek822222
A u mnie nadal cisza..Zero skutkow ubocznych, czuje sie bardzo dobrze, dzis bylam na uczelni, a kolezanki stweirdzily, ze promienieję....Hmmmmmm podejrzana sprawa:) W kazdym razie dzis powiedzialam rodzicom o planach malzenskich:) Myslalam,ze bedzie to za jakies pol roku najwczesniej, no ale pol roku w ta czy w ta..Co to za roznica:) W kazdym razie, jesli bede w ciazy, to bedzie zonaczac ze ja i moj facet jestesmy SUPER plodni, a postinor to chwyt marketingowy.... Trzymam za Nas kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaK 24
Hej! A u mnieteż nic, żadnychskutków ubocznych i co gorsze śluzu też nie ma. Minął tydzień od zjedzenia postinoru i nic. okres dopiero za ponad tydzień a mam pietra zrobic test. Ogonie czuję się ok. Nie wiem tylko czy mam się z tego cieszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek822222
Mak24 widze, ze jestesmy w tej samej sytuacji. A ktory masz teraz dzien cyklu? Ja mam niby 20 dzien cyklu.... Trzymajmy sie razem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaK 24
Elemelek822222 - u mnie 22 dzień. Ja chyba oszaleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek822222
No to niezle...Tylko,ze pewnie twoje cykle trwaja okolo 28 dni, a moje 34..a czasem i sa dluzsze......Wiesz, to plamienie by mnie mimo wszystko uspokoiło....Latwiej byloby mi zrobic test..A tak jeszcze sobie poczekam....Nie chce dostac zawalu:) Zreszta sesja, egzaminy....Musze miec spokojna glowe. Dzis pierwszy mam za soba, nawet niezle mi poszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaK 24
Ja też pocekam, moj facet wyjeżdża na 3 dni, poczekam jak wroci. Nie chcę być przy tym sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaK 24
Cykle faktycznie mam 28 dniowe ale już od kilku dni coś jest bardzo nie tak. Dlatego mam takiego pietra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate11
hej dziewczynki:) mam problem:/ jakis miesiac temu wziaelam postinor i jakis tydzien po tym dostalam normalnie okres ale teraz powinnam miec i troche mi sie spoznia czy to normlane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzikier
mam pytanie na temat tego pos...czy mozna brac przed i czy to tylko na recepte ???? czy mozna kupic bez ???? wazne bo nie chce chodzic do lekarza z tego powodu do beda wszyscy zaraz wiedzieli a w aptece bezpieczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gita
hej kobietki mam problem, przytrafiła mi się wpadka jak większości z was... postinor wzięłam 1,5h po wpadce ;) i to był 8 dzień 26 (+/- bo mam nieregularne miesiączki) cyklu, dzisiaj mam 19 dzień cyklu i dostałam miesiączki... czy to jest normalne??? hmmmmmm... bo tak sobie tu czytam i chyba sama zgupiałam i już nie wiem co to może oznaczać ;) Pozdrawiam cieplutko i z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaaa8989
Dziewczyny mam pytanie po 6 dniach od wziecia postinoru wystąpiło u mnie krwawienie było prawie jak okres (tak smo silne) i trwało 4 dni. Normalny okres powinnam dostać dopiero około 10 czerwca. Czy u was te plamienia po postinorze były też takie silne czy nie? Czy może to świadczyć o tym że tabletka na pewno zadziałała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaaa8989
ej no to Gita ja dostałam w 17 dniu i też zgupiałam a jak mnie w brzuchu rwało...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gita
o kurka to mamy taki same objawy hehe tylko tak się zastanawiam czy to wszystko jest tak jak być powinno... hmmmmmmm jak myślisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek822222
A ja sie tak zastanawiam..Po co wydawac 68 zlotych na postinor, ktory i tak nie zawsze dziala, jesli jest cytotec:) I po sprawie...Jestem w szoku, ze cos takiego istnieje...I ze ludzie to stosuja do 9 tyg!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaaa8989
Gita no ja mam nadzieje że wszytko w porządku ale kto to wie.......Mam nadzieje że u mnie i u Ciebie wszystko bedzie ok w tym tygodniu musze zrobić test ciążowy także sie okaże wszytko ale jakoś szczerze mówiąc ciesze sie że dostałam tego okresu czy co to było bo w końcu jakbym była wciązy to chyba by ze mnie nie leciało chociż wiadomo wszytko jest możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
czesc kochane mam problem :( dzis dostalam jakiegos plamienia takie cos jak po postinorze to brunatne plamienie tylko troszke bardziej przypomina krew:( okres powinnam dostac 8 czerwca :( robilam 21 maja test w razie czego , to juz moja obsesja :( wyszedl negatywny poza tym caly czas mam jakos tam dziwnie na bieliznie sluz nieco podobny jak w dni plodne lecz przypominajacy budyn waniliowy , taki bialy lepiacy sie ale nie ciagnacy :( nie wiem co sie dzieje :( poza tym w tym miesciacu zaczelam brac odzywke dla sporstowcow na spalanie tluszczu ,ale juz odstawilam bo sie zle czulam :) nie wiem czy to moglo miec wplyw :( sama juz nie wiem :( całuski kochane ❤️ jutro napisze Wam kochane na Wasze problemy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek822222
Mierzylyscie sobie temperature? Ponoc jak sie jest w II fazie ma sie podwyzszona...Tak samo jeśli jest sie w ciazy...Ja mam 37,1 ale o tej porze dnia to troche mało,,,,,Czy to by oznaczalo, ze jestem jeszcze w I fazie cyklu....No to ja sobie poczekam na ten okres pewnie z miesiac jak nie dluzej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaK 24
Elemelek! Mnie blą piersi ale to chyba przed okresem. Ogólnie mam jakieś złe przeczucia, a moze to po prostu przewraźliwienie? oprocz bolu piersi (jak już pisalam tak jest u mnie zawsze ok tydzień przed okresem) to nic więcej się nie dzieje. A ten bol to też nie wiem czy to skutek uboczny postinoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek822222
Sluchaj w ciazy u mojej siostry bolaly ja brodawki, a w srodku piersi byly tak twarde jak kamienie,...To jest objawem ciazy...Jesli Ty jestes w ciazy to zapewne i ja jestem....Nas dwie to chyba za duzo...Nie zaburzajmy statystyk:) Gdyby kazda z tych desperatek byla w ciazy, to mielibysmy w Polsce Chiny:)Uszy do góry!!!! P.S Czy to byl stosunek przerywany?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleńka 21- ja myslę ,że to roztrój hormonalny dalej po tym świństwie. proponuję Ci ,żebyś poszła do jakiegoś ginka i poprosiła o tabletki antykoncepcyjne. To napewno wszystko ureguluje. Weź choiciaż z 3 opakowania.Mozesz powiedzieć o tym plamieniu, teraz cykle możesz miec krótsze i być może ,że to okres , albo...jajeczkowanie. Napewno zleci zrobic usg. trzymaj sie kochana . ja jestem na pigułach , w przerwie dostałam normalny okres, teraz zżeram drugi listek , przed ciążą jestem już zabezpieczona.Mam nadzieje ,że to koniec niespodzianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
lojka- kochana jestes :) dziekuje za te slowa wsparcia :( niestety musze isc do gina bo sama nie wiem co sie dzieje :( oby to nie ciąża:( ❤️ całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleńka- moim zdaniem ciąży napewno nie ma , test juz by ja dawno wykazał , nawet pozamaciczną, wiec głowka do góry , trzymam kciuki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
lojka- kochana mam nadzieje :( sama nie wiem co sie dzieje w przyszlym tyg powonnam dostac okres ale tak czy siak ide do lekarza w przyszly piatek bo teraz mam mnowsto egzaminow i obowiazkow a we wtore wyjezdzam na 3 dni w góry choc bede pewnie miala swietny wyjazd, ciagle myslac czy nie ma czasem ciąży :( całuski kochana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
lojka- kochana mam nadzieje :( sama nie wiem co sie dzieje w przyszlym tyg powonnam dostac okres ale tak czy siak ide do lekarza w przyszly piatek bo teraz mam mnowsto egzaminow i obowiazkow a we wtore wyjezdzam na 3 dni w góry choc bede pewnie miala swietny wyjazd, ciagle myslac czy nie ma czasem ciąży :( całuski kochana :( ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkAAA998
a dziewczyny mogłybyście powiedzieć co z tym okresem co pytałam wcześniej z Gita (pisze na początku strony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkAAA998
a dziewczyny mogłybyście powiedzieć co z tym okresem co pytałam wcześniej z Gita (pisze na początku strony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
AnkAAA998 - kochana nie martw się u mnie np wystąpiło jasniejsze niz normalny okres a u Ciebie najwyrazniej normalny okres, lekarz powiedzial ,ze jesli wystapi normalny okres to żebym sie niczym nie przejmowała tak tez jest w Twoim przypadkyu postinor Ci poprostu przyspieszył okres , bedzie dobrze kochana a jak w to watpisz zrób test , jednak na Twoim miejscu byłabym spokojna :* ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
Patrze teraz na majtki bo byłam zrobic siku a tam brunatne plamienie teraz tajkie jak kiedys po postinorze :( jestem załamana :( boje sie bo takie plamienie moze oznaczac ,że zarode sie zagniezdza kiedys gdzies tak czytalam ,ale przeciez jak to mozliwe ze dopiero kolo miesiac po stosunku by sie zagniezdzal ,przeciez to nielogiczne bo przez jakis miesiac nic nie robilam nieodpowiedzialnego :( sama nie wiem co robic najgorsze jest to ze jutro mam egzamin poprawkowy i musze isc :( ale chyba zwolnie sie i jutro pojde do lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×