Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość maleńka 21
Patrze teraz na majtki bo byłam zrobic siku a tam brunatne plamienie teraz tajkie jak kiedys po postinorze :( jestem załamana :( boje sie bo takie plamienie moze oznaczac ,że zarode sie zagniezdza kiedys gdzies tak czytalam ,ale przeciez jak to mozliwe ze dopiero kolo miesiac po stosunku by sie zagniezdzal ,przeciez to nielogiczne bo przez jakis miesiac nic nie robilam nieodpowiedzialnego :( sama nie wiem co robic najgorsze jest to ze jutro mam egzamin poprawkowy i musze isc :( ale chyba zwolnie sie i jutro pojde do lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleńka- ja po cileście - parę lat temu - też miewałam takie plamienia na tydzień przed spodziewaną miesiączką i to był wpływ hormonów. U Ciebie też pewnie to jest to. czasami też zdarzały mi sie takie rzeczy podaczas jajeczkowania i nawet byłam u lekarza i on mi mówił ,że wszystko w porządku. O tym plamieniu w ciąży to mogę tylko powiedzieć ,że dostałam takiego w ciązy 2 tygodnie po szaleństwie i nawet wtedy myslałm ,że zaczyna mi sie okres , a tu po 4 dniach przeszło i byłam jednak w ciązy. Ale po miesiącu to napewno nie ta przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 21
Dziewczyny mi skończył się okres (o ile to bul okres,ale mysle ze tak)w sobotę,a teraz troche plamie boje sie ze to moze są objawy ciąży co mam zrobić?W nocy wogóle nie plamię,a w dzień tak minimalnie,tez tak miałyście?Jestem załamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna21- napewno to nie ciąża , a plamienie jest wynikiem nadmiaru jakiegoś hormonu - to zdarza sie przy terapii hormonalnej , po której niewątpliwie jesteś. Mogłaś zacząć brac piguły, wszystko by sie ustabilizowało , a teraz musisz troszkę pocierpieć. Ja zaczęłam brac drugi listek . Narazie wszystko oki , a co najważniejsze - miałam normalny okres. Moge ci jedynie poradzić ,żebyś poszła do gina po pigułki w celach leczniczych , tak jak mi to przepisano. Maleńka zmaga sie z podobnym problemem, też plami . Słyszałam ,że po postinorze przedłużające sie okresy i plamienia to normalka. Trzymaj sie i nie panikuj -TO NIE CIĄŻA- raczej bałagan po hormonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna21- napewno to nie ciąża , a plamienie jest wynikiem nadmiaru jakiegoś hormonu - to zdarza sie przy terapii hormonalnej , po której niewątpliwie jesteś. Mogłaś zacząć brac piguły, wszystko by sie ustabilizowało , a teraz musisz troszkę pocierpieć. Ja zaczęłam brac drugi listek . Narazie wszystko oki , a co najważniejsze - miałam normalny okres. Moge ci jedynie poradzić ,żebyś poszła do gina po pigułki w celach leczniczych , tak jak mi to przepisano. Maleńka zmaga sie z podobnym problemem, też plami . Słyszałam ,że po postinorze przedłużające sie okresy i plamienia to normalka. Trzymaj sie i nie panikuj -TO NIE CIĄŻA- raczej bałagan po hormonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
lojka - kochana dziękuje Ci bardzo za wszystko , a jutro kolo 15 mam wizyte u gina więc wszystko pozniej zrelacjonuje :( raz jeszcze dziekuje ,ze jestes i wspierasz kochana ❤️ czarna 21 - widzisz kochana mam dokładnie to samo najpierw po postinorze bylo plamienie pozniej dziwnego koloru okres, kolejny okres dostalam regularnie i byl normalny a wczoraj zaczelam plamic choc miesiaczka powinna nadejsc 8 czerwca :( ja tabletek anty nie bralalam nigdy tylko ten postinor :( jutro wszystko okaze sie u gina :( ❤️ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
lojka - kochana dziękuje Ci bardzo za wszystko , a jutro kolo 15 mam wizyte u gina więc wszystko pozniej zrelacjonuje :( raz jeszcze dziekuje ,ze jestes i wspierasz kochana ❤️ czarna 21 - widzisz kochana mam dokładnie to samo najpierw po postinorze bylo plamienie pozniej dziwnego koloru okres, kolejny okres dostalam regularnie i byl normalny a wczoraj zaczelam plamic choc miesiaczka powinna nadejsc 8 czerwca :( ja tabletek anty nie bralalam nigdy tylko ten postinor :( jutro wszystko okaze sie u gina :( ❤️ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinia
madzikier : niestety postinor jest TYLKO na recepte, wiec bez lekarza to sie nieobejdzie :o No i postinor bierze się tylko "po" niebezpiecznym stosunku.. nie przed .I tez tylko GORA 2 razy na jeden cykl bo to bardzo duza dawka hormonow. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinia
A dziewuszki ....... DOSTALAM OKRES :D dzisiaj rankiem. Po równo 10 dniach :) A te wszystkie "objawy" jak bole jajnikow brzucha i plecow to byly objawy zblizajacej sie miesiaczki nie ciazy..hehe JEdnak panikara ze mnie ;) Dzia za wsparcie..3mam Ze wszystkie czekajace kciuki.. Ale dalej bede do was zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
Malwinko - kochana zazdroszcze Ci i gratuluje ❤️ pozdrawiam ,jutro ide do lekarza też trzymać kciuki ❤️ całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinia
bede 3mać !! Buzka 😘 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaK 24
Elemelek - właśnie to nie był stosunek przerywany. Ja mam spore powody do obaw, postinor wziełam dopiero po 40 h. Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaK 24
A poza tym mnie nie bolą brodawki tylko cale piersi, bol nie różni się niczym od tego przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek8222222
Mak24 Mam pierwsze objawy, dzis 6 dzien po zastosowaniu postinoru, bardzo boli mnie brzuch, czuje tak jakby skurcze:(((( Ale nic mi nie leci, nadal sluz mam bialy i gesty....Mam nadzieje, ze to nie jest spowodowane zagniezdzaniem sie zarodka w macice....:( Wlasnie sobie uswiadomilam,ze nie chce tej ciazy...NIE CHCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja wiem, że to nie na temat, ale jakoś tak jestem zżyta tutaj z Wami, że nawet nie chcę pytać gdzie indziej... Otóż chodzi o zsuwające się prezerwatywy!Przez to musiałam wziąć Postinor, a teraz, kiedy biorę tabletki, znów sobie pozwoliliśmy z moim facetem na małą przyjemność... i d**a, bo wszelki komfort znika, gdyż martwimy się, że właśnie się zsuwa, i trzeba ją poprawić... Miałyście już taki problem? Jak możecie, to pomóżcie, bo to zaczyna się robi powoli męczące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek8222222
Czuje sei fatalnie,,Mam dzis takiego doła.....Czy slyszalyscie o przypadku nie zadzialania postinoru po stosunku przerywanym? :( Czy przed plamieniem po postinorowym...Czulyscie sie tak jak przed okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirka_
Elemeleku8222222: U mnie własnie tak wygladała ta powiedzmy "wpadka"..Raz byliśmy nie rozwaznie i ... strach popatrzył mi w oczy ,musilam wziąść postinor..Co prawda mialam z @ opoznienie ale.. Wreszcie dostalam (rano ) :):) to znak ze to jednak doobry lek :) Nie martw się !!Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirka_
aha.. Ja przed opozniona miesiaczka mialam ból brzucha,tak jakby skurcze i prawie nic śluzu (jak cos bylo to takie jakby bialawe) to byla zapowiedz okresu .. poczekaj troszke pojawi sie na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek8222222
Wiesz ten sluz to ja mam tak jakby w srosku, bo majtki mam czyste...Tylko skurcze mnie martwia sa od dzisiaj....I jakies wahania nastroju mam. Wczoraj promienialam, a dzisiaj jestem jak mruk!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkaD1988
niczymglupiszczeniak --- wiesz ja tak własnie miałam ze nam sie zsuwała:( i dlatego wtedy wyszła ta wpadka... a teraz zaczne w piatek drugi listek anty i nie wiem czy mozna juz sie nie bac i próbowac bez prezerwatywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkaD1988
niczymglupiszczeniak --- wiesz ja tak własnie miałam ze nam sie zsuwała:( i dlatego wtedy wyszła ta wpadka... a teraz zaczne w piatek drugi listek anty i nie wiem czy mozna juz sie nie bac i próbowac bez prezerwatywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkaD1988
niczymglupiszczeniak --- wiesz ja tak własnie miałam ze nam sie zsuwała:( i dlatego wtedy wyszła ta wpadka... a teraz zaczne w piatek drugi listek anty i nie wiem czy mozna juz sie nie bac i próbowac bez prezerwatywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka - no ja właśnie chciałam mimo wszystko i tablety i prezerwatywy, żeby horrorów nie przeżywać... może przy jakimś 4. cyklu najwcześniej się odważę bez prezerwatywy ;-) Ale nie mam pojęcia, co zrobić, zeby to się nie zsuwało... jakich używaće gumek? Może to ma jakieś znaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 21
Maleńka i Lojka jestescie naprawde kochane dziekuje za wsparcie:) Mam nadzieję, że to nie ciąża tylko skutki po postinorze.Bolą mnie piersi,mam twardy brzuch a dziś zaczął mnie boleć,plamienie juz prawie mi przeszlo ale nie wiem co sie dzieje. Maleńka 21 napisz co powiedzial Ci gin,bede trzymala za Nas kciuki. 3 majcie sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baci
hej dziewczynki nie bylo mnie jakis czas bo balam sie tu wchodzic, bo w mojej glowce roily sie juz czarne mysli o ciazy przez te bolace piersi i jeszcze ktorac dziewczyna napisalam mi ze to 1 objawy ciazy. ja oczywiscie wkrecilam sobie "sróbke" zrobilam wczoraj kolejny test, z porannego moczu i jest rownież negatywny wiec sie juz nie stresuje niczym gluptasek ----> ja troszke nie rozumie jak sie zsowaja??az do konca ze zostaja w tobie w srodku??---jesli tak to mysle aby twoj facet kupywal mniejsze, bo ona jest za duza a jesli tylko troche to to przeciez normalne w trakcie stosunku wazne ze sie nie zsowa cala:) pozdrawiam goraco dziewczynki, caluski trzymam kciuki za was i nie straszcie mnie juz pierwszymui objawami ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinkaD- przy drugim listku możesz spokojnie nie stosowac dodatkowych zabezpieczeń. Ja jestem na tym samym etapie , lekarz powiedział ,że juz działają,poza tym jak podczas brania jeszcze pierwszego listka byłam na usg dopochwowym to juz wtedy lekarz powiedział ,że nie było jajeczkowania, czyli w zasadzie zadziałało od razu mimo iz przyjmowałam pierwszą pigułę w 7 dniu cyklu. czarniutka21- myslę ,że ten ból piersi to jeszcze skutek działąnie postinoru, podobno może tak być do roku jeżeli nie wyregulujesz tego hormonami. Zrób sobie teścik , napewno wyjdzie negatywny- to napewno poprawi Ci samopoczucie i UWAŻAJ NA SIEBIE, bo po tym świństwie każdy dzień jest płodny. Malenka- trzymam kciuki , napisz jak Ci poszło u ginka, całuski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baci... to na pewno nie o rozmiar prezerwatywy chodzi... bo rozmiar TEGO jest przytłaczający :O No i po prostu siezsuwają, nie wiem, co więcej dodać... Nie zostają we mnie, bo on czuje, że zaczyna się zsuwać i przestajemy by szajs poprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek822222
Dzis 7 dzien po postinorze plamienia brak, brodawki spuchniete i obolale:( Skurcze ustaly, kilka malych plamek mi wyskoczylo na calym ciele..Zyje w strachu:( Mak24 odezwij sie! jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baci
elemelek poczytaj o moich schizach z brodawkami kilka stron wczesniej i sie uspokoisz to chyba po tym postinorze tak sie niektorym kobitka dieje, powinno ci to przejsc ja zrobilam 2 testy bo (sory za okreslenie)"sralam w gacie ze strachu" pozdrawiam glowa do gory niczym gluptasek---->to juz nie wiem musiala bym to widziec hehehe;) ale to raczej naturalne ze sie troche obsowa bo przeciez przy takich RUCHACH hehe;) caluski kofane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×