Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość Ksh
przesuń troche wyżej... jest napisane czy można czy nie... NIE !! Ja kupiłam za ok 55zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minding
---> mala_bessss a ile % szans jest ze jest w ciazy ? biorac pod uwage to ze skonczyłem w niej ? na Twoje pytanie niestety nie umię odpowiedziec bo sam sie nad tym zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkaD18
Minding ma tylko raptem 2% nawet mniej że jest w ciazy a to naprawde bardzo malo uwierz nie masz sie co martwic :) wszystko bedzie w pozadku sama go bralam i jakos do dzisiaj nie mam dzidziusia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_1
witajcie dziewczyny ja zazylam postinor po godz od wpadeczki to bylo jakis miesiac temu.Nie bylo mi nic zadnych mdlosci doslownie nic.a tu mija 33 dzien kiedy powinnam dostac miesiaczke i nic..nawet sie nie zapowiada:( ani brzuch mnie nie boli za to ciagle mne mdli dziwnie sie czuje mam nadzieje ze nie bede mama......co mysliscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
u mnie to samo :) tylko ze to juz chyba z 45 dzien a okresu nie ma .zrobiłam 2 testy wynik negatywny , napet przez jakis czas byłam spokojna bo myslalam ze to przez stresy ale nic z tego dalej czekam tzn napisane jest ze jak spoznia sie wiecej niz 5 dni to do lekarza trzeba wiec jak tylko bede miała wolny dzien to rano zrobie test dla wlasnego spokoju a pozniej do lekarza bo juz nie wiem zabardzo o co chodzi.kazda normalnie dostala okres tylko nie ja!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_1
ja juz sie tez troche denerwuje:/ nie wiem powinnam zrobic test?nie za szybko moze lekarz cos by mi powiedzial co myslicie? zawsze mialam regularna miesiaczke a teraz????? jeju..33 dni..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
malutka zrob test jak bedziesz w ciazy to napewno juz pokaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......Edzia......
jakie mam szanse skoro wziełam postinor po ok 2h, dodatkowo prezerwatywa tylko sie zsuneła a wytrysk nstapił CHYBA jeszcze gdy ją miał ale niestety sperma dostała sie do macicy i jeszcze jeden minus: były to dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......Edzia......
i po ilu dniach moge zrobic test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordeliaa
Witajcie kobietki... Od dłuższego czasu ( t.j. od 16 czerwca), czytam, czytam, czytam.... czekam, czekam, czekam,... znów czytam.... I nareszcie dzisiaj cos się pojawiło. mam nadzieję że odetchnę z ulgą ;)... booolliii, ale niech boli... Moja historia nieco sie różni od tych opisywanych, bo u mnie to była przemoc...8 dzień cyklui - niby nic, ale miesiąc wcześniej w połowie opakowania zostawiłam tabletki, czym już namieszałam... i powiem Wam, że nie wziełabym Postinoru, bo oczywiście mam w domu informatory z firm farmaceutycznych ( o ironio rodzina lekarzy :/) no i tam stoi napisane, ze działa od do godziny po. Ani słowa o 72 godz. Więc załamana tak czekałam, aż mnie coś tknęło i postanowiłam jednak działać... nie wiem czy to było konieczne, ale wiem, że w takich przypadkach jak Wasze, jak mój i innych podobnych, zawsze warto "zawalczyć"... Ja brałam po 23godzinach pierwszą tabletkę i potem powtórzyłam po 12 "na wszelki". PO 5 dniach było takie małe 2 dniowe krwawienie... i dzisiaj mam nadzieję przyszłą "ona" ;-)... Niestety co do szczegółów, ja musiałam prosić lekarza w szpitalu, bo w aptece nie chciano mi na dowód wydać leku. Nie jestem zwolennikiem ładowania w siebie takich dawek hormonów i tego stresu związanego z tematem, ale życie płata figle i niestety czasem to konieczne... Więc kobietki, walczcie jeśli macie jakieś wątpliwości ;-) A ja tymczasem pozdrawiam przede wszystkim Czytelniczkę - forum, której wypowiedzi są faktycznie sensowne i szczere ;-) i wszystkie dziewczyny, które czekają i te które siejuż doczekały na tę nasza przypadłość, która jak widać moze być przyjmowana z radością ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......Edzia......
strasznie sie denerwuje. kiedys myslałam ze zabezpieczenie sie to taka prosta sprawa a tu.... powiedzcie prosze jakie mam szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordeliaa
--->Edzia, test można zrobic już po 4 dniach, ale pewniejszy jest tak po 7-8... a potem można go powtórzyć po 72 godz... Jeśli nie minął termin miesiączki, to rób rano, jeśli minał, to pora wg ulotek i lekarzy nie gra roli... Jeśli wzięłas Postinor po 2 godzinach, to wyjade mi sie ze nie powinno być problemu... Do zapłodnienia jeśli dochodzi, to też nie tak zaraz, a działanie tego leku na tym właśnie polega by zapłodnienie utrudnić jeśli jest taka potencjalna możliwość... niestety nikt nie da Ci tej pewności, bo każdy organizm jest inny, więc muisisz uzbroić sie w cierpliwość, choć wiem ze to trudne w takiej chwili... Uszy do góry ;) dwie godziny to rkordowy czas ;) Bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......Edzia......
tak własnie myslałam ale strasznie sie boje i potrzebuje nawet najmniejszego pocieszenia. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordeliaa
---> Edzia - Niezamaco ;)... wiesz, te historie które tu czytamy i to co sie tu pojawia w wypowiedziach, jest ważne właśnie dlatego, że tylko osoba które to "przerobiła", może zrozumieć inną, która to przechodzi... W kazdym razie 2 godzinym to na prawdę bardzo szybko... ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordeliaa
---> Edzia - i jeszcze jedno. Po POstinorze moze pojawić sie krwawienie z odstawienia.(ok 4 -5 dnia po) Może, nie musi., To zależy od organizmu, dnia cyklu itp. Jesli sie jednak pojawi i będzie przypominało miesiączkę, w swojej konsystencji i długości to wg niektórych lekarzy można uznać to jako miesiączkę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_1
hej dziweczyny. zrobilam test i pokazalo 2 kreski z tym ze jedna bardziej a druga slabiej.na tescie pisalo ze nawet jesli jedna jest slabsza to jest ciaza.napewno??co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka_100
a tak wogole jak kobieta jest w ciazy to dziala na nia ten Postinor ??? chyba nie....na poronienie to tylko tabletki antykoncepcyjne nie?? pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_1
niech mi ktos odpisze...:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka_100
malutka_1 ja mam ten sam problem....lekarz poelcil mi branie dalej antykoncepcyjnych.....i ze podobno poronie....zobaczymy .... jedna linia mocna druga slabsza??? mam to samo i nie wiem co mam dalej myslec... pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minding
-->Malutka 1 a wziełas jedną tabletke czy dwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_1
dwie wzielam.tak jak bylo na ulotce.ale nie wiem czy zadzialalo a jak nie to dlaczego..no nie mam pojecia.test wykazal 2 kreski..jutro powtorze jeszcze raz a jak do lekarza pojde to juz bedzie mogl mnie zbadac?bralam postinor jakis miesiac temu oststnia miesiaczke mialam 12 czerwca.nie wiem co myslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka_100
to straszne ale wychodzi ze mozesz byc w ciazy.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka_100
dlaczego nikt nie chce odpowiedziec na moje pytanie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_1
jeju...nie chcielismy jeszcze dziecka...:( nie iwme co robic.panikuje strasznie....:( wpadne pozniejj na forum.Dzieki dziwewczyny trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordeliaa
---> Malutka_1 i Agatka_ 100 - LAseczki ! Obie raewm i każda z osobna... po pierwsze nei wiem co za lekarz tak mówi o tabletkach anty... ale ja bym sie wybrała do innego, bo szczerze watpię w to by działały "wczesnoporonnie"... ale nie jestem lekarzem... jednak jak mówię, - tu do Agatki - ja bym poszła do innego lekarza...Po drugie, to do Malutkiej_1 - też wybierz siedo lekarza... jest jeszcze wcześnie więc zrób tyle ile możesz by nie żałowac tego że nie spróbowałaś za jakiś czas... dziewczyny! rozumiem wasz stres itp, trzymam kciuki i pozdrawiam :-) i poważnie wysyłam do lekarza - tylko wybadajcie teren czy jets to osoba fajna, kontaktowa itp... i idźcie!!! to jest mimio wszystko forum amatorek ;_ a nie lekarzy więc warto pogadać z fachowcem :) pozdrawiam raz jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minding
a można zajśc w ciążę jakies 5 dni przed okresem ?? kiedy jest to jajeczkowanie?? i ile ono trwa powiedzcie cos wiecej o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minding
chodzi mi dokładnie o to czy wieksza możliwosc jest zajscia po jajeczkowaniu czy przed ... jesli po to dlaczego dni płodne wystepują przed jajeczkowaniem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palcia
Pomocy!!!!!!!!!! zażywałam postinor miesiąc temu, nie miałam żadnych skutków ubocznych, dostałam okres w przewidywanym terminie. A dziś dostałam jakieś plamienia! Lekkie, jakby wydzielina z dodatkiem krwi. Co to może być? Dodam , że akurat teraz wypada mi jajeczkowanie, czy to może być krwawienie owulacyjne?? Nigdy czegoś takiego nie miałam, czy to możliwe żeby po postinorze zaczęło sie pojawiać?? miała któraś z Was taką sytuacje?? Prosze, odpiszcie. Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_1
dziewczyny dzis rano zrobilam drugi test i wyszlo znowu to samo co wczorja dwie kreski jedna bardziej druga mniej widoczna..jeszcze powtorze test pod koniec przyszlego tygodnia.zobaczymy do lekarza planuje isc jutro zobaczymy.boje sie ze tabletki nie zadzialaly albo ze pozostawia jakies skutki uboczne:( mam pytanie czy komus po postinorze tez tak pokazalo jak robil test???dwie jreski jedna slabsza????czy tylko mnie takie cos spotkalo??????odpowiedzcie buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palcia --> wiele dziewczyn tutaj mialo niczym nie wyjasnione krawienia. Tez dostawaly okres a pozniej nagle plamily. Wiec prawdopodobnie moze byc to jeszcze skutek brania postinoru. Ale jesli to plamienie potrwa kilka dni to powinnas wybrac sie do lekarza. To w koncu cos sie dzieje z Twoim cialem i powinnas o nie zadbac. Malutka i Agatka ---> Dwie kreski na tescie ciazowym wskazuja na ciaze. Czasami w bardzo rzadkich przypadkach pozytywny wynik testu jest spowodowany chorobami zwiazanymi z tarczyca. No ale to BARDZO RZADKO. Malutka ---> bralas postinor miesiac temu, a czy w trakcie tego miesiaca wspolzylas jeszcze? Bo wiesz, moze wtedy postinor zadzialal ale byla jeszcze jedna jakas niebezpieczna sytuacja. Moze nawet o niej nie wiesz. Poczytaj sobie o moim przypadku, gdy ginka mowila ze moge byc w ciazy od 3 tygodni a my zawsze uzywalismy gumek i NIGDY wczesniej nie pekla. I w przypadku Malutkiej i Agatki radzilabym sie wybrac do ginekologa i przekonac sie czy jestescie w ciazy. Tylko Agatka - nie idz do tego lekarza, ktory mowil ze tabletki anty spowoduja poronienie. To BZDURA! Jest taka metoda, gdzie lyka sie kilka tabletek o skladzie podobnym do tabletek anty, ale to tez jest metoda do 72h, a nie ze zadziala po miesiacu! Po miesiacu to juz wiemy co moze zadzialac... Jestem z Wami dziewczyny i nie zalamujcie sie. Ja wiem, ze ta swiadomosc, ze mozecie byc w ciazy Was przeraza. Ale macie partnerow, ktorzy Was wspieraja. I z ktorymi chyba chcecie ulozyc sobie zycie. A rodzina predzej czy pozniej sie przekona. Dajcie znac co i jak, trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×