Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość always
KSH a sa wogóle jakies ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynaw
alissa20 i malutka_1 Ja mam podobnie 17 maja wzięłam postinor. Pierwsza miesiączka normalnie drugiej brak wogóle. Pierwszy test ciążowy robiłam po tygodniu opóźnienia 2 miesiączki negatywny, kolejne 3 zrobiłam 3 tyg opóźnienia pozytywny. Zaczynam mieć schizy że jestem w ciąży. W sumie to mam już prawie 4 tygodnie opóźnienia i zastanawiam się czy nie pójść do lekarza. Jeśli to ciąża to lekarz przez USG wykryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelika
Normy beta-HCG tydzień ciąży mlU/ml 3 – 4 9 - 130 4 – 5 75 – 2600 5 – 6 850 - 20,800 6 – 7 4,000 - 100,200 7 – 12 11,500 - 289,000 12 – 16 18,300 - 137,000 16 – 29 1,400 - 53,000 29 – 41 940 - 60,000 tydzień od ostatniej miesiączki mlU/ml 3 5 - 50 4 4 - 426 5 19 - 7,340 6 1,080 - 56,500 7 – 8 7,650 - 229,000 8 - 12 25,700 - 288,000 13 -16 13,300 - 254,000 z rob badanie bhcg u gory podalam normy. Kobieta nie bedaca w ciazy ma od 0 do 3 Badanie te wykonuje sie rano ale jak juz zaawansowana ciaza to po ra bez znaczenia wynik max 4 godz1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksh
jakieś są zawsze... ( no to, ze zajdziesz ) ale jak juz napisałam MARNE... nigdy nie ma 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość always
KSH dzieki ale wystapiło u mnie krwawienie troche przypominające okres ale to chyba nie to ... ile dajesz % ze jestem w ciazy ?? prosze odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliczka
ja nie rozumiem , po co sie stresowac wystarczy isc zrobic bdanie zamiast niepotrzebnie sie wkrecac!!!! a co do antykoncepcji nic nie daje 100% pewnosci, a na zajscie w ciaze zawsze sa szanse. moja kolezanka wziela postinor po 4 godz od stosunku, byl to 13 dzien cyklu, oi 4 dniach krwawienie wystapilo popostinorowe a i tak zaszla w ciaze!! wiec ic nie daje 100 pewnosci szanse badz ryzyko ciay zawsze sa a postinor nie daje 100 szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliczka
ps. krwawienie po oostinorze to efekt uboczny tak jest napisane przeciez na ulotce i wcale nie oznacza ze postinor zadzialal. Niedawno przezywala taki koszmar jak wy alw wtedy nie wiedzialam o bhcg , ktore wykrywa 7 dniowa ciaze!! zamiast wydawac kase na testy ciazow ktore sa zawodne zrobcie te bhcg i spicie spokojnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość always
ile kosztuje bchg gdzie go mozna zrobic? i czy daje 100% pewnosci?? prosze napiszcie cos o tym tescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość always
i czy trzeba byc pełnoletnim do tego testu ???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
Justynaw idz do lekarza .ja postinor wziełam 1 czerwca jakos i tez nic ,4 testy ciazowe i 4 wyniki negatywne i to najlepsze i najczulsze testy.wszyscy mi mowia zebym sie nie stresowała, puki co pije herbatke z malwy :) u lekarza bylam ale nic nie widzial i wysłał mnie na USG narazie to caly czas pracuje wiec nie wiem kiedy sie wybiore ...jestem bardzo znerwicowana tym wszystkim nie ma chwili zebym o tym nie myslala sa wakacje a ja sie zamarwiam caly czas ...za jakie grzechy!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynaw
Ja mam urlop ale musze dziś wyjechać. Poszłabym na prywane USG bo do normalnego za długo się czeka. Będę mogła dopiero iść we wtorek jak wrócę. Niepokoją mnie te pozytywne testy. badanie HCG z krwi moge też zrobić dopiero po powrocie. Tak więc weekend mam z głowy. Nie mam ochoty na dziecko teraz bo niedawno urodziłam jedno, zdążyłam wrócić do pracy i się jakoś dobrze zrobiło. CO się stało to się nieodstanie Tobie tez życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
:) bedzie dobrze ja jeszcze troche poczekam i na USG pojde...bo uwazam tak wogle ze nawet jak w ciazy jestem t5o ten test ciazowy powinien w koncu wyjsc prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliczka
bhcg wykonuja prywatne spoldzielnie lekarskie i laboratori pryx szpiatlu, koszt ok 20zl daja 1005 pewnosci ! wykryja 7 dniowa ciaze, sa znacznie bardziej czule niz badanie moczu!!! polecam bo wynik macie juz po maksymalnie 4 godz i jest pewny w 100 % !!!POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliczka
Badanie bHCG to badanie z krwi, nie trzeba być na czczo, pokazuje poziom hormonu beta HCG, który wydzielany jest w czasie ciąży. Jego obecność oraz stały wzrost (podwajanie się co 72 h... daje 100% pwnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksh
Plamienie jestem skutkiem ubocznym Postinoru...ja dostalam plamienie... a niedlugo potem okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piliaaaa
dziewczyny mam do was pytanie bo nie wiem czy powinnam isc do gonekologa czy nie.Otóż wzięłam Postinor i po tygodniu dostalam plamienie minoł miesiąc a ja nie miałam okresu poszłam do ginekologa i powiedział że w ciąży nie jestem. Pare dni przed tą wizytą dostałam plamienia ale lekarz powiedział że nic nie wyczówa żadnych zmian ani stanów zaplanych.Plamienie to trwało jakiś miesiąc.Potem dostałam okres i plamienie się skończyło. Czym to plamienie mogło być wywołane? Czy powinnam iść znowu do ginekologa???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziefczynka20
jestem w trakcie brania postinoru. Drugą tabletke mam zabrać o 23. W między czasie okazało się, że mam coś z drogami moczowymi i musze wziąć antybiotyk. Czy jeżeli wezme go teraz przeszkodzi to w dzialaniu postinoru? Jaki jest wplyw antybiotykow na jego działanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w-e-r-o-n-i-k-a-a-a-a-a-a-a
ja wziełam Postinor 60h po stosunku bylo to w srode rano i od tej pory czekam na jakiekolwiek krwawienie i nic :( boli mnie natomiast kręgoslup brzuch i mam nawet problemy moczowe bola mnie nerki a w szczegolnosci jedna lewa i czuje ból podczas oddawania moczu czy to te problemy moczowe moge byc skutkami ubocznymi PROSZE O ODPOWIEDZ ;( i dodam jeszcze ze pechowy stosunek odbył sie w 9 dniu cyklu i 2 dni po zakonczeniu krwawienia miesiaczkowego moj facet nie skonczyl we mnie nie bylo nawet konca bo spanikowalam ześlizneła sie prazerwatywa ale nie doszlo nawet do przedwytryskow tak mowi moj chlopak czy moge jednak byc w ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość always
w-e-r-o-n-i-k-a-a-a-a-a-a-a to są skutki uboczne ... ostatnio miałas okres wiec krwawienie popostinorowe nie musi u Ciebie wystąpic jedynie moze Ci teraz okres wystapic w owiele wczesniejszym terminie ... a ból pleców i nerek... tez przez to przechodziłam za opkolo 3 dni Ci przejdzie :P a w ciazy to na 99,9% nie jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_1
dziewczyny!!!!! dlugo nie zagladalam tu poniewaz od srody lezalam w szpitalu.pamietacie jak pisalam ze boli mnie brzuch , miesiaczki nie mialam od 12 czerwca testy dodatnie wszytsko swiadczylo ze jestem w ciazy.....i bylam...:( ale juz nie jestem NIESTETY..:(((( u mnie postinor nie zadzialal mimo ze wzielam go jakosa godz od wpadki...w niedziele wieczorem zaczal mnie brzuch bolec myslalam ze to normalne ale w srode popoludniu poszlam do lekarza ktory wyslal mnie na pogotowie z podejrzeniem ciazy pozamacicznej lub poronieniem ktore moglo sie wlasnie zaczac.jednak po zbadaniu ginekolog powiedzial ze mamy ciaze pozamciczna i doszlo do zapolodnienia w jajowodzie.jajeczko roslo roslo az peklo i rozlalo mi sie.moglo dojsc do zapalenia otrzewnej.malam przeprowadzona operacje.bardzo to przezywam dzis wyszlam ze szpitala i postanowialm jak najszybciej napisac aby was ostrzec dziewczyny!!!jeli widzicie u siebie jakies niepokojace objawy natychmiast udajcie sie do lekarza.tez ciazowy takze pokazuje wynik pozytywny jelsi jest ciaza pozamaciczna wiec dbajcie o siebie,ja juz niegdy nie wezme zadnego swinstwa.przez to ze wzelam ten postinor stalo sie tak jak sie stalo, przez tabletki to tez moglo byc wiec naprwde uwazajcie.bylam w 4 tygodniu za 8 miesiecy moglsmy byc szczesliwymi rodzicami...cieszylismy sie..a tak pozostaje teraz smutek i zal ze tak sie stalo.oboje z chlopakiem moim przezywamy to..nie moge sie powstrzymac od palczu...:((( buziaki i pamietcie dbajcie o siebie....:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w-e-r-o-n-i-k-a-a-a-a-a-a-a
always dzieki wielkie uspokoiłas mnie :*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
Malutka kochana moja wspolczuje :(((( az mi lezka poleciala jestem z Toba ! :) z tym ze u mnie to nie wiadomo dalej o co chodzi i lekarz tez nic nie wie..u mnie testy sa negatywne w tym jest sek bo ciaze poza maciczna test ciazowy rozpoznaje a mi nic chyba jestem skazana na brak okresu :) Malutka trzyymaj sie tam cieplutko .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
a co do tabletek to tam chyba gdzies pisalo ze jest ryzyko ciazy pozamacicznej takze ja osobiscie uwazam ze jako tako na swoj sposob niby zadzialal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad girl
hej, własie bede brac pierwsza tabletke postinoru nicałe dwie doby po stosunku, ale mam problem gdyż jestem przyziębiona, nie zarzywam zadnych leków oprócz tabletek od bólu gardła. zastanawiam sie czy takie osłabieie organizmu moze miec negatywny wpływ na działąnie leku???? no i dodam ze ten feralny stosunek był w 13 dniu cyklu a wiec beznadziejna sytuacja;( teraz jeszcze czytam to forum a tu bardzo duzo przypadków gdzie postinor został zazyty w odpowiednim czsie a ciaza była.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordeliaa
--->malutka_1... Cokolwiek powiem będzie i tak niewystarzcająco dobre, albo wystarczająco głupio zabrzmi... Malutka, bardzo bardzo współczuję bo to przede wszystkim psychicznie ciężka sprawa... Nie ma w tym Twojej żadnej winy jak sie stało... Gdybyś nie brała Pistinoru, gdybyś go wzięła inaczej... nie jesteśmy w stanie przewidzieć tego, co stanie sie z organizmem... MAlutka, to banał, ale tak było zapisane... teraz muisz odpocząc psychicznei przede wszytskim, ale pod żadnym pozorem nie myśl, że to Twoja wina... Będzie dobrze:-) Mówi Ci to specjalistka od ekstremalnie nieciekawych życiowo sytuacji ;) Ściskam mocno i pozdrawiam! Zyczę szybkiego powrotu do zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w-e-r-o-n-i-k-a-a-a-a-a-a-a
dostalam krwawienia.... :D ufff ciesze sie nie wiem czy to do konca dobrze ale sie ciesze powiedzcie mi jeszcze czy do tego krwawienia moge uzywac tamponow?? bo jutro jade nad wode i nie wiem czy tak moge zupelnie normalnie zalozyc tampon bo raczej podpaski do bikini nie zaloze :/ pomozcie :(:( aaaa jak czytalam wypowiedz malutka_1 kilka wpisow wyzej to sie mi tak smutnawo zrobilo ze szok :(:( nie wiem co moge poweidziec bo tego sie nie da slowami wyrazic niestety :(:( ale trzymaj sie :(:(:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lii
Witajcie. Ja zażyłam Postinor 15 godzin po moim pierwszym stosunku i aktualnie czekam na okres. Problem w tym, że nigdy nie sprwadzałam czy mój okres jest regularny. Chciałabym zapytać czy Wam opóźniał się okres? Bolą mnie piersi i podbrzusze. Poza tym chciałabym wiedzieć czy Postinor jest naprawde skuteczny. Zyje ostatnio w wielkim stresie. Jestem dopiero w liceum, więc zajście w ciążę byłoby dla mnie TRAGEDIĄ! Chciałabym zadać Wam jeszcze jedno pytanie, może ktoś z Was mi pomoże. Czy jeżeli u partnera nie doszło do wytrysku wewnątrz żeńskiego układu, to dziewczyna może zajść w ciążę? Bardzo proszę o pomoc. Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad girl
dziewczyny jesli mozecie odpowiedzcie na moj wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lii
Błagam niech mi ktoś pomoże!! :( Obiecuję sobie, ze jak wszystko będzie dobrze, to będę tu wpadać i pomagać poradą i wsparciem dziewczynom, które to co ja teraz przeżywam, mają dopiero przed sobą, potrzebuję WAS!! Czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
Lii mi sie okres spoznia po postinorze juz miesiac ,testów zrobilam 1500 wszystkie wyszly na nie, u lekarza bylam ktory powiedzial ze nic tam nie widzi, ze testy moga kłamac i jakos tak bez sensu ;/ jednym słowem KOSZMAR co do tego stosunku bez wytrysku no to musi zajsc pełno czynnikow zeby do ciazy doszlo no ale raczej nie jest to mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×