Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość gradient
malutka18 , ale o to chodzi że ja ją wzięłam. i przed wzięciem drugiej tabletki miałam stosunek, I chciałam się dowiedzieć czy nadal mnie to chroni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 18
chroni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 18
wiesz podam ci linka www.escejp.pl tam mozesz zapytac sama lekarza a w ciagu paru dni .. nawet moze i jutro odpisze ci na twoje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gradient
dzięki malutka18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Gradient - niestety postinor nie chroni miedzy jedna a druga tabletka. W ulotce jest dokladnie napisane ze on zabezpiecza tylko stosunek przed pierwsza tabletka. Poczytaj ulotke. Jestem pewna, bo moja przyjaciolka miala taka sytuacje i pytalam 3 ginekologow. Poczytaj ulotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinaa
Coż dziewczyny ja jutro albo pojutrze lece po test ciązowy, bo po 2 tyg stresu, jakis krwawień, mdłości itp, mam dosyć nerwów, iradze wam tez zrobić testy, chyba jakoś juz lepiej wiedziec, niż żyć w niepewwności. ;) Zwłaszcza patrzac na posty w których postinor nie pomogł.. ;(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinaa
A i Salmah cyz to napewno jest tak ,że jesli pojawiło się krwawienie to nie ma ciąży? bo juznie wiem co o tych krwawieniach myśleć, bo raz słysze ze nic nie znacza imoze ich niebyc a raz ze jak było krwawienie to na bank nie ma ciązy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinaa
kurde starsznie sie boje bo vyztam coś o objawach ciązy i tu kobiety pisza ze ich plecy strasznie bolały i kregosłup. a mnie od wczoraj pobolewa własnie kregosłup o nie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj wieczorem dostalam okres, uffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff :) 3mam za was kciuki dziewczynki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechceciazy2
Tina ale te plecy to je bolą jak już są w zaawansowanej ciąży, bo jest duże obciążenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Tinka moja przedmowczyni ma racje:) Plecy bola przy zaawansowanej ciazy, chyba sie za bardzo stresujesz:) Wszystko bedzie ok, nie martw sie:* sLimerka gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 18
czesc dziewczynki ;) ja mam pytanko.. wczoraj wzielam tabletkli podobne do postinoru... i nei wiem co dalej po nich.. czy to mi wywola okres predzej.. czy bede musiala czekac na okres az do 6 marca.. ( bo okres mialam 6 lutego) nie wiem sama co mam robic.. pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinaaa
Tydzień temu wzięłam Escapelle i w tym samym dniu miałam skąpe krwawienie (domyślam się, że jest to krwawienie, które czasem występuje po tego typu tabletkach a nie okres), dzisaj dostałam okres, no właśnie czy to okres? Właściwie powinnam go dostać 1 marca, czy to możliwe, że Escapelle tak przesunął mi cykl i nie muszę obawiać się już ciąży? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 18
Malwina- w twoim przypadku to jest normalne.. nie masz sie czego obawiac.. najlepsze jet to ze ja tez wzielam ten Escapelle i nic... nie wiem co sie dzieje.. chyba powinnam odczuc po 2 dniach ze cos wzielam prawda?? pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silusion
jeśli było krwawienie to nie ma ciąży? prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silusion
plamienie jest skąpe i trwa nap 1 dzien, 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaaaaaa
po postinorze okres spoznia mi sie juz 8 dni!!!! przyjelam go ok 4 godziny po stosunku nie mialam zadnych skutkow ubocznych ani krwawien!! tylko gdzie ten okres????? Diewczyny pomozcie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Monia - a w jakim dniu mialas wpadke? 8 dni spoznienia okresu to wystarczajacy czas zeby zrobic test i to Ci radze. Uspokoisz sie jesli wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Silusion - krwawienie moze wystapic podczas ciazy. Np gdy organizmowi brakuje progesteronu. Moze utrzymac sie do 3 miesiecy i nie jest to plamienie tylko krwawienie dlatego wiele kobiet myli je z okresem. Jesy troche slabsze i nie ma skrzepow ale laikowi ciezko odroznic jedno od drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarka
dziewczyny ja bralam postinor dwa tygodnie temu - teraz za jakies 2 dni powinnam dostac okres. po postinorze (jakies 5 dni) dostalam krwawienie niezbyt obfite trwalo okolo 3 dni i od tego czasu do dzin mam plamienie (kolor brązowy - bradzo gęsty) to normalka?? kiedy mi to przejdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silusion
a to mnie zmartwiłaś Salamah bo przyjełam postinor i myślałam ze po krwawieniu mam już nerwy zgłowy. Eh no nic polece po test, chyba po 2 tygodniach od "wpadki" powinien już wyść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Silution - to nie tak!! zle Cie zrozumialam, bo nie precyzyjnie sformuowalas pytanie. Jesli chodzi o plamienie po posti... to skoro sie pojawilo to w ciazy raczej na 100% nie jestes!! Ja myslalam, ze pytasz ogolnie o krwawienia w czasie ciazy i nie ma to nic wspolnego z posti. Tak wiec uspokoj sie. Aha jeszcze jedno... skoro dostalas krwawienie, to nie licz na okres teraz, bo bedzie spozniony o ok. 2tyg. Krawienie mimo, ze nie bylo miesiaczka musisz lliczyc jako normalny okres i poczatek nowego cyklu. Dagmarka - to samo... okres Ci sie spozni, wiec nie zmartw sie tym. A co do plamienia to moze sie utrzymac miesiac i nie ma w tym nienormalnego, tak czasem bywa:) Powodzenia dziewczynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarka
dzięki Salmah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silusion
Salamah ale ty masz cierpliwość. :) dziekuje bardzo za odpowiedz, nie wiem co by te wszystkie dziewczyny zrobiły bez Ciebie pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Silution - dzieki za docenienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaaaaaa
6.02 miala wpadke i po 4 godzinach wzielam postinor a okres powinnam dostac 11.02 i nadal go nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 18
hmm ja wzielam escapelle ok 3 dni temu.. nie dostalam zadnego krwawienia... moze troszke jest mi niedobrze ale nie ma krwawienia.. czy ono musi wystapic ?? bo boje sie ze jesli go nie ma to moge byc w ciazy... okres mam miec dopiero 6 marca.. wiec to troszke dlugo... pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaaaaaa
a jesczze dodam ze piersi nie bola dokladnie jak na okres juz mnie zaczely bolec z dwa dni przed 11.02 ale okresu jakos nie widac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaaaaaa
bolaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 18
wiesz... za duzo o tym myslisz.. bedzie ci sie od tego okres spoznia.. bardzo denerwowanie sprzyja na opoznianie sie okresu.. ja np.. jak mam miec okres objadam sie w ten dzien slodkim... zawszemi pomaga bo zaraz ide do lazienki ... i.... maly prezencik... slodycze bardzo mi pomagaja w ten dzien :) no i opoznianie sie okresu... nie denerwuj sie...wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×