Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość Salmah
Monia - jesli mialam krwawienie to okres sie spozni. Wiec nie sugeruj sie, ze sie spoznia. A nawet jesli krwawienie nie mialas to i tak postinor moze przesunac okres do 3 tyg. :( Trzymam za Ciebie kciuki, bo wiem jaki to stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinaaa
a ja za jakas godiznke lece po test. Trzymać kciuki. Napisze potem o wynikach;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinaaa
zrobiłam test z moczu NIE JESTEM W CIĄŻY jeju jak sie ciesze. ale oczywiscie czekam dalej na miesiaczke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaaaaaa
Dzieki Salmsah za pociezenie jeslii tylko dostane okresu to was poinformuje :) zrobilabym sobie test ale boje sie bo czytalam ze Postinor moze fałszowac wyniki na plus albo minus... 3majcie za mnie kciuki!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oNLy HoPE
czesc dziewczyny . Ja wziełam postiron w niedziele czyli dwa dni temu i teraz pobolewa mnie prawy jajnik.. NIEWIEM co mam mysleć , nie mialam skutków ubocznych tylko ten jajnik mnie meeczy. Słyszalam o herbatkach poronnych Kwiat Malwy, chyba kupie ale nie licze za bardzo ze to cos pomoze ale warto sprobować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gradient
hej! Ja już nie wytrzymuje tego stresu... nie daje mi to żyć normalnie!! posti wzięłam w piątek, czyli minęło 6 dni. Nie mam zadnego krwawienia. Ale chyba tym nie powinnam sie przejmować, bo to w końcu "działanie niepożądane". Mam jedynie bóle jajników, raz jeden, raz drugi mnie boli, i lekki śluz. miesiączkę powinnam dostać gdzieś około 2 marca. Kiedy mogłabym zrobić pierwszy test? bo nie wytrzymam tego napięcia do miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oNLy HoPe
test mozesz zrobić juz po 6 dniach . bo w twoim moczu jest jakis hormon ktory wykryje ten test:)wiedz lec do apteki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gradient
chyba wydaje mi sie ze 6 dni to za szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gradient
jak się boje!! ten wybryk to już naprawdę była głupota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oNLy HoPe
to zrób jutro i mozesz powtórzyc przeciez za jakies 2-3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gradient
właśnie tak myśle, czy nie zrbić teraz a później powtorzyć, jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oNLy HoPe
ja tez jestem zestresowana bo okres mam dostac 12 marca . w piątek zrobie test i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gradient
życzę powodzenia. Wiem co przeżywasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaaaaaa
dostalam okresuuuuu!!!!!!!!!!!!!!! >> jej dziewuchy ale sie ciesze!! cholerstwo spoznialo mi sie 11 dni a tu dzisiaj taka niespodzianka juz odchodzilam od zmyslow :) Jesli i ktorejs z was sie spoznia to naprawde nie ma sie co stresowac bo tak wlasnie dziala Postinor :) 3mam za was kciuki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinaaa
ja jutropowtarzam test bo bol plecow nie daje mi spokoju( a czesto jest wymieniany jako 1 objaw..;/) i dziwny sluz mam, tzn jest go sporo i taki biaały ;/ nie wiem ogolnie co sie dzieje. Ale no nic jutro dlapewnosci jeszcze raz tescik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinaaa
gratuluje monia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona2895
Salmah--------------------> a jak usunąć skutecznie wągry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona 25
Jak do tej pory nie mam żadnych objawów po wzieciu postinoru... to cos zlego??? w sb wzielam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaaaaaa
zaniepokojona nie masz sie czym martwic ja wzielam postinor i tez nie mialam zadnych objawow nawet nie krwawilam jak to u wielu dziewczat bywa:) no jedynie ten okres mi sie dlugo spoznil:) wiec naprawde mozesz byc spokojna :D:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona 25
Dziekuje moniaaaaaaaa za odpowiedz......poczekam na okres.... chyba,ze wczesniej test zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 18
a ja wzielam tydzien temu escapelle.. dzis zrobilam test i pomogly mi te tabs.. test wyszedl "brak ciazy" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Zdziwiona 2895 - przyzwyczailam sie juz do roznego rodzaju zlosliwosci, wiec Twoje pytanie nie bardzo mnie ruszylo:) Ale odpowiem - kobieta przestrzegajaca glownych zasad higieny nie ma takiego problemu, wiec moze metoda na wagry jest mycie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oNLy HoPe
a ja własnie przed chwilka dostałam albo okres albo to krwawienie wiec chyba nie mam sie co martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmichalinaaaa
Salmah--->pytanie zdziwionej bylo faktycznie zlosliwe. Ale ja przestrzegam zasad higieny i niestety tez mam wągry na nosie. Moze wiesz jak sie tego pozbyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oNLy HoPe
mmmmmmichalina ja tez miałam wągry ale kupiłam taki zel do twarzy nivea visage young . tylko ze niewiem dokładnie jak to sie nazywa bo w niemczech kupowalam ale pozbyłam się ich:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmichalinaaaa
do Only Hope----> przypomnij sobie prosze. Bo ja chyba juz umre z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gradient
Bolą mnie cały czas jajniki, czy to normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oNLy Hope
mmmmmichalina na buteleczce pisze wash-off! wash-gel z minerałami morskimi:) poszukaj w drogeriach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oNLy Hope
gradient mnie tez bolał prawy jajnik ale jakos wszystko jest wporządku. Moja kolezanka jest w 9 tyg . i ja strasznie bolały te jajniki tylko ona nie wzieła tych tabletek. Bądz dobrej myśli:) trzymam mocno kciuki za ciebie! i za wszystkie inne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gradient
no mam nadzieję że będzie wszystko w porządku, innej opcji nawet nie dopuszczam. nie może być inaczej, po prostu nie może. Ja nawet nie jestem gotowa na to żeby zostać mamą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×