Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość malutka 18
a drogie sa te tabletki?? moj kolega byl ze swoja dziewczyna u ginekologa w zeszlym roku i kosztowaly go 80 zl... moze tez duzo dlatego ze mieszka na wsi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malllaa
one kosztuja tyle wlasnie::( musisz sie liczycz kosztem do stowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 18
to mi nie przeszkadza bo mam karte od bankomatu mojego chlopaka mowil ze mam z niej skorzystać jutro jak bede miala wykupic tabletki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malllaa
no to kupuj...i bierz szybkooooo....moga wystapic skutki uboczne...typu kwawienie po paru diach, mdlosci bole brzucha itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 18
a to jest normalne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malllaa
tak, co kazdy ma rozne objawy lub nie ma ich wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 18
aha czyli moze wystapic krwawienie ... pewnie lekarz mi powie co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 18
a no i mam pytanie.. kiedy bede wiedziala ze zadzialaly te tabletki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczeratunku
Ratunku!!! własnie wrróciłam od swojego chłopaka do domku. I mam duzy problem. Dziś mam 7 dzień cyklu. Cykle mam zazwyczaj nieregularne od 30 do 38 dni. Trochę zapomnieliśmy sie i kochalismy sie chwile bez gumki. Dopiero potem chłopak ją założył. W sumie to nie było wytrysku we mnie ale jest jesscze to kropelkowanie nie?? Co myslicie???? Mam brac postinor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 18
hmm ja to mialam wczoraj z 3 razy takie cos jak ty.. ale ja ide do lekarza po postinor z innej przyczyny ... oj chlopak mial wytrysk i zostala prezerwatywa we mnie- poprostu sie zeslizgnela... mial DUREX'a ze srodkiem nawilzajacym.. i poprostu wpadl w poslizg :) ale za to juterko wizyta u gina :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczeratunku
Czyli uważasz ze nie powinnam brac postinoru?Jest jakas szansa zebym zaszła w ten sposób w ciąże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 18
sadze ze nie powinnas... ja po tym bym nie brala.. w sumie to czesto mi sie zdarzały takie uniesienia.. i nic z tym nie robilam...w sumie to czlonek faceta musi byc bardzo daleko wsuniety zeby mozna bylo zajsc w ciaze.. a z tego co wiem to do wytrysku nie doszlo.. wiec nie moglo sie tam dostac w zaden sposob jakas ilosc spermy... badz dobrej mysli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczeratunku
Trochę mnie uspokoiłaś:) Dziękuję. W Twoim przypadku masz racje. Wez postinor. Taka sytuacja to się nazywa juz pech....ale takie poślizgi są miłe nie?? Wogóle seks z miłosci jest zajebisty.W sumie gdybym nawet była w ciazy to nic strasznego by sie nie stało. Wiem ze moj facet to jest mój Książe z bajki z którym chcę spędzić życie.Materialnie też byśmy sobie poradzili. Mam 21 lat on 25 wiec jest spoko.Rodzice by to zaakceptowali nawet mysle zeby sie cieszyli. Ale nie chcę jeszcze dziecka, chce najpierw studia skonczyc.Rozumiesz co mam na mysli prawda? Nie jetem jescze gotowa na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 18
no rozumiem calkowicie.. jak dla mnie tez bym chciala mieć dzieciatko.. jakos tak nie ciagnie mnie zycie towarzyskie :-/ wolalabym sie zajac rodzinka pomimo tego ze mam te 18 lat... moj facet studiuje ... nie chcialabym mu zniszczyc i zarowno sobie dokształcania sie :-/ ale powiedzial mi ze jesli bym byla w ciazy to napewno było by to dziecko z milosci... w twoim wypadku sie niczym nie przejmuj.,.. naprawde.. wiem tylko jedno ze jesli okaże sie ze nie jestem w ciazy to napewno sie ogranicze.. obiecalismy to sobie.:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Romann - to sa objawy, ktore pojawiaja sie przy braniu pigulek w czasie pierwszych trzech cykli. Nabrzmiale i powiekszone piersi towarzysza praktycznie zawsze pigulkom, a klucie w jajniku powinno przejsc z czasem - moze za miesiac. Nie ma sie czym niepokoic, mozesz uspokoic swoja kobiete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia9999
czy mozna zrobic test w ciagu dnia? czy koniecznie jest im wczesniej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia9999
tzn czy tylko z porannego moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 18
ja nie mam pojecia.. wlasnie szykuje sie do lekarza zobacze co mi powie po przepiosaniu tbletek.. jak co podziele sie z wami jakimis nowymi tematami :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusiaaaaa
do Basia9999---> są testy które trzeba robić z rannego pierwszego moczu a są tez takie które można zrobić o każdej porze dnia. Ja taki robiłam. Nazywa się bobotest albo Quickvue. Te dwa znam. Mają bardzo wysoką skuteczność i wykrywają ciąże już po 5 dniach od zapłodnienia(bobotest) i po 6 dniach(Quickvue). To są testy płytkowe bardzo szybko się je robi i bardzo łatwo.Bez problemu możesz zrobić nawet wieczorem. Trzymam kciuki i czekam aż się odezwiesz. Powodzenia. Napisz co i jak:)Będzie dobrze zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinaa
Jakos czułam ze po walentynkach dojdzie tu wpisów :) tym razem ja bez wpadki w walentynki prezerwatywa nie pekla nie zeslizgneła sie, odrazu chlopak wyja ja zemnie gdy poczył ze dochodzi, zeby nie było. Tylko teraz czekać na ten okres.. chyba mam liczyc od krwawienia dni? wogole dzis zauwazylam dziwny sluz u siebie, gesty jak budyn wlascwie jedna wielk grudka taka, nie wiem co o tym myslec bo od wziecia postinoru minelo prawie 2 tyg.. ;( a jak to te upływy co kibiety w ciazy maja o nie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajkam
czy ktoś może pomóc? lekarz mówi, że to prawdopodobnie nie jest ciąża, bo to już raczej po owulacji nam strzeliła guma, no i chyba mam jeszcze bezowulacyjne cykle...ale test jest pozytywny. Abrałam postinor w 60 h. czy składniki tego leku mogą mieć wpływ na wynik testu ciążowego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 18
dzis lekarz wypisal mi srdoek "po" tzw ESCAPELLE kupilam i zazylam go po 37 godzinach od stosunku...jednak nie wiem czy pomoze mi. lekarz powiedzial ze jest to nowy srodek ktory wszedl niedawno na rynek kosztowal mnie 72 zl.. prosze o pomoc. z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusiaaaaa
do ajkam---->Kochana wydaje mi sie że to jest jednak ciąża. Lekarz wykryje ciąże dopiero w 5 lub 6 tygodniu. Postinor nie ma wpływu na wynik tesu ciążowego podobnie jak Luteina i Tabsy Antykoncepcyjne. Dla pewnośći zrób jescze jeden test. Jest możliwosc że był wadliwy. Zrób jak najszybciej drugi test i nie denerwuj się dłużej. do Malutka 18---> powiem tylko tyle że nie znam tego leku. Ostatnio nawet pytałam Salmhę jak działa. Ale dlaczego więc lekarz nie wypisał Ci postinoru tylko Escapelle? Dlaczego nie poprosiłaś o postinor skoro znasz jego działanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Ajkam - to napewno ciaza, testy nie myla sie w te strone... jesli test wykryl hormon, to znaczy ze Twoj organizm go produkuje, a jesli produkuje to doszlo do zaplodnienia... nie ma innej mozliwosci niz ciaza przykro mi Malenka - nie martw sie, Escapelle jest tak samo skuteczny jak postinor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Malutka18 a nie Malenka sorki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 18
mam nadzieje.. tylko nie wiem czy zadziala u mnie .. bo to juz byla 37 godz. po stostunku... nie wiem czemu mi go przepisal.. w nim jest 1 tabletka.. moze to nawet i lepiej niz 2 ... kurde.. a wiecie moze jakie sa skutki brania leku.. moze jakies objawy albo cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gradient
ja wzięłam postinor 11 godzin po stosunku, i przed wzięciem drugiej tabletki miałam znów stosunek. Myslicie że mnie to adal chroni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 18
z tego co sie naczytalam o tych tabletach to chronia caly czas ale przez okreslony.. no ale przeciez zazylas tez ta 2 wiec chyba sie nic nie stanie ...wiesz.. ja sama nie wiem tak w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gradient
Kurcze mam takiego pietra że szok. to był 20 dzień cyklu, także podejrzewam że nie miałam wtedy dni płodnych, bo zazwyczaj mam cykle co 34 dni, także dzień płodny wypada mniej wiecej na dzień 17. TYlko kochaliśmy sie bez zabezpieczenia, i mój facet mimo moich próśb nie wyjął w odpowiednim czasie, i wszystko poszło do środka, że tak powiem. w sumie u niego i tak kiepsko z tym refleksem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 18
kup tabletke.. im predzej to szybciej jak pisaly moje poprzedniczki :) mojemy chlopakowi zsunęła sie gumka i wylecialo z niej troszke jego nasienia... poczulam ze wylatuje na zewnatrz ale nigdy nie wiadomo kiedy spadla ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×