Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

na dodatek nie wiem czy to stres związany z cala tą sprawą ale pobolewa mnie brzuch i jajniki i do tego od czasu wziecia postinoru mam podwyższoną temperature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie pobolewa Cie brzuch ze wzgledu na postinor, albo masz owulacje teraz. Tabletki antykoncepcyjne wcale nie sa drogie (zależy jakie) więc warto o tym pomysleć bo masz pewnośc że wszytsko jest si. Mnie za pierwszym razem jak brałam postinor, po dwóch dniach jajnik lewy tak bolał, że jak zakaszlałam to myslałam że wyskoczy przez brzuch. A tak swoja droga, czytałaś ulotkę od postinoru ? tam masz wszytsko napisane - bóle brzucha, wymioty, biegunki, plamienia, zawroty głowy. Wszytsko, zalezy tez jak na to reagujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie na tym rzecz polega za wyrzuciłam i opakowanie i ulotke ;/ troszke bez sensu no wiec teraz czekac bede na okres przewiduje go jakos na 16 marca wiec jeszcze troche czasu w niepewnosci mi zostało wiem w sumie ze szanse są male jednak zawsze są :( pozatym czytalam ze jesli okres ma sie regularny i cykle od 28-30 dni to szanse na ciąze są znikome... ja mam cyle własnie tak co 29-32 dni i trwają od 5 do 6 dni :( mimo wszystko jakos sie boje poniewaz wiem ze rózne cuda sie zdazają :( chciała bym zrobic sobie test zeby nie zyc duzej w tej nie pewnosci od stosunku minoł juz przeszło tydzien wiec wg ulotek zapisanych na tescie moge juz robic ale zeby był pewniejszy powinnam jeszcze poczekac prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem za wczesnie na robienie testu. Poczekaj do 16 marca, jak nie dostaniesz okresu, to czekaj na niego okolo 5 dni, ale nie stresuj sie bo to Ci nie pomoze, jak przez 5 dni nie dostaniesz okresu, to wtedy zrób test, ale jak dla mnie to jest wszytsko ok. I przestan sikac, ja nie mam okresu ponad dwa miesiace po postinorze, wiec nie wiesz jeszcze co to stres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yy a robiłas test albo byłas u ginekologa ?:> nom powstrzymam sie powstrzymam choc Ciezko bedzie test lezy sobie juz w szufladzie obym nie musiala go używac i oby okres przyszedł w odpowiedniej porze....bo ja jako takiego plamienia które pisze ze pownno sie pokazac nie miałam tylko te brozowe ale to minimalne plamienie jest.. wiec albo dnie zostałam zapłodniona albo...prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, daj se spokoj z takimi schizami.. Ja test robiłam jak mi sie okres spoźniał już 3 tygodnie prawie, wszytsko miało miejsce w sesji, stresy jak cholera, i jeszcze to, ale zrobiłam i ulzyło, tydzień poźniej poszłam do lekarza, w tym momencie biore orgametrill na wywołanie okresu chociaz nie wiem jak to brac bo wynika mi z tego ze mam brac to przez miesiac i nie wiem, w każdym razie - nie denerwuj sie, to normalne ze masz plamienia i boleści, przynajmniej wiesz ze cos sie dzieje, a ja przyjełam i nic, zadnych objawów, ani głowa, ani brzuch ani plamienie, dodatkowo ja wpadłam w dniach płodnych, wiec dodaj dwa do dwóch i przemnóż przez 76869867676^n i bedziesz wiedziała jakie ja miałam stresy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze współczuje :* naszczescie jak piszesz wszystko no prawie wszystko dobrze sie skonczyło w ciązy nie jestes...:] mam nadzieje ze i ja nie bede ;] dziekuje za wszystkie infomracje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa444444
ja też wpadłam w dni płodne po 10 godzinach postinor duo a potem po 12 godzinach...żadnych plamień nic....pierwszy okres spoźnił się 5dni (a lekarz mówił że będzie wcześniej) rugi spóźmnił się 14tygodni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badlik
Uprawialiśmy seks z dziewczyną na imprezie 5 stycznia br. Pękła nam gumka :( Dzięki znajomością udało mi się szybko załatwić receptę na Escapelle i moja dziewczyna wzięłą ja ok. 18 godzin po stosunku. Miała potem przez 5 dni krwawienie, które powoduje ta tabletka. Niestety jeśli chodzi o naturalny okres to spóźnia się już 3 tyg. dodatkowo moja dziewczyna dostała ostatnio nudności (dzisiaj rano wymiotowała jakąś żółcią), od czasu do czasu pojawia się jakiś biały lub przezroczysty śluz i bóle w okolicach brzucha. Zrobiliśmy test wyszedł negatywny, ale wiadomo jakie są te testy. Więc mam pytanie. Ile może spóźniać się po zażyciu tabletki naturalny okres. Czy te wszystkie objawy można przepisywać bardziej tabletce czy jednak ciąży? :( Dzisiaj czytałem już wiele na ten temat i niestety różne rzeczy są pisane i pewności nie mam żadnej. Czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badlik - Wiadomo jakie sa testy - sa dobre i wiarygoidne! TYmbardziej po dacie oczekiwanej miesiaczki. Widzę że się nia interesujesz i martwisz, to czym prędzej zapisz ja do lekarza i sie wszytskiego dowiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katjuszka
dziewczyny... jestem przerazona bardziej niz ostatnim razem kiedy pisalam. wpadke zaliczylam tydzien temu. w nocy z piatku na sobote w moje najbardziej plodne dni. dzis jest niedziela - tydzien po - a ja nie mialam plamienia ani nic... mam tylko obrzęknięte i powiększone piersi... miękkie jakieś takie... nie wiem... brodawki mnie bolą. moze to efekt stresu... ale w takim razie gdzie to obiecywane w ulotce plamienie? co myslicie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katjuszka
achh. zapomnialam napisac. postinor wzielam w niedziele rano. dopiero wtedy spotkalam lekarza, ktorzy zgodzil sie przepisac ten lek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie obiecane plamienie ? Mozliwe jest plamienie a nie konieczne. Ja 2 razy brałam postinor i nigdy plamienia nie miałam. Nie panikuj, czekaj na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helejna
Postinor nie jest lekiem wczesnoporonnym!!! Jest to poprostu dawka hormonow, ktore maja dzialanie polegajace na zageszczeniu sluzu szyjkowego przez co wiaze sie z tym ze plemniki nie sa przepuszczalne dalej np. do jajowodu gdzie zazwyczaj dochodzi do zaplodnienia... Poczytajcie sobie ulotke a nie to co na tych niektórych forach wypisują, bo to czasami jest stek bzdur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helejna
Hah;D Chyba odpisałam nie do tej strony:D sorki:) Zycze powodzenia z postinorem... Też stosowałam,wiec znam ten stres:) Naszczescie mam to juz za soba... Mocnych nerwow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helejna
Kajtuszka ja tez plamienia nie miałam:) Spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katjuszka
dzieki dziewczyny za wsparcie. teraz tylko czekac pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko bedzie w porzadku !! Ja wczoraj dostałam okres po dwa i pól miesiaca intensywnych oczekiwan i urojonych ciązach :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkaaaaa
czy jak po postinorze pojawi się okres to już pewne na 100% że ciąży nie będzie? czytałam tu gdziesz że tkoś wział postinor potem miał okres i w 5miesiącu dowiedział się że jest w ciązy....pomóżcie! ja postinor wziełam 2stycznia od tego czasu miałam już 2krwawienia oba spóźniły się ponad tydzień czy to możliwe by u mnie była ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katjuszka
dziewczyno! nie katuj sie :) idz do ginekologa. osobiscie nie jestem w temacie oczytana... ale nikt Ci prawdziwszej prawdy nie powie niz sam specjalista. 3mam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katjuszka
ja wlasnie przed chwilka dostalam okres. powinien pojawic sie za niecaly tydzien. kiedys gdzies slyszalam taka piosenke... dawno temu... i chodza mi jej slowa po glowie: czekam na okres. to czekanie jest okropne. groźba ciąży ciąży nade mną niczym klątwa. brr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a u mnie nadal nic ....:( okres powinnam dostac za jakies 9 dni....jajniki troszke bolą ....co do testu to go zrobiłam i wyszedł negatywny.....robiłam go 14 dni po stosunku....czy mozna mu wierzyc ? wiem ze powinnam go zorbic w dniu spodziewanej miesiączki ale nie mogłam wytrzymac :( nadal boje sie ze cos moze byc nie tak :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomozcie!Problem moj dotyczy oczywiscie postinoru.Wziełam go jakieś 18 godzin po stosunku(19.02).Potem 25 lutego pojawilo sie u mnie plamienie, z dnia na dzien wieksze.Najgorsze jest to ze trwa do dnia dzisiejszego.Miesiaczke powinnam dostac wczoraj.Nie wiem co jest nie tak,poniewaz postinor brałam pierwszy raz.Od kilku dni mam mdłosci,zgage,nabrzmiale i powiekszone piersi.PROSZE DORADZCIE MI COS.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mam robić? Zażyłam postinor-duo 18 godzin po stosunku (pękła nam gumka). Okres miałam 15 lutego cykl mam co 30, 31 dni. U pani ginekolog byłam 4 marca powiedziała że to \"jajko\" mi jeszcze nie pękło a godzine po wizycie przyjełam 1 tabletke. Nie pokoi jednak mnie to że ok 12 godzin po przyjęciu 2 tabletki zaczęłam gorączkować do 39 C teraz już sama nie wiem czy poprostu sie przeziębiłam czy coś jest ze mna nie tak zaczełam brać polipiryne S Febrisan rutinoskorbin i zaczełam sie leczyć jak bym miała przeziębienie nie wiem czy dobrze robie. Wspomne że choruje jeszcze na padaczke pourazową jestem w trakcie odstawiania leków teraz biore rano połowe tabletki neurotop 600 mg. Proszę doradźcie bo jestem w kropce Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a u mnie nadal nic .... okres powinnam dostac za jakies 9 dni....jajniki troszke bolą ....co do testu to go zrobiłam i wyszedł negatywny.....robiłam go 14 dni po stosunku....czy mozna mu wierzyc ? wiem ze powinnam go zorbic w dniu spodziewanej miesiączki ale nie mogłam wytrzymac nadal boje sie ze cos moze byc nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciorna
mój przypadek taki... otóż: nie uprawialiśmy seksu z chłopakiem, do niczego poważniejszego nie doszło, ale... obawiam się, że na palcu, którym dotykał mnie yyy...wiadomo gdzie... znajdowała się sperma =/ tzn na pewno śladowe ilości - tego jestem pewna. Nazajutrz -25 lutego poszłam do ginekologa, ten przepisał mi postinor, ponieważ powiedział, że jeżeli to były moje dni płodne - a były - to do zapłodnienia mogło dojść... postinor wzięłam 22h po tym całym zdarzeniu... plamienia dostałam po 6 dniach od spożycia leku. Tekst zrobiłam po 7 dniach do tej nocy, kiedy... nom sami wiecie:P jedna kreska, ale wydaje mi się, że za wcześnie zrobiłam... okres normalny mam dostać za 2 dni - 12 marca. Ale skoro po postinorze pojawiło się krwawienie, to - jeżeli to tego w ogóle doszło - zapłodniona komórka jajowa mogła zostać wraz z krwią usunięta z organizmu, tak? (krawawiłam jeden dzień dość obficie, na drugi dzień pojawił się jedynie brązowy sluz) i teraz nie wiem... troszkę się mino wszytsko - mimo że do niczego nie doszło w sumie, mimo że wzięłam postinor - martwię, że jednak mogło się tak zdarzyć, że mogę być w ciąży =/ aahh... jeszcze jedno: ponoć już w pierwszych dniach po zapłodnieniu temperatura ciała kobiety może się podwyższyć. Czy to prawda? proszę, w miarę możliwości odpowiedzcie na moje pytania, bo troszku się martwię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochałam sie z w 3 dzien okresu było to w godzinach 15-16 on nie skonczył we mnie robilismy to niesety bez zabespieczenia następnego dnia ok godziny 11 wziełam postinor teraz 7 dni po wzieciu postinoru dostałam leciutkie brozowe plamienie co o tym sądzicie co oznacza to plamienie jakie są szanse na ciąże ?na dodatek nie wiem czy to stres związany z cala tą sprawą ale pobolewa mnie brzuch i jajniki i do tego od czasu wziecia postinoru mam podwyższoną temperature okres przewiduje jakos na 16 marca wiec jeszcze troche czasu w niepewnosci mi zostało wiem w sumie ze szanse są male jednak zawsze są pozatym czytalam ze jesli okres ma sie regularny i cykle od 28-30 dni to szanse na ciąze są znikome... ja mam cyle własnie tak co 29-32 dni i trwają od 5 do 6 dni mimo wszystko jakos sie boje poniewaz wiem ze rózne cuda sie zdazają chciała bym zrobic sobie test zeby nie zyc duzej w tej nie pewnosci od stosunku minoł juz przeszło tydzien wiec wg ulotek zapisanych na tescie moge juz robic hmm a u mnie nadal nic .... okres powinnam dostac za jakies 9 dni....jajniki troszke bolą ....co do testu to go zrobiłam i wyszedł negatywny.....robiłam go 14 dni po stosunku....czy mozna mu wierzyc ? wiem ze powinnam go zorbic w dniu spodziewanej miesiączki ale nie mogłam wytrzymac nadal boje sie ze cos moze byc nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja
kochalem sie z dziewczyna pod czas okresu z zabezbieczeniem to byl 2 dzien okresu oczywiscie nie skonczylem w niej ale ale dwa dni pozniej okres jej sie skonczyl i miala tylko 3 dni a za3ze miala 7 co mam rabic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze jedno pytanie sluz występuje tylko w dni płodne czy to nie ma zbyt wielkiego znaczenia ? wczesniej tego nie obserwowałam bo niby za 3 dni ..choc nie wiadmo czytaj :dwa posty wyżej powinnam dostac okres...czy to cos moze oznaczac jesli teraz mam ten sluz ? była bym wdzieczna jesli ktos odpowiedział na te oraz wczesniej zadane przezemnie pytania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×