Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

MOŻE CI SIĘ POPRZESTAWIAĆ ALE NIE KONIECZNIE WYPOWIADAŁA SIĘ GDZIEŚ DZIEWCZYNA CO WZIEŁA 4 DAWKI POSTINORU( PO 2 TALBETKI) W CIĄGU JEDNEGO CYKLU!!!JEJ ORGANIZM WARIOWAŁ ALE 8 TABLETEK W CIĄGU 1 CYKLU TO PRZESADA,CYKL SIE ROZREGULOWAŁ ALE MIESIĄCZKI BYŁY:) U CIEBIE BYŁY DNI NIEPŁODNE,ZABEZPIECZENIE BYŁO ALE POWIEDZMY ZAWIODŁO TAKŻE MYŚLĘ ŻE BĘDZIE DOBRZE:) JA BYŁAM W TAKIEJ SYTUACJI JAK TY TYLKO ŻE U MNIE BYŁY DNI PŁODNE I SKOŃCZYŁO DIĘ DOBRZE-MAM NADZIEJĘ ŻE DOBRZE.MIESIĄCZKA BYŁA DZIWNA -BARDZO INTENSYWNA TYLKO PRZEZ PIERWSZE 2 DNI A PRZEZ KOLEJNE DNI TAKIE JAKBY PLAMIENIA.OCZYWISCIE BEDE CZEKALA W NERWACH NA KOLEJNĄ,ALE NORMALNIE SIĘ CZUJĘ TAKŻE MYŚLĘ ŻE JEST OK:) PS A ILE MASZ LATEK ŻE UWAZASZ SIE ZA TAKĄ STARĄ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
MAM 27 LAT A ZACHOWUJE SIE JAK BYM MIALA Z 16 . A NIE WIESZ GDZIE TO PISALO O TEJ DZIEWCZYNIE CO ZAZYLA 4 DAWKI MOGLA BYS MI PODAC TEN TOPIK? WIEM ZE TEORETYCZNIE BYL TO DZIEN NIEPLODNY ALE SAMA WIESZ ZE ROZNIE TO BYWA WIEC WOLALAM SIE ZABEZPIECZYC CHOCIAZ MYSLE ZE MOJ ORGANIZM TROSZKE OSZALEJE Z POWODU TAK NAGLYCH DAWEK HORMONOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna opowiesc
Niechce was straszy ale moja kolezanka zazyla postinor w zeszzlym roku ale i tak zaszala w ciaze, ale mozna powiedziec ze i tak zadziall co dla niej bylo straszne bardzo cioerpiala bo cieszyla sie na mysl o tym dziecku chociaz napoczatku go niechciala.Ciaza sie rozwinela do pewnego momentu- obumarla chyba to byl 2 miesiac nic na to niewskazywala doskonale sie czula zadnego plamienia dopiero to wyszlo na usg ze serduszko nie bije.Bardzo cierpaiala bardzo chcial miec dziecko.TO ktore sie nieurodzilo by w marcu mialo roczek.Teraz jest szczesliwa mamusia 5 kwietnia urodzila synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna opowiesc
a wziela go o czasie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
DO PEWNA OPOWIESC A WIESZ MOZE TWOJA KOLEZANKA JUZ WCZESNIEJ BYLA W CIAZY ZANIM ZAZYLA POSTINOR BO O TAKICH SYTUACJACH SLYSZALAM ZE WCZESNIEJ ZASZLA A POOTEM JAKIS FELERNY NIEUDANY STOSUNEK I POSTINOR SIE ZAZYWALO A W ZECZYWISTOSCI ZASZLO SIE W CIAZE PRZY INNYM POPRZEDNIM STOSUNKU WIEC MOZE U NIEJ TAK BYLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska
ona 24 a mozesz mi przeslac ten artykol byla bym bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna opowiesc
napewno nie byla w ciazy zanim zazyla postinor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna opowiesc
o niej napewno nigdzienie bylo napisane a ostinor wziela pierwszy raz wziela go bo nie cghcial w ciazy byc a jednak zaszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu mialaby nie zajsc
postinor daje 94-99% pewnosci ze nie zajdziesz.Czasami postinor tez zawodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
Dzieki ona 24. Zrobie sobie za pare dni tescik i mam nadzieje ze bedzie ok. Wiesz czasem sie zastanawiam po co ja to wszystko robie po co sobie tak mieszam i utrudniam zycie. Obiecalam ze naprawde juz nigdy nigdy wiecej !!!. Poczekam do terminu miesiaczki czyli do 29 jak dostane to milo a jak nie lece po tescik boze zeby wszystko bylo ok. Denerwuje sie czytajac topiki ze gdzies tam postinor niezadzialal mam nadzieje ze w moim przypadku tak nie bedzie i ze zadziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
Wlasnie strasznie boli mnie brzuch wczesniej tak nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
Wiecie co a po jakim w sumie czasie najlepiej jest zrobic test ciazowy zeby byc juz pewnym ze wynik bedzie prawdziwy czy 7 dni od tego stosunku wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co-ja się troszkę wystraszyłam po małych igraszkach z chłopakiem-nie było stosunku; on mi mowi ze mam okres....nie wiem jak to molziwe przeciez dopiero co mialam jakies 2 tyg temu nie wiem skad ta krew ....moze coś tam uszkodzil:( ale krwi troszke bylo...az mi sie z tego wszystkiego niedobrze zrobilo a moze to jakis skutek postinoru-nie wiem ,teraz mnie tam w srodku jakos dziwnie boli:( :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
CZESC ONA 24 A TO DZIS CI SIE STALO? BO WIESZ CO WLASNIE JA W TYM 19 DNIU CYKLU CO BYL TEN STOSUNEK PO KTORYM ZAZYLAM 2 RAZ POSTINOR TEZ WLASNIE W CZASIE SEKSU DOSTALAM JAKIEGOS PLAMIENIA TEZ JAKBY OKRES I DLATEGO SIE WYSTRASZYLAM I NA DRUGI DZIEN POSTANOWILAM ZAZYC POSTINOR PONIEWAZ WTEDY ZROZUMIALAM ZE MOGLO MI SIE WSZYSTKO POPRZESOWAC I ZE TO MOGL BYC DZIEN PLODNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziś:( podczas \"penetracji\" nie byl to stosunek takze nie moge byc od tego w ciazy;)krwi nie bylo na tyle malo aby wygl;adalo to na jakas rankę....wygladalo jak normalny okres ale sie przestrazylam co to i dlaczego,nie wiem co mam teraz robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
WLASNIE TAK MIALAM W DNIU TEGO STOSUNKU I TEZ SIE TAK WYSTRASZYLAM WIEC NIE WIEM CO TO BYLO ALE JA MIALAM STOSUNEK WIEC AWARYJNIE ZAZYLAM NA DRUGI DZIEN POSTINOR POCZEKAJ ZOBACZYSZ JUTERO A TERAZ CI LECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie podcieram to jest krew -tak nie za malo wlasnie dziwi mnie to ze polawia sie dopiero podczas stosunku czy samej penetracji bo tak jak nic tam sie nie robi to nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
NO WLASNIE JA TEZ COS TAKIEGO MIALAM W TYM 19 DNIU CYKLU JAK UPRAWIALAM SEKS TO MNIE WYSTRASZYLO ZE MOZE TO DZIEN PLODNY I DLETEGO ZAZYLAM POSTINOR WIESZ CO NIE WIEM CZY TO NORMALNE ALE PRZEZ 2 DNI OD ZAZYCIA MIALAM STRASZNIE DUZO BIALEGO SLUZU A TERAZ MAM TAK SUCHO ZE SAMA JUZ NIE WIEM CO SIE DZIEJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolly
miska, sucho czyli okres lada dzien. czekaj cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolly
miska, sucho czyli okres lada dzien. czekaj cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska
loly ale ja wzielam teraz postinor w czwartek a planowany okres 29 myslisz ze mi nic nie poprzestawial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowiedziałam się że te plamienia to skutek hormonów są one innego koloru niz zwykła miesiączka-są ciemniejsze,krew nie cieknie jak podczas okresu tylko jest w srodku ja wlasnie tak mam i najprawdopodobniej to są plamienia-skutki dzialania hormonów a juz cieszylam sie ze przezylam postinor bez zadnych skutkow ubocznych:( dalej mnie tylko 1 zastanawia dlaczego one ppjawiaj sie tylko po stosunku a moze to tylko zbieg okolicznosci;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO ONA-24 A moze to jest krwawienie okoloowulacyjne. Może masz owluacje teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam się na tym ale napiszę ,pewnie wy będziecie wiedziały okres miałam 10 kwietnia,więc to 14 dzień cylku jak dobrze liczę-nigdy dodatkowego krawienia nie miałam o ile nazwac mozna to krwawieniem-takie plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli zazwyczaj masz 28 dniowe cykle to mozesz miec teraz owulacje lub bedziesz ja dopiero miec (na dniach). Wiele kobiet ma w czasie owulacji krwawienie (ja tez kiedys mialam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
WIECIE CO W SUMIE 14 DZIEN TO DZIEN PLODNY ALE TEORETYCZNIE MOZNA LICZYC ZE OD 9 DO 18 MAMY OWULACJE GDZIES W TYCH GRANICACH. MI TO KRWAWIENIE CO PISZE ONA 24 WYSTAPILO W 19 DNIU CYKLU W CZASUIE STOSUNKU I TO MNIE TEZ WYSTRASZYLO DLATEGO ZAZYLAM POSTINOR PO STOSUNKU BO SIE WYSTRASZYLAM ZE TO MOZE BYC DZIEN PLODNY. ALE CIEZKO STWIERDZIC PO POSTINORZE KIEDY MA SIE PLODNE A KIEDY NIE BOP W SUMIE ON NAMIESZAL TROSZKE WIEC NIGDY NIC NIE WIADOMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
DZIEWCZYNKI 29 POWINNAM DOSTAC OKRES W CZWARTEK ZAZYLAM POSTINOR MYSLICIE ZE DOSTANE W TERMINIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×