Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Miska, juz dokladnie nie pamietam ale mialam jakis taki bialy i gesty sluz (chyba zaraz po wzieciu Postinoru). ale taki ma byc, tak mi sie wydaje. 19nastka, idz idz:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo punktualnie :) nawet kilka - godzin za wcześnie ;) bo dostałam po 1 w nocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
HEJ DZIEWCZYNKI MOJ TEST HCG Z KRWI NEGATYWNY NIE MA CIAZY WARTOSC PONIZEJ JEDNEGO ALE PANI MOWILA ZEBYM ZA 5 DNI GO POWTORZYLA DLA PEWNOSCI CHOCIAZ TWIERDZI ZE JAK BYM BYLA TO JUZ COS BY SIE PODNIOSLO A TU ZERO ALE WIECIE TO DOPIERO 9 DZIEN OD STOSUNKU WIEC NIE JESTEM JESZCZE AZ TAK SPOKOJNA A OKRES MA PRZYJSC JUTRO ALE JAKOS NIE AM OBJAWOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
BOZE ZEBY TEN TEST OKAZAL SIE NNIEOMYLNY WIEM ZE TO BYL DOPIERO 9 DZIEN I ZE MOGLO JESZCZE NIE WYJSC CHOCIAZ PANI ZAPEWNIALA ZE JUZ BY CHOCIAZ TROSZKE BYLO PODWYZSZONE TO HCG A U MNIE MNIEJ NIZ JEDEN MYSLICIE ZE MOGE BYC SPOKOJNA? JUTRO POWINNAM DOSTAC OKRES ALE WATPIE NIC NA TO NIE WSKAZUJE CO MYSLICIE O TYM TESCIE MOGE MU ZAUFAC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_19
Miśka, nie martw się, przyjęłaś tabletkę w szybkim czasie od stosunku,więc nie panikuj. Moja kumpela (ma 17 lat) wzięła Postinor 15 dnia(bo wtedy kochała się z chłopakiem) i miesiączkę dostała 47dnia. Postinor to ogromna bomba hormonalna!!!Każdy organizm reaguje inaczej, ale efekt jest taki sam - nie dochodzi do zapłodnienia. Głowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cos Wam powiem
Postinor dziala ...Nie panikujcie plisss ...Bralam kilkakrotnie , jestem juz starszawa z letka ,ktora chce pogadac zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
MYSLALAM ZE OBUDZE SIE JUZ Z OKRESEM ALE NIESTETY NIE MA GO NADAL BOZE JAKA JA JESTEM GLUPIA CHWILA ZAPOMNIENIA A TYLE NERWOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Miski
Dziewczyno spokojnie!Dostaniesz swoj okres,bo postinor naprawde dziala....Teraz sie stresujesz,czekasz,wygladasz i sie nakrecasz bez potrzeby...To tez moze byc przyczyna opoznienia -Spokojnie..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
OBYS MIALA RACJE ZE DOSTANE! STRESUJE SIE MIMO WSZYSTKO BO TO JEDNAK JEST STRES CHOCIAZ MYSLE ZE ZADZIALAL ZNACZY SIE MAM TAKA NADZIEJE CZUJE SIE JAK BYM MIALA DOSTAC OKRES A ZA CHWILE JUZ NORMALNIE I TAK OD 3 DNI A GO JAK NIE MA TAK NIE MA TO MNIE STRASZNIE STRESUJE A TY TEZ BRALAS POSTINOR? RAZ CZY WIECEJ? I WIESZ CO MNIE ZASTANAWIA ZE JAK WZIELAM PIERWSZY RAZ TO MIALAM PO 4 DNIACH KRWAWIENIE A TERAZ ZA DDRUGIM RAZEM NIE MIALAM KRWAWIENIA POSTINOROWEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Miski
Bralam kilkakrotnie .Ani razu nie mialam krwawienia postinorowego,tylko normalna miesiaczke z lekkim opoznieniem.Roznie to bywa ,kazdy organizm jest inny ..Moja siostra miala tak jak Ty .Za pierwszym razem bylo krwawienie,za nastepnym nie.A raz opoznienie miesiaczki o 16 dni.To hormony i to spora dawka.Bedzie dobrze ,tylko przestan sie nakrecac bo sobie tym tylko szkodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
TO ZE PANIKUJE JEST PEWNE. TYLKO WIESZ JA WZIELAM POSTINOR 2 RAZY W JEDNYM CYKLU I ZA PIERWSZYM RAZEM W 8 DNIU POTEM DOSTALAM KRWAWIENIE I MIESIACZKE Z 3 DNIOWYM OPOZNIENIEM. A NASTEPNYM RAZEM ZAZYLAM W 19 DNIU CYKLU I KRWAWIENIA NIE BYLO I MIESIACZKI TEZ NIE WIDAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nadal nie ma:( moj chlopak nie wie co robic czy juz mi sie oswiadczac czy jeszcze nie :) hehe, jednego dnia bola mnie jajniki tak jak by juz miala sie zblizac, budze sie rano i nic i tak to juz trwa ponad tydzien, nie wiem co robic chyba nie ma co sie opierdzielac i po majowce do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
GAPCIA A ILE CI SIE CZASU SPOZNIA OKRES?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
DZIEWCZYNKI CALY CZAS SIE CZUJE JAKBY TO JUZ I NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Miski
Oj Mala troche przegielas z ta dawka!!!!!Dlatego nie masz okresu!!W ciazy nie jestes to pewne ,ale na okres to sobie poczekasz...Zbombardowalas sie zwyczajnie tymi hormonami ...Tak nie mozna dzieciaku ! Zacznij brac tabletki ,albo wkladka ? Trzym sie i nie lam sie ,bedzie dobrze ....Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19nastka
hey dziewczyny!Byłam dzisiaj u lekarza w zwiazku z moim brzuchem.Od Srody okropnie mnie boli brzuch i od tamtej pory nic się nie zmieniło.POszła i powiedziałam jej ze mnie boli brzuch(z lewej i sprawej strony)ale najmocniej to z prawej.Jak podnosze nogę , lub się schylam to najbardziej.Poweidziałam jej ze 2 tygodnie temu brałam postinor a ona powiedziala ze nie powinien już na mnie działać.Usłyszałam ze to moze wątroba(nigdy nie miałam probkemów z wątroba)przepisała mi jkaies lekarstwa.Kazała zebym poczekala jeszcze dwa tygodnie jak nie przejdzie to żebym poszla do giny.Powiedziała zeto ostanio co miałam to bardziej wygląda na krwawienie, wiec kazala mi czekać na okres.A ja okres ostatnio mialam 14 marca. Co mi zostaje?jak narazie czekać!Zastanawiałam się nad zrobieniem testu ale sama nie wiem moze tak dla spokoju. Ciągle mam podwyższoną tempersature 37.1Sciąga mnie na wymioty.Spytałam się jej czy to moze wyrostek a ona ze nie bo jak by tak było to w ciągu tych 3 dni bym nie mogła chodzić i by było coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19nastka
hey dziewczyny!Byłam dzisiaj u lekarza w zwiazku z moim brzuchem.Od Srody okropnie mnie boli brzuch i od tamtej pory nic się nie zmieniło.POszła i powiedziałam jej ze mnie boli brzuch(z lewej i sprawej strony)ale najmocniej to z prawej.Jak podnosze nogę , lub się schylam to najbardziej.Poweidziałam jej ze 2 tygodnie temu brałam postinor a ona powiedziala ze nie powinien już na mnie działać.Usłyszałam ze to moze wątroba(nigdy nie miałam probkemów z wątroba)przepisała mi jkaies lekarstwa.Kazała zebym poczekala jeszcze dwa tygodnie jak nie przejdzie to żebym poszla do giny.Powiedziała zeto ostanio co miałam to bardziej wygląda na krwawienie, wiec kazala mi czekać na okres.A ja okres ostatnio mialam 14 marca. Co mi zostaje?jak narazie czekać!Zastanawiałam się nad zrobieniem testu ale sama nie wiem moze tak dla spokoju. Ciągle mam podwyższoną tempersature 37.1Sciąga mnie na wymioty.Spytałam się jej czy to moze wyrostek a ona ze nie bo jak by tak było to w ciągu tych 3 dni bym nie mogła chodzić i by było coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19nastka
hey dziewczyny!Byłam dzisiaj u lekarza w zwiazku z moim brzuchem.Od Srody okropnie mnie boli brzuch i od tamtej pory nic się nie zmieniło.POszła i powiedziałam jej ze mnie boli brzuch(z lewej i sprawej strony)ale najmocniej to z prawej.Jak podnosze nogę , lub się schylam to najbardziej.Poweidziałam jej ze 2 tygodnie temu brałam postinor a ona powiedziala ze nie powinien już na mnie działać.Usłyszałam ze to moze wątroba(nigdy nie miałam probkemów z wątroba)przepisała mi jkaies lekarstwa.Kazała zebym poczekala jeszcze dwa tygodnie jak nie przejdzie to żebym poszla do giny.Powiedziała zeto ostanio co miałam to bardziej wygląda na krwawienie, wiec kazala mi czekać na okres.A ja okres ostatnio mialam 14 marca. Co mi zostaje?jak narazie czekać!Zastanawiałam się nad zrobieniem testu ale sama nie wiem moze tak dla spokoju. Ciągle mam podwyższoną tempersature 37.1Sciąga mnie na wymioty.Spytałam się jej czy to moze wyrostek a ona ze nie bo jak by tak było to w ciągu tych 3 dni bym nie mogła chodzić i by było coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
NO TO NIEZLE 19 STKA JA CALY CZAS CZEKAM NA OKRES I NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
GAPCIO A MIALAS KRWAWIENIE PO POSTINORZE? I TA MIESIACZKA KTORA MASZ DOSTAC TO CI SIE 2 TYG SPOZNIA OD NORMALNEJ CZY OD TEGO KRWAWIENIA? A I JESZCZE JEDNO W KTORYM DNIU CYKLU ZAZYLAS POSTINOR ? CZY WOGOLE CZUJESZ JASKIES OBJAWY ZE OKRES JUZ NADCHODZI CZY NIC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 19
i o co Ci wlasciwie chodzi ? O wyrostek czy o ewntualna ciaze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19nastka
chce wiedzieć co o tym sądzicie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19nastka
chce wiedzieć co o tym sądzicie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19nastka
chce wiedzieć co o tym sądzicie?!kazda tutaj pisze po to aby usłyszec rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz pisalam:) wzielam postinor 18 marca byl to 12 dzien mojego cyklu, krwawienia dostalam po 8 dniach, i do tej pory nic, objawy czuje i to bardzo intensywne, dwa dni temu tak mnie bolaly jajniki ze nie moglam siedziec i sie zwijalam, mialam juz tak dwa razy, ale miesiaczki jak nie ma tak nie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiekkkkkk
dziewczyny trzymam za was kciuki ze bedzie oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×