Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość joq
tzn chodzi Ci o to czy po wzieciu postinoru mozna pic alkohol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joq, po co pytasz który to był dzień cyklu? podczas brania tabletek nie ma czegoś takiego jak cykl owulacyjny, w ogóle. kaska, ile czsu minęło od czasu gdy zapomniałaś pigułki? wziełaś już ją? najlepiej idx do lekarza, on coś poradzi. wydaje mi sie, zenie powinnaś brać postinoru biorąc tabletki anty. tojuż by było zdecydowanie za wiele dla organizmu... malwi, alkohol nie ma wpływu na postinor, nie martw się. tak samo z okresem, postinor naprawdę może wywoływać burze w organizmie i to że ci się teraz okres spóźnia jest jak najbardziej normalne, tzn nie jest normalne ale na pewno nie jest spowodowane ciążą. postinor na pewno zadziałał... ech.. przypominają mi sie dni, kiedy ja tak samo jak Wy teraz schizowałam, czy aby na pewno postinor zadziałał... i czy nie będzie bejbika. no ale zadziałam, bejbiak nie ma i teraz jedyne co mi pozostaje to nie dopuszczać do sytuacji kiedy będę musiała znowu po niego siegać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak chodzi mi o to ze po zazyciu nic mi nie bylo a ze kumpela miala panienskie to wypilam kilka drinkow-teraz przeklinam siebie za to jaka bylam glupia!!!! Co 10 minut jestem w ubikacji sprawdzic czy moze juz nadszedl ale nic,postanowilam ze w pon robie test ale podejrzewam ze zanim mina te trzy minuty umre z nerwow... Kurde przysiegam ze jezeli dostane okres to robie sobie przynajmniej półroczny celibat :) jestescie swiadkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska....
A ja dalej nie zrobiłam testu.... No mówie wam poprostu nie umiem go zrobić ale nie z praktycznej strony tylko z psychicznej. Mam już nawet kupiony (kumpela zaciągnęła mnie siła do apteki ;) ale poprostu nie moge go zrobic... mam metlik w głowie i powoli swiruje, ale jestem w stanie bo wiem ze od koloru głupich kreseczek zalezy co dalej.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoza_maniakalna
do Aska....... zrob ten test wreszcie jestem przekonana ze wyjdzie negatywny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***agatka***
a ja zrobiłam i się uspokoiłam się trochę bo 1 czerwona kreseczka jest:)ale zrobie sobie jeszcze jeden w przyszłym tygodniu ale tym razem płytkowy (wcześniej robiłam strumieniowy) bo są podobno lepsze i pewniejsze. Także zrób sobie a napewno bedziesz spokojniejsza!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, mam pytanko: w poniedzialek wzielam Postinor po 36h od wspolzycia (bylo w 20 dniu cyklu) lekarka powiedziala ze na raz mam zazyc dwie tabletki (tak tez zrobilam). Obecnie jest sobota, od poniedzialku czuje sie swietnie, ZADNYCH efektow ubocznych, ZADNYCH miedzymiesiaczek, ZADNYCH plamien, ZADNYCH mdlosci, nudnosci, wymiotow, NIC, ZERO. Zaczynam tez od kolejnego cyklu (ma zaczac sie 28 wrzesnia) przyjowac regularnie tabletki: czy pierwsza mam przyjac od razu jak sie pojawi jakiekolwiek krwawienie (moze to po Postinorze sie jeszcze pojawi, czytalam ze czasami pojawia sie na 6 dni po zazyciu)? czy mam czekac do wyznaczonego cyklu miesiecznego? (a jezeli ten sie spozni to nie chciala bym miec miesiaca niezabezpieczonego) hmmm.... strasznie to skaplikowane odpowiedzcie prosze bo im wiecej czytam tym bardziej zakrecaona jestem dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umieram...
dziewczyne wiem ze to nie jest ten temat ale widze ze duzo osob tutaj siedzi i chcialabym zapytac zcy plemniki moga przejsc przez slipki....strasznie sie boje prosze niech mi ktos pomoze to rozwiklac bo ja juz nie mmoge wytrzyamc..;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasikkk...
To musiały by być chyba Mc gyvery :) Chyba, że uwywaliście slipek jako prezerwatywy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska21343
siema!nie wzielam 7 tabletki z opakowania na ulotce napisane ze w pierwszym tygodniu najgorzej nie wziasc i ze jest duze prawdopodobienstwo zaplodnienia a poza tym moze do niego dojsc nawet jezeli stosunek byl odbyty na tydzien przed zapomnieciem tabletki!troche glupota jak dla mnie!ale umieram ze strachu!pojde jutro do lekarza ale nie wiem czy nie bedzie za pozno bo bedzie juz jakos kolo 60h!no i boje sie ze nie bedzie mi chcial przypisac skoro biore antykoncepcyjne tabletki!niech mi ktos pomoze:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytajac poprzednie posty powinnas 8 dnia wziasc tabletke za dzien 7 i 8 (to bedzie duzo wiecej hormonow - dzialanie przypominajace postinor) i dalej dnia 9 wziasc kolejna 9-ta tabletke. jak dla mnie takie jest rozwiazanie, oczywiscie albo pojdz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kolei wzielam postinor w poniedzialek od tamtego czasu czulam sie swietnie dzis jest niedziela no i cos zaczyna sie dziac (lekko zaczerwieniony sluz mam) nie wiem czy to juz jest krwawienie i czy juz dzis powinnam wziasc pierwsza tabletke z nowego blistra? poczekam troszke az sie rozkreci ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska21343
no wlasnie tak zrobilam bo tak wlasnie bylo na ulotce napisane ale tez jest napisane ze to i tak nie zapobiega przed ciaza!ide jutro do lekarza i chcialabym zeby mi przypisal postinor tyle ze to by bylo juz jakies 60h po stosunku i boje sie ze bedzie juz za pozno!jestem przerazona!ale i tak dzieki ci za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie postinor dziala do 72 godzin, moze postaraj sie dzis znalesc jakis prywatny gabinet ginekologiczny? to by skrocilo okres czekania do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i mam jeszcze jedno male pytanko - czy podczas brania tabletek antykoncepcyjnych mozna brac tabletki typu no-spa, paracetamol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusi
wiec tak: 26 dni po krwawieniu postinorowym, czyli 22.09. dostalam miesiaczki, poczatkowo byla slaba potem juz normalna a dzis zupelnie nic;/ (2 dni) jest to dla mnie dziwne poniewaz przed zazyciem postinoru moja miesiaczka trwala ok5 dni. Czy ktos moze tez tak mnial??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj robie test,to juz 8 dzien jak mi sie spoznia,dostaje na glowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joq
dusi, ja tak mialam. Okres trwal 3 dni, a normalnie mam 5-6. Nastepny byl juz calkowicie normalny :) wiec napewno u Ciebie tez tak bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam!Wynik: BRAK CIAZY!!!:))) troche sie uspokoilam,ale teraz zastanawiam sie czy postinor skoro tak mi namieszal w moim organizmie moze tez wplynac na wynik testu?prosze napiszcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska21343
podczas brania tabletek antykoncepcyjnych mozna brac no-spe i inne tabletki tylko silne antybiotki moga zle wplynac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomozcie mi!! wczoraj uprawialismy sex.pekal gumka. ale jutro powinien byc okres.zauwazuylismy ze pekla jeszcze przed wytryskiem. czy 2 dni przed okresem jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze i jezeli jeszcze nie bylo wytrysku??jakie daja nam szanse tabletki jezeli wezmie 43godziny PO?? ile kosztuja takie tabletki??prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edhel
Witam, jeśli chodzi o mnie to pękła mi i mojemu chłopakowi prezerwatywa i musiałam wziąć postinor parę dni po skończeniu mi się miesiączki, nie wiedziałam, że po postinorze występuje krwawienie, więc byłam trochę zaskoczona.Po jakimś czasie poszłam do ginekologa z tą całą historią, brakiem okresu w odpowiednim terminie i również dlatego, że stan zapalny mi się pojawił.Lekarz kazał mi czekać na okres w terminie kiedy wystąpiło krwawienie po tabletce,a nie to prawidłowe , które było wcześniej.No i czekałam, miałam mieć 20, a nawet wcześniej a miesiączka pojawiła mi się pięć dni później!Te hormony jednak mieszają i to nieźle!!!!Ale fajowo - mam okres!!!( bo już się zaczynałam trochę bać, w końcu do baby chcę się przygotować, by cieszyć się na maxa z tego faktu:)) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edhel
Co do Twojego postu Marcing89!Hmmm, myslę, że z tymi dniami płodnymi to jest różnie i już dokładienie nie pamiętam, alechyba w środku cyklu są płodne: 3 dniprzed owulacją i 3 po, ale nie pamiętam.Poza tym jak jeszcze nie było wytrysku to jest bardzo małe prawdopodobieństwo, bo nawet jeśli pojawił się płyn przedejakulacyjny(czy jakoś tak;) to tam jets bardzo mało plemników i bardzo mało tego płynu, a one muszą się przecież jakoś dostać głębiej.Wiadomo nigdy nie ma sto procent - nigdy czy w tabletkach czy w innych sprawach - natura jest nieprzewidywalna!Co do pstinoru to słyszałam, ze tak naprawdę w trzecim dniu to już działanie jest bardzo slabe - najlepiej działają w pierwszym i drugim dniu na początku.Są na receptę, nie wiem ile kosztują, bo ja kupowałam w Hiszpanii za 20 euro(masakra - 80zł na nasze), ale w Polsce powinny jakoś tak koło 20zł myślę, patrząc na cenę w Hiszpanii hehehe.Pozdrawiam i życzę powodzenia!!!Bądź dobrej myśli i się nie stresuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcing89 my dalismy za te tabletki 76 zl,oczywiscie z recepta bo inaczej nie kupisz-probowalam.Poza tym przed okresem sa na 100 % dni nieplodne.Nie ma sie o co martwic,tak mysle A co z tym wplywem postinoru na wynik testu moze mmi ktos napisac!Winik negatywny ale ja nadal nie mam okresu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_guska
ja zapłacilam za postinor 72zł.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: marcing89 , po pierwsze - na kilka dni przed okresem i na kilka dni po okresie sa dni nie plodne (pisze kilka bo nie wiem dokladnie ile trwa jej cylk) warto korzystac z kalkulatorow liczacych dni plodne i nie plodne na przyklad tutaj: http://www.epacjent.pl/artykul.php?idartykul=1048&poddzial=Kalkulator) po drugie - tabletki Postinor duo kosztuje zaleznie od apteki (ja placilam 59 zl w Gdansku) ale zawsze na recepte dzialaja one do 72 godzin po niezabezpieczonym stosunku (im wezmie wczesniej tym lepiej), pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki21
ciagle czekam ... ale moja pani nie chce zrobic testu:> nie wiem czemu uwaza ze nic sie nie stalo i w ogole... poczekamy na okres ma byc za jkais 7 dni... :) oby byl dzis miaj ponad 2 tygodnie po zazyciu tego postinoru i zadnych objaw !!! zupelnie nic:) nie wiem czy to dobrze czy nie!!! ale grunt to nadzieje i opanowanie... ale radze wszystkim 2 razy sie zastanowic wdzesniej i co by bylo gdyby ..... oby nic nie bylo 3 majcie sie ciplo zycze wszystkim powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska...
miki21 -Zazdroszcze twojej dziewczynie opanowania naprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam!!!co za ulga :))) ale jak boli! Nikomu nie zycze takiego stresu!Powodzenia i dzieki za slowa otuchy kiedy tego najbardziej potrzebowalam :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Białaxxxxx
siemka. brałam te pigułki i potem miałam okres 7 dniowy i za 10 dni znowu to samo przez półtora miesiąca... czyli miałam okres nieregularny teraz się boje ponieważ teraz nie mam już okresu 17 dni i nie wiem czy poprostu mi się reguluje czy może "wpadłam" i przez ten cały czas uprawiałam stosunki. Błagam pomóżcie mi!!! co ze mną jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×