Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość Aska...
Dziewczyny doradźcie mi! Minął ponad tydzień (9 dni dokłądnie!) od mojej wpadki i od wczoraj mam postinorowe krwawienie (wyglądające jak okres ale napewno nim nie będące ) i choć już nie panikuje tak jak napoczatku że jestem w ciązy to jednak dalej nie moge przestać o tym myslec. Do tego prześladują mnie kobiety w ciązy no i mówie wam powoli zaczynam powracać do stanu paniki :/ Zastanwiam sie nad zrobieniem testu, tylko że nie problem w tym zeby go kupic, problem w tym zeby go zrobić ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasikkk...
Aska... nie kobiet w ciąży jest więcej koło Ciebie, tylko dopiero teraz zwracasz na nie uwagę. Ja miałam wrażenie, że wszędzie widzę dzieci... Zrób test. Ja też muszę i też się boję. Im szybciej tym lepiej, po co sie stresować. Lima, ja na Twoim miejscu popędziłabym po postinor. Lepiej nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_gusia
tez tak miałam jak mi sieu okres spozniał juz miesiac i miałam isc do ginekologa-rano zaczełam sikac dosłownie co 5 minut...ale mowie jak jest okres i testy ciazowe negatywne to czym sie martwic? po tych tabletkach długo organizm dochodzi do siebie moj jeszcze nie doszedł chociaz tabletki brałam w maju.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
to ja do A_gusi napisałam to wyzej rubryczki mi sieu pomylily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggk
eh,nadal nie mam okresu...a juz 35dzien cyklu...hm...liczac oczywiscie od krwawienia popostinorowego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha 1
miałam wpadke w 15 dniu ,tabletkę zażyłam ok.4h po a następną po 12h jakmyślicie zadziała nie mam jakiś dolegliwości tylko chyba stres daje w kość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha 1
hej dziewczyny dobry jest ten środek , bo strasznie się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoza_maniakalna
mycha_1 spokojnie szybko wzielas postinorek wiec na pewno bedzie wszystko oki, ale tak na 100% zob sobie tescik tak za 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc
dzis rano minęły 72 godziny.Tabletki będe miała dzis wieczorem.Jezu nie wiem czy moge je jeszcze zazyć.Zaryzykuję. Mam nadzieję,że to tylko tak, dla pewności.To stało sie w 20 dniu cyklu. Zazwyczaj mam wszystko regilarnie, nawet dni płodne potrafie rozpoznac u siebie.Ale jesli cos nie zagrało? Czy któras z WAs brała Postinor po 72 godzinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha 1
dzięki psychoza chciałam dodać że pękła gumka ale mój chłopak wyjął przed wytryskiem ale zawsze coś mogło zostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha 1
hej jest tam ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha, ja miałam identyczną sytuacje jak Ty. zarzyłam pierwszą pigule po 6h, nastepną po 12. nie miałam potem żadnych plamien... bolała mnie troche głowa tego dnia gdy wziełam i rano miałam biegunkę, ale nic poza tym. w ciąży nie jestem, okres przyszedł spóźniony 4 dni (po 3 robiłam test) :) co do byc to znam panne która wzięła po 80 h i sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoza_maniakalna
Monika//23 ja na twoim miejscu jednak zrobilabym test, postinor az taki super nie jest zeby dzialac jak tabletki anty zazywane systematycznie, a skoro robi taki mess w organizmie to moze dzialac tez na szybsze zaplodnienie w nastepnym cyklu :( wiem ze strasze ale jak to przemyslalam to do takich wniosków doszlam, sorrki :( A_guska a ty kobieto klapsa chcesz? czemu sie sama nakrecasz? jest wszystko oki nie masz sie czym martwic okres mialas teraz bedziesz miala maly problem z dojsciem do regularnego ale na pewno przyjdzie. Ja jeszcze w zeszłym tygodniu cale 7 dni czulam sie jak baba w ciazy mialam mdlosci od rana do nocy i jadlam w krotkich przerwach miedzy nimi - koszmar-do kibelka tez biegalam, brzuszek tez czasami mnie pobolewa ale nie dalam sie zwariowac i stwierdzilam ze nie pojde juz po trzeci test bo to bylaby strata kasy i wmawianie sobie a co gorsze mogace spowodowac "psychoze" :) tak wiec A_guska prosze mi sie tutaj nie stresowac. Ja w sumie dziekuje ze u mnie sie tak wszystko poukladalo bo tabletki anty nie pozwolily na to zeby mi sie rozregulowal cykl przez ten postinor i teraz mam wszystko jak w zegarku. Dzis ostatni dzien okresu, od jutra nowa paczka table anty (chociaz to mnie troche cieszy skoro inne rzeczy mi sie syply) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoza_maniakalna
byc ............... kochanie wez je nawet teraz, bo jesli te jego plemniki nie byly McGayverami to masz szanse. TRZYMAM MOCNO ZA CIEBIE KCIUKI I ZA 2 DNI ZROB PIERWSZY TEST :) a teraz modl sie do Boga to tez pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha 1
dzięki za slowa otuchy byłam dziś u gina a on mi mówi że nie zawsze działa zrobił cytologie i kazal przyjść za 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoza_maniakalna
suzii ............. spoko majonez moze tak byc, ja mysle ze jeszcze troche potrwa zanim (jesli w ogole bo tez sie tak zdarzalo ze nie wraca) twoj organizm zacznie dzialac tak jak przed postinorem. Głowka do gory skoro tempka jest w porzadku to nie powinnas sie tym martwic, chociaz jesli to dluzej potrwa moze trzeba sie wybrac do gionekologa poniewaz zmiany hormonalne mogly zaburzyc statyke flory bakteryjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoza_maniakalna
mycha 1 ............ bardzo lubie jak ginekolodzy wq............. zestresowane dziewczyny po wpadce (miejsce zesłania....Oświęcim pierwszym transportem :) ) on dziala na 99% Przypadki w których nie zadzialal to takie gdy kobieta ma problemy z przyswajaniem tabletek przez organizm i tyle albo do zapłodnienia doszlo wczesniej niz rzeczona wpadka a parka nawet o tym nie wie :/ glowa do gory i mysl pozytywnie (no oki chociaz udawaj ze myslisz pozytywnie to moze oszukasz swoj organizm :) ) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusi
hej dziewczyny:) mam problem 20.08 bawilismy sie z moim chlopakiem wiecie o co chodzi nie doszlo mniedzy nami do stosunku ale bylismy nago co mnie przeraza. zaczelam sie schizowac jakies 4 dni pozniej poszlam do ginekologa powiedzial zebym sie nie martwila ale chyba dla swietego spokoju przepisal mi postinor zaraz wzielam troche bolal mnie brzuch jakies 5 dni pozniej dostalam krwawienia trwalo 2 dni potem plamienie. Nornalny okres powinnam dostac 4.09 a tu nadal nic:( teraz boli mnie brzuch czasami glowa zrobilam juz 3 testy wszystkie wyszly negatywnie. jednak nadal sie obawiam;/ powiedzcie co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasikkk...
Dusi co to znaczy bawilismy się? Jeśli nie doszło do stosunku to co się martwisz? Po co Ci ten postinor? To on Ci w organiźmie namieszał. Niepotrzebnie go brałaś... I pewnie niepotrzebnie się martwisz. Jutro robię pierwszy test po postinorze. Trzymajcie kciuki dziewczyny! Mycha 1 ja byłam w takiej samej sytuacji co Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika//23
PSYCHOZA , kochana to mnie pocieszyłaś... Ja już 3 testy zrobiłam, 2 nieroztrzygnięty, jeden negatywny, a w torebce czeka kolejny na jutrzejszy poranek:( Już świra dostaje, mam wszystkie objawy ciąży tylko łudze się że to stres i urojenia, a nie bobas... No i postinor dość długo sprawia figle ogranizmowi więc tym też próbuje się pocieszać:( Co mi pozostało... No i nie zmienia to faktu że okres 18 dni się spóźnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusi
wlasciwie to jestem dziewicom i moze bym sie tym wcale nie przejmowala ale naszly mnie jakies schizuny potem zaczelam czytac o tym w internecie i naszla mnie watpliwosc a jednak moze to jest mozliwe przeciez nigdy nic nie wiadomo wystarczy jeden plemnik:(. wogole mam teraz wahania nastrojow i nocne koszmary jeszcze te bole brzucha:( i spozniajacy sie okres z drugiej strony negatywne testy. jeszcze troche i osiwieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika//23
A tak w ogóle Kobietki to jaką Wy dostawałyście dawke postinoru?? Bo z tego co wnioskuje to 2 tebletki... Więc mój lekarz chyba oszalał... U niego w gabinecie zarzyłam odrazu 2 które mi dał, a po 8 godzinach kolejne 2... W sumie 4 w 8 godzin...Nie miałam żadnych skutków ubocznych.Jak Wasze dawki się przedstawiają?? Zaznaczam, że u mnie to był 16 dzień:( a postinor wziołam 16 godz po stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika//23
I mówię tu o pierwszej wpadce, druga była w 20 dniu, ale już bez postinoru;( NIENAWIDZĘ GUMEK!! Spokojnych nocek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusi
z tego co wiem to w jednym cyklu dopuszczalna dawka postinoru wynosi 4 tabletki i nie nalezy jej przekraczac chyba twoj lekarz wie co robi:) a wogole ostatnio wyczyalam ze zbadano ze postinor dzial nawet do 120h tylko w Polsce wtedy by nie mogly byc sprzedawane dlatego pisza ze dzialaja do 72h hmmm... ciekawe czy to prawda (mam nadzieje ze tak:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc
Czy wiecie,że każda recepta postinoru zaczyna byc sprawdzana. Lekarze zaczynaja sie obawiać, gdy wypisują zaocznie, bez wizyty. Takie państwo- ustawa antyaborcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika//23
W moim przypdku to przydało by się żeby działał ze 30 dni:) Ale robiłam dziś test i jest negatywny, to już drugi negatywny... Nic już nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha 1
dziewuszki dziś jest 4 dzień po zażyciu 1 tab a 3 po zażyciu 2 -giej troch pobolewa mnie lewy jajnik a pozatym nic zero plamienia wpadka w 15 dniu wię c jakby nie liczyć to dzień płodny ,cykle różne 24-27 nie wiem co robić pomóżcie ,naprawdę działa ten magiczny środek czy nie ?partner przed wytryskiem wyszedł ze mnie ale cos mogło pozostać miała któraś taką sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha 1
do Moniki ja miałam zażyć 1 tab zaraz a 2-gą po12 h i gin powiedział że zadziała ten który mi to przepisał , a 2-gi w ośrodku pocieszył ,że nie zawsze działa zrobił cytologie i powiedział że się okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasikkk...
Zrobiłam teścik i wyszedł negatywnie :) Za tydzien powtórze, żeby się upewnić, ale juz po tym odetchnęłam z ulga. Też widziałam u siebie objawy ciąży: senność, brzuś mi wywaliło jakbym miała okres, mocniej reaguję na zapachy potraw, nie jem tyle co wcześniej bo zbiera mi się na mdłości... I wszędzie widziałam dzieci i kobiety w ciąży. To zapewne postinorek tak wpływa. Monika//23 moim zdaniem nie jesteś w ciązy. Okres Ci się spóźnia przez postinor. $ tabletki to duża dawka... Ja wzięłam 2 tabletki. Jedną po 12 h od stosunku, a następna po następnych 12 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusi
hej:) dziewczyny powiedzcie mi ile moga trwac skutki uboczne postinoru ninely juz 3 tygodnie a ja nadal zle sie czuje:( czy moze miec na to wplyw to ze nigdy wczesniej nie bralam zadnych srodkow hormonalnych? A i jeszcze jedno czy jesli po P-D wystapilo u mnie plamienie to liczy sie ono jako okres? bo teraz juz sama zwariowalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×