Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość nie mam pseudonimu
cześć dziewczyny, ja współżyłam w 14. dniu, wzięłam postinor po 43 godzinach, zero skutków ubocznych a okres pojawił się jak w zegarku po 2 tygodniach. spodziewałam się wielkich skutków ubocznych bo jestem bardzo drobna i wrażliwa na leki a tu nic, sprawa indywidualna, pozdrawiam i trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość squirrel
->agatka - ja od niedzieli mam takie male plamienie, tzn uzywam wkładek.ale w sobote to był hard core;P. Teraz czekam na normalny okres tylko nie wiem ile to potrwa i zżera mnie strach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusi
alissa 20 o rany to postinor tak ci namieszal w organizmie? ja jeszcze czekam na okres mam nadzieje ze wreszcie sie doczekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki21
ile kosztuje tescik ciazowy??????/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GumisiowaLala
tak od 10-20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki21
kurde ale sie boje jak wydzie pozytyw to zalamka na maxa ...rodzice !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po 9 dnich moze cos wykazac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***agatka***
może ale nie musi, ja czekam do poniedziałku żeby było po 14-stu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusi
hmmmm zrobilam kolejny test negatywny i brak okresu to juz 15 dni nie wiemco myslec???:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska...
miki -mam to samo co ty. cały czas mysle o tym czy nie jestem w ciązy, ale boje sie zrobić test, bo co ja zrobie jak wyjdzie pozytyw ...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggk
to widze ze nie tylko ja mam stracha ale wy prawie wszytskie go macie?ale chyba jutro juz zrobie test bo tak dluzej martwic sie nie dam rady!11 dni mi sie okres spoznia!oby to bylo przez tabletki a nie przez cos innego...wspolzylam prawdopodobnie w dni nieplodne,bez wytrysku i wzielam po 50 h postinor,...wlasnie wtedy czekalam juz na okres,...i....dostalam krwawienie ale nie wiem czy to normalne czy po postinorze?trawalo 8 dni i bardzo mocno krwawilam...hm....znacie taki przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoza_maniakalna
do Aska... zrobisz to samo czy zrobisz ten test czy nie, wiec kobieto nie czekaj tylko go zrob bo wtedy bedziesz miala pewnosc czy matwisz sie bo faktycznie jestes czy tylko nie potrzebnie narazasz sie na stres. Zycze powodzenia i trzymam kciuki .. no i oczywiscie czekam na wynik testu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggk
ZROBILAM TEST!wynik wyszedl negatywny czyli na pewno jest ok!okres spoznia mi sei 12 dni juz,wiec cos czuje ze ten postinor niezle mi organizm rozregulowal!!!ale wazne ze test jest negatywny!mam oczywiscie mu uwirzyc!i dalej nie panikowac bo w konuc test to test tak?potwierdzcie to girls!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***agatka***
meggk gratulacje!!!:):):) ja bede robić w poniedziałek dopiero :( trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość squirrel
meggk - jak nie było wytrysku i dni niepłodne to nie masz sie czego bac!ja tak miałam wiele razy i nigdy po tym nie brałam postinoru. Natomiast ostatnim razem było dokładnie odwrotnie :( Nie martw sie, bo na pewno nie jesteś w ciąży !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggk
dzieki dziewczyny!trzymam za was kciuki i sama czekam juz spokojnie na okres....ale widzisz to roche bylo bardziej skomplikowane-ja tez wiele razy wspolzylam w dni nieplodne bez wytrysku i bylo ok,ale tym razem....mialam pewne podstawy do tego zeby martwic sie nieco bardziej....ale ejst ok!bo w koncu test wyszedl negatywny!zycze tego wam wszystkim!pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ja pierwszą tabletke wziełam w ok 40 h po stosunku ponieważ \\\"wpadka\\\" nastąpiła w nocy z piątu na sobote i całą sobote biegałam po szpitalach (ale oczywiscie oni recept nie wystawiają) wpadłam w panike ale w niedziele odrazu ruszyłam dalej szukać wylądowałam w BYTOMIU a jestem z Gliwic musiałam zapłacic 50 zł za wizyte gdzie GINO wypisał mi te tabletki i powiedział jak mam je zazyć nastepnie po wyjsciu odrazu poszłam do apteki kupiłam je i zazyłam jedna a kolejna za 12 h które wypadało o 3:50 w nocy byłam tak zestresowana ze całą noc nie zmrużyłam oczu wiec punktualnie wziełam drugą... nie wystapiło u nie żadne krwawienie okres spóźnia mi sie tydz jutro ide kupic test i w sobote rano zrobie teścik BOJE SIE PANICZNIE !! 3majcie kciuki życze powodzenia dziewuszkom w podobnej sytuacji aHhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mockinbird
Mam pytanko! jesli jest tu ktos na tyle obeznany w temacie to prosze o pilna i wyczerpujacą wypowiedz. Wiec tak: dziewczyna miala okres 20.07. 2006. Na poczatku sierpnia zdarzyl sie wypadek - pekniecie gumki. Efekt =- {Poscig za POstinorem i jego zazycie. Po czym dostaje okres: 17-08-2006. ok. Ale teraz jest 22.09.2006 (praktycznie 1,5 miesiaca po zazyciu go) i ona nie dostaje okresu! MALO jest podstaw poniewaz stosunkow od tego czasu (17.08) bylo stosunkowo malo. Pytanie brzmi : czy Ta tabletka /tabletki moga spowodowac takie wahania w cyklu mies. i kiedy ona dostanie?? czy ktos tak mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasikkk...
mockinbird po postinorze trzeba czasem poczekac na okres. Były na forum przypadki, że dziewczyny dostawały okres dokładnie po 28 dniach od pierwszego, a były tez, że dostawały okres dopiero po 3 miesiacach. Najlepiej żeby dziewczyna (jesli regularnie współżyje) brała tabletki anty. Wtedy okres powinna mieć regularnie. Jesli macie jakieś wątpliwości zróbcie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrr
Hej laski ja postinor wziełam ok 10sierpnia i 16sierpnia dostalam taki jakby mini okres po tym postinorze (wpadka miala miejsce w nocy a juz kilkanascie godzin Po wzielam pierwsza tabletke) czulam sie troche niedobrze..po drugiej tabletce spalam ciagle ;] a dzis jest 22wrzesien i jeszcze od momentu tamtego krwawienia po postinorze nie dostalam normalnego okresu!!! martwie sie okropnie !!! Acha caly czas wydobywa sie ze mnie taka bialawa wydzielina..nigdy wczesniej czegos takiego nie mialam!!! Ale sie pocieszam ze skoro to krawienie po postinorze bylo tzn ze chyba nie jestem w ciazy czy to nie ma zadnego znaczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaa
wspolzylam w ciagu jednej nocy 4 razy bez zadnego zabezpieczenia. 2 razy poznym wieczorem i 2 razy rano. Pierwsza tabletke postinoru zazylam ok 6 godzin po ostatnim stosunku, po 12 godzinach nastepna. To bylo 4 dni przed planowanym okresem. Dzis mija 6 dzien a ja nie mam zadnych objawow, boli, mdlosci ani krwawienia. Dodam ze to byl miesiac po przerwaniu stosowania tabletek antykoncepcyjnych. To jest moj drugi raz kiedy zastosowalam postinor- ostatnim razem bylo wszystko ok, dostalam przyspieszonej miesiaczki. Ale teraz troche sie denerwuje. Bardzo prosze o jakas rade, niestety jestem za granica i mam utrudniony dostep do lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkp
zbieraj na pampersy dziewczyno.. gratuluje zazdroszcze Ci, baobaski sa takie słodkie i maja takie śliczne paluszku i nóżek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daphne
Do Kingaa: rozumiem dobrze Twoj stres,ale nie schizuj! Przede wszystkim - 4dni przed okresm sa dni nieplodne,i generalnie nawet jakbys miala jakies przesuniecia cyklu zwiazane np ze stresem to nie przesuneloby Ci sie az tak zebys wtedy mogla zajsc w ciaze,nie ma szans. A PO DRUGIE : POstinor robi w orgaizmie niesamowity burdel ,raz Ci sie moze bez tego udalo,a teraz bede klopoty. Wiem,bo sama mialam identyczna sytacje jak Ty (seks 5dni przed okresem i Postinor) . Otoz po postinorze w ogole nie dostawalam okresu, po tygodniu poszlam do lekarki ktora mi zapisala zstrzyki z progestreony na przyspieszenie miesiaczki i dopiero po nich dostalam okres..A rozne "objawy ciazy" typu bol piersi i podbrzusza, syfy itp mam do tej pory ( czyli po 2,5miesiaca). A w ciazy nie jestem - 3tesy krwi badania gin i badanie usg nie klamia:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusi
dzis dostalam!!!!!:) tylko jakis taki ubogi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, mam pytanko: w poniedzialek wzielam Postinor po 36h od wspolzycia (bylo w 20 dniu cyklu) lekarka powiedziala ze na raz mam zazyc dwie tabletki (tak tez zrobilam). Obecnie jest sobota, od poniedzialku czuje sie swietnie, ZADNYCH efektow ubocznych, ZADNYCH miedzymiesiaczek, ZADNYCH plamien, ZADNYCH mdlosci, nudnosci, wymiotow, NIC, ZERO. Zaczynam tez od kolejnego cyklu (ma zaczac sie 28 wrzesnia) przyjowac regularnie tabletki: czy pierwsza mam przyjac od razu jak sie pojawi jakiekolwiek krwawienie (moze to po Postinorze sie jeszcze pojawi, czytalam ze czasami pojawia sie na 6 dni po zazyciu)? czy mam czekac do wyznaczonego cyklu miesiecznego? (a jezeli ten sie spozni to nie chciala bym miec miesiaca niezabezpieczonego) hmmm.... strasznie to skaplikowane :P odpowiedzcie prosze bo im wiecej czytam tym bardziej zakrecaona jestem :P dzieki z gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RATUJCIE!!! Dostaje juz na glowe!To byl 18 dzien cyklu i milismy wpadke :( wiec wzielam postinor,zadnych efektow ubocznych krwawien mdlosci,wszystko ok.Okres dostalam normalnie po 27 dniach ale teraz mialam dostac nastepny i nic!Spoznia mi sie juz tydzien!!!to 34 dzien!!!czy mozliwe ze postinor tak mi namieszal?!jestem zalamana!!! A i jeszcze jedno czy alkohol wplywa na dzialanie postinoru? POMOZCIE!!!!BLAGAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska21343
czesc! mam pytanie!biore tabletki antykoncepcyjne i zapomnialam jednej i doszlo do stosunku!czy podczas brania tabletek tez mozna zazyc postinor czy lekarz moze w takim wypadku przypisac blagam o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joq
malwi21, nie martw sie, mi postinor tez namieszal w organizmie. Pierwsze dwa okresy po jego wzieciu byly o wiele mniej obfite, trzeci obfity, ale krotki, a na czwarty musialam czekac wlasnie z tygodniowym opoznieniem :/ ale sie pojawil i byl juz normalny, jak przed zazyciem postinoru. Wiec naprawde sie nie martw, napewno wszystko jest w porzadku! a moze zrob test dla pewnosci? ja zrobilam 3 i dopiero ten ostatni mnie uspokoil na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joq
kaska21343, a ktory to byl dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały dzień siedze na forum i dostaje powoli na glowe,zawsze mialam regularnie okres i dlatego tak panikuje :((( a co z alkoholem?wplywa na dzialanie postinoru czy nie? mimo wszystko dzieki za slowa otuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×