Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

dziewczyny - czy test mozna wykonywac obojetnie o jakiej porze czy najlepiej go wykonac rano -bo jest najbardziej wiarygodny? do magdy 25 jeszcze nie robila bo sie boi-ja ja chyba na sile do lazienki zaciagne bo sam mam juz mieszane uczucia-nie dosc ze dni nieplodne po okresie , to wziela postinoir miala krwawienia po postiniorze a tu okres spoznia sie juz prawie 3 tyg.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia25
Hej, Najlepiej jak go wykona rano bo wtedy jest najwiecej hCG w moczu. Powiedz jej ze nie ma na co czekac, lepiej jak sie dowiecie cokolwiek by to mialo byc przeciez. A po postinorze moze miec tak duze wahania hormonalne ze jest to mozliwe zeby @ jej sie spoznial tak duzo, to jest indywidualne od organizmu. Jedne dziewczyny maja @ w terminie, inne pozniej. A chyba obydwoje sie lepiej bedziecie czuc jak twoja dziewczyna wykona ten test. Ja pierwszy test w zyciu zrobilam majac 16 lat, wtedy to bylo przezycie, a juz duzo ich robilam uwierz mi. Tak wiec z rana jak sie obudzi niech zrobi i zostawi na 3 minuty nawet 5 a po tym czasie zobaczcie, ie ma co siedziec nad testem i sie w nego wpatrywac. Mam nadzieje, ze bedzie tylko jedna mocno zabarwiona czerwona kreska, oby. Trzymam kciuki Pozdrawiam, M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juznieczekamna
patkaa, nadal czekasz :( trzymam kciuczki! Jak to dobrze ,że mam to już za sobą... Przykro mi z powodu Jenn. no ale szczerze mówiąc to nie jestem zaskoczona ,bo moim zdaniem ten cały postinor ma słąbe działanie i kto ma zajsc ten raczej i tak zajdzie... no ale nie znam sie na tym...to tylko hipotezy :) 3majcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkaa
zrobilam test i kamien spadl mi z serca:) nie jestem w ciazy.moglam zdecydowac sie na niego wczesniej a nie tyle zamartwiac.teraz spokojnie poczekam na okres.dziewczyny nie martwcie sie napewno wszystko bedzie dobrze.jestem z wami.3majcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej posluchalem twojej rady i ja wreszczie namowilem na ten test. jedna kreska-test negatywny na szczescie.mam nadzieje ze bedzie wszystko ok i dostanie wreszcie ten okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yennefer28
Do yoyo30-jestem z Ostrowca Sw. A bylas u gina? W sumie to tylko test,a pomylki tez sie zdazaja,zwlaszcza po takich tabletkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka224
witam mam pyatnko iprosze o rade miesiac temu wziełam postinor krwawienie popostinorowe było miesiaczka spózniała mi sie 6dni okres dostlam dosc obfity ale teraz juz 3 dzien czkam na nastepna i nic w tym miesiacy|(cyklu|)kochałam sie z prezerwatywa ale mój chłopak nawet nie doszedł test robiłam ale przed tamta misiaczka i wyszedł negatywny niewim co sie dzieje bo nigdy mi sie niespózniał oprócz ostatniego zdarzenia ale było to po postinorze i warjuje bo zastanaiam sie czy niejestem w ciazy i dlaczego mi sie tak spóznia 2 miesiaczka prosze was o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia25
Hej, Dobrze ze zrobiliscie ten test, teraz przynajmniej jestescie troche spokojniejsi. Ja dzisiaj dostalam @, tylko jest bardziej obfity jak zwykle co troche mnie oslabilo. Ale ciesze, sie ze juz nie musze dluzej czekac. Mam nadzieje, ze dla was wszystko rozwiaze sie pomyslnie. Pozdrawiam, M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoyo30
yennefer 🖐️ ja jestem z wawy i dzis na 100% wiem ze jestem w 5 tygodniu , robiłam badanie krwi... teraz musze sie przyzwyczajac do mysli ze bede matką...nie wiem jak sobie z tym poradze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Łezka
Słuchajcie... Miałam okres po wzięciu Postinoru. Okres, nie krwawienie. Całe 6 dni, jak zwykle. Przedwczoraj zrobiłam test - negatywny. I jak już kiedyś pisałam - jestem dziewicą, która mogła zostac zapłodniona. Jak myślicie - czy mimo wszystko mogę być w ciąży? Teraz bolą mnie piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona35
napewno nie jestes w ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona35
Witam was !ja znam ten problem..wlasnie wczoraj "nabiegalam"sie za postinorem...az w koncu musialam isc prywatnie do lekarza...przepisal mi nowy lek tylko jedna tabl.(escapelle)a co przezylam to juz moje...wzielam ja po prawie 40 godzin od stosunku ale zapewnial ze wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Łezka
Dzięki że taką odpowiedź :) bo widzisz beznadziejny szczyl ze mnie Ale skoro mnie się udało Tobie też musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkaa
dostalam wkoncu ten okres!spoznil mi sie 11 dni.czyli takie spoznienia sa normalne po postinorze, ciekawe jak bedzie przed nastepna @.3majcie sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankakoffana
Hej Dziewczyny. To juz mój drugi raz z Postinorem, za pierwszym razem wzięłam, nie miałam plamienia, okres spóźnił mi się o 1 dzień. A teraz spóżnia mi sie, miałąm mieć w czwartek, a dziś niedziela i wielkie NIC. Boli mnie brzuch i piersi, co chwila latam do kibelka z nadzieją w sercu. W sumie wiem, że nie mogę się stresowac bo to tym bardziej opóźnia okres,ale nie umiem o tym nie myślec. Tym bardziej, że chce w koncu zacząc brać tabletki antykoncepcyjne Novynette, już je mam kupione, a okresu jak nie było tak nie ma. Cholera jasna nienawidze takich sytuacji. Jeszcze w samej przychodni miałąm nieprzyjemności jak poszłam po ta recepte, bo lekarka uznała, ze jestem nieodpowiedzialna,że ona mi nie przepisze tego i takie trele moerele,a le w końcu przepisała, jak stamtąd wyszłam to byłam strasznie wkurzona ;/ Pozostaje mi tylko dalej czekać, trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kita1982
mam dosc nietypowe pytanie.....skonczylam brac tabletki tydzien temu......wczoraj kochalam sie ze swoim facetemz gumka ale chwilke przed stosunkiem zeslizgnela mu sie....to bylo nie odpowiedzialne bo prez ok 4 sekundy byl we mnie bez prezerwatywy..........to byl 10 dzien cyklu.......teraz zastanawiam sie czy nie wziasc postinoru.........a moze pop tabletkach moja owulacja nie zdazyla sie unormowac...prosze o pilna odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie niestety ja tez musze dolaczyc do grona kobiet ktore zazyly postinor zazylam go wczoraj na mniej wiecej 4 /5 dni przed okresem.... i teraz moje pytaie czy jesli teraz dostane krwawienie to bedzie okres czy skutek uboczny?? bardzo mi na tym zalezy bo mam nadzerke i mialam sie stawic do ginekologa po zakonczonay okresie na wycice kawalka tej nadzerki do badania...i teraz nie wem czy jak dostane jakies krwawienie za kilka dni to mam to uznac za krwawienie i isc do lekarza czy mam poczekac na nastepne ?? bardzo prosze o porade....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoyo30
yennefer odezwij się !!! co u Ciebie? Ja teraz jestem przerażona, czy moje dziecko urodzi się zdrowe!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuukkiieerreekk
Cześć dziewczyny... Ja również zazyłam Postinor duo ... Moja sytuacja nie jest wesoła bo zazyłam go dopiero po 25h ... własnie wzięłam ta 2 tabletke. Już zauważyłam, że tabletka działa bo mam zagęszczony śluz ... Boje sie strasznie bo choc jestm z chłopakiem dość długo to ejstm bardzo młoda dopiero co zaczełam studia a nie sadzę że mój partner nadaje sie na ojca ( on jest raczej sam jak dziecko, ja również) Boję się, że mogło byc za późno. Choć dzwoniłam do ginekologa i powiedział że nawed jakbym przyjeła po 60 h to powinien zadziałać mimo że mogłam mieć owulacje.Ja jednka boje sie strasznie. Po przeczytaniu tego forum zauwazyłam posty dotyczace dziewczyn, które mimo zażycia tych tabletek są w ciąży. Dla mnie to koszmar. Czuję, że chyba nie dorosłam do wspóżycia skoro już drugo raz mam sytacje z tymi tabletkami( tyle że wcześniej było małe prawdopodobieństwo zapłdonienia). Do tego nawed nie chcę myśleć o porodzie bo z tego co wiem miała bym z tym duże problemy i chyab cesarskie cięcie było by mi potrezbne ( mam złe usawienie szyjki macicy ). Proszę napiszcie czy mam duże szanse na uniknięcie ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam wczoraj krwawienie popostironowe,dokladnie tydzien po zazyciu tabletek,boli wszystko strasznie...,mam nadzieje,ze bedzie wszystko ok,czego i wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczylka
Słuchajcie... czy jeśli po Postinorze nie miałam plamienia tylko zwykły okres to mogę być już pewna że wszystko ok? Dodam, że test robiłam jeden i wyszedł negatywny, a teraz chyba mam PMS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkusia20+*
Mam problem. Nie wiem czy wziasc postinor. Kochałam sie ze swoim chłopakiem. Zaczelismy sie kochac bez prezerwatywy, załozył ja dopiero po paru minutach( wytrysk nastąpił juz gdy miał na sobie prezerwatywe). Czy jest jakas mozliwosc ze zaszłam w ciaze. To był raczej płodny czas mojego cyklu. Pomóżcie mi bo czas mnie goni a nie wiem co mam zrobic...Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do magdy 25. witam moja dziewczyna wkoncu dostala okres- 21 dni czekalismy ale teraz juz mam przynajmniej humora:)dziekiza porady które mi dalas- pozdraawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Łezka
Olkusia! Jeśli uważasz że powinnaś - weź! A może coś pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkusia20+*
Ale myslisz ze jest szansa ze zaszlam w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Łezka
Szansa zawsze jest raz mniejsza raz większa Wiesz, w moim przypadku jeden do tysiąca a wzięłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GINEKOLOG_AMATOR
SERDECZNIE ZAPRASZAM DO MOJEGO GABINETU :) WIZYTY UMAWIAJCIE W RECEPCJI DOMU STUDENTA HERKULES, CZESTOCHOWA :) PROSZE POWIEDZIEC ZE CHCIELISCIE SIE WIDZIEC Z PEDZIWIATREM ( PIERWSZA WIZYTA GRATIS + BONUS ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×