Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość gochcha
dziewczyny wzielam postinor 18 godz. po stosunku,mam koncowke dni plodnych - tak wynika z obliczen :( jakie waszym zdaniem jest prawdopodobienstwo ze nie zadziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini Minka
Eh... Pieściłam się z chłopakiem, bez seksu. Wiadomo, ręce wędrowały po moją bieliznę, jego tylko na kilka sekund. Nie miał wytrysku, tego płynu przy pieszczotach też nie było (tak twierdzi). Ale teraz spóźnia mi się okres. Czy jest możliwe, żeby coś przeoczył i żebym była w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,chciałabym podzielic się swoimi doświadczeniami w związku z wziętym postinorem. Wzięłam go w 39 godz od niezabezpieczonego stosunku i po 12 godz nastepną tabletkę. Zsunęła sie prezerwatywa. Były to dni płodne, które rozpoznaję po śluzie mającym wygląd białka kurzego. Z ubocznych skutów postinoru miałam bół głowy po drugiej tabletce, który minął po kilku godzinach, bóle w klatce piersiowej i bóle pleców. Nie miałam żadnego plamienia. Po 2 tygodniach zrobiłam Bobo test. Był negatywy. Dzisiaj dostałam okres z opóżnieniem jedynie 3 dni. Jestem szczęśliwa. Więc nie zawsze musi byc plamienie i postinor działanawet jeśle wzięty jest dość późno.....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nathalie
ale co za róznica płodne czy nie płodne jeśli gumka nie pękła i nic sie nie stało??????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam
Od 2 tygodni czyli od dnia felernej przygody z gumką mój umysł opentany jest jedną tylko myślą _ Czy postinoir podziałał.... To już prawie stan obsesji. Wszędzie szukam info na temat ewentualnych powikłań dla płodu. Na szczęście takich info nie ma zbyt wiele, a jeżeli już są to piszą je zwykle jacyś dewoci. Owszem, wolałabym poczekac na drugie dziecko, ale jeśli już ma byc teraz to niech będzie zdrowe! Każda wiadomośc o zdrowym bobasie mimo wziętego postinoru jest jak balsam na moje serce. Jutro chcę wykonac test... Zobaczymy Boję się jednak ciązy pozamacicznej bo taka ewentualnośc po postinorze zdarzyc się może. I martwi mnie też pan mąż, a raczej zupełny brak wsparcia w tym temacie. Miał kupic test i zapomniał. Wniosek z tego, że ma to gdzieś :( A ja od zmysłów odchodzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czekam
ja mam identyczna sytuacje :( :( :( wzielam ta tabletke ...a teraz - teraz zaluje!!!!! wiem, mozecie sie ze mnie smiac, pouczac mnie itd. nie jestem juz nastolatka, pekla nam prezerwatywa, to byly moje dni plodne jak pozniej wyliczylam :( :( :( a teraz sie boje, ze cos nie zadziala i bede w ciazy !!! albo tak jak piszesz "czekam" ciaza pozamaciczna....to bylby koszmar :( :( :( mi zostalo czekac jeszcze 1,5 tyg. na okres - chyba umre ze strachu :( nigdy, przenigdy juz nie wezme tej tabletki !!!! dziewczyny - zastanowcie sie czy warto, ja juz wiem ze nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika 23
czesc dziewczyny,mam takie pytanie jak dlugo dzialanie postinoru utrzymuje sie w organizmie,czy dziala on takze jako tabletka antykoncepcyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam
Hej "do czekam" :) Główka do góry :) No to jesteśmy dwie czekające. Jeśli dobrze rozumiem ciąża nie byłaby dla Ciebie końcem świata skoro żałujesz że wziełaś tabletę? Wiem, po ochłonięciu myśli się inaczej... Ja też nie powtórzyłabym tego błędu. Ale teraz cóż mi innego pozostaje jak żałowanie i czekanie... Wiem, że jeśli dzidzi pojawi się na przekór tym wszystkim utrudnieniom to znaczyc będzie że bardzo chce istniec i ja mu już drugi raz w tym nie przeszkodzę. Powiem więcej... W ostatnim czasie tyle o tym wszystkim myślałam że będę raczej rozczarowana gdy w ciąży nie będę. Inn asprawa to ta nieszczęsna pozamaciczna. To mnie na prawdę przeraża. A test zrobię dopiero za parę dni. W górach bo jedziemy tam na ferie. Może w tamtym klimacie będę odważniejsza. Trzymajcie się kobietki. Dam znac co ze mną po powrocie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam do Was goraca prosbe..wiem ze spotyakcie sie z takimi pytaniami co chwila..ale wiem ze jesli ktoras z Was odpowie na moje pytanko to lekko sie uspokoje.. otoz kilka dni temu( 4 dni po okresie) uprawialam sex i niestety na sam koniec pekla nam przezerwatywa..w ciagu godz zalatwilismy recepte na postinor duo i zaokraglajac po 1,5 godz polknelam 1 tabletke..po 10 godzinach polknelam 2...po 2 dniach bylam nieprzytomna,,ale czytalam ze takie objawy jak sennosc moga wystapic..no i moj humorek w kratke, smiech na zmiane z lzami..czulam sie jak przed okresem...niestety mija juz tydzien a ja nie dostalam krwawienia..a czytalam ze powinno sie pojawic po paru dniach po postinorze...:( mam nadzieje ze nie jestem w ciazy...slyszalam ze postinor dale naprawde %%% duze szanse..ale jednak zdarzaja sie wyjatki:( co Panie mi radza?czy to krwawienie a raczej jego brak cos oznacza? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czekam
z tego co czytalam to nie ma reguly, moze wystapic nie musi u mnie mija 3 doba jak wzielam i czuje sie slabo ale nie mam krwawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Łezka
Moniaaa29 ! Krwawienie czy jego brak o niczym nie przesądza. Wiem to po sobie. Nie miałam krwawienia, ale dziecka też nie ma. Z tego co piszesz rozumiem, że jesteś jeszcze jakiś czas przed okresem. Najlepiej będzie jeśli w odpowiednim czasie, jeżeli okres nie wystąpi, zrobisz test. Wcześniej oczywiście też możesz, tylko żeby wyszedł dokładny musisz chyba jeszcze poczekać. Możesz sprawdzić czy miałaś dni płodne czy nie. I tylko czekać. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za slowa lekkiej otuchy:( mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze...mam jakis dziwny uraz teraz...a powiedzcie mi prosze wiem ze nie ma reguly ale czy postinor jest skuteczny? slyszalam i czytalam ze zazyty w \" zlotej godzinie\" daje nawet 100%...niestety spoznilam sie o 30 min...i to 30 min to jednak jakis % ze moge byc:( a nie moge sobie w tej chwili pozwolic na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M A R T Y N A
Dziewczynki dostałam okres :D Salmah pamiętasz moją obawę przed tym krwawieniem po postinorze. Teraz już sie nie boje dostałam okres tylko, że cykl trwał mi 27 dni a nie tradycyjne, 29 ale tym się nie martwię, bo wiem, że Postinor mógł na to wpłynąć. Mam nadzieje, że uspokoję niektóre z was otóż miałam 14 dzień cyklu, kiedy zdarzyła się wpadka. NIe było wytrysku we mnie, ale w śluzie też jest pewna ilość plemników, więc wzięłam postinor równe 24 godziny po. Sześć dni później dostałam krwawienie, które było identyczne jak miesiączka i nie wiedziałam czy to powikłania po tym świństwie czy zwykły okres, Salmah miała racje to była miesiączka przyśpieszona o tydzień :) i 27 dni później pojawiła się następna :):):) Chciałam Podziękować Salmah za wszystko i trzymam za was kciuki dziewczyny :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Martynka - bardzo sie ciesze, ze jestes juz spokojna i ze wszystko sie wyjasnilo:) dzieki za te mile slowa i sciskam Cie cieplutko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam pytanko..po zazyciu postinora nie wystapilo krwawienie, lecz gesty śluz:/ ciagnacy sie..poczatkowo byl on konsystencji wody ale z dnia na dzien zaczal sie zageszczac..zaczynam sie bac poniewaz nigdy czegos takiego nie mialam...przypomne 4 dni po zakonczonym okresie pekla nam gumka,postinor zazylam po okolo 2 godz, nastepna tabletke po 10...zaczynam panikowac..czy taki sluz to objaw dzialania postinoru czy moze objaw ciazy..prosze o odpowiedz..pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salmah
Monia 29 poczytaj dobrze ulotke. Zageszczenie sluzu to jedno z trzech podstawowych dzialan postinoru. W gestym sluzie nie dochodzi przeciez do zaplodnienia. Dziewczynki ja rozumiem, ze nie chce Wam sie czytac postow z forum i zadajecie po milion razy te same pytania. Na to o sluzie odpowiadam chyba 40 raz:/ ale czytajcie ulotki!! Bierzecie bomby hormonalne i nawet nie czytacie ulotki czy sie po tym leku nie przekrecicie. Tam jest tyle przeciwskazan i skutkow ubocznym. Podziwiam, po prostu podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie bralyscie post:((( a ja sie dowiedzialam dopiero po tygodniu ze gumka byla peknieta:/ (tak, to sie nazywa odpowiedzialny chlopak:/) co prawda bylo to 3 dni po okresie (czyli niby dni nie plodne) a stosunek byl przerywany... Dziewczyny co mi radzicie?? HELP!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolciesz
do tuisa nie piszesz o długości cyklu, ale jeżeli piszesz że nie były to dni płodne, to nie masz się co martwić, proponuje poczekać na okres bądź też zrobić test ciążowy, główka do góry będzie dobrze :-) a i proponuje jakieś inne zabezpieczenie np.pigułki anty, prezerwatywa jest zawodna, a i stosunek przerywany nie jest dobrą metodą, jeden wielki stres..., pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykl zwykle nieregularny... ost okres od 30 grudnia do 4 stycznia... no i powinien juz byc... chociaz nie wiem czy stres nie zrobil swojego... ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolciesz
hej, zrób test ciążowy, w tym wypadku wynik powinien być już wiarygodny, a stres może spowodować że miesiączka sie spóźnia,:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo:) jestes kochana:) boje sie zrobic test... ale chyba bede musiala:/ a za stronke- dzieki bardzo, zaraz skorzystam:) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi ze miedzy 10 a 17... a cale zdarzenie bylo 7..:) wiec chyba jest dobrze. Jeszcze raz dzieki i pozdrawiam. A i jeszcze jedno... moje piersi zrobily sie bardzo wrazliwe... ale chyba to tez ma zwiazek z nadchodzaca miesiaczka??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusiaaaaa
Salmah---------------> mam pytanie do Ciebie. Chyba mnie jeszcze pamiętasz co? :) Słuchaj moja koleżanka ma poważny chyba problem. A ja nie wiem jak jej pomóc. Słuchaj mówi że ma straszne problemy z nawilżeniem pochwy podczas seksu. Jest bardzo sucha i jej partner skarży się ze nie jest mu dobrze z powodu tej suchości. Powiedz mi znasz jakieś sposoby które mogłyby poprawić nawilżenie? Dzieki z góry za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Olusia - w tej chwili na rynku jest cala masa srodkow nawilzajacych, wiec nie powinno byc problemu z doborem najlepiej spelniajacego oczekiwania Twojej kolezanki... ja moge polecic np. preparaty firmy Durex... pozdrawiam cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusiaaaaa
do Salmah----> dziekuje za odpowiedz. Takie zjawisko u kobiet wystepuje czesto? Ja myslalam ze nie....Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolzylam 2x bez zabezpieczenia 19.01, 20.01 zaczely bolec mnie jajniki i bola do tej pory a 3 dni pobolewaja mnie piersi tzn dzisiaj juz nie bola prawie wogole robilam tet tyd po stosunku i wyszedl negatywny nie wiem czy test powinnam powtorzyc czy czekac na okres... 19.01 od rana mialam morfologie skierowanie od ginekologa i dostalam od pielegniarki jakas tabletke i po godz zrobila mi nastepne badanie jak myslicie jaka to byla tabletka czy mozliwe ze hormonalna bo badanie mialam robione zeby dobrac tab. anty. Dodam ze 8.01 mialam 3dniowe krwawienie Popostinorowe i nie wiem kiedy dostane teraz okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY,SLYSZALAM O DUZEJ SKUTECZNOSCI TEJ TABLETKI,JEDNAK MOJ PRZYPADEK TO EWENEMET TAK POWIEDZIAL LEKARZ DWA RAZY ZASZLAM W CIAZE POMIMO ZARZYCIA TEJ TABLETKI.JESLI STOSUNEK MIAL MIEJSCE W CHWILI EPICENTRUM JAJECZKOWANIA TO NAWET POSTINOR NIE POMOZE.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinaaa
prosze zbey ktoś odpisał bo starsznie sie boje.a wiec w czwartek mialam juz koncowke okresu, w piatek wspolzylam z moim chlopakiem,, niestety wpadka (godz 21) zazylam postinor duo o godz 10 rano i nastepny po 9 godzinach, starsznie słabo sie czuje, nie mam apetytu 9ale to chyba z nerwow) wydaje mis ie ze skoro to byl dzien po miesiaczce to postinor chyba powinien pzresunac owulacje, chyba sie nie zaczela? nie chce byc 17 letnia mamusia.. ;( z nerwow nie moge jesc , spac, myslec, kompletnie nic. najgorsze ze do okresu mam jeszcze z 3 tyg ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Ankahanka2 - wiesz co, naprawde musialas miec mega pecha... ja bralam postinor raz w zyciu, gdzie wpadke zaliczylam dokladnie w dniu owulacji, co potwierdzil moj ginekolog i to jeszcze po swiezo odstawionych pigulkach, wiec megaplodnosc... no i w ciaze nie zaszlam... posti jest naprawde skuteczny, wydaje mi sie, ze mialas naprawde pecha jak cholera Olusiaaaaa - nie wiem Oluś czy to jest czeste u kobiet zjawisko, nie wiem jakie sa statystyki, ale jesli Twoja kolezanka odczuwa taki problem to lepiej uzywac srodka nawilzajacego chocby z tego powodu ze unika sie otarc, ktore moga prowadzic do nadzerek Tina - nie martw sie, na 100% w ciazy nie bedziesz, to co odczuwasz to skutki uboczne postinoru i nerwy... uspokoj sie i uzbroj w cierpliwosc... okres pojawi sie wczesniej niz za 3 tyg. jesli Twoje cykle nie sa krotsze niz 26 dni to owulacji nie mialas jeszcze wiec spokojnie, nie bedziesz mama... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×