Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

dziewczyny dostalam okres!!jestem w siodmym niebie!!! kwiatuszku ja bym poszla natychmiast do ginekologa...naprawde,testy nie zawsze wychodza dobrze,sprawdz z dwa trzy dni z rzedu rano jak tylko wstaniesz,ale najlepiej byloby zebys poszla do lekarza. zobaczysz bedzie dobrze,ja tez nie dostalam zadnego krawawienia,a brzuch mnie bolal dokladnie jajnik juz od kilku dni mi okres sie spoznil 1,5tyg.trzymam kcuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek24
>piksa zazdroszczę! ale też cieszę się razem z Tobą. Chciałabym poczuć tak wielką ulgę, ale jak na razie to jestem na wykończeniu nerwowym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bylam i wiem co czujesz naprawde idz do lekarza...ja uwazam ze nie powinnas czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek24
>piksa Ale czy Tobie test także wyszedł pozytwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z tego strachu nie robilam testu,ale wczesnije jak mialam sytuacje kryzysowa to tez wyszedl mi pozytywnie i okazalo to sie kompletna nieprawde,bo dzieci nie mam do dzis,kurcze w sumie sama nie wiem co ic doradzic bo czytalam tutaj na forum ze dziewczynom spoznial sie nawet miesiac...tylko widzisz jak nie chcesz isc do lekarza,to powtorz test i wtedy jak wyjda pozytywne to juz chyba nie ma na co czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek24
Tak chyba zrobię - powtórzę test. Tylko nie wiem kiedy. Ten pierwszy robiłam w sobotę, więc nie wiem czy już dzisiaj zrobić kolejny? Jak wyjdzie znowu pozytywny...brrr :( to pójdę do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek24
Czy dzisiaj mam zrobić kolejny test, czy powinnam poczekac jeszcze parę dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi909
zrób np. jutro rano - niektóre testy można robić o obojetnej porze dnia, ale jak wiadomo stężenie hCG jest największe o poranku.. trzymam kciuki, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek24
Jeżeli największe stężenie hcg jest o poranku, to kiepsko... bo ja test robiłam bardzo późnym wieczorem i wyszedł mi pozytywnie :( - to znaczy, że rano będzie jeszcze pewniejszy ten wynik pozytywny? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwątpiłam
Ja tylko czytam i czytam i sie lituje... Wy chyba traktujecie te tabletki jak dropsy, a nie jak baaaardzo silna ingerencje w Wasz organizm. Opanujcie sie, co Wy robicie. Czy kazda z Was przemyslala sobie to zanim siegnela po tabletke? Mam wrazenie, ze wiekszosc z Was lyka ten postinor na zas, gdyby jednak cos... To nie jest antykoncepcja, tego nie mozna stosowac z byle urojenia. Liczcie dni, myslcie co robicie, nie wmawiajcie sobie wpadek. Boze, dziewczyny, przerazacie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nerwy i strach
zwatpienie tak takie dropsy tylko ze jesli na tobie ktos by wymusil stosunek dosypujac Ci czego do drinka na dyskotece to bys tak nie mowila wiec prosze Cie o jedno nie oceniaj wszytkich ta sama miara.bo nawet sobie nie wyobrazasz co ja przezywam od tego czasu w jakim stanie jest moja psychika, a najgorsze jest to ciagle udawanie przed wszystkimi wokol ze wszytko jest OK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwatpilam... dlaczego tak uwazasz,nie nikt chyba nie traltuje tego jak dropsow..a ze jest to ogromna ingerencja w nasz organizm to doskonale o tym wiemy,troche mnie zbulweroswala ta wypowiedz,bo nie znajac sytuacji najlepiej jest ocenic... KWIATUSZKU i jak tam? robilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwatpilam
Uwaszam, ze w wiekszosci przypadkow byl wziety bez potrzeby, bo sie nakrecilyscie. Maly problem urosl Wam do wielkich rozmiarow i zaczelyscie w pewnym momencie wierzyc, ze od samego patrzenia na sperme wpadlyscie, bo akurat bylyscie w srodku cyklu. Sa owszem przypadki, gdzie koniecznie trzeba to zazyc, bo jest 100% szans niemalze na to, ze doszlo do zaplodnienia, ale sadze ze reszta to bierze to na wszelki wypadek, mimo, ze prawdopodobienstwo zajscia jest bardzo male...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek24
>piksa Jeszcze drugiego testu nie zrobiłam - bardzo się boję. Rozmawiałam wczoraj ze znjaomą, która miała taki przypadek: była zmuszona wziąć postinor, potem robiła test i wyszedł jej pozytywnie; gdy zrobiła drugi po kilku dniach to wyszedł jej negatywnie. Wybrała się do lekarza i okazało się, że niejest w ciązy. Chcialabym, żeby i u mnie tak się stało. Zresztą nie mam żadnych objawów ciąży jak np. mdłości itp. - tylko okres mi się spóźnia i boli mnie podbrzusze, także w lewej części. Gdybym była w ciąży to by mnie chyba tak brzuch nie bolał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek24
a do > zwątpiłam Mój przypadek był bardzo prawdopodobny do zajścia w ciążę - niemiałam wyboru. Wiem, że postinor to nie witamina C i najchętniej nie brałabym go nigdy, ale kiedy partner kończy we mnie i na dodatek mam najprawdopodobniej dni płodne, to co? Miałam się nie przejąć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdłosci wystepuja
w 5- 6 tygodniu ciazy:) bol brzucha jak rowniez bol piersi moze byc objawem ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek24
A w ok. 3 (początek 4) tygodniu ciąży występują juz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdłosci wystepuja
raczej nie. najlepiej zrobisz idac do leklarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek24
"Wczesne objawy ciązy moga przypominac objawy jak przed miesiaczką..." Chyba oszaleję. Zmęczenie - zgadza się. Bolesność piersi - też. Ból brzucha - tak. Mdłości -nie. :( Mam ogromnego stracha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrida
do Kwiatuszka: Nie chce Cie martwic ani Bron Boze przerazac ale objawy ktore opisujesz i przede wszystkim pozytywny wynik testu ciazowego do tego robionego wieczorem wskazuje na bardzo duze prawdopodobienstwo ciazy najlepiej idz teraz prywatnie do jakiegos ambulatorium i zrob test z krwi na obecnosc HCG bedziesz miala pewnosc i jasna sytuacje mysle ze lepiej wiedziec niz siedziec i sie zadreczac zycze wszystkiego dobrego i powodzenia niektore dziewczyny marza o tym by zobaczyc te dwie kreseczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyzwyczajaj sie
do mysli ze bedziesz mamusia:) bycie mama nie jest takie straszne:) powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nerwy i strach
a ja jestem bardzo ciekawa czy jesli dostalam juz 2 okres po postiorze to czy jest to mozliwe abym byla w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek24
Dziewczyny!!! Zrobiłam drugi raz test - znowu wyszedł pozytywny!!! Jestem załamana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issa
Chcialam prosic o porade co mam zrobic w sytuacji gdy zapomnialam 6 tabletki z opakowania ,wzielam nastepna po 16 godzinach .Minely 3 dni i odbyłam stosunek płciowy bez dodatkowego zabezpieczenia boje sie ze moge zajsc w ciąże czy w takim razie zachodzi potrzeba abym wzieła dodatkowa tabletke po stosunkowa np" POSTINOR" bo jeszcze mam na to czas? i czy jak ją wezme jaka jeste pozniej procedura brania tabletek antykoncepcyjnych czy trzeba przerwac branie czy stosowac je tak jak dawniej , tabletki ktore biore to mercilon. prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nerwy i strach
kwiatuszek24 te testy najlepiej robic rano naczczo z 1 moczu po nocy bo pokarmy i niektore napoje maja wplyw na wynik, a njalepiej idz jak najszybciej do lekarza i on pprzeprowadzi Ci specjalistyczne testy i wtedy bedziesz miala pewnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonadotropina kosmówkowa, bo tak brzmi pełna nazwa beta-HCG, jest hormonem, to znaczy substancją wytwarzaną przez organizm w celu kontroli funkcjonowania określonych narządów. HCG przypada rola szczególna, ponieważ pod jej wpływem pozostaje wyjątkowy proces - rozwój wczesnej ciąży. Wiecie nie jestem lekarzem ale dla mnie to bzdura ze test ciazowy wychodzi pozytywnie pod wplywem stresu , bo to jest hormon wytwarzany podczas ciazy , takze jesli jej nie ma to test nie wyjdzie pozytywnie :))) Nie wiem tez co to za bzdura ze laska byla u lekarza i lekarz wykryl 2 tygodniowa ciaze ... jezeli chcesz byc na 100 % pewna zrob badanie z krwi tu nie ma mowy o pomylce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek24
jedzenie ma wpływ na wynik tesu ciążowego?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek24
przecież test wykrywa obecność hormonu... więc jakim cudem jedzenie miałoby mieć jakieś znaczenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×