Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewunia1981

Czy na głodówce schudne 4 kg przez 9 dni??

Polecane posty

Gość xAzumi01i
Przez te 5 dni schodlam 3 kg :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xAzumi01i
Ja zacznę w te sobotę. Nie wrócę jeszcze z nad morza ale wymyśle że mnie brzuch boli i nie mogę jeść xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xAzumi01i
Tiruri jestes jeszcze na tej glodowce? jesli tak to od soboty mozemy sie razem wspierac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruri
xAzumi01i, nie głoduję już ;p z jakieś 3 dni kontrolowałam się i zgubiłam 3 kg ;p teraz mam swoją wagę więc na razie nie będę się głodzić :D a Ty jak tam.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wookash
Trzy lata temu warzyłem 136 kg. Mam 178 cm wzrostu. Pewnego dnia wstałem i poszedłem biegać - godzinkę. Robię to do tej pory. Ważę 84 kg i jem wszystko - z umiarem. Nigdy po godz. 18-tej. Nie jestem chudy, raczej lekko umięśniony , nie mam problemów ze zdrowiem. Zrzucanie wagi zajęło mi około 6 miesięcy. Nie polecam głodówek i diet - kilogramy wracają. Próbowałem wszystkiego i nigdy nie byłem zadowolony ponieważ po pewnym czasie wracały złe nawyki - czytaj:,, obrzarstwo". Prawdziwa receptą na brzuch jest ruch. I nie bójcie się - każdy da radę. Jest wiele możliwości aktywności fizycznej. Z własnego doświadczenia nie polecam basenu. Wychładza organizm i człowiek robi się baaardzooo głodny. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chansu
co do głodówki. jakiś czas temu dowiedziałam się że na głodówce przez pierwsze 4 dni organizm czerpie energię z białek (czyli mięśni), po 4 dniach zaczyna czerpać energię z rezerw tłuszczowych aż do ich wykorzystania, wtedy powraca zużycie białek aż do wycieńczenia organizmu. Głodówka to czasem dobre wyjście, pozwala oczyścić organizm i co może ważniejsze psychikę. Nie wolno przy niej wykonywać żadnych ćwiczeń siłowych, spacery są ok, ale nie jakieś marszobiegi. NIE WOLNO za wszelką cenę zapominać o codziennych suplementach diety. Bo człowiek poza białkami, węglowodanami i tłuszczami potrzebuje jeszcze innych substancji, m.in. wapń, witaminy, tran w kapsułkach. Warto również przed głodówką wykonać badania morfologiczne, jeśli poziom czerwonych krwinek jest zbyt mały, to nie wolno nam się głodzić. To samo wygląda u osób z pewnymi chorobami (na pewno cukrzyca i nadczynność tarczycy, ale i inne). Tak więc, głodówka - ok, ale taka do której mamy zdrowe podejście (tj. oczyszczenie organizmu, a nie zrzucenie zbędnych kilo). Wiele osób mówi że po głodówce jest jojo, na pewno jakiś % wróci, ale nie zapominajmy o korzyściach - czyli o organizmie oczyszczonym z toksyn i zalegających resztek jedzenia w jelitach. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixinia
Kiedys i mnie zachcialo sie glodowki. W przeciagu drugiej nocy dostalam silnych dreszczy i nie moglam wstac z lozka. Wyladowalam w szpitalu na tydzien i schudlam 5 kg :\ Osobiscie nie polecam glodowki, choc oczywiscie wszystko zalezy od organizmu. Ja zawsze mialam bardzo dobry metabolizm i nie ograniczalam sie w jedzeniu, jednak chcialam "oczyszcic ogranizm". Teraz postawilam na sport. Dzis waze 52 kg przy wzroscie 166. I mam swietna kondycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka1631
hej mam juz dosyc tego tłuszcu ; Chce stracić pare kilo w 2 tygodnie; Zaczyna sie szkoła i chciałabym sie dobrze zaprezentowaćc Od jutra zaczynam głodówke przyłańcza ktoś sie do mnie jak coś to pisać gg 21291500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruri
wookash, ja już praktycznie 1,5 miesiąca jeżdżę na rowerze i nie zauważam, żebym coś traciła ;p mam nadzieję że od września stres w szkole przyczyni się do utraty paru kilo jak to zawsze miałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaoko
hej. ja bylam na glodowce 2m-ce +cwiczenia fittnes dance schudlam 22kg.rano pilam kawe,pozniej suchara ryzowego i jedno jablko i duzo zielonej herbaty+woda. teraz zaczelam powoli jesc i nie przytylam. pozdrawiam wszystkich głodujacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruri
jak tam.? wiecie, pomyliłam się z tym stresem.. nie chudnę, a raczej przytyło mi się ok.2-3 kilo.. :( wiecie jak zrzucic bez cwiczeń i głodowania.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale wy brednie piszecie
W czasie głodówki spalacie mięśnie a nie tłuszcz.Głodówka trwac moze max 3 dni!A nie tak jak ktos pisał 30.Strasznie ją pogieło jak po 3 tygodniach nastepuje zgon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie dziwne, po co sie udzielacie jak nie stosowalyscie glodowki, ja majac 12 lat glodowalam sie przez jakies 2 miesiace, jedzac same sniadania i schudlam 7 kilo, to dzisiaj utrzymuje mi sie waga, przez jakies 5 lat przytylam 2 kilo. A anorektyczki to co? Nic nie jedza i nie chudna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy pieprzycie! oczywiscie ze schudnie i nie tylko wode! ja bylam na glodowce 10 dni , 4kg schudlam i z pasa 29.5 inczow do 27.5 i z uda spadlo mi 1.5 incza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKK
Hej :) Ja na głodówce jestem 3 tyg. Schudłam niecałe 2 kg. Codziennie jem 150-300 kcal (oprócz weekendów kiedy to jadam ok 700 kcal) Myślę, że wszystko zależy od PRZEMIANY MATERII I OD NICZEGO INNEGO Pozdrawiam trzymajcie się ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na glodowce ponad 25 dniowej zjechalam 15 kg wiec nie zabierajcie glosu jak nie znacie tematu bylo to ponad 2 lata temu jedna zasada nalezy wyjsc z niej tak jak ksiazka pisze i wiadomo nie zrec tyle z powrotem vzeby doprowadzic sie do efektu jojo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, a co jesli przejdzie sie na lekką głodówke, tzn unikanie słodyczy, nie jedzenie po 18 picie ewentualnie soku, jogurt naturalny, jakis owoc, duzo wody, herbaty. Ile by trwało zrzucenie około 10 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) od dziś zaczynam głodówkę przyłącza sie ktoś dodam ze mam 30 lat 168cm i 68kg wagi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tris30 Zaczęłaś. I czy to głodówka czy udawanie głodówki jak wpisy powyżej? Ja od dzisiaj mam 170 i 64 kg. Cel to nie tyle schudnięcie co powrót do równowagi mojego apetytu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej udawac, albo jak to woli dieta bardzo rygorystyczna, niz schudnąc drastycznie i przybrac 2 tyle albo sie nabawic jakiś kłopotów. A mysle ze kazda z kobiete nie chce tego wysiłku zakonczyć jeszcze wieksza nadwaga, lepiej wolniej ale z skutkiem na długo. Niczego sie tak nie boje jak tego ze schudne i przybiore to raz dwa bo np ulegne pokusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede zarla trawe
Ja jestem po 3 dniach diety norweskiej I schudlam -1.9kg. Licze ze w 2 tygodnie schudne 5-6kg. No I nie trzeba sie glodzic. Na codzien praktykuje zdrowe odzywianie, zero cukru, bialej maki oraz mleka I przetworow no I oczywiscie zero slodyczy I czipsow, ale w moim przypadku to pomaga tylko utrzymac efekty ale nie powoduje dalszego chudniecia. Dlatego od czasu do czasu (zwykle przed wakacjami) musze wrzucic jakas bardziej restrykcyjna dietke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak trzeba przyznać ze duzo osób stosuje głodówki choc duzo os jest jej przeciwnikiem to jednak sporo osob ja stosuje i wraca do niej. Sama ososbiscie znam chłopka który sie głodził dzieki czemu schudł (uwazam ze o 5-8 kg za duzo bo jak szczurek wyglada, szczegolnie na twarzy) ale co najwazniejsze udalo mu sie i "linie" trzyma nadal choc mineło juz 2 lata i na spotkaniach rodzinnych nie robi sobie wyrzeczeń ale wydaje mi sie ze tez robi to z głową. Jedyny minus jest taki ze w pewnym momencie przesadził i zemdlał w szkole... potem rodzice kazali mu zdjadac chociaz troche obiadu. Tazkże wszytsko sie da jelsi sie tylko chce i bedzie sie wytrwałym :) Nie zawsze głodówka musi sie konczyc efektem jojo , po kazdej diecie mozna sie nabawić jojo jesli sie obzeramy jak opetani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piottrek88
Kiedyś glodujac****ijąc tylko soki i weekendowo piwko na imprezach i w niedziele rosolek z niewielką ilością makaronu w 3 miesiące zrzucilem 30 kg aż zebra było mi widać :-P utrzymalem ta wagę przez 3 lata po 3 latach jadłem wszystko i przytylem w 1,5 roku 35 kg :-P chce powtórzyć ten wyczyn może znów się uda :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam 20kg w 2 Miesiące dzięki African Mango. Zamiast diet które nic nie dają polecam prosty i skuteczny sposób :) http://nplink.net/lbWjNrDF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś na 10 dniowej głodówce to chudniesz 7-10 kg i jeżeli chodzi o głodówkę to 10 dniowa jest najkrótsza Nie wolno przekraczać 40 dni bo to jest najdłuższa. Ja pije codziennie kilka szklanek wody z cytryna bo to pomaga szybciej schudnąć i jeśli jesteś głodna to napychaj sie woda albo umyj zeby to wtedy oszukasz swoje kubki smakowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia192
Ja byłam kiedyś na głodówce i nie polecam nikomu.... Po co się głodzić i później jeść jak opętanym.... Ja tak miałam i schudłam co prawda ale później przybrałam 2x więcej.... Tak więc ja stosuję AFRYKAŃSKIE MANGO http://szczupla-kobieta.pl i mogę śmiało powiedzieć,że to najlepsza rzecz jaką w życiu zrobiłam a mianowicie kupując ten suplement bo na mnie działa rewelacyjnie w miesiąc 8kg mniej bez głodówki tylko regularne posiłki i suplement;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×