Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAbbccc

Najlepszy ginekolog w Toruniu?

Polecane posty

Gość gość
dziewczyny a czy któraś z Was ma opinię o doktorze Mariuszu Łojko? Wiecie gdzie teraz przyjmuje (prywatnie lub w ramach NFZ - bez znaczenia)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaTor1987
Łojko przyjmuje w przychodni przyszpitalnej na Bielanach, dodatkowo prowadzi prywatną praktykę na Broniewskiego przyjmuje zawsze w czwartki. Miły i solidny lekarz, zawsze pomoże można do niego zawsze zadzwonić. Jak coś się dzieje to każde przyjść do szpitala i moim zdaniem lekarz z powołania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A orientujesz się czy dr Łojko zajmuje się założeniem wkładki antykoncepcyjnej levosert? Szukam ginekologa, który zajmuje się własnie taką nowoczesną antykoncepcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkam1983
a kto w toruniu pomoze w przypadku staran o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laser ma w Grudziadzu dr Magdalena Czyżo. Staramia o dziecko dr Bednarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liliana Senterkiewicz Bydgoszcz dobry lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy mówią o najlepszym, a kto powie coś o najgorszym? Najgorszym z całą pewnością lekarz ginekolog Dziewięcki. U niego musi być ruch w interesie. Niczego człowiek się nie dowie, badanie ginekologiczne z pobraniem cytologii trwa 3 sekundy , a kiedy zada mu się mało go interesujące pytanie od razu irytuje się i zbywa. Kto następny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy mówią o najlepszym, a kto powie coś o najgorszym? Najgorszym z całą pewnością lekarz ginekolog Dziewięcki. U niego musi być ruch w interesie. Niczego człowiek się nie dowie, badanie ginekologiczne z pobraniem cytologii trwa 3 sekundy , a kiedy zada mu się mało go interesujące pytanie od razu irytuje się i zbywa. Kto następny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy dr Łukasiewicz jest dobrym ginekologiem, polecanym na pierwszą w życiu wizytę? Co wykonuje na pierwszej wizycie i jaki mniej więcej jest tego koszt? Na stronie internetowej jego gabinetu nie ma takich informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dr Stankiewicz? też ma dobre opinie, ale nie wiem ile czeka się na wizytę do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, co to znów reklamowanie i temat tego doktora się zaczyna? żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny gdzie mogę wykonać badanie HSG-USG żeby za nie nie płacić? Czy poleciacie jakiegoś lekarza z Torunia, który skieruje mnie do szpitala i wykona mi te badanie na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentka 88
Złoty stetoskop 2017 wygrał Sławomir Koch - gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Sławomirowi Koch gratulujemy Złotego stetoskopu a Dr Jackowi gratulujemy narodzin Córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ma ktoś jakieś doświadczenia ze staraniem się o dziecko u Pana Gbiorczyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZNAT
Ja jestem w trakcie leczenia u dr Gbiorczyka Poszłam do niego bo po prostu mam blisko. Najpierw na zwykłą kontrolę potem już z inf że z mężem się staramy o dziecko. Jak powiedziałam że to już trochę czasu to zaczął od podstawowych badań moich i męża. Fajne jest to że robi badanie nasienia a że mamy do gabinetu blisko to materiał mógł być pobrany w domu. Monitoring cyklu 100 za 2 podglądy. U mnie wyszły 4 wizyty więc 200 zł. Nawet w niedzielę przyjechał twierdząc że pęcherzyk nie poczeka że względu na weekend. Wstępnie po monitoringu dał kilka miesięcy mi na obserwacje siebie i efekty po suplementacji męża. Wstępnie rozmawialiśmy o następnych etapach. Oczywiście jak to człowiek ma swoje lepsze i gorsze dni ale zawsze stara sie byc uprzejmy. Nie pamieta nazwisk, nawet jak sie jest 2 razy w tyg. Efektu w postaci ciąży jak na razie nie ma ale jedno co mogę zarzucić wysłał mnie do dość drogiego laboratorium kiedy na uniwersyteckiej jest dużo taniej i robią cały pakiet. Ale tyle to poradziłam sobie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mi Pani powiedzieć na czym polega taki monitoring cyklu i za co kontretnie dała Pani te 200zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na sprawdzaniu kiedy jajeczkujesz. Czy jajeczkujesz itd. Czyli sprawdzeniu kiedy sa najbardziej dogodne warunki do wspolzycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos badań mnie z kolei dr wysłał do lab na uniwersytecką a ja z kolei poszłam.do Przygody bo tam bylo taniej. Zalezy co robisz z badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie badania zlecił Wam Pan Gbiorczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina w potrzebie
Cześć dziewczyny, mam pytanie poszukuje ginekologa jestem w 7tyg ciąży, wczoraj miała bardzo fajna wizytę w matopacie u dr Szymańskiego, ale niestety matopat tylko prywatnie wchodzi w grę a nie wiem sama czy chce za wszystkiego badania i wizyty płacić... na NFZ chodziłam do przychodni wojskowej do dr Gawrońskiego fajny lekarz ale powiedzial że nie prowadzą ciąży bo inny doktor odchodzi i odstawil mnie z kwitkiem. Poszłam na moje nieszczęście do Dziewieckiego i jakaś tragedia i masakra nigdy więcej! Czy możecie mi polecić jakiegoś ginekologa na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze do gbiorczyka i polecam :) chociaz teraz szukam ginekologa-endokrynologa. polecacie kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmammar
Warto od samego początku ciąży zadbać o to, by prowadził Was dobry ginekolog, to bardzo ważne. Tutaj https://www.babyboom.pl/ciaza.html możecie poczytać sobie fajne artykuły o ciąży, o samopoczuciu, o tym jak o siebie dbać, polecam zerknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina,możesz dokładnie wyjaśnić,dlaczego nie prowadzą ciąży w wojskowej?Ja chodzę do Gawrońskiego,wie że staram się o ciążę i będzie traktowana jak zagrożona i mnie nie zbył.Nabrałam teraz wątpliwości przez Twoją wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena 89
Witam, czy ktoś ma jakieś pozytywne doświadczenia w leczeniu niepłodności u doktora Gbiorczyka? Czy ten lekarz jest skuteczny i czy jeszcze się tym tematem zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoras z pan moglaby polecic mi ginekologa w Toruniu na pierwsza wizyte? Obojetnie czy bedzie to kobieta czy mezczyzna, zalezy mi na delikatnosci i wyrozumialosci. Bede wdzieczna za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mil 70
Polecam dr Paluszyński - pełen profesjonalizm, organizacyjnie dobrze, szanuje pacjentki (nie zwraca się jak inni na TY), sprzęt ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×