Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAbbccc

Najlepszy ginekolog w Toruniu?

Polecane posty

Gość gość
Chodzę od kilku lat do jednego ginekologa. Nie interesuje mnie życie prywatne lekarza. Idę do gabinetu po pomoc, którą uzyskuję. Nie rozumiem po co ingerowac w życie prywatne lekarzy i po co pisac tu w internecie. Czytam to wszystkie wypowiedzi i łapię się za głowę. Bardzo dobrze, że urażeni lekarze oddają sprawy do sądu. Tak powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj byłam u dr Paluszyńskiego,chyba podrożała wizyta,bo zapłaciłam za komplet badań 240 zl,a w zeszłym roku wydaje mi sie ze płacilam 220zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dr Łojko przyjmuje na NFZ jeszcze? Jesli tak to gdzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panimmmmmmm
Witam Panie, Którego z doktorów poleciłybyście na pierwszą wizytę młodej kobiecie?(wizyta kontrolna + dobranie jakiejś metody antykoncepcji- sama jeszcze nie jestem do żadnej przekonana,więc najlepiej,gdyby umiał wyjaśnić zalety/wady oraz coś podpowiedzieć;)najlepiej na nfz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bednarek,Gbiorczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr bednarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was dziewczyny:) Jestem w 21 tyg. i chciałam zrobić sobie USG 3D/4D. Macie jakieś doświadczenia z tym związane? Może kogoś polecicie w Toruniu? Z góry dzięki:) Małgosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chodzi o b dobry sprzet do usg to tylko dr Paluszynski,na Astrowej własnie ma nowy sprzet wysokij klasy. Bez rejestracji tam idziesz,tylko niestety kolejki sa duze i sie naczekasz,ale masz pewnosc ze bedziesz przyjeta w tym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość647372828
Cześć dziewczyny ,pod jakim adresem przyjmuje doktor Gbiorczyk? W internecie znalazłam jedynie informacje,że na Bażyńskich ,lecz nie wiem w którym dokładnie miejscu/pod jakim numerem. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w przychodni na bazynskich na przeciwko szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lub w Wabrzezno na Hallera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym jak każdy toruński ginekolog odmówił mi leczenia nadżerki oraz "radził" urodzenie dziecka celem "wyleczenia" mięśniaków ( a mięśniaki duże i paskudne, ryzyko poronienia i komplikacji porodowych) udałam się do Warszawy do kliniki Invicta do pewnego profesora. Tam nikt mi nie mówił że " nikt nie będzie mnie leczył . Nikt również z paskudnym uśmiechem na twarzy nie mówił mi że leczona będę " po porodzie" jak uczyniła to bardzo "sympatyczna" pani ginekolog z Przychodni Kolejowej w Toruniu . Tam pochylono się nad moim problemem i podjęto się leczenia....nadżerki i mieśniaków bez posyłania mnie na salę operacyjną. Fakt....tanio nie jest ale czego się nie zrobi dla zdrowia. Wielkiej różnicy między cennikiem jednego z lepszych ginekologów tu na miejscu a ceną jednej wizyty z całym pakietem standardowych badań w rzeczonej klinice nie ma. Lek jest drogi. Rodzić również w Toruniu nie mam zamiaru. Z daleka trzymam się od rzeźników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parokrotnie pisane były prośby o nieingerowanie w życie osobiste lekarzy bo to nie celebryci o których można bezkarnie pisać. Prośby były ignorowane. Ponownie informujemy że sprawa zostanie oddana do sadu celem ustalenia IP kompa z którego pochodzą wpisy naruszające dobra osobiste jeżeli osoba pisząca nie zaprzestanie procederu który uskutecznia.Pzd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam pytanie. Ile teraz kosztuje wizyta u dr. Jacka Gbiorczyka? ( chodzi mi od podstawowe badanie i cytologię). Czy doktor nadaję się na pierwszą wizytę u ginekologa? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
140 zl jak najbardziej sie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś zna inny nr do doktora Jacka Gbiorczyka bi na ten 601932730 nie mogę się dodzwonić. Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również przyłączam się z prośbą o numer do dr. Gbiorczyka. Gdzie w Toruniu przyjmuje dr. Gbiorczyk? Przyjmuje tylko prywatnie czy również na NFZ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przecież masz powyzej nr do doktora.zadzwon powie ci wszytko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry,co możecie napisać o doktorze stankiewiczu to moja 1 wizyt a czy jest młody czy stary cz wypisuje środki antykoncepcyjne .słyszałam że jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dr Paluszyński w ogóle przyjmuje na nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nadżerkę usunął dr Kustra, pomimo, że nigdy nie rodziłam ( na nfz). Przyjmuję w przychodni kolejowej. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam dr winiarskiej z wrzosów .juz nie wspomnę ,że gabinet od 8 czynny ,a panie przychodzą na 10 . cała wizyta to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam dr.łukasiewicz dariusz ,podejście ,badanie,na 6 z plusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co słychać u dr Gbiorczyka? Jakaś cisza w eterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.01.04 To ciekawe... bo mi ginekolog z Kolejowej oznajmiła że mogę do Kustry iść i prosić o usunięcie nadżerki ale " on jest pro rodzinny i nic nie wskóram", otrzymałam również wiadomość że w całym mieście nie znajdzie się taki lekarz który ją usunie. Faktycznie byłam potem u kilku i każdy mi odradzał.... pojawiły się dodatkowe problemy zdrowotne które leczę poza województwem u pewnego profesora.... on problemu nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma prorodzinność do nadzerki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez dr Kustra nie zaproponował usunięcia nadżerki.Po krótkim czasie poszłam prywatnie do dr Paluszynskiego to był bardzo zdziwiony ze skoro chodze regularnie do ginekologa to dlaczego trzymam taką duża nadżerke. Umówiłam sie na wymrażanie ,bo juz miałam 3 grupe i mnóstwo komórek dysplastycznych.takze dr Kustra to chyba zaden autorytet,no może z 40 lat temu.Po usunieciu nadzerki wróciła 2 grupa i żadnych stanów zapalnych,żadnego leczenia od ok 7lat. Chodze dalej do dr Paluszyńskiego tak co 10 mscy,komplet badań i moge spokojnie spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Czy dr. Paluszynski albo dr. Gbiorczyk przyjmują również w szpitalu na Bielanach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca pomocy 87
Witam.Czy może ktoś polecic dobrego ginekologa, który pomoże zajsc w ciąże przy PCOS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×