Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAbbccc

Najlepszy ginekolog w Toruniu?

Polecane posty

Gość gość
Czy dr Mariusz Łojko cały czas przyjmuje na ul. W. Broniewskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a który gin mowi do pacjnetek na TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam 2 opakowania tabletek antykomcepcyjnych Limetic. 791569942

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam dr Dankowskiej ~ Jarmuszewskiej. Bardzo niedelikatna,wrocilam oboloala ,ordynarna w badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DrDankowska niezbyt mila. Potraktowala mnie bardzo nieprzyjemnie, badanie bolesne,miałam wrażenie,jakby badala slonice,a nie kobietę. Cena za wizytę 160 zl,wszędzie tak kasuja w gabinetach prywatnych,więc myślę,ze nie jest to jakaś wygórowana stawka. Więcej się do niej nie wybiorę i szczerze nie polecam nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to sobie go wygooglowałam i proszę: http://forum.gazeta.pl/forum/72 ,2.html?f=71&w=62037242&a=65268027 Nie jest ważne, czy lekarz jest miły i gadatliwy, tylko czy kompetentny, a tutaj się okazuje że nie bardzo. Ginekolog nie ma uwodzić, tylko leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam. Brak kompetencji!Do pacjentek zwraca się per "Ty". Na USG pomylił kark dziecka z kością udową, twierdził, ze to wina sprzętu i śmiał się z tego do rozpuku. Nie wykrył też wady genetycznej mego dziecka, cały czas mówił, że wszystko w porządku i tak pewnie żyłabym w nieświadomości do dnia porodu, gdyby nie intuicja. Coś mnie tknęło i udałam się na konsultacje do dr.Stankiewicza, który od razu zauważył nieprawidłowości i wysłał na badania szczegółowe do CZMP w Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ktory ginekolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to rozumieć, gdy starszy, ponad 50-letni ginekolog przyjmujący w Toruniu i nie tylko zwraca się na wizycie prywatnej do swoich 20, 30-letnich pacjentek na TY? Czy to przejaw braku szacunku, nonszalancja, brak wychowania, kultury? Czy w tej sytuacji też zwracać się do niego na TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoktokto

o kim wy mówicie? kto mówi do pacjentek na ty i kto jest taki niekompetentny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeśli lekarz zwraca się do pacjentek na pet ty oznacza to brak kultury osobistej, brak zasad odpowiedniego zachowania się lub może chce skrócić dystans /jaki cel?/ absolutnie należy reagować i mówić ze sobie tego nie życzycie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula

No ale kto zwraca się na Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centkiewitz

Ojciec derektor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awerek

Buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramona

Ja lubię gdy miły lekarz mówi do mnie na Ty. Co w tym złego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gr.

Nic złego, jeśli tak pani lubi, jednak nie wszyscy lubią i o tym było wcześniej pisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepszy cipkolog

Ojciec geotermalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dag’

Nie ojciec „derektor” ani „geotermalny”, o lekarzu ginekologu jest wątek, nie ten temat. Wskazane czytanie ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMBG

Nic złego, jeśli tak pani lubi, jednak nie wszyscy lubią i o tym było wcześniej pisane.

Pisane przez kogoś komu osobiście dr musiał nadepnać na odcisk - jako doktor i nie-doktor. Dziwne jednak że tyle lat minęło a Tobie nie znudziło się głupot wypisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMBG

Ktoś chyba nie za bardzo może przetrawić przeszłość. Wyciąga niesprawdzone pomówienia itd. Już raz była prośba o zaniechanie pisania głupot. Teraz będzie już tylko drogą sądową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina

Witam, czy ktoś wie gdzie przyjmuje dr. Marcin Kierszk? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa

Czy ktoś mógł by polecić ginekologa, który nie skupiałby się na rodzeniu dzieci (u kobiet)? Leczę się na zaburzenia hormonalne (i nie tylko) i już dwie Panie z którymi miałam styczność skupiają się bardziej na dalszej reprodukcji niż na moim zdrowiu. Nie planuje mieć dzieci, a jeśli to się zmieni to nie widzę problemu w choćby adopcji. Chciałabym wreszcie jakiś rzetelnych informacji o sposobach leczenia, a nie rozmów o tym jak to urodzenie dziecka to najważniejszy cel w życiu kobiety (przytoczone słowa jednej Pani doktor).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska

Cześć czy ktoś mi może powiedzieć gdzie prywatnie przyjmuje dr Koch, oraz podać nr telefonu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiondz

Wyłącznie O. Tadeusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×