Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madziochaaaaa

Cilest=ladna cera.Co jak je odstawie?

Polecane posty

Gość madziochaaaaa

CZy po odstawieniu tabletek Cilest znow powroca problemy z cera?Dziewczyny jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa kaczuszka
ja odstawiłam Cilest 20 dni temu... Niestety problemy juz mam. Moze nie wyglądam jakbym oberwała ze śrutówki ale to niestety nie jest juz ta nieskazitelna buźka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzabula
niestety tak, wroca problemy z cera. ja odstawilam tabletki ponad pol roku temu i ciagle walcze z krostkami, tradzikiem czy ja wiem z czym. mam cere ja nastolatka, a juz na pewno nie jestem nastolatka. caly moj organizm przez pol roku dochodzil do siebie, ale tabletki antykoncepcyjne bralam przez ok. 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie tego samego. biore logest prawie 2 lata i wczesniej nie mialam zbyt powaznych problemow z cera- czasami przed okresem cos tam sie pojawilo. ale teraz obawiam sie, ze jak odstawie tabletki, to bede wygldac jak potwor. czy jest na to jakas rada?:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziochaaaaaa
a czy jest mozliwe zeby bylo gorzej niz przed tabletkami?czy raczej wraca do poziomu jaki byl?czy ktoras z was moze jednak nie miala nawrotu?ludze sie:>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety
przed braniem tabletek miałam cere problemową, podczas brania idealną, po ostawieniu przez piuerwsze pół roku było ok ale pote coraz gorzej, co więcej gorzej niż przed rozpoczęciem brania tabletek, nie tylko pod względem pyszczy ale tez pod względem szybszego starzenia się skóry, na dodatek przez prawie rok walczyłam z wypadającymi włosami, przeżyłam koszmar, nigdy więcej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, ja tez musze potwierdzic opinie dziewczyn. Kiedys bralam Cilest i zrobilam przerwe - wysypało mnie OKROPNIE, to byl prawdziwy koszmar. Potem znowu zaczelam brac tabletki. W połowie grudnia poprzedniego roku postanowiłam (po 8 latach) rzucic je na zawsze. I znowu mnie wysypało:( Mineło już 3 miesiące a ja wciąż walczę z pryszczami i strasznie przetłuszczającą się cerą. A musze zaznaczyc ze jako nastolatka nigdy nie mialam zadnych problemow z cera! Dopiero załatwiłam się tymi tabletkami:( Gdybym wiedziala jakie bede tego skutki to nigdy w zyciu bym nie wzieła tabletek! Oczywiscie są tez dziewczyny , ktore po odstaiweniu nie maja zadncyh problemów. Szczęściary;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziochaaaa
to mnie zalamalyscie.pozostaje mi sie ludzic ze bede ta szczesciara...ja mam teraz problemy z cera tylko przed okresem ale moze mi sie nie pogorszy jak odstawie tabletki...zobaczymy dzieki za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abunia
Cześć kobietki :) Ja brałam Cilest prze 1,5 roku.Odstawilam je w zeszlym roku w maju i jak do tej pory nic zlego nie dzieje sie z moja cera- takze mysle ze nie mozna przewidziec stanu swojej skory po odstawieniu- to jest indywidualna kwestia kazdej z nas - kazdy inaczej reaguje.U mnie akurat wszystko przebieglo pomyslnie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację abunia
wszystko zależy od indywidualnych reakcji organizmu...kazdy organizm reaguje inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację abunia
wszystko zależy od indywidualnych reakcji organizmu...kazdy organizm reaguje inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam 2 opak. cilestu, za 27 zł każde- na mojej głowie są koszty przesyłki. mój mail : jensej@interia.pl pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam 2 opak. cilestu, za 27 zł każde- na mojej głowie są koszty przesyłki. mój mail : jensej@interia.pl pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam 2 opak. cilestu, za 27 zł każde- na mojej głowie są koszty przesyłki. mój mail : jensej@interia.pl pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam 2 opak. cilestu, za 27 zł każde- na mojej głowie są koszty przesyłki. mój mail : jensej@interia.pl pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roses
czesc dziewczyny,ja bralam Cilest przez praiwie 3 lata i odstawilam teraz w styczniu i jak dotad nic mi sie nie stalo,a przed braniem tabletek mialam male klopty z cera i tez tego sie obawialam,dlatego najpierw poszlam do ginekologa,zeby je odlozyc pod jego okiem,bo jkaby nie bylo jest to ingerencja w gospodarke hormonalna i w razie czego chcialam,zeby byl na bierzaco,zeby ewentualnie pozniej mi pomoc,czy przepisac cos na cere jesli bylo by cos nie tak.Wiec wydaje mi sie,ze jesli sie tego obawiacie to idzcie do lekarza,nie odkladajcie tabletek na wlasna reke,bo oprocz problemow z cera moga sie pojawic problemy z okresem,ja na szczescie nie mialam z tym klopotu.Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moje kochane;) mam dosyc powazny problem. juz pisze o co chodzi:P otoz zawszemialam fajna buźke dopoki nie zaczelam zazywac tabletek microgynon 21 sa straszne jesli chodzi o mnie. plamienia, okropne humory w tym placzliwosc nerwowosc agresja. wszystko moge przezyc ale nie rzezyje probemow z cera:) mojabuzka jest cala w wypryskach ktore straszliwie pieka i bola.. dzisiajbiore ostatnia tabletke i jutro ide do lekarza zeby przepisal milasie cilest:) mam nadzieje ze e wypryski mina bo naprawde mam zalamke z tego pwodu nawet duza ilosc odkladu nie dziala;) myslicie ze jak teraz bede miec przerwe tygodniowa i zaczne brac cilest to problemy ustapia??oczywiscie wie ze to sprawa indywidualna kobiety jak dzialaja na nia tabletki;) ae wiecie:) wybaczcie tak obszerna opinie ale jestemg gaduła:P całuski:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno regulon ma specjalny składnik na poprawe buzki, ja znowu wróciłam do tabletek nie brałam od listopada do lipca:) narazie mikrogymon bardzo mi słuzy nawet deprechy nie mam ,ale boje sie bo mam bóle w dole brzucha, boje się ze moze zle działają czy cos.. no i błagam tylko nie ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleksandra20
posiadam do sprzedania 2 listki cilestu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×