Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość szaninka

Mam zamiar zostać fryzjerką. Farbowałam już kilka razy włosy kilku osobom i muszę przyznać ,że bardzo ładnie mi to wyszło(kolory też im dobierałam). Jeżeli ktoś chciałby wiedzieć jaki kolor psaowałby mu to niech napiszę ,postaram się dopowiedzeć. Potrzebuję tylko krótką charakterystykę: kolor oczu, ust, brwi i cery. Jeżeli ktoś chce może mi wysłać swoje zdjęcie: szaninka @interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do prosze o poradę
napisz mi jeszce jaką masz oprawę oczu : ciemną czy jasną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ,takie farby są szkodliwe ,a jak bardzo to zalezy do rodzaju włosów. Najbardziej niszczą włosy farby Palette i Joanny. Dlatego najlepej farbować włosy u profesjonalnego fryzjera, bo takie farby są delikateniejsze i bardziej naturalne, poza tym posiadają dodatkowe substancje odżwycze i pielęgancyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca czerń
Mam nadzieje, ze to bylo do mnie:) Wlasnie granatowa najbardziej lubie:) Ale inni mi mowia, ze wlasnie wygladam za smutno i za powaznie. Ze powinnam miec jasniejsze. Podobno ladnie mi w roznych typu mahon, wisnia, bordo itd, ale to przeciez cieple kolory i ja juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brazowookaaa
a ja myslalam ze palet jest dobra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do lubiącej czerń
Takie kolory też ci będę pasować, musisz po prostu wybrać coś z kolorów ciemnych . Z twojego opisu jednak stwierdzam ,że ta granatowa czerń jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do sfgsfsg
Koleżnak akurat świetnie wyglądała w granatowej czerni, ale jednak stierdziła,że woli bardziej naturalne kolory i po kilku m-cach przefarbowała na czarny ,ale i tak bardzo jej to psauje. doddam ,że jest z,,rasy białej''. Znam wiele osób którym psauje taka farbowana głeboka czerń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUDASEK
HMM ODROSTY CO 2 MIESIACE??? CHYBA TE WŁOSY POWOLUTKU BARDZO BY MUSIALY ROSNAC:-p FRYZJERKO!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do proszącej o poradę
Na twoim miejscu rozświetliłabym włosy balejażem -najlepeij bardzo jasny brąz, albo złocisty blond(ale wtedy pasemka muszą być bardzo cieniutkie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rudaska
1- to zależy do tego jak włosy rosną (niektórym rosną nawet po 3 milimetry na m-c) 2- chodziło mi o to ,że co 2 m-cąc to musi raczej koniecznie je farbować,bo wtedy odrosty wyglądaja juz nieestetycznie i są widoczne( ale to i tak zalezy od tego jak szybko włosy rosną). Może je sobie farbować co 2 tyg. jeżeli ma taką potrzebą,że ty musisz tak często to nie znaczy ,że każdy też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xghrf
Sorki,ale to nie topik o tym co ci sie podoba, niektórym podobają się bardzo naturalne kolory a nie niektórym nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdsaksdfjl
brodzik malowala wlosy na czarno jako wloda dziewczyna uwazam ze w slicznie jej w brazowych gorniak i joli kojazej racze w ciemno brazowych wlosach , a belluci moze faktycznie ale tez nie bije od niej ten koszmarny granat , a poza tym przepraszam ze sie wypowiadam co mi sie podoba ale uwazam ze kazda opinia jest dosc subiektywna ja nie znosze nienaturalnosci i chcialam doradzic moim zdanie slusznie ale prosze bardzo malujcie sobie wlosy na granatowo lub na platynowy blond jesli was to uszczesliwia nie moja sprawa w sumie nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szampony z Pallette
bardzo ciezko sie zmywają:-o Sa tak samo trwałe jak farba a nie powiiny bo przecież to szampon!Poza tym zawsze jak robiłam sobie np jakiś jasny lub ciemny braz z Pallette to kolor zawsz wychodził mi o wiele za ciemny,wręcz czarny a przeciez powinien wyjśc braz a nie mocna czerń:-oDo tego jak juz wspomniałam szampony z Pallette(szczególnie ciemne odcienie) strasznie długo i ciężko zmywają sie z włosów)Niekiedy pojwiały sie po nich nawet odrosty!!!jak po farbie a nie szamponie,który powinien sie zmywac po ok. 24 myciach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce wiedziec
O co chodzi z ta farba Pallete...bo jak dla mnie ona byla najlepsza i najtrwalsza.Jesli moglabys odpowiedziec,to bylabym wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie po farbach z Pallette
włosy były strasznie szorstkie,matowe i bez połysku,mimo iz stosowałam odżywki:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ananasik
Dokładnie się na tym nie znam,wiem ,że Palette zawiera substancje metaliczne ktore bardzo gleboko naruszaja strukture wlosa i później trudno jest przefarbowac włosy tak aby ten kolor nie przbijał po 2 tyg. podobnie jest z szamponami koloryzującymi. Jeżeli chodzi o Wellę to bardzo dobry wybór. A co do tego L'oreala to jeżeli chodzi ci o serię color booster to powiem ci ,że na mnie kompletnie się nie sprawdziła. Zamiast włosów jasny blond wyszedł mi jasny złoto-rudy,a włosy były wysuszone,matowe i bardzo trudno je było rozczesać. Tak wieć kierując się moją autopsją to nie polecam ,ale słyszałam wiele pozytywnych opini na jej temat. To zalezy od stuktury włisów. Sprawdź na wizazu albo na torebce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca czerń
Ja w zyciu juz nie zafarbuje Palette! Tak mi zniszczyla wlosy, ze musialam obciac, ale fakt, ze jest bardzo trwala i kolor jest intensywny, wiec polecam tylko osobom, ktore nosza krotkie wlosy i czesto obcinaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lubiącej czerń.
Pytałaś dlaczego ciemne kolory. Poniewaz masz ciemną oprawę oczu, gdybys a takie kolory podkreślą ci oczy i o to przede wszystkim chodzi, dlatego m.in. proponujęci granatową czerń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca czerń
to sie ciesze, ze ktos sie ze mna zgadza:) dzieki za opinie;) Tylko dziwna ta moja uroda, bo mam niemal przejrzyste, tak jasne oczy, a ciemna oprawe. no i jasna karnacje... Dziwne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniehhha
a co mi proponujesz ? Mam oczy niebiesko-szare, włosy ciemny blond, oprawę oczu taką ani jasną ani ciemną ale jak już to raczej jasną. Cerę też ani jasną ani ceimną no takąz zwykłą,raczej o jasnym ocieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniehha
niby maam cerę o ciepłym odcieniu czy cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikki
ja mam bardzo jasna cere, wlosy ciemny blond , zielone oczy, usta bardzo jasne prawie biale, i taka lekko brazowa oprawe oczu - jesli mozesz to prosze o rade co do koloru wlosow bo sama nie wiem w czym mi dobrze, a lubie blondy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do agniehhhhy
Proponuję średnio miodowy albo orzechowy lub bursztynowy blond a na to jasnozłoty balejaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do mikki
Gdyby nie ta ciemna oprawa oczu to bezwzględnie proponowałabym jasny, nawet bardzo jasny blond ale w rtakim wypadku nie jest do końca pewna ,może popielaty blond z bardzo jasnymi blond (prawie siwymi) cieniutkimi psaemkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do mikki
Gdyby nie ta ciemna oprawa oczu to bezwzględnie proponowałabym jasny, nawet bardzo jasny blond ale w takim wypadku nie jest do końca pewna ,może popielaty blond z bardzo jasnymi blond (prawie siwymi) cieniutkimi psaemkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złotowłosa i 3 niedźwiedzie
hej ja również wybieram się na jakieś farbowanko, ale sama nie wiem jaki kolor wybrać. Może mi coś doradzisz. Włosy mam koloru miodowego, ale czasem wpada w lekki rdawy odcień, oczy zielone, usta koloru bladoróżowego, a cera różowaw na policzkach i czole (jak to zwykle bywa przy moim typie urody). Dzięki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do zlotowłosej
A ten kolor to naturalny? Myślę,że pasowałbym ci rudy kolor , może coś na pograniczu rudego i mahoniu, jakieś miedziane kolorki albo jakiś cieplutki blond np. bursztynowy ,miodowy i do tego jaśniejsze pasemka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoj
ja mam ciemne oczy: takie braz - piwne i osadzone raczej blisko siebie - duzy nos - jestem chuda wiec mam dosc pociagla twarz - karnacje podatna na opalanie i w lecie latwo mi sie opalic - jasna oprawe oczu i brwi jasno brazowe. dotej pory mialam kilka odcieni ale niewiem ktory byl najlepszy.. wlasnie planuje zafarbic wlosy i niebardzo wiem na jaki kolor..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassanka
Do szaninki: Czy znasz jakies naturalne sposoby na przyciemnienie wlosow? Slyszalam cos o szalwi, ew. korze z debu, ale nie wiem jak w praktyce to wychodzi. Jestem ciemna szatynka, ale chcialabym miec ciemny braz, bez rudego. Do tej pory uzywalam szamponu koloryzujacego Welli, kolor wychodzil prawie jak czern. Prosze poradz cos, zeby nie byklo tych odrostow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×