Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość szaninka do bławatka
Obawiam się ,że taki złoto-miedziany kolorek może byc dla ciebie za jaskrawy, przez co nie podkreśli ci on twarzy. Proponowałabym zafarbować włosy średni brąz(może być z odcienie rudości) i na to zrobić miedziane pasemka. albo włosy na ten brąz a końcwki miedziane(chcociaż to już wyszło z mody). Takie miedziiane i złote kolorki powinni do ciebie pasować ,ale po 1-sze nie moga byc za jasne, po2 nie może byc ich zbyt dużo(po prostu wystarcza takie refleksy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka kropkowana
a ja mam jasna cerę,jasne brązowe włosy i brwi,blade usta,i duze ciemnobrązowe oczy.z góry proszę o nie polecanie mi granatowej czerni :) chciałabym ocieplić twarz.czy pasuje mi cos z czekoladowych brązów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do sarenki kropkowane
Myślę,że powinnaś postawic na naturalnośc i zafarbować włosy na grantową czerń ;-) podkresli to twoja jasną cerę i będziesz wyglądało jakby ten kolor zaproponowała ci bardzo nieprofesjonalna i mało inteligentna fryzjerka ,kóra nawet cie nie widziała ;-) ale tak poważnie to jeżeli chodzi o te czekoladowe brązy to odradzam ,ponieważ wychodzą jak czarne, a tobie bardzoiej pasuje cos jasny i średni brąz. Prpoponuję: 1-jasny brąz na wierzch(nawet taki podchodzący pod blond) , pod spód ciemnejszy brąz(ale jak ja to nazywam konkretny ,czyli bez żadnych rudawych czy czarnych odcieni) 2-średni brąz i do tego jasniejsze ciepłe jasno złote pasemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo fajny topic
Mam szare oczy, jasna oprawa, szatynka, bardzo jasna cera. byłabym wdzięczna za poradę. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bławatek
dziękuje za odpowiedź...No kurczę to może te pasemka...Nie wiem! ehhh a tak chciałam mieć takie złotawe włoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka kropkowana
dzieki szaninka :) a juz sie wystraszyłam tą granatową czernią,wyglądałabym jak z rodziny Adamsów :D Brązik i pasemka...dobry pomysł,dzieki za zainteresowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do bławatek
nie martw nie jestes jedyna. mi się strasznie podoba taki jasny złoty blond ,ale no kurczę powiem ci że farbowałam włosy na jasny blond przez kilka lat i dopeiro po 3 latach odkryłam,że ten kolor mi nie pasuje,bo kompletnie nic mi nie podkreśla! Ale jak widze taki kolor na włosach koleżanek to skręca mnie z zazdrości ,ale cóz to nie dla mnie ;-( nie mozna mieć wszystkiego.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jescze raz do bławatka
wiesz zawsze możesz zaryzykowac , ja wcale nie jestm na 1000000000% pewna ,że akurat te kolorki ci nie pasują. Ktoś kiedyś powiedział:,, Lepiej zaryzykowac a potem żałować ,niż żałować ,że sie nie zaryzykowało" (taka dygresja to moje motto życiowe ;-) decyzja nalezy do ciebie! Zygmunt Hajzer powiedziałby Idź na całośc.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do bardzo fajny topic
a jaki masz kolor brwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolllllla
Wielka prośba:Chciałabym zmienić delikatnie a raczej podkreślić naturalny kolor moich włosów szamponem koloryzującym Jednak boję sie ze kolor nire zejdzie równomiernie i będe mieć odrosty. A nie o to przecież chodzi. Mam ciemno brązowy kolor włosów. Moze jesteście wstanie dziewczyny polecić jakiś PEWNY szampon. do lubiącej czerń: ja przez trzy lata farbowałam włosy na czarno i juz nigdy w zyciu nie popełnie tego błedu. Zniszczyłam je, meczyłam się z odrostami,nie mówiac już o odrastaniu i czekaniu na naturalne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliska
Mam zielone oczy , włosy ciemny bląd - a raczej brązowo - rudy nie wiem dokładnie jak go nazwać, twarz z reguły jasna ale teraz opalona , trójkątny kształłt twarzy i jak ja mam sie ufarbować???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliska
a jeszcze jedno. chcialabym powrócic do blądu miodowego, tyle że najpierw musze je rozjasnic, jakie sa dobre rozjasniacze które nie zniszcza włosów, jak rozjasnialam 2 lata temu to byla istna masakra dla moich włosów najpierw pomarańczowe pozniej zólte.....oj duzo by gadac - jaki polecalabys rozjaniacz który nie zniszczy włosów i czy mozna zrobic rozjanienie jednego dnia i zaraz farvbowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do lollli
niestety szamopon koloryzujący się nie zmywa(przynajmniej z wiekszości włosów), chociaz jest tak napisane. Może używaj jakichs płukanek do ciemnych włosów. tutaj jest troszeczke o tym http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1734693&id_f=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolllllla
dzieki śliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do maliska
jeżeli chodzi o rozjasniacze to wszystki niszczą włosy,a poza tym pózniej nie mozna ich zafarbowac bo kolor prędzej czy póxniej się zmywa. Jeżeli chcę sie rozjaśnioć włosy top trzeba jednak zwrócic sie do profesjonalengo fryzjera ,poniewaz oni mają produkty które ładnie rozjasnią włosy zanadto ich nieuszkadzając. Ale jeżeli chcesz to zrobic w domu to problem polega na tym,że jak wyberzesz rozjasniacz łagodniejszy który np. rozjasnia o 2-3 tony to mogą wyjśc żółte albo rudawe(albo cos gorszego), jeżeli wieżniesz mocniejszy np.ponad 4 tony to wtedy bardziej zniszczysz włosy. I lepiej poczekac z farbowaniem przynajmniej 2 tyg.(chodzi o to aby nie wymęczyć za bardzo włosów,ale jeżeli zafrbujesz w ten sam dzień to kolor powinien wyjśc tylko chodzi o to,że kondycja włosów będzie słaba.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lixiaa
hey!ja tez prosze o porade:D... mam niebiesko-zielona oczka, oprawe oczu jasna...usta raczej rozowe, cere troche zoltawa ale tez rumiana. heh mam nadzieje ze wiesz o co chodzi:] wloski naturalne mam mysi blond..ale w tej chwili sa rudawo miedziane, jaki kolorek jest dla mnie odpowiedni:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do lixia
Proponuję cieple słoneczne(złote,piaskowe ,beżowe) blondy. Najlepiej zrób pasemka ,nie trzeba będzie tak czesto farbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do lixia
i jeszcze miodowe i bursztynowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bławatek
chyba jednak zaryzykuję,najwyżej będę odstraszać ludzi ;).Ale to za jakiś czas bo na razie tak troszke jestem chora :( Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filołęk
witam-a ja mam naturalnie zimny brąż na włosach,zrobiony na tym jasny balejaz,teraz mam juz ciemne odrosty ale jeszcze mało widoczne.Obecnie mam jasne,jakby platynowo-miodowe pasemka pomieszane z moim naturalnym brazem,tyle ze to braz taki zimny,nie ciepły.Oczy mam piwne,oprawa oczy ciemna.Wybieram sie na odrosty do fryzjera,a raczej na cały balejaz...jaki bys mi proponowała?Dziekuje z góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filołęk
witam-a ja mam naturalnie zimny brąż na włosach,zrobiony na tym jasny balejaz,teraz mam juz ciemne odrosty ale jeszcze mało widoczne.Obecnie mam jasne,jakby platynowo-miodowe pasemka pomieszane z moim naturalnym brazem,tyle ze to braz taki zimny,nie ciepły.Oczy mam piwne,oprawa oczy ciemna.Wybieram sie na odrosty do fryzjera,a raczej na cały balejaz...jaki bys mi proponowała?Dziekuje z góry:)aha-cera blada,usta niezbyt czerwone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do fiołęka
Nie wiem dokładnie czego ode mnie oczekujesz -mam ci zaproponować kolor blond pasemek czy po prostu zaproponować w ogóle jakies kolory na balejaż. Chcesz miec inne pasemka ,bo te ci się nie podobają czy po prostu chcesz coś innego. Napisz mi jeszce jaki masz kolor brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka***
hej. znasz może ajkiś sposób na naturalne rozjąsnienie włosów? Mam naturalny taki jasny blond ,ale o jakims takim szarym odcieniu ,chciałabym żeby były takie bardziej złote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do gwiazdeczki
możesz płukać włosy w soku z cytryny albo w rumianku, uzywaj rumiankowych szamponów np. timotei. Osobiście polecam szampon Regenal z Welli, u koleżanki po m-cu stosowaniu blo widać duże efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginka
A ja? Mam bladą skórę i rumieńce, ciemnobrązowe włosy, granatowe oczy z ciemną oprawą, ale brwi cienkie i jaśniejsze niż reszta. W czerwonych włosach mi tragicznie. Znudziły mi się ciemne kolory włosów. Poradź coś. Aha, najładniej mi w czarnym, białym i różowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka***
możesz coś więcej npiasć o tym szmponie Regenal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyneczka 23
Jestem szatynką-zielone oczy,brązowe włosy,brwi cienkie-czarne,ciemna oprawa oczu. Ładnie mi w błekitnym,niebieskim i czerwonym kolorze. Zastanawiam sie nad blondpasemkami lub balejażem.Ale podobno balejaz dziś niemodny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do gwiazdeczki***
szampon jest dostępny w zwykłych sklepach kosmetycznych.koszt.ok20zł, można go używać co każde mycie, niestety nie wiem czy jak się przestanie to ,,kolor" się zmywa czy sa odsrosty. tu masz troche więcej info: http://www.esentia.pl/servlet/SNFProduct?p_pid=22508&session=d382871adb05dd44 a i do reszty dziewczyn,zaraz wam odpiszę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do ginki
a jaki masz kolor ust, jasny czy ciemny? ten granatowy kolor oczu to taki zimny czy ciepły granat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginka
bardzo czerwone usta (źle mi w szmince, maluję błyszczykiem bezbarwnym). Kolor oczu chłodny, taki szaro- granatowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×