Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość do agnieszki i a ja
niestety jeżeli chodzi o fryzury to nie mogę wam pomóc,bo poza tym,że trudno jest napisac to co chciałoby się zrobić to poza tym trzeba widzieć te włosy i wiedziec mniej więcej jak się układają,tak więc najlepiej jest wybrać się do dobrego fryzjera. Do a ja ,może jedwab do wlsów albo te produkty z Fructisa z serii wygładzającej(co niby włosy nawet pod wpływem wilgoci nie podkręcają się) pomoga ci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do agnieszkiewy
No to powiem ci ,że chyba przegapiłas najlepszy dla cienie kolor: MAHOŃ i dobrze byłoby jakbyś zrobiła sobie do tego kolorku grzywkę,to od razu twoje oczy będa się rzucac w oczy ;-) Z twojego opisu wynika ,ze jesteś bardzo podobna do mnie ,a więc moje rady będa wynikać z autopsji. Jeżeli chodzi o ten blond to zrezygnuj z niego,sama kieys farbowałam włosy na taki kolor i choć wszyscy mi mówili ,że mi ładnie w tym kolorze i bardzo mi pasuje to kiedyś naszła mnie taka autorefleksja i zauważyłam,że ten kolor w ogóle nic mi nie podkreśla,zwłaszcza oczu a na tym mi bardzo zależało,może u ciebie też jak jest? nie mówię ,że wyglądałam brzydko ,ale dopiero jak zafarbowałam wlosy na mahoń to dopiero uśwaidomiłm sobie ,że to jest własnie TEN mój kolor. Jeżeli chodzi o inne kolory,takie bardziej naturalne to proponuję brązy,do nich możesz zrobic sobie takie złote pasmeka żeby rozjasnic nieco twarz. I jeszce kasztanowy,bardzo ładnie wygląda. To chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vena
Szaninko, to i ja poprosze o rade :-) Mam oczy intensywnie niebieskie, cere jasna ale nie blada, twarz owalna, usta dosc pelne i rozowe, brwi, rzesy i wlosy ciemnoblond (oprawa oczu ani ciemna, ani jasna), nie maluje sie. Od razu mowie, ze nie chce radykalnie zmieniac koloru, raczej zastanawiam sie, czy jakas delikatna zmiana bylaby na korzysc (szampon koloryzujacy, chna). Niestety mam proste i cienkie, raczej slabe wlosy i boje sie je zniszczyc. Raz jeden w zyciu przerobilam sie chna na rudzielca i bylo nawet niezle. Jak myslisz, zaryzykowac znowu cos, czy lepiej zostawic wlosy tak jak sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do veny
wg mnie to najbardziej pasuje ci jasny blond,ale rozumiem nie chcesz aż tak zmieniac koloru . Ten rudy kolor może być,ale to chyba nie jest twój kolor. Nie wiem dokładnie o jakie szampoony koloryzujące ci chodzi,masz na mysli szamponetki takie do 3 myć? Jeżeli tak to od razu mówię ,że nie schodza po 3 myciach,raczej po 30.Może spróbuj te z Welii Viva,mają całkiem fajne kolorki. Jęzli chodzi o jakąs dobrą chnę to nie mogę ci w tej sprawie nic doradzić. Jednak na twoim miejscu pozostałabym przy swoich naturalnych włosach i spróbowała je rozjasnić naturalnymi sposobami (pisałam o tym na stronie 3 albo 4). Twoje włosy sa słabe tak od zawsze czy może od jakichś zabiegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wella****
no to ja też napiszę jestem naturalna szatynką farbowalam włosy machoniem, czerwieniami ciemnymi ostatnio brązami i troszkę rozjaśniałam oczy: zielono -szare karnacja:jasna cera krótkie włosy (dawniejsza ewa drzyzga tego typu) cienkie i niezbyt gęste, w czekoladowym brązie było mi ok choć wyglądało tak nijak..nie wyróżniałam się osobiście uważam że pasują mi odcienie czerwieni/bordo...ale to niezbyt modne kolory pasemka mi nie paują bo jestem za blada jaki jest teraz najmodniejszy kolor na lato?????i jaki kolorek poleciłabyś mi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wella****
no to ja też napiszę jestem naturalna szatynką farbowalam włosy machoniem, czerwieniami ciemnymi ostatnio brązami i troszkę rozjaśniałam oczy: zielono -szare duże , karnacja:jasna cera krótkie włosy (dawniejsza ewa drzyzga tego typu) cienkie i niezbyt gęste, w czekoladowym brązie było mi ok choć wyglądało tak nijak..nie wyróżniałam się osobiście uważam że pasują mi odcienie czerwieni/bordo...ale to niezbyt modne kolory pasemka mi nie paują bo jestem za blada jaki jest teraz najmodniejszy kolor na lato?????i jaki kolorek poleciłabyś mi???o brwi mam żadkie i bardzo jasne o wiele jaśniejsze niż mój naturalny kolor,więc muzę je malować ciemniej a usta są według mnie pełne lekko zaróżowione nie maluję ich tylko naturalne pomadki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wella****
no to ja też napiszę jestem naturalna szatynką farbowalam włosy machoniem, czerwieniami ciemnymi ostatnio brązami i troszkę rozjaśniałam oczy: zielono -szare duże , karnacja:jasna cera krótkie włosy (dawniejsza ewa drzyzga tego typu) cienkie i niezbyt gęste, w czekoladowym brązie było mi ok choć wyglądało tak nijak..nie wyróżniałam się osobiście uważam że pasują mi odcienie czerwieni/bordo...ale to niezbyt modne kolory pasemka mi nie paują bo jestem za blada jaki jest teraz najmodniejszy kolor na lato?????i jaki kolorek poleciłabyś mi???o brwi mam żadkie i bardzo jasne o wiele jaśniejsze niż mój naturalny kolor,więc muzę je malować ciemniej a usta są według mnie pełne lekko zaróżowione nie maluję ich tylko naturalne pomadki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wella****
no to ja też napiszę jestem naturalna szatynką farbowalam włosy machoniem, czerwieniami ciemnymi ostatnio brązami i troszkę rozjaśniałam oczy: zielono -szare duże , karnacja:jasna cera krótkie włosy (dawniejsza ewa drzyzga tego typu) cienkie i niezbyt gęste, w czekoladowym brązie było mi ok choć wyglądało tak nijak..nie wyróżniałam się osobiście uważam że pasują mi odcienie czerwieni/bordo...ale to niezbyt modne kolory pasemka mi nie paują bo jestem za blada jaki jest teraz najmodniejszy kolor na lato?????i jaki kolorek poleciłabyś mi???o brwi mam żadkie i bardzo jasne o wiele jaśniejsze niż mój naturalny kolor,więc muzę je malować ciemniej a usta są według mnie pełne lekko zaróżowione nie maluję ich tylko naturalne pomadki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wella*****
przepraszam że mi siś tak nawklejało...ojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do welli
a jaki masz kolor powiek i ust? Jak na razie to jakoś nie jestem przekonana do ciemnych kolorów w tym czerwini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kororowa*********************
szaninko :) widzę, że pomagasz dziewczynon, wiec i ja poprosze o rade, choc niezupelnie o kolor wlosów pasujacy ale o dobór farby.. mam włosy (naturalne ciemny blond), farbuje od dawna na jasniejszy- ostatnio chce osiagnac efekt popielatego. I tu pojawia sie poroblem bo kolor ten nie chce mi wyjsc. Z fryzjera zrezygnowalam poneiwaz za kazdym razem wychodzi typowo zólty odcien (jak mi). Farbowalam zazwyczaj farbami L'Oreala i Garnier Nutriss. (golebi?) Prosze doradz mi jakiego odcienia powinnam uzyc i ile razy z kolei aby osiagnac efekt..? I czy przed nalozeniem farby moze powinnam zrobic dekoloryzacje..? A moze ten kolor mi w ogole nie pasuje..? Mam oczy niebieskie, cere ciepla, sniada raczej, rzesy czarne, brwi jasniejsze sporo. Podesle moze zdjecie abys miala lepszy obraz tego co sie dzieje iu mnie na glowie i wygladu.. Z gory baaardzo dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do kolorowej
Najpierw jeżeli chodzi o zniszczone włosy,to proponuje tak: -serum na zniszcone końcówki z Avonu (w promocji 14zł ,normalnie chyba20),myślę że wystarczy nakładać 2-3 razy w tyg. jest naprawdę świetne -maseczkę z babmusa z Dory (www.cosmeticididora.com tutaj jest spis produktów i ptek gdzie mozna dostac ich produkty),koszt.ok37zł, mozna dostać też na www.aptecus.pl -spróbuj jaedwabiu do włosów np.Gliss Kur,koszt.15-18zł -możesz jescze zastosowac naftę kosmetyczną,koszt.5zł w aptece -są dostępne rekonstruktory do włosów np. www.joico.pl albo com.pl tylko niestey są drogie ok100zł.(ale starcza na długo) -WAX w aptece ok.13zł -najlepszy sposób jaki znam to stosowanie białka keratynowego,jest ono podstawowym składniekiem budulcowym włosa ,po prostu wnika w uszkodzone miejsca i je wypełnia, naprawdę włosy po 2 zabiegach sa odżywione ,wzmocnieone,mięciutkie,lsniące,zdrowe i w ogółe świetne. Takie biłko kosztuje 20zł,dostepne jest w hurtowniach fryzjerskich(niestety tylko dla fryzjerów) ale tez na stronie www.fryzjer-sklep.pl , dokładnie to jest to http://www.fryzjer-sklep.pl/index.php?cat=2&act=product&mode=cp&prd=25&id=1753 jeżeli jestes zainteresowana tym produktem to napisz ,odpisze jak powinno się go uzywać. Wiadomo najlepsze są profesjonalen odzwyki i maseczki ,ale też są one droższe i trudno dostępne(najlepeij poszukać w necie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sznainka do kolorowej
idźmy dalej............ Jeżeli chodzi o dekoloryzację to niecg cię Bóg broni,nigdy w zyciu,chyba,że chcesz być łysa to jak najbardziej polecam.Tak więc nawet o tym nie myśl. Jeżeli cjhodzi o ten popielaty blond to na twoim jmiejscu dałabym sobie sposój,bo to nie jest kolorek dla ciebie,no chyba że ci baaardzo zalezy to możesz stosować płukanki z Celii,które niby mają dodawać takiego popielatego odcienia. co do tedo żółtego odcienia to musisz po porstu go roświelić stosując szpaomu,odzywki do włosów blond, np.Gliss Kur, Avon, SoBlonde(ok.36zł),timotei (z rumiankiem) oraz możesz stosowac naturlane sposoby rozjasnienia 9pisałam o tym na str. 3 albo 4 ,nieduzo tego ale cos tam jest,odpwoiedź do ,,gwiazdeczki" jeżeli dobrze pamietam)) I tak wracając do twojego koloru,to uważam ,że nhajlepszy jest dla ciebie taki ciepły złocisty blond, a także miodowy i bursztynowy(do tych możesz sobie zrobić tez jasniejsze pasemka np.bezowe czy jasno złote). To chyba tyle. Jak masz jescze jakies pyt.to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upinka
czesc 🌻 prosze pomoz i mi -mam kasztanowe wlosy , -niebieskie oczy, czarne rzesy, brwi brazowe -cere rumiana z kolorkami na policzkach , ksztl szczek kwadratowy, nos z lekkim garbem, wystajace kosci policzowe dzieki z gory pozdrawiam 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do upinki
napisz jeszce jaki masz kolor powiek(jasnieszjy czy ciemnjeszy niż cera),kolor ust i cery. a masz może skłonnośc do piegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vena
Dzieki :-) W takim razie zdecydowanie pozostaje przy swoim naturalnym kolorze. Wlosy mam cienkie i delikatne od zawsze. Taka ich uroda, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piegusek17
Szaninko,moze mi cos poradzisz. mam wlosy naturalnie rude, do tego jasne zielono-niebieskie oczy, jasna karnacje i piegi, usta tez takie rozowe jasne brwi i w ogole jasna oprawe oczu. co mi proponujesz? z gory dzieki za odp. a i nie chce jakis radyklanych zmian tylko tak zeby wygladac inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvka
czesc. mam pytanko. mam brazowe wlosy. zrobilam sobie jasny baleyage a teraz chcialam wrocic do porzedniego koloru. balam sie sama zafarbowac wiec oddalam sie w rece fryzjera ktory gwarantowal taki kolor jak na palecie ale...no wlasnie nie dosc ze gdzieniegdzie sa jasne przeswity to kolor jest jakis...bordowawy a nie brazowy...czego moge uzyc i jak dlugo musze czekac od farbowania zeby nadac im pozadany odcien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaninka do melva
a czym robiłas ten jasny balejaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvka
nie wiem tez u fryzjera. dalam 100zl wiec chyba czyms dobrym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvka
nie wiem...tez u fryzjera...dalam 100zl i byl to produkt Welli napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do melvy
Nie za bardzo wiem co ci zaproponować ani ponowne farbowanie nie jest najlepszym wyjściem(bo nie wiadomo co z tego wyjdzie) a jakies naturalne sposoby nie wiem czy tu pomogą ,bo podejrzewam ,że w efekcie kolor będzie miał taki bordowawy odcień,a na efekty trzeba trochę poczekać. Może spróbuj użyć szamponu przeciwłupiezowego albo typu 2w1 ,bo maja właściwości wypłukujące kolor. A potem pomyslimy...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvka
tylko boje sie ze kolor na pasemkach zmyje sie na rudy...moze jakas szamponetka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do pieguska
Może rozjasnij włosy jasnym blond balejażem,myślę ,że to ci będzie pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do melvki
Na twiom miejscu nic na razie nie robiłabym,kolor sie trochę zmyje i będzie to wyglądać inaczej. Jak zafarbujesz szamponetką to znowu tez nie wiadomo jaki kolor wyjdzie, ale możesz spróbować. ?Naprawdę trudna decyzja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kororowa*********************
szaninko :) dziekuję za rady :) na pewno skorzystam :) i pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyglysek
Hej! a ja mam jasno brazowe wloski ciemne oczy,brwi i rzesy, zawsze czerwone poliki ale ogolnie mam jasna karnacje farbuje sie na ciemny braz ale ludzie twierdza ze pasowaloby mi cos jasniejszego co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do tyglyska
napisz mi konkretnie jaki masz kolor oczu, i kolor powiek(jaśniejszy czy ciemnjszy niż cera) i kolor ust.a kolor brwi to czrny czy ciemny brąz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyglysek
oczka mam brazowe, powieki w takim samym odcieniu co cera, brwi i rzesy czarne ogolnie mmam ciemna oprawe oczu a usta hm.. czy ja wiem jakie to sa chyba rozowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×