Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość szaninka do sasanki
Oto co udało mi się znależc, niestey nie mogę ci powiedziec jakie będą rezultaty ani jak długo czeka się na efekty: Płukanka rozmarynowa Zaparz kubek standardowej herbaty ekspresowej w torebce i dodaj do tego naparu 2 łyżki stołowe wysuszonych liści rozmarynu. Po 30 minutach, gdy napar już ostygnie, wylej odcedzony płyn na świeżo umytą głowę. Odczekaj minutę, a następnie wcieraj ten płyn w skórę głowy 2-3 minuty. Na koniec spłucz głowę ciepłą wodą. Dzięki temu zabiegowi ciemne włosy nabiorą głębszego i zdrowego połysku. Płukanka z szałwi- Zaparz czajniczek herbaty szałwiowej i odstaw go na 2 godziny. Następnie odcedzony napar wylej na włosy. Nie spłukuj włosów przez 30 minut - pozwól działać barwnikowi z szałwi. W sklepach zielarskich mozna dostać też płukanki do włosów np. z kory dębu może to ci pomoże. W oriflamie są szampony do włosów ciemnych z kasztanem , byc może one nieco przyciemnią kolor ( koszt. 9 zł w promocji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do ojojojoj
proponuję zrobic tak pod spodem ciemny brąż(ale taki przwdziwy brąz ,nie jakaś tam niby ciemna czekolada ani nie jakiś wpadający w rudy czy mahoniowy) a na wierzch jasny brąz. Albo pasemka jasno słomiany blond kolor coś takiego i do tego grubsze pasemka brązowe coś z koloru jaki jesr z L'oreala Feria Color kolor Brazilian Brown. Osobiście bardzo mi się podobają brązwoe włosy z pasemkami bardz bardzo jasny blond,praktyczmnie biały (te pasemka są dosyć grube ,ok.8 na wierzchu włosów), cos takiego miała J.lopez w teledysku ,,Ain't it funny" mozę znajdę zdjęcie to wkleję link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeee
to bardzo nie profesjonalne doradzac zmiany w wygladzie nie widzac osoby. Kiepska z ciebie ta fryzjerka i chyba duzo sie jeszcze musisz uczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calienta
A ja mam jasną cerę, niebieskie oczy, naturalny kolor włosów to blond, oprawę oczu tzn. rzesy i brwi mam ciemne - malowane. Jaki kolor dla mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanianka do calienta
a ten blond to jaki kolor dokładnie-jasny, średni ,ciemny. a jeżeli chodzi o oprawę oczu to np.kolor powiek jest cioemmnejszy czy taki sam jak cera? A co to znaczy rzęsy i brwi -malowane? a jaki masz kolor ust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calienta
Blond mam tak między jasnym a średnim, w lecie zawsze jaśniejszy, powieki są rzeczywiście trochę ciemniejsze niż cera, rzęsy maluję zawsze na czarno, a brwi na ciemny brąz, usta mam zdecywowanie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złotowłosa i 3 niedźwiedzie
dzieki;) A pewnie, że naturalny:D:D, ale już mi sie znudził. Mam ochote na jakieś szaleństwo. Tylko, żeby nie było strasznych i ciemnych odrostów, bo tego nie zniose:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genialny pomysl
szaninka czy jak ci tam doradzanie kloru przez forum kiedy sie nawet fotki danej osoby przed oczami nie ma , badzo inteligentny pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez zdjecia to sobie mozna mowic... Niekoniecznie do ciemnej oprawy oczu pasuje ciemny kolor wlosow, ja mam ciemna oprawe (wszyscy pytaja czy przyciemniam brwi) a jestem naturalna jasna blondynka, a latem jestem niemal platynowa (naturalnie). Trzeba osobe ktorej sie radzi zobaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwazam ze jest to dobry
pomysł:-)Od czego ma sie wyobraźnię(wtedy nie trzeba nawet fotki)A dawanie porad nie oznacz,ze trzeba koniecznie z nich korzystac a zawsze jakas dobra rada lub sugestia jest bardzo potrzebna;) Pozdrawiam autorke topiku(to był bardzo dobry pomysł aby go założyć gdyż na Kafeterii brakowałao takiego topiku)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tych które się czepiają. Nikt ode mnie nie oczekuje ,że kolor który zaproponuje będzie dla kogoś akurat idealny. Ja tylko radzę i NIKOMU nie karzę z tych rad korzystać. Jeżeli ktoś chce się dowiedzieć co mu proponuję to piszę i tyle. i podkreślam TO NIE JEST TOPIK NA TEMAT : ,, co sądzicie o dobieraniu koloru włosów przez internet ,nie widząc wczesniej twarzy osoby\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do calienta
Tobie proponuję jasny blond, ale trudno mi określić jaki mniej więcej odcień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooooka
Hej. A ja mam naturalne ciemne blond włosy, ciemnozielone oczy, bardzo ciemną oprawę oczu, cera niezbyt jasna, taka jakby lekko opalona, a usta jakby pomalowane jakąś różowawą pomadką, np. nivea. powiem tylko, że w czarnym kolorze i brązach jest mi okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do caleinta
beżowy blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka dop zielonookiej
to może mahoń, bordo, wiśnia? Te kolorki o ciepłym odcieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zielonookiej
a to ,że wtych ciemmnych kolorach ci okropenie to twoje subiektywna ocena czy znajomi tez tak twierdzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_aga
Ja mam jasną karnację, niebieskie oczy i piegi. Naturalny kolor włosów to złocisty brąz-latem wpada w rudy. dobrze czuję się w ciemniejszych kolorach !I co proponujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do aga_aga
napisze jaką masz oprawę oczu i kolor ust, ale jak na razie to jednak jestem zdania ,ze lepij ci w takich umiarkowanych jasnych kolorkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_aga
a może prześlę Tobie fotkę ?? adres gdzieś tam widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jescze lepiej
szaninka@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipid
A ja? a ja?:) MAm piwne oczy-raczej ciemno-piwne, ciemne brwi,cerę bladą,opalam się na czerwono Włosy-chyba szatynka,ze złotym połyskiem Zawsze malowałam na ciemny brąz szamponetką palette,ale wychodza takie rudawe....Tak bardzo chciałabym mieć brązowe włozy-nie rudawe-brązowe Radż!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do lipid
ale lipids ja tylko proponuje jaki kolor ci pasuje ,dokładnie nie podaję kolorów ,że np. farba Lo'real Recital Prefernce nr.654, bo do tego potrzebne jest zdjęcie a i to jest za mało ,bo wazny jest tez charakter osoby i to czy komus sie to będzie podobać i czy o to mu chodziło. tobie pasuje brąz , a jeżeli chodzi o farbę która ma konkretny brązowy odcień (to powiem ci że sama mam z tym problemi choć farbuje włsy u profesjonalntch fruzjerów to i tak np.teraz mam kolor z odcieniem mahoniu) to mogę ci zaproponować farby Safira , Loreal Casting , Garnier Color Naturals ale trudno określić jaki kolor wyjdzie na twoich włosach gdy się nie widzi ani farby ani twoich włosów(zresztą to i tak do końca nie jest pewne co wyjdzie). a może zainteresuje cię kolor złoty szatyn z Garnier Nutrisse(chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipid
Dzięki szaninka:) no właśnie...na moich włosach zawsze wszystko wychodzi jaśnmiejsze-mahoń wyszedł czerwony...brrrrr-pierwsze doświadczenie;) a czekolada ruda...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonoooooka
znajomi też twierdzą że w czarnym mi nie ładnie. Co prawda nie farbowałam na taki kolor, ale miałam komputerowe dobieranie fryzury i wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooooka
a i opalam się szybko na brąz, a moje włosy mają taki połysk jakbym je popryskała nabłyszczaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooooka
w tych ciemnych kolorach moja cera wydaje się strasznie blada. Ładnie ożywia moją twarz kolor szmponetek palette rubin, szukam odpowiednika farby. Bo jak pomalowałam tym samym kolorem tylko że farba palette, to wyszły mi czerwone włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bławatek
mam bardzo jasną cerę z niewielką ilością piegów,zielone oczy ze złotą obwódką dookoła czarnej tęczówki(to jest tęczówka?)a od białka oddziela tęczówkę ciemnozielona obwódka,ciemną oprawę oczu (brwi aż czarne),usta nie są bardzo widoczne...Jaki kolorek do mnie pasuje? Mam nadzieję,ze mój opis jest zrozumiały hehehe...A i dodam ,ze nayuralne moje włoski to ciemny brąz,który mi się nie podoba.Czy ładnie mi będzie w złotym takim rudym kolorku????????? 🌻 🌻 Ślicznie proszę o poradę🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zielonookiej
niestety jeżeli chodzi o odpowiednik takiej farby to nie mogę ci pomóc,ale nie kupuj Palette, bo tylko zniszczysz włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×