Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość szaninka o vivki
napisz mi jeszce jaki masz kolor powiek-taki sam czy ciemniejszy do cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivka
kolor powiek taki sam jak reszta, dodam tez ze mam naturalnie krecone wolsy,ale nie jakies mocne skrety, ale sa.na pewno mi pasuja ciemne barwy, ale ja sie zastanawiam nad jasnymi, jakies ponizej ciemnego blondu.....jak sadzisz sa jakies i jakie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chce...
no wiec cere mam taka srednio blada, nie mam piegow ani nic takiego, powieki mam koloru cery, oczy mam ciemny niebieski taki gleboki kolor, brwi mam czarne dosc geste, zesy tez czarne, naturalny kolor wlosow to taki sredni blond, opalam sie na czerwono ale dosyc szybko brazowieje, rumience mam jak jest cieplo, kolor ust no coz ciezko okreslic taki raczej sredniawy czerwony nie za ciemny nie za jasny. hmmm mam nadzieje ze juz o niczym nie zapomnialam:P . pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaninko, wysłałam do ciebie wczoraj maila (na ten adres, który podałaś na pierwszej stronie- interia), mam nadzieję, że znajdziesz czas, by mi doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczkoooooooo
też proszę o poradę.... :) :) 1-naturalny kolor włosów- jasny brąz 2-kolor brwi-ciemne,też taki brązik 3-kolor powiek-takie jak cera, może nawet ciemniejsze 4-kolor oczu- szare, szaroniebieskie 5-kolor ust-czerwoniutkie 6-kolor cery- nie wiem, taki raczej normalny, nie za jasna, nie za ciemna. ale czasem w okolicach nosa pojawiają sie rumience 7-dodatkowo jak się opalasz-średnio szybko, na brązowo :) z góry dziękuje i proszę o poradę :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kofeinka
Witaj również chciałabym cię prosić o porade w doborze koloru włosów.Jestem naturalną szatynką , mam ciemną oprawe oczu , czarne gęste brwi ale reguluje je na średnie , oczy ciemno-niebieskie wpadające w granat , powieki w kolorze skóry , karnacja raczej jasna , usta blady róż , opalam się szybko ale w początkowej fazie na czerwono.Z góry dziękuje za wszelkie wskazówki.Buziaki>Kofeinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Szaninko Jestem tu pierwszy raz u Ciebie bo zaintrygował mnie Twój topik.Moze u Ciebie uzyskam porade. Otóz mam włosy blond ,takie sredni,ciemny bląd cos takiego.Dziwny ten kolor,jest taki mysi.Mam niebieskie oczy,jasna karnacja.Chciałabym uzyskac porade jaki kolor by mi pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JazzyYy
Szaninko mam jeszcze pytanie: jak na reklamach telewizyjnych wszystkie laski maja tak strasznie lśniące włosy? i czy naturalnie poza kamerami one są tak bardzo zniszczone?? czy to komputerowo zrobione?? bo qrcze nie wiem.... i jak np udało sie joannie brodzik z ciemnego koloru zrobić taki jasny blond, a potem powtórnie ciemny bez żadnych blond prześwitów?? Co zrobić aby włosy były tak bardzo lśniące? Aha i jeszcze jedno pytanie: moje wlosy są strassssssszzzznie gęste-troszkę falujące-ale raczej je prostuję. Długość za ramiona. Jaka fryzurka byłaby dobra, żeby włosy były rzadsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do vivki
Wg mnie to najlepsze dla ciebie są brązy,ja proponowałabym ci cos w stylu brązy odblaskującego na złoty blond (z Garnier Nutrisse jest taki kolor ZŁOTY SZATYN,ale nie wiem czy nie będzie dla cienbie za ciemny) coś takiego: 7/3 ewentulanie cos jak 7/0 Ale to taki ciemny blond połączony ze złotym http://www.wella.pl/hairdresser/products/kp_04h/nuancen_h2/nature_h2/index.jsp ogólnie to uważam ,że najleopsze kolory dla ciebie to coś z kolorystyki tutaj 8/3 9/3 7/3 http://www.wella.pl/hairdresser/products/kp_04h/nuancen_h2/nature_h2/index.jsp Jeżeli chodzi o blondy to miodowy/bursztynowy/piaskowy/złoty/ciepło orzechowy blond,ale raczej jako pasemka niż na całą głowę ttuaj ZŁOTY BLOND http://www.wella.pl/consumer/consumer_products/decore/colornuanc.jsp Tutaj kolory na modelkach ORZECH LASKOWY I JASNY BLOND http://www.wella.pl/consumer/consumer_products/wellaton/produkty/wtsc_korzysci/wtsctabela.jsp Tutaj ORZECHOWY BLOND http://www.wella.pl/consumer/consumer_products/viva04/levelma/colorprodu/sunny_blond/nuancentabelle.jsp Jeszxe z brązów TEN KOLOR http://www.wella.pl/consumer/consumer_products/viva04/levelma/colorprodu/rich_brown/index.jsp może byc PALISANDER http://www.wella.pl/consumer/consumer_products/wellaton/produkty/wtsc_korzysci/wtsctabela.jsp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do a ja chcę...
Z Tobą mam mały dylemat,ogólnie to poleciłabym ci czerń w takim naturlanym kolorze,aby nie była ona ,,głeboka",ale boję się że biorac pod uwage twoją ,,średnią białą" cerę będziesz wyglądać za jasno. Ale z drugiej strony ,,lepiej zaryzykowac a potem żałować niz żałować,że się nie spróbowało" ;-) Jeżeli chodzi o jakąs inną propozycję to ciemny popielaty blond albo popielaty brąz. To chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAXIA
jakich firm farby najmniej niszcza włosy???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do słoneczkaaaaa
Dla ciebie na pewno najlepsze będa brazy,polecam cos takiego jak złoty brąz tutaj 7/3 http://www.wella.pl/hairdresser/products/kp_04h/nuancen_h2/nature_h2/index.jsp I jeszcze z Garbier Nutrisse nr.53 (mysle,że ten będzie najbaredziej ci pasować) tutaj 6/7 http://www.wella.pl/hairdresser/products/kp_04h/nuancen_h2/fashion_h2/index.jsp mógłby byc też ewnetulanie SŁONECZNY BURSZTYN http://www.wella.pl/consumer/consumer_products/safira/tabela_odcieni.jsp Jeżeli chciałabyś pasemka czy balejaż to proponowałabym zrobić z 2 jakichś kolorów brązu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do kofeinki
Wg mnie jakpesze beda zimne ciemne brązy,a także czernie (ale nie jakies bardzo głebokie cos takiego jak tutaj: http://www.wella.pl/consumer/consumer_products/safira/tabela_odcieni.jsp DZREWO HEBANOWE -chociaż tez nie wiem czy kolor nie wydjzie az nadto intensywny,chodzi mi mniej więcej o taki kolor jak ma ta modelka http://www.wella.pl/consumer/consumer_products/safira/index.jsp ,i jeszce tutaj: http://www.wella.pl/consumer/consumer_products/viva04/levelma/colorprodu/deep_black/index.jsp Oprócz tego polecma jeszcze ciemną czekoladę: http://www.atpictures.com/display.php?g=adriana&img=894013_Adria_Nevad.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do Melanii
Trochę za mało info mi podałaś,napisz: 1-naturalny kolor włosów 2-kolor brwi (jeżeli czarne to tez gęstośc-rzadkie,normalne,gęste) 3-kolor powiek(jaśniejszy czy taki jak cera) 4-kolor oczu (+odcień zimny czy ciepły,jak nie wiesz to opisz dokładniej np.jasne,ciemne z domieszką jakiegos koloru) 5-kolor ust 6-kolor cery(ewentualnie czy masz rumieńce,piegi) 7-dodatkowo jak się opalasz np.szybko,na brązowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do Jazzzy
Takie piekne włosy to tylko iluzja, wg mnie jednym z najwazniejszych czynników który pozwala osiągnąć taki efekt jest światło(wystarczy popatrzec się na włosy w lusterku w domu a potem wyjśc na słońce i od razu widac jaki jest efekt,a co dopiero jeżeli mamy brac pod uwage profesjonalistów,którzy potrafią tak ustawić swiatło aby efekt był optymalny), dalej -profesjonalne kosmetyki(szampony,odżywki.,maseczki) od wiele lepsze i droższe od ,,zwykłych", w tym wypadku ważni sa oczywiście tez fryzjerzy,ale nie trzeba byc jakims ,,artystą" aby uzyskać taki efekt,dalej -prostowanie nawet w domu mozna zauwazyc ile to daje (tutaj trzeba pamiętac ,że uzywaja profesjonalnych prostownic więc efekt jest jeszcze lepszy),poza tym same wysuszenie włosów susszarką(zwłascza profesjonalną) i na koniec jakies nalyszczacze ,woski,brylantyny itp. (włosy są super lśniące ,ale bardzo szybko się przetłuszczają,poza tym trzeba wiedziec ile czego trzeba nałożyć,żeby nie uzyskac efektu strąków). Tak więc takie piekne,zdrowe i błyszczące działania są rezultetem ww czynników (i jeszcze zapomniałam dodac,że włosy sa farbowane a więc kolor jest intensywniejszy,bardziej błyszczący)i wiekszośc modelek normalnie bez tych wszystkich zabiegów ma suche,zniszczone i sianowate włosy(jak ktoś nie wierzy niech znajdzie sobie zdjęcia z np.Pam Anderson bez make-upu,albo przypomni sobie włosy dody z baru-normalnie w dzien i w czasie ,,gorących krzeseł"),oczywiście nie można generalizowac ,są kobiety które mają ładne włosy,ale takie ciągłe ich farbownie i stosowanie tylu różnych kosmetyków je przeciąża i niszczy (więc predzej czy później...). to chyba tyle,mam nadzieję że wsyzstko wyjasniłam,jakby co to pytaj. Jeżeli chodzi o twoje włosy to trzeba byłoby je pocieniowac nie wiem jak to wytłumaczyć,chodzi mi o cos takiego -masz włosy długości 40 cm(takie do obojczyka) i obcinasz najbardziej wierzchnie włosy np.w połowie ,dalej koljne wlosy powinny być dłuższe o jakies 6-7cm itd.Mam nadzieję ,że wiesz o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do Jazzy
ponadto włosy (i nie tylko) są często poddawane komputerowej obróbce,a jeżeli chodzi o to jak Brodzikowej udało się tak zmienic kolor ,to jest to przede wsszytkim zasługa profesjonalnych farb( gwarantuję ,ze nie zafarbowała ona sobie włosów tą farba Garnier co reklamuje)mogła nawet poddac się dekoloryzacji i pewnie włosy ma tez zniszczone,ale dzięki tym wszystkim zabiegom ww tego nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci, Szaninka za odpis i za poradę. :) Myślę, że najbardziej odpowiadałaby mi gorzka czekolada. Mam jeszcze do Ciebie pytanie o farby Welli z serii Safira. Czy są dobre i nie niszczą włosów? Ja mam zniszczone włosy rozjaśnianiem na blond i nie wiem czy mogę farbować. Od około ośmiu miesięcy nie farbuje, ale te odrosty nie dają mi spokoju. :/ A może powinnam zaczekać aż mi odrosną moje włosy i dopiero wyfarbować na ciemniejszy brąz? Moje włosy źle znoszą farbowanie i boję się, że mi w końcu wypadną. Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do Maxii
Oczywiście najlepsze sa profesjnolane np.z L'oreal. Ale jeżeli chodzi o takie kupne w zwykłych sklepach to L'oreal,Wella i Garnier ,jednak jaki ty efekt uzyskasz to zalezy od struktury włosa i jego reakcji na daną farbę(ja np.,,przejechałam" się i to strasznie na L'orel Feria Color Booster-włosy matowe,sianowate,suche i trudne do rozczesania,a znowu czytałam ,ze wiele osób chwali sobie tą farbę....).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do orzechowe-oczy
Osobiście uważam,żę farby z Welli to jedne z najlepszych farb, jednak jeżeli chodzi o Safirę to w twoim wypadku zrezygnowałaby,,bo farby te są bardzo barwiące(kolor jest dzięki temu intesywny),ale sa tez cieżkie,więc jeżeli masz taki problem z włosami to nie polecam (moja kolezanka miała podobnie,po Safirze włosy zaczęły jej wypadać,ale może to była jaką sdziwna rekacja,bo straszny z niej alergik). Oczywiście najlepeij byłoby gdybyś doprowadziła włosy do odpwiedniego stanu i poczekała z farbowaniem-włosy będa mocniejsze,zdrowsze,ładniejsze i kolor wyjdzie jednolity ( a tak trudno będzie je ładnie pokryć jeżeli masz odrosty blond). Ale rozumiem,że ciężko jest ,,żyć " z odrostami,więc na twoim miejscy zafarbowałabym włosy kolor jak najbardziej zblizony do naturalnego i zajęła się regeneracją włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michałkowa
jak masz czas i chęć, to możesz mi poradzić kolor włosów i jakiej farby mam użyć. Masz może pomysł na fryzurke dla dziewczyny o naturalnym kolorze włosów niewiadomojakim, ciemny blond, troszkę rudych kosmetyków, zwłaszcza na słońcu, a dolne włosy niemal ciemne jak czerń. Kolor brwi - raczej jasny brąz, rzadkie. Kolor powiek - jakiś taki bardziej fioletowy niz cera, mam obrzęki na oczach, oczy - szaro-zielone, duże, nawet bardzo duże, cera ogólnie taka oliwkowa raczej. Opalam się szybko, na brazowo-oliwkowo. Włosy mam długie i kręcone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do michałkowej
Jeszcze takie pytanka: masz moż epiegi? Kolor poweik ten taki fioletowy to taki jasniutki kolor przeplatany z takim jasnym, różem? Z tym kolorem wlosów co masz teraz to trudno bedzie uzyskać jakiś jednoloty kolor. Jest on taki bardzo ciemny na końcach włosów czy na spodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chce...
dzieki szaninko za rade. moze sie odwze i sprobuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michałkowa
nie mam piegów, niestety... uwielbiam je. Wiesz, powieki mam po prostu notorycznie zmeczone, opuchniete, takie różowo-fioletowe. Raz mam normalne odcienie, a raz mam widocznie naczynka bardzo i całe opuchniete. Z kolorem aktualnym jest tak: na górze ciemne, w środku jasne i na końcach najjaśniejsze, z tymże jak wezmę je w kitkę, to te pod spodem sa baardzo ciemne, a wierzchnie bardzo jasne tudzież rude. Myślałam o zafarbowaniu ich hną na taki mahoniowy lub tymi balsamami ziołowymi z henną na ciemny brąz. Znasz może te specyfiki? Warto uzywac henny albo chny? Słyszałam, że nie mozna ich potem niczym zmyć, bo tak skutecznie oblepiają włos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do miachłkowej
Strasznie dziwne masz te włosy. Na początku to na twoim miesjcy zafarbowałabym je na jednolity kolor-ciemny blond i do tego zrobiła pasemka w kolorze miedzianozlotym (mogłabys do tego dodać jeszcze pasemka w kolorze jasnego brązu podobnego do kolor brwi-ale to trochę za dużo farbowania). Myślę,ze mogłabyś tez zrobic konstrasty-tym włosom ze spodu nadac jakiś bardziej brązowy odcień,a na wierzchu zrobic jasniejszy brąz. Kolory: jeżeli chodzi o te miedziane na pasemka: tutaj MIEDZANOZŁOTY I CZERWIEN TYCJANA(kolor na modelkach) http://www.wella.pl/consumer/consumer_products/viva04/levelma/colreprodu/colrenuanc.jsp brązy: ORZECH LASKOWY, ewentulanie PALISANEDER http://www.wella.pl/consumer/consumer_products/wellaton/produkty/wtsc_korzysci/wtsctabela.jsp Jeżeli chodzi o mahoniowy to odradzałabym. Jeżeli chodzi o hennę czy chnę to nic konkretnego nie moge ci doradzić,są one naturalne wię cnie niszczą włosów,przewaznie kolor utrzymuje się 3 m0ce i w tym czasie nie można farbować włosów chemicznymi farbami bo i tak one ,,nie wejdą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja również postanowiłam zasięgnąć u Ciebie porady :-) a więc, mam niebiesko-zielone oczy,ciemna oprawe oczu,naturalny odcien wlosow to ciemny blond ,teraz mam pasemka złoty blond,i refleksy orzechowego jasnego brązu,chcialabym to zmienic... mam raczej ciepły odcien skory,brwi(ladny ksztalt,dosc waskie), sredniej wielkosci usta lekko zarozowione,długie rzęsy ;-) czekam na Twoja propozycje. *jeszcze jedno,mam wlosy wycieniowanie i wystopniowane do łopatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja również postanowiłam zasięgnąć u Ciebie porady :-) a więc, mam niebiesko-zielone oczy,ciemna oprawe oczu,naturalny odcien wlosow to ciemny blond ,teraz mam pasemka złoty blond,i refleksy orzechowego jasnego brązu,chcialabym to zmienic... mam raczej ciepły odcien skory,brwi(ladny ksztalt,dosc waskie), sredniej wielkosci usta lekko zarozowione,długie rzęsy ;-) czekam na Twoja propozycje. *jeszcze jedno,mam wlosy wycieniowanie i wystopniowane do łopatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do Pharmy
Napisz mi jeszcze jaki masz kolor brwi i powiek(taki sam czy ciemnejszy od cery).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania252525
hej! może i dla mnie znalazłabyś chwilkę aby okreslic jaki kolorek będzie pasował do mnie. Mam włoski do łopatek, ścieniowane. Naturalny kolorek to złoty blond ale teraz mam odrosty balejażu...jasne pasemka z ciemnymi. Cera jasna, z piegami. Oczy zielone.Brwi jasne.Czasem farbuje je henną na grafitowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×