Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość niki818 do szaninki
Szaninka, mam pytanie, jestem w kropce i nie wiem co tak naprawde pomoze włosą. Chciałam kupic ampułki do włsów, ale nie wiem jakiej firmy beda najlepsze a nie chce aby kaska nie zmarnowała, bo te ampułki zazwyczaj sa drogie. Moje włosy za suche i matowe, cienkie i sie łamia w połowie, straciły na grubości, a wiadmomo włos w połowie długosci jest martwy, wiec chce odzywic Cebulki Włosa, od farobowania. Czy wypadaj, własnie trudno mi powiedziec ale włsciwie to one sie łamia i nie wiem czy np. lepej kupic Vichy decrcos ampułki, czy moze Dory, czy moze Kerastase. Kiedys usłyszałam od fryziera ze powinno sie kupowac preparaty których firmy spacjalizuja sie tylko w odnawianiu włosów, ale znow z drugiej strony słyszłam ze Vichy (który specjalizuje sie w róznych "dziedzinach"), jest dobry. ALe nie wiem czy nie zaszkodzi moim włosa, bo one az tak bardzo mi nie wypadaja, a boje sie ze jak kupie te ampułki, to albo nie bedzie efektu, albo własnie zaczna wypadac, nie wiem co zrobic?? Chce je wzmocinic i poddac dobrej kuracji, tylko sama juz nie wiem, co im pomoze? Moze mi cos doradzisz :). Pzodrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do mejki
napisz mi dokładniej jaki masz kolor brwi i powiek(jasniejszy czy ciemnejszy od cery)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do anioooołka
napisz mi: naturalny kolor włosów, kolor brwi i powoek (jasnieszjy czy ciemieszy do cery)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do psychicznej17
sama nie używałam tej maseczki,postaram się dowiedziec jak to ma wyglądać i odp. na kafeterii albo jak chcesz to napisz mi twojego e-maila jak się cos dowiem to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do niki818
jeżeli chodzi o ampułki to słyszałam że te z Dory są naprawde rewelacyjne ,ale wiesz co dla innego jest dobre dla drugiego nie musi. nie mogę ci powiedziec które ampułki sa naprawde dobre i odpowiednie dla twoich włosów,sama nie próbowałam żadnych.Osobiście to polecam ci białko keratynowe SUBRINA-koszty mniejsze =20zł. a efekt mysle że pewny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaa
>mam 15 lat. szaro-niebieskie oczy, ciemne rzesy i wyrazne brwi. wlosy ciemny blond wpadajacy w jasny braz. Chcialabym zrobic cos kolorem wlosow - moglabym prosic o rade ? mysle o szamponie koloryzujacym ale nie wiem sakd moglabym zasiegnac jakichs szczegolow. Chcialabym wlosy rozjasnic lub zabarwic na blondo-rudo. brwi: grafitowo-czarne powieki: kolor generalnie zblizony do karnacji cery (wiekszy problem mam z okolic pod oczami- okresowe siniaki:/) cera: raczej jasna (koloryt klasyczny:P) usta: jasno malinowe (o boze jeszcze nigdy ta wnikliwie nie badalam swojego wygladu:) mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do maaaalej
napisz mi jeszce czy brwi masz gęste rzadkie czy takie normalne. A co do tego pyt. o szampon koloryzujący to napisz o jaki ci chodzi (do ilu myć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejka
brwi mam ciemniejsze od cery zimą, a latem to jest tak akurat bo jestem bardziej opalona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do mejki
Myślę,że takie ciemne ciepłe brązy są dla ciebie nalepsze. Może np. do tego porobić jakies jasniejsze pasemka. Może cos takiego http://www.wella.pl/consumer/consumer_products/safira/tabela_odcieni.jsp TURECKA MOKKA / ORINTALNA CZEKOLADA a do tego pasemka w kolorze SŁONECZNEGO BURSZTYNU. Myśle,że mogłabys tez spróbowa z kasztanowym(brąz odblaskujący na mahoń)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiczna17
kupilam juz jakis korzen ale nie rabarbaru i nawet mi sie rozjasnily ;)))) dziekuje ci bardzo za wszystko! pozdrawiam serdecznie i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolaaa
To i ja mam pytanie :) Jestem blondynka, jasna, ale to taki zloty odcien. Oprawe oczu mam bardzo jasna, ale nie taka szara, tylko cos bardziej jak zolto-zloty blond . Co do cery, to jest jasna, ze sklonnoscia do zaczerwienienia, ale latem szybko sie opala, na brazowo. Oczy bardzo duze, szaro-niebieskie.. Dotej pory zawsze mialam pasemka, czy tez balejaz w kolorach blondu z czekolada. A ostatnio zrobilam sobie czekoladke, tylko na grzywce i na gorze kilka jasnych pasm. Teraz wybieram sie do fryzjera i zastanawiam sie, co by mozna bylo zmienic, choc przyznam ze w ciemniejszych czuje sie lepiej. Doradzisz mi cos?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jaki kolor dla mnie
oczy -zielone usta-jasno rozowe brwi -czarne cera-sniada wlosy naturalne-sredni braz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolaaa
jeszcze co do oprawy oczu, maluje sie na ciemno -brwi i rzesy stalowa henna. Mysle, ze to moze miec znaczenie ;) aha... i nie mam delikatnego typu urody, tylko bardziej wyrazisty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana16
czesc szaninka ja mam problem bo juz kilka razy farbowalam wlosy ale jakos zaden mi nieodpowiadal:/ a wszystkie krecily sie wokol koloru czerwonego.Moj naturalny kolor wlosow to jasne braz oczy mam takie zielono-szare.Cera nawet brazowa,a brwi ciemny braz.Aktualnie mam taki mahon na wlosach:/ale nie podoba mi sie:/Mial wyjsc orzechowy braz i w dodatku byla to farba palette wiec jej nie polecam!prosze o rade blagam:] i z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana16
Aha i jeszcze usta mam jasno rozowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana16
i nawet ciemna oprawa oczu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam intensywnie niebieskie oczy, ciemne dosyć wyrazne usta, dosyć ciemne brwi cera raczej naturalna .latem złocista , lubie pastelowe kolory i przez dlugi czas malwoalam sie na blond ale teraz mam ciemny blond(moj naturalny kolor) z pasemkami jasny blond ale chcialabym coś zmienic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam intensywnie niebieskie oczy, ciemne dosyć wyrazne usta, dosyć ciemne brwi cera raczej naturalna .latem złocista , lubie pastelowe kolory i przez dlugi czas malwoalam sie na blond ale teraz mam ciemny blond(moj naturalny kolor) z pasemkami jasny blond ale chcialabym coś zmienic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do Toliii
może spróbuj zrobic sobie pasemka w kolorze orzechowego blondu albo cos między blondem a jasnym brazem np.miodowy blond ,ale to janse kolorki. z ciemnejszych to jednye co mogę zaproponowac to ten czekolaowy ,który już masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do załamenj 16
napisz mi jezce jaki masz kolor powiek jasniejsy czy ciemneijszy do kolotu cery i gęstośc brwi(tzn. czy sa gęste ,rzadkie czy normalne0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do prowokacji17
napisz mi jeszcze jaki masz kolor powiek -jasniejsy czy ciemniejszy od koloru cery i gęstośc brwi(tzn. czy sa gęste ,rzadkie czy normalne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dechantee
hmm mogę uzyskać info? odnośnie maila sprzed kilku dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do dechantee
Właśnie dzisiaj ci odpisałam, sorki że tak długo to trwało ,ale miałam zawalony weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madgalena_18
Hejka,własnie mam zamiar iśc do fryzjera i tak się zastanawiam na jaki kolor zararbować włosy. mam oczy takie piwno-brązowe , naturalny kolor włosów to ciemny blond, brwi tez ciemny blond, cera tak normalna teraz lekko opalona bo chodze do soalrium, usta no w takim zwykłym kolorze różu .Z góry dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaa
nie wiem jak mozna komus mowic w jakim kolorze mu bedzie dobrze nie widzac zdjecia,tylko na podstawie opisu. dla mnie nie jestes autorytetem w tej dziedzinie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×