Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość SZANINKA DO ULI-7
Proponuuę ciempłe kolory,jeżeli chozi o całą głowe to poponowałabym średni brąz a także złoty brąz(brąz odblaskujący na złoty blond-zpbacz z Graniera złoty sztyn i jasny złoty szatyn), jeżeli chodzi o pasemka to proponowałabym zrobic w kolorze złotego/miodowego blondu. brąz: 6/7 6/73 http://www.wella.pl/hairdresser/products/kp_04h/nuancen_h2/fashion_h2/index.jsp mogloby być 7/3 na wierzch,a 8/3 pod spód http://www.wella.pl/hairdresser/products/kp_04h/nuancen_h2/nature_h2/index.jsp orzech laskowy http://www.wella.pl/consumer/consumer_products/wellaton/produkty/wtsc_korzysci/wtsctabela.jsp blond" złoty blond http://www.wella.pl/consumer/consumer_products/decore/colornuanc.jsp jasny blond http://www.wella.pl/consumer/consumer_products/wellaton/produkty/wtsc_korzysci/wtsctabela.jsp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do Olki M.
Na razie dałabym, sobie spokój,poczekaj do listopada aż będzie Halloweeen ;-) A tak poważnie to raczej zrezygnuj, będziesz wyglądała jak wiedźma,lepeij ci w jasnych kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka=P=P
witaj!! mam długie kolorowe włosy ( czerwone, niebieskie, czarne, itp) mam zielone oczy, i piegi, na jaki kolor mogłabym sobie pomalować włsoy ?? pomóż mi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna01
wlosy sredni braz popielaty brwi ciemne prawie czarne geste cera rozowawo zolta z piegami w odcieniu jasnobrazowym kolor ust bladorozowy oczy niebieskie z zoltymi plamkami Kolor powiek taki sam jak cery Nie lubie siebie w bardzo ciemnych kolorach wlosow dziekuje za odpo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna01
do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassiopeia
hej! ciekawe co mi doradzisz :) moje włosy są koloru ciemnobrązowego, mam jasnoniebiesko-szare oczy czarne długie rzęsy i brązowe brwi. Kolor mojej karnacji trudno ustalić. Generalnie jest ciemna, ale zimą twarz jest jaśniejsza, bez rumieńców, a latem, jak się troszkę opalę, to cera robi się brązowa. piegi wyskakują na nosie od słońca, mam też kilka małychbrązowych pieprzyków. może przy okazji zapytam też o fryzurkę. w tej chwili mam włosy do ramion. są one raczej kręcone, co mnie denerwuje strasznie. nie wiem sama czy mam je sciąć czy zapuścić. jestem raczej niskiego wzrostu, a podobno długie włosy są dla wysokich... a, no i mam raczej wysokie czoło, więc chyba przydałaby się grzywka? kształt twarzy pociągły, troszkę szpiczasty nos, oczy nieduże (ale też nie małe :D) wiem,że ciężko doradzić osobie, której nie widzi się na oczy, ale proszę spróbuj :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka.
a ja mam dosc jasna cere opalam sie na rozowo a potem brazowieje, turkusowe oczka, powieki ciemniejsze od cery, ciemnobrazowe naturalne wlosy(taka gorzka czekolada, raczej chlodny odcien), brwi sredniogeste dosc ciemne. Zastanawiam sie nad zmiana kolorku, pasowalby mi jakis rudy albo jasniejszy cieplejszy braz?:) hmm w ogole niech ktos mi powie, jakim jestem typem urody? lato czy zima? bo chyba jeden z tych dwoch:) dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka1980-80
z tgo co widze wszyscy pisza by sie ciebie poradzic na jaki kolor pofarbowac wlosy, no bo przeciez po to zrobilas ten temat. ja jednak mam inny problem, ma na wlosach pasemka i nie wiem co zrobic gdy beda odrosty, no bo z odrostami losy troche daremnie wygladaja. maszjkis pomysl, czy sie tym nie zajmujesz?? jakbys mogla to odpisz mi na e-maila, bo nie wiem czy bede pamietac ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaniutka za bardzo...
ja też chciałabym się poradzić co do koloru włosów. oczy hmmm takie z lekka pomieszane tzn szaro- niebiesko- zielone usta lekko czerwone brwi i rzęsy czarne cera hmm śniada pozdrawiam i czekam na odpowiedź:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia010
Proszę o radę:) mam cerę dosyć jasna, ale raczej szybko opalam się na brązowo. Oczy mam piwne, brwi brązowe, dosyć ciemny kolor ust. Mój kolor wlosów to ciemny bląd, chcialabym jakiś balejaż ale nie wiem z jakich kolorków. Z góry dzięki, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasiaaa
Ja tez prosze o rade, jeszcze nigdy nie farbowalam wlosow a chcialabym to zrobic. Mam jasna karnacje, ciemnozielone oczy, czarne brwi, ciemnokasztanowe dlugie wlosy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondgirl
Moze ktos mi doradzi kolorek.... moje naturalne wloski ja koloru dosyc ciemnego ,takie mysie,nieciekawe od dluzszego czasu farbuje je na jasny-bezowy lub popielaty blond ale szukam czegos innego mam jasniutkie zielone oczka(z ciemniejsza obwodka) ktore czasem wygladaja jak szaro-niebieskie,brwi i rzeski mam rowniez jasniutkie aha i dosyc mocno sie zawsze opalam-lubie miec brazowiutka buzke szukam jakiegos nowego kolorku dla mnie-czekam na pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninkaa
~Pzrepraszam,ze nie ospisuje,ale wyjechalam z polski i nie mam teraz dostepu do Internetu....... nas razie jestem w trakcie poszukiwabnia pracy i czasu tez nie mam za wiele...... postaramn sie odpisac jak tylko bede mogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenka
Prosze o rade. Mam raczej ciemną cere, brązowe oczy, czarne i geste brwi, powieki w kolorze cery. Jestem brunetką.Chcę zrobic pasemka lub balejaż ale nie wiem w jakim kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenka
ups sory ale pomylilam sie w mailu.zamiast 16 ma byc 160.czyli andzia160@poczta.wp.pl.Przepraszam andzie16!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenka
jeszcze raz sorry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nota81
czejatez bym prosila o rade.mam piwne ocze i jasna karnacje w jakim kolorze bedzie mi najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chciałabym się doradzić co do koloru włosów. jestem z natury ciemną szatynką, no prawie brunetką, a włosy farbuję na czarno lub ciemny brąż.znudził mi skię ten kolor i chciałabym przefarbować ja jakiś jaśniejszy kolor.może jakiś balejaż byś mi doradziła aby rozjaśnić włosy? mam raczej średnią karnację, ani nie jestem blada, ani bardzo opalona. oczy hmmm szaro-niebiesko-zielone, ciemna oprawa oczu, czarniuśkie brwi i długie czarne rzęsy. wysłałabym ci zdjęcie twarzy ale nie wiem czy jesteś już w Polsce?jak będziesz to napisz to ci przeslę zdjęcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam aż do skutku
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez prosze o rade. Mam ciemna karnacje,ciemnobrazowe oczy i czarne geste brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schatzimag
a moze mi bys doradziła? jestem naturalna ciemna blondynka...latem oczywiscie jasna dosyc:) ale w zimie wlosy ciemnieja no i jestem bardziej ciemna blondynka:) kolor oczu - szaro -niebiesko-zielone (nie potrafie ich jednoznacznie okreslic) , cera jasna, usta duze rozowe prosze cie bardzo doradz mi cos znajomi mowia ze mi najbardziej pasuje jasny blond(jak mam pasemka) ale ja bym chciala cos zmienic w sowim wygladzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżammmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ll
hej. prosze o rade mam ciemne lsniace blond wlosy o jasniejszym odcieniu na koncach i gdzieniegdzie miedzianymi pasemkami. Mam zielone oczy i brzoskwiniowa cere. + cienie pod oczami, wyrazne brwi. jai kolor wlosow najlepiej by mi pasowal [wszyscy mowia ze lepiej mi w jasniejszym, jedna osoba ze w kasztanowym]??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcąca odmiany
mam problem..mam krecone włosy..i kurcze zednej mozliwosci fajnego obciecia ich nie widze:) niech mi ktos doradzi co mam z nimi zorbic zeby cos zmeinic i wygladac jakos fajnie: kolor włosow- ciemny braz oczy- piwne-ciemne cera-raczej jasna usta-ciemny róz teraz mam pocieniowane wlosy o dlugosci mniejw iecej do lopatek...prosze..pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość husku
poradzisz? oczy zielone, brwi czarne, wyraźne (żadnych poprawek u kosmetyczki, nie są takie chudziutkie kreseczki tylko naturalne, wyraźne czarne brwi - jestem z nich dumna bo mają idealny kształt), cera nie mam pojęcia, raczej średnia, nie za blada, nie za ciemna, ale nie różowa. Usta hmm...raczej duże, jakoś tak wargi są grube ale nie szerokie. no i czerwone. nie pasują mi różowe i blade szminki. włosy naturalne brązowe, ale ostatnio po farbowaniu stały się jakieś takie nieokreślone mysie, farbowałam na brąz (ciemniejszy niż mój nat.) z odcieniami rudości (po jakimś czasie nakładałam rudą farbę na ciemny brąz i fajnie wychodziło). teraz włosy odrosły, ścięłam na krótko i chciałabym znów zafarbować i nie wiem jak, nie znosze czerwieni i fioletów na głowie,mam wrażenie, że nie pasują, blond też nie pasuje ze zwględu na b.ciemną oprawę oczu. a i czarny źle wygląda, jakoś nienaturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małpiatka
Witam.Miałąm już chyba wszystkie kolory na głowie i nie wiem,który byłby dobry.Mam troszkę ciałka i owalną twarz.Moją zaletą są duże niebieskie oczy,duże usta(choc nie jak Angeliny)oraz oliwkowa karnacja.Jaki kolor najbardziej by mi pasował???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam porady -
Mam bardzo jasną cerę, jasne brwi i rzęsy, oczy średnio niebieskie (to znaczy nie jasne i nie ciemne). Oprawa oczu bardzo jasna. Usta takie malinowe raczej. Włosy mam koloru blond wpadający w rudy (wszyscy raczej mówią że to rudy). Mi sie nie podoba ten mój rudy kolor bo on nie jest zbyt ładny. Myślałam o brązie. A Ty co myślisz? Proszę o poradę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka19
Czesc! Mam rzadkie brwi o kolorze czarnym, orzechowe oczy, ciemna karnacje , usta jasne!!Mam zrobiony teraz balejaz czarno- czerwony(czerwony nie jest jasny ale ciemny-przygaszony).....Chcialabym kolor wlosow brazowy i pasemka jasniejsze np zloty braz jak Jennifer Lopez !Moze ty mi cos doradzisz.Z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×