Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość patusia059
też chciałam bym dowiedzieć sie jaki kolor włośów mi pasuje, jestem brunetką, mam ciemne brwi i bladą cere, chcialabym pofarbować sie na blond.. a nawet na platyne... czy to bedzie mi pasowało?? proszę o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombcia6
Hej mam problem jestem naturalna ciemna blondynka,mam szare oczy brwi i rzęsy ciemne ale nie czarne uata ciemno różowe,wczoraj chciałam zafarbowac sie na ciemny blond a wyszedł mi ciemny brąz:(( poradx mi jak moge się go pozbyc i na jaki kolor zafarbować...proszę:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_l_i_j_k_a
cześć :) dziewczyny mam pytanie. Powiedzcie mi proszę jaki kolor włosów pasuje do osóbki o bardzo jasnej cerze ,troszkę rumieniącej sie, powieki w kolorze skóry reszty twarzy, włosy- szatynka cienkie ale gęste, , brwi reż takiego koloru z tym że nie mam ciemnej oprawy oczu -średni brudny brąz, w dzieciństwie byłam blondynka:), oczy ciemne coś miedzy szaro-granatowym a stalowym , usta nie mają intensywnej barwyraczej rozmyta wypłowiała czerwień, mam piegi złoto brązowe. pliss kobetki pomocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariskaa
Witam!Mam brązowe oczy nawet ciemną karnacje i ciemny blond włosy.Uważam że ten kolor zupełnie mi nie pasuje.Pardzo proszę o porade w jakim kolorze byłoby mi dobrze . Z góry dizękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaolka
a więc tak mam mały problem z włosammi mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. i chce wrócić do mniej więcej tego koloru więc pomyślałam wezme i rozjasnie i jak pomyślałam tak zrobiłam (włosy przed rozjasnianiem to ciemny brąz) rozjaśniłam je raz wyszedł mi u nasady zółty i troche platna później rudy a na koćsu tak jak miałam ciemny brąz więc mówie co mi tam. po tygodiu rozjasniłam je jeszcze raz na czubku główy jak i był zółty tak i został a reszta włosów jes ruda. więc moze jakieś propozycje aby wyszedł mi kolor jasny brąz lub ciemny blond??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda blondynka
Mój naturalny kolor to ciemny blond, mam bardzo ciemną oprawe niebieskich oczu. Przez dlugi czas nosiłam jasny blond na wlosach i chciałam wrócić do naturalnego koloru z delikatnymi blond refleksami. W rezultacie fryzjerka nałożyła mi ciepły odcień brązu i wyszłam ruda jak wiewiórka, nie mogę patrzeć na siebie. Nie wiem co teraz robić z tymi włosami, wczoraj miałam lekko tłumiony rudy czubek głowy, ale nic nie pomogło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady gaga first
a ja zawsze byłam blondynka zrobiłam sie na czarno tzn.granatowa czerń i mimo ze mi bardzo pasuje to chce wrócić do blondu wiem ze to trudne ale możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marenstwo
Ja miałam kiedyś jasny brąz a przefarbowałam się na czarny i później tego żałowałam jest możliwy powrót do starego koloru bo ja wróciłam ale po ciężkich zabiegach fryzjerskich i mam teraz strasznie zniszczone włosy i mi wypadają wręcz garściami... Musisz iść do dobrego fryzjera i się go spytać bo szczerze ja teraz żałuję że w ogóle się farbowałam... Jak bym mogła to bym wróciła do tego starego koloru włosów albo czarnego albo naturalnego. Zastanów się czy to w ogóle będzie Ci się opłacało jak masz się tak później męczyć jak ja... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekk
witam mam pytanie chcialabym mieć taki kolor jak jennifer lopez na tym obrazku nie wiem jak go uzyskac? może cos doradzicie. mój naturalny odcien to brąz ciemny ale mam na nim zrobiony blond pasemka.może jest jakaś farba w sklepie która dałaby mi taki kolor na włosach http://lula.pl/lula/1,90104,6441207,Jennifer_Lopez__miedzy_kiczem_a_awangarda.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wampiriatka
Jaki kolor włosów mi pasuje ? :) Mam bardzo bladą cerę i żółte oczy. Miałam już czarne i czerwone włosy.... naturalnie jestem szatynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpka333
witam, chcialabym zmienic wizerunek, a mianowicie przefarbowac wlosy mysle nad balejazem o ciemnych kolorach ale kompletnie nie wiem czy mi bedzie pasowal, wiec naturalny kolor wlosow to ciemny blad od 2 lat maluje na czarno i nie narzekalam ale mam puculowate policzki i mysle ze czarny kolor to jeszcze bardziej podkresla, do tego mam piwne oczy czarne brwi i duze czerwone usta.. czy balejaż bedzie mi pasowal prosze o podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlusia20
Prosze o porade. Mam bardzo jasną karnację, brązowe oczy. Moje naturalne włosy to ciemny brąz. Farbowałam już na wiele kolorów. Część osób mówi mi, że lepiej jest mi w blondzie, część że w czerni. Obecnie mam blond. Ja chciałabym powrócić do naturalnych, ale nie farbując odrostów, tylko żeby reszta była w takim samym kolorze. Da się to uzyskać jakoś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również chciałabym się dowiedzieć.. Obecnie mam na głowie przeróżne odcienie blondu(są to niby pasemka).. Mam duże błękitne oczy, mocno podkreślone, długaśne rzęsy. Zawsze oczy mocno podkreślam oczy. Cerę mam morelową.. Swoje naturalne włosy mam bardzo ciemne.. Czy będzie mi dobrze w jakimś brązie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szaminko.Proszę o radę w sprawie dobrania koloru.Mam włosy dosyć krótkiez grzywką,za ucho.Dosyć dużo,cieńkie.Kolor średni blond,taka mysza :-) . Teraz jestem jasną blondynką.Oczy szaro-niebieskie.Brwi srednio czarne,średnio gęste.Rzęsy ciemne.Powieki w kolorze cery.Cera jasna z lekkimi piegami od słońca,na policzkach lekko naczyńkowa.Usta - ciemniejszy róż.Po opalaniu skóra robi sie lekko czerwona,potem złoto brązowieje.Jestem po czterdziestce.Zawsze lubiłam blondy i ich głównie się trzymałam,choć eksperymentowałam też z odcieniem czekoladowego brązu i odcieniami mango i tycjanowska blondo-rudością.W tej ostatniej czułam się całkiem dobrze,ale to było parę lat temu.Teraz mam jasny blond i coś nie za bardzo...Wyglądam na zmęczoną.Chciałabym prosić o pomoc w doborze koloru,który pomoże odświeżyć i ożywic twarz.Pozdrawiam Cię Szaminko i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda D
Chciałabym się doradzić, czy czarny kolorek włosów będzie mi pasował... Mam jasną cerę, niebieskie oczy, średniej długości włosy z grzywką ściętą na prawy bok... Mam 16 lat i nie wiem czy ta czerń nie postarzałaby mnie... Proszę o odpowiedzi:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolzik25
Chcialabym sie skontaktowac z zalozycielka topiku, w celu wyslania fotki,no i jak obiecuje doradzenia kolorku wlosów..bardzo mi na tym zalezy....czekam na wiad... pzodrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia0096
Hejka Ja malowałam włosy w lipcu na początku na orzechowy brąz Super wyszedł ale niestety potem zrobił sie rudy ... Wczoraj pomalowałam jeszcze raz ale szamponetką .... na czekoladowy braz.... Hmm ale niedługo mi zejdzie na jaki teraz mi radzicie pomalowac. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beda 86
moj naturalny kolor włosów to ciemny blond, juz od paru lat farbuje na czarny kolor bo zawsze mi sie podobal , ale chcialabym jakiejs zmiany, myslalam o kolorze rudym, ale nie wiem czy do mnie pasuje, taki mocny, ciemny rudy.... Mam brązowe oczy, raczej ciemna oprawe oczu ale karnacje mam jasna w szczegolnosci zima, nie lubie uzywac pudru ale zima niestety musze, zeby nie wygladac jak blade straszydło w tych czarnych wlosach. tak wogule to chyba ciezko z czarnych przefarbowac na jakis jasniejszy kolor.... nie wiem co mam zrobic, bardzo bym chciala odmiany. Prosze o jak najszybsza porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beda86
:) czekam..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arizonee
jaki kolor włosów pasuje mi do oczu ? nie mam aż tak cimnej cery , ani nie jestem mocno opalona , usta mam średnie , jasny róź .. z natury , mam ciemny blond włosy , przeFarbowałam na brązowy , zmył mi siei teraz mam rude włosy , prooooooooooszę.o.porade.jaki.kolor.by.mi.pasował ;p z góry dziękuje ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! A więc tak mam problem, mam oczy piwne, ciemne brwi, cere normalna i kiedy swieci slonce mam piegi na nosie:P opalalm sie bardzo szybko, naturalna jestm blondynka. Kilka miesiecy temu bylam u fryzjera i mial mi pofrabowac wlosy na przyblizony kolor do mojego naturalnego, niestety wyszedl wrecz czarny, chce go zmieni pomocy jaki kolor mam wybrac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeeeeeeeeeeeeep22
A więc... Zastanawiam się jaki kolor pasowałby mi... Mój naturalny kolor to średni blond, oprawę oczu mam ciemną, aktualnie włosy pofarbowane mam na kolor coś w rodzaju złocistego blondu, ale myślę o rozjaśnieniu. Włosy mam do łopatek, kręcone, a dokładniej kręcono -falowane ;p nie chciałabym męczyć ich prostownicą na zimę. A jeśli chodzi o cerę to mam raczej coś pod beż. Ale szybko opalam się na brązik :) z góry dziekuje! buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
60 letnia kobieta, szarao blada cera , oczy zapadniete podkrązone, , teraz maluje sie na wsciekły czerwony kolor, ale chce nosic blond, bom siwa jak stary gołąb , no i brwi też nigdy nie miałam sa prawie nie widoczne. jaki kolor malnąć? Hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem,od jakiegoś czasu farbuję włosy na ciemne kolory np.ciemna czekolada,kawa palona...Ale bardzo szybko mi się zmywają włosy i farba się kiepsko trzyma:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlutkaMalutka
Gazia jeżeli masz oczy podkrążone to najlepiej by było rozświetlić twarz jakimś ciepłym odcieniem blondu, absolutnie nie platynowo - popielatym bo to jeszcze bardziej uczyni twoją twarz zmęczoną i smutną, proponowałabym jakiś fajny naturalny beżyk... albo miodowy blondzik... to nieprawda że te kolory pasują tylko do ciepłych cer, wlasnie do bladych i zmęczonych, zszarzałych cer jak najbardziej pasują bo pięknie rozświetlają buzię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralikowa93
1-naturalny kolor włosów- ciemny blond 2-kolor brwi-średni blond 3-kolor powiek-takie jak cera 4-kolor oczu- niebieskie 5-kolor ust-różowe 6-kolor cery- jasna cera.. jak jest ciepło to rumieńce na policzkach 7-dodatkowo jak się opalasz-Średnio,na brązowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×