Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość nati20
do mam ochotę proponuje bardzo głeboki ciemny mahoń lub gorzką ciemna czekolade. te kolorki ładnie podkresla twój kolor oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
do Ewelinka1986 polecam ciemny blond lub jasny braz popielaty. w kazdym razie raczej nic ze złotych odcieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutulka1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutulka1981
Witam...jestem tutaj nowa i prosiłabym o pomoc w doborze koloru włosów..mam jasną wręcz bladą karnacje, oczy zielono-szaro-niebieskie, własy naturalne brązowe a jestem od kilku lat posiadaczka farbowanych jasnych włosów...juz tesknie za naturalnymi ale boje sie nie bedzie mi to zbytnio pasowac...oprawa oczu ciemna...jakis braz który nie podkreslac bedzie tak mojej bladości...jakies pomysły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutulka1981
Witam...jestem tutaj nowa i prosiłabym o pomoc w doborze koloru włosów..mam jasną wręcz bladą karnacje, oczy zielono-szaro-niebieskie, własy naturalne brązowe a jestem od kilku lat posiadaczka farbowanych jasnych włosów...juz tesknie za naturalnymi ale boje sie nie bedzie mi to zbytnio pasowac...oprawa oczu ciemna...jakis braz który nie podkreslac bedzie tak mojej bladości...jakies pomysły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutulka1981
Witam...jestem tutaj nowa i prosiłabym o pomoc w doborze koloru włosów..mam jasną wręcz bladą karnacje, oczy zielono-szaro-niebieskie, własy naturalne brązowe a jestem od kilku lat posiadaczka farbowanych jasnych włosów...juz tesknie za naturalnymi ale boje sie nie bedzie mi to zbytnio pasowac...oprawa oczu ciemna...jakis braz który nie podkreslac bedzie tak mojej bladości...jakies pomysły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
do agatkens mam do ciebie kilka propozycji,wiec: 1) jesli twoje włosy sa lekko złociste (lub masz złociste plamki na zrenicach) wybierz ciemny blond równiez o złocistym odcieniu np.karmelowy 2) jesli masz włosy bardziej popielate (mysie) a oczy zielono-szare radziłabym blondy w tonacji zimnej np.popielate, platynowe 3) mozesz zafarbowac tylko góre włosów, pozostawiajac spodnie w obecnym kolorze najlepiej przed farbowaniem przymierz peruke, czasem maja u fryzjera. nie rozjasniaj od razu włosów na platyne, zacznij od ciemnego blondu, gdy nie badziesz sie dobrze czuła w jasnych kolorach mozesz sie wtedy ponownie ufarbowac na braz nie niszcząc włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effka118
Witam:) chcialabym otrzymać porade dotyczaca wlasciwiego wyboru koloru wlosow.Otoż mam farbowany ciemny braz,oczy ciemne zielone ,cere o srednim kolorzebrwi ciemne:( bardzo prosze o porade poniewaz wybieram sie do fryzjera a niewiem co powiedziec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effka118
witam:) ja tez jestem nowa i bardzo bym chciala otrzymac porade odnosnie dobrania koloru wlosow:) otoż mam farbowane wlosy na ciemny braz,ciemne brwi,cere o srednim kolorycie,oczy zielone z jasna oprawa:( bardzo prosilabym o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja tez jestem nowa i bardzo bym chciala otrzymac porade odnosnie dobrania koloru wlosow:) otoż mam farbowane wlosy na ciemny braz,ciemne brwi,cere o srednim kolorycie,oczy zielone z jasna oprawa:( bardzo prosilabym o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcikowska
i ja proszę o radę ;) niedługo wybieram się do fryzjera i chce zrobić sobie pasemka...i problem ze nie wiem jakie (choc blond zdecydowanie odpada) włosy mam średni brąz, bardziej ciemnie niż jasne i długość takie za biust. usta czerwone, ciemna oprawa oczu a oczy niebieskie jasne, cera dosyc jasna ale zawsze mam ciut ciemniejszy podkład. myślałam o czarnych lub po prostu ciemniejszych...ale nie wiem? z gory dziekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja tez jestem nowa i bardzo bym chciala otrzymac porade odnosnie dobrania koloru wlosow:) otoż mam farbowane wlosy na ciemny braz,ciemne brwi,cere o srednim kolorycie,oczy zielone z jasna oprawa:( bardzo prosilabym o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapkaa
Mój kolor oczu jest niekokreślony, każdy mówi mi co innego.. ale są niebiesko szare.. kiedys usłyszalam ze zielone :D sama niewiem jaki mam. Kolor włosów naturalny to ciemnawy blond ale taki złocisty tuż po umyciu. Nie ubieram sie w konkretny kolor, więc można powiedzieć ze chodze we wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
do tutulka1981 moze zdecyduj sie na razie na jasny braz lub ciemny blond i nie farbuj włosów zaraz na bardzo ciemny kolor. skoro w naturalny odcieniu wyglądałas blado wybierz taki o kilka tonów jasniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
do effka 188 jesli chcesz podkreslic kolor oczu powinnas wybrac ciemny mahon lub ciemny rudy (ale taki naprawde ciemny) gdy wolisz naturalne kolory polecam mokke lub cos z palety zimnych brazów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
do ewcikowska na twoim miejscu nie robiłabym pasemek. mozesz zafarbowac włosy od spodu na ciemny braz (czarny odradzam , z czasem szarzeje) albo całosc na ciemny mahoń lub granatową czern

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutulka1981
Dzieki za porade Nati...kurde tylko nie doprecyzowałam..man farbowane od kilku lat włosy na blond..a naturalnie ciemne...moge Ci przesłac fotke na maila...moze jak mnie obejrzysz to doradzisz czy zmieniac na ciemniejszy czy pozostac przy aktuanym...mam jeszcze jakies zdjatko jak miałam ciemne włosy ale nie potrafie ama sie okreslic w jakim mi lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutulka1981
Dzieki za porade Nati...kurde tylko nie doprecyzowałam..man farbowane od kilku lat włosy na blond..a naturalnie ciemne...moge Ci przesłac fotke na maila...moze jak mnie obejrzysz to doradzisz czy zmieniac na ciemniejszy czy pozostac przy aktuanym...mam jeszcze jakies zdjatko jak miałam ciemne włosy ale nie potrafie ama sie okreslic w jakim mi lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutulka1981
Dzieki za porade Nati...kurde tylko nie doprecyzowałam..man farbowane od kilku lat włosy na blond..a naturalnie ciemne...moge Ci przesłac fotke na maila...moze jak mnie obejrzysz to doradzisz czy zmieniac na ciemniejszy czy pozostac przy aktuanym...mam jeszcze jakies zdjatko jak miałam ciemne włosy ale nie potrafie ama sie okreslic w jakim mi lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo prosze o radę:) mam oliwkowa karnacje, oczy zielono-brązowe, włosy i brwi naturalnie brązowe, jaki kolor włosów mozesz mi zaproponować:)? z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo prosze o radę:) mam oliwkowa karnacje, oczy zielono-brązowe, włosy i brwi naturalnie brązowe, jaki kolor włosów mozesz mi zaproponować:)? z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również prosze o radę:) mam własnie zamiar zafarbować al enie wiem jaki kolor... Mam oliwkowa cerę, oczy zielono-brązowe i włosy oraz brwi naturalnie brązowe.proszę o rade, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam oliwkowa karnację,oczy brązowo-zielone, włosy brązowe, brwi również:) bardzo prosze o rade jaki kolor by mi pasowal:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
do FreakyGirl ładnie bedzie w ciemnym złotym brązie albo w cienmym mahoniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amia401
witam, jak widzę nie tylko ja jestem tutaj nowa. Chciałabym zapytać jaki i mi możesz polecić kolor włosów. Mam piwne oczy, cerę raczej bladą, ciemno brązowe włosy. Kiedyś zrobiłam czerwone pasemka, które nawet mi pasowały, ale że należę do osób którym szybko się wszystko nudzi, więc przemalowałam się na czarno i to był mój błąd, włosy bardzo mnie postarzyły. Proszę o radę, z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
do amia401 oj z ta czernia to bedzie problem..najlepiej sciagnac troche kolor i zafarbowac na inny. raczej powinnas zostac przy ciemnych wlosach. polecam ci, bardzo ciemny głeboki mahon, albo złoty brąz, moze byc np z ciemnymi brązowymi pasemkami. przy czerwieniach trzeba stale farbowac odrosty, mozesz wtedy wybierac troche inny odcien zeby nie znudziło ci sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazija
witam, ja także chciałabym usłyszeć poradę odnośnie koloru włosów. Mam raczej jasną karnacje, na twarzy liczne piegi, piwne oczy, a tak ogólnie to jestem szatynką. Bardzo prosiłabym o jakąś poradę. Ślicznie dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
moze ciemny lub sredni, złocisty blond a do tego pasemka w kolorku orzechowym, równiez o złocistym odcieniu, i o jeden ton ciemniejsze od twojego naturalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuska888
ja tez prosze o porade;)Naturalnie jestem ruda, ciemno ruda, taka kasztanowa, a nieognisto czewona, brwi i rzesy mam czarne, karnacje mam taka srednia , ani nie jestem mulatka ani nie mam cery alabastrowej . Zafarbowalam kiedys wlosy na czarno ale czulam sie tragicznie, czulam sie taka stara;p .Potem przechodzilam systematycznie na odcienie jasniejsze, braz, obecnie mam braz z pasemkami blond, w sumie bardzo zblizylam sie do mojego naturalnego koloru wlosow. Strasznie podobaja mi sie czerwienie, mahon, ale u innych;p Boje sie efektu u siebie. Jaki kolor bylby dla mnie najodpowiedniejszy?prosze o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuska888
Witam. Ja rowniez prosze o porade. Moj naturalny kolorek to ciemny rudy, taki ciemny kasztanowy. Oczy mam brazowe, brwi i rzesy czarne. Karnacje mam taka srdnia, nie jestem ani mulatka, ani nie mam alabaastrowej cery, w lecie pojawiaja sie jasne, w sumie malowidoczne piegi.W zimie tez mam ich pare.Zafarbowalam kiedys wlosy na czarno, nie czulam sie jednak w tym kolorku dobrze, stopniowo wloski rozjasnialam, przechodzac rozne odcienie brazu, obecnie mam braz z blond pasemkami, w sumie zblizylam sie do naturalnego kolorku.Podobaja mi sie czerwienie, mahon, ale tylko u innych, u siebie sie boje efektu;pProsze o porade, jaki kolor bylby dla mnie najbardziej odpowiedni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×