Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość aniuska888888
Witam. Ja rowniez prosze o porade. Moj naturalny kolorek to ciemny rudy, taki ciemny kasztanowy. Oczy mam brazowe, brwi i rzesy czarne. Karnacje mam taka srdnia, nie jestem ani mulatka, ani nie mam alabaastrowej cery, w lecie pojawiaja sie jasne, w sumie malowidoczne piegi.W zimie tez mam ich pare.Zafarbowalam kiedys wlosy na czarno, nie czulam sie jednak w tym kolorku dobrze, stopniowo wloski rozjasnialam, przechodzac rozne odcienie brazu, obecnie mam braz z blond pasemkami, w sumie zblizylam sie do naturalnego kolorku.Podobaja mi sie czerwienie, mahon, ale tylko u innych, u siebie sie boje efektu;pProsze o porade, jaki kolor bylby dla mnie najbardziej odpowiedni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochamGo
Jeżeli można , to też proszę o poradę w doborze koloru , ponieważ mam wielki dylemat . ); Otóż tak : Z natury wachają się między ciemnym blondem , a jasnym brązem . Jestem dość jasnej karnacji a w dodatku występuje u Mnie trochę dość ciemnych piegów . Oczka mam jakby koloru morskiego wahają się pomiędzy zielenią a niebieskim . Zawsze farbowałam się na kolor brązu , lecz ile można znudził Mi się już poprostu , i teraz mam czarne . Być może na czarny kolor nie pasuje do mojej karnacji , ale jak nałożę trochę ciemnego pudru nie wyglądam źle . Lecz nie w tym sedno . Chodzi o to że mam czarny kolorek od niecałego miesiąca , i już mi się strasznie znudził . ;/ Chciałabym już coś innego a że smakowałam już w brązach to nie chcę narazie do nich wracać , tak samo czarny . Gdzieś kiedyś czytałam , że ludziom o podobnej urodzie jak moja pasuje kolor rudy . Ehhh szczerze , to nie za bardzo podoba Mi się ten kolor . Dodam jeszcze , że zawsze marzył Mi się platynowy blond . Ale chyba by mi taki nie pasował . Liczę na Waszą pomoc , i oczekuję odpowiedzi ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanka13
Mam włosy koloru blond(konkretnie to są one kolorowe,zdarzają się nawet pasma przypominające rudy oraz bardzo jasne), oczy mam niebieskie(takie bardziej morskie),czerwone usta(ale i tak maluję je szminką o odcieniu naturalnym. Mam dość jasną cerę,często ze skłonnością do rumienienia, i troszkę piegów na nosku.(plamki). Z chęcią chciałabym zmienić kolorek włosów i zastanawiam się w jakim było by mi dobrze.Myślałam o ciemnym blondzie wpadający w rudy, ale tak nie do końca. Proszę o pomoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanka13
Mam włosy koloru blond(konkretnie to są one kolorowe,zdarzają się nawet pasma przypominające rudy oraz bardzo jasne), oczy mam niebieskie(takie bardziej morskie),czerwone usta(ale i tak maluję je szminką o odcieniu naturalnym. Mam dość jasną cerę,często ze skłonnością do rumienienia, i troszkę piegów na nosku.(plamki). Z chęcią chciałabym zmienić kolorek włosów i zastanawiam się w jakim było by mi dobrze.Myślałam o ciemnym blondzie wpadający w rudy, ale tak nie do końca. Proszę o porady:)i dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanka13
Mam włosy koloru blond(konkretnie to są one kolorowe,zdarzają się nawet pasma przypominające rudy oraz bardzo jasne), oczy mam niebieskie(takie bardziej morskie),czerwone usta(ale i tak maluję je szminką o odcieniu naturalnym. Mam dość jasną cerę,często ze skłonnością do rumienienia, i troszkę piegów na nosku.(plamki). Z chęcią chciałabym zmienić kolorek włosów i zastanawiam się w jakim było by mi dobrze.Myślałam o ciemnym blondzie wpadający w rudy, ale tak nie do końca rudy. Proszę o porady:)i dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanka13
Mam włosy koloru blond(konkretnie to są one kolorowe,zdarzają się nawet pasma przypominające rudy oraz bardzo jasne), oczy mam niebieskie(takie bardziej morskie),czerwone usta(ale i tak maluję je szminką o odcieniu naturalnym. Mam dość jasną cerę,często ze skłonnością do rumienienia, i troszkę piegów na nosku.(plamki). Z chęcią chciałabym zmienić kolorek włosów i zastanawiam się w jakim było by mi dobrze.Myślałam o ciemnym blondzie wpadający w rudy, ale tak nie do końca rudy. Proszę o porady:)i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi85
witam :) to ja też bym prosiła o radę ;) bo chyba zaczynam za dużo kombinować z włosami, mialam własciwie juz wszystko chyba na głowie i we wszystkim czuję sie dobrze ale nie wiem w czym najlepiej sie prezentuję. włosy naturalne mam ciemny braz, cera dosc ciemna, jak pojawi sie sloneczko bede brazowa, a i co wazne bardzo ciemne oczy mozna by powiedziec ze prawie czarne. i sama nnie wiem czy jasne czy ciemne wlosy :D poprosze wiec o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi85
witam :) to ja też bym prosiła o radę ;) bo chyba zaczynam za dużo kombinować z włosami, mialam własciwie juz wszystko chyba na głowie i we wszystkim czuję sie dobrze ale nie wiem w czym najlepiej sie prezentuję. włosy naturalne mam ciemny braz, cera dosc ciemna, jak pojawi sie sloneczko bede brazowa, a i co wazne bardzo ciemne oczy mozna by powiedziec ze prawie czarne. i sama nnie wiem czy jasne czy ciemne wlosy :D poprosze wiec o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betsy
witam:) mam jasna karnacje, intenstywne niebieskie oczy, naturalny kolor wlosow to sredni blond, mialam juz i platyne i czern i w obu bylo mi dobrze....chyba w czerni lepiej choc jestem naturalna blondynka:D ciemne brwi i jasne rozowe usta...oraz piegi lekko widoczne na twrzy a duzo mocniej na ramionach:P a opalam sie slabo i to na czerwono:/ mam zamiar sobie zrobic ciemny rudy kolor wlosow wpadajacy w czerwien...czy bedzie pasowalo:) z gory dziekuje za porade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problemik blagam pomoc
Mam bardzo problemowa cere ,duzo niedoskonalosci,jest raczej blada lekko brazowawa,mam waskie jasno rozowe usta,kwadratowa buzie,a kolor wlosow to raczej ciemny blond po sredni braz,moje czy sa niebieskie chcialabym zmienic kolor wlosow ale niewiem na jaki:( prosze pomoz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blagam o pmoc
Mam bardzo problemowa cere ,duzo niedoskonalosci,jest raczej blada lekko brazowawa,mam waskie jasno rozowe usta,kwadratowa buzie,a kolor wlosow to raczej ciemny blond po sredni braz,moje czy sa niebieskie chcialabym zmienic kolor wlosow ale niewiem na jaki:( prosze pomoz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vercia lol
Prosze powiedzcie mi jaki kolor mi pasuje naturalny moj kolor to ciemny braz z jasniejszymi pasemkamy w wakacje chce sobie pomalowac wlosy ale nie wiem na jaki kolor pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha228
Witam, Ja mam swój naturalny kolor ciemny brąz, prawie czarny. Miałam farbowane na czarno i brąz. Oczy mam brązowo-zielone a cerę lekko śniadą. Prosze o pomoc w doborze koloru włosów, jaki mi najlepiej pasuje? Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha228
Witam, Ja mam swój naturalny kolor ciemny brąz, prawie czarny. Miałam farbowane na czarno i brąz. Oczy mam brązowo-zielone a cerę lekko śniadą. Prosze o pomoc w doborze koloru włosów, jaki mi najlepiej pasuje? Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha228
Witam, Ja mam swój naturalny kolor ciemny brąz, prawie czarny. Miałam farbowane na czarno i brąz. Oczy mam brązowo-zielone a cerę lekko śniadą. Prosze o pomoc w doborze koloru włosów, jaki mi najlepiej pasuje? Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuska8888
szkoda, ze nikt nam nie chce radzic na tym forum;):/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
ja sie starałam ale dostałam pare obrazliwych maili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
do KochamGo polecam ci odcienie mahoniowe, mają duzo odcieni i mozna często je zmieniac, np co jakies dwa miesiące, gdy pojawią się odrosty farbować na inny odcień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
do Roxanka13 ciemny blond to dobry pomysł, na pewno bedzie pasował, jednak wybrałabym raczej odcien złocisty niz rudawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
do iwi85 raczej ciemne kolory. połączenie ciemnej karnacji i jasnych włosów bedzie troche sztuczne i nienaturalne. spróbuj popielatego brązu i zrób np z boku pasemko albo dwa w jakims intensywnym kolorku np. fiolecie. bedzie orginalnie i podkresli karnacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
do betsy rudy bedzie ok pod warunkiem ze naprawde ciemny. bedzie ci tez dobrze w brązie popielatym i w gorzkiej czekoladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
do mam problemik blagam pomoc nie farbuj włosów na zadne intensywne kolory np czerwienie,fiolety..to tylko uwidoczni niedoskonałości. wybieraj odcienie naturalne tj brązy opalizujące nawet popielate, w kazdym razie najlepiej zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
do mycha228 najlepiej bedzie w głębokich złocistych brązach, można by tez spróbować odcienia miedzianego ale bardzo ciemnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki90
1-naturalny kolor włosów- coś między beżowym blondem a cimemnym blondem 2-kolor brwi - jasne koor podobny do koloru włosów 3-kolor powiek- jaśniejszy niż cera 4-kolor oczu- zielone z lekką granatową obwódką 5-kolor ust- różowr 6-kolor cery- jasna cera z rumieńcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabisia
1-naturalny kolor włosów- coś między beżowym blondem a cimemnym blondem 2-kolor brwi - jasne koor podobny do koloru włosów 3-kolor powiek- jaśniejszy niż cera 4-kolor oczu- zielone z lekką granatową obwódką 5-kolor ust- różowr 6-kolor cery- jasna cera z rumieńcami Proszę o radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabisia
1-naturalny kolor włosów- coś między beżowym blondem a cimemnym blondem 2-kolor brwi - jasne koor podobny do koloru włosów 3-kolor powiek- jaśniejszy niż cera 4-kolor oczu- zielone z lekką granatową obwódką 5-kolor ust- różowr 6-kolor cery- jasna cera z rumieńcami Proszę o radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabisia90
1-naturalny kolor włosów- coś między beżowym blondem a cimemnym blondem 2-kolor brwi - jasne koor podobny do koloru włosów 3-kolor powiek- jaśniejszy niż cera 4-kolor oczu- zielone z lekką granatową obwódką 5-kolor ust- różowr 6-kolor cery- jasna cera z rumieńcami Proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×