Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość nati20
pozostan przy kolorach blond, w ciemnych bedzie nijako. Polecam ci zimne popielate i platynowe odcienie. mozesz tez sobie pozwolic na truskawkowy blond lub taki z miedzianym połyskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrielaa
Czesc mam pytanko chcialabym pomalowac wlosy w w kolorze cos jak rudy,czerwien albo rubin i nie wiem czy mi bedzie pasowac. Mam blada karnacje, ciemne oczy, wlosy ciemny braz Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrielaa
Mam blada karnacje oczy ciemne Chcialabym miec wlosy w kolorze czerwien,.rudy,rubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
jak masz rózowawa cere nie farbuj włosów na rudo! wybierz średni lub ciemny mahon. Jesli twoja cera jest bardziej złocista mozesz smiało zdecydowac sie na rudy ale radziłabym ciemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuska8888
Witam. Ja rowniez prosze o porade. Moj naturalny kolorek to ciemny rudy, taki ciemny kasztanowy. Oczy mam brazowe, brwi i rzesy czarne. Karnacje mam taka srdnia, nie jestem ani mulatka, ani nie mam alabaastrowej cery, w lecie pojawiaja sie jasne, w sumie malowidoczne piegi.W zimie tez mam ich pare.Zafarbowalam kiedys wlosy na czarno, nie czulam sie jednak w tym kolorku dobrze, stopniowo wloski rozjasnialam, przechodzac rozne odcienie brazu, obecnie mam braz z blond pasemkami, w sumie zblizylam sie do naturalnego kolorku.Podobaja mi sie czerwienie, mahon, ale tylko u innych, u siebie sie boje efektu;pProsze o porade, jaki kolor bylby dla mnie najbardziej odpowiedni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuska8888
Witam. Ja rowniez prosze o porade. Moj naturalny kolorek to ciemny rudy, taki ciemny kasztanowy. Oczy mam brazowe, brwi i rzesy czarne. Karnacje mam taka srdnia, nie jestem ani mulatka, ani nie mam alabaastrowej cery, w lecie pojawiaja sie jasne, w sumie malowidoczne piegi.W zimie tez mam ich pare.Zafarbowalam kiedys wlosy na czarno, nie czulam sie jednak w tym kolorku dobrze, stopniowo wloski rozjasnialam, przechodzac rozne odcienie brazu, obecnie mam braz z blond pasemkami, w sumie zblizylam sie do naturalnego kolorku.Podobaja mi sie czerwienie, mahon, ale tylko u innych, u siebie sie boje efektu;pProsze o porade, jaki kolor bylby dla mnie najbardziej odpowiedni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
mozesz przyciemnic swój naturalny kolor wybierając ciemny rudy. polecam tez złocisty średni lub ciemny brąz. jesli zalezy ci kolorze mahoniowym zdecyduj sie na taki o odcieniu czerwonym badz pomaranczowym, byle by nie wpadał w rózowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloria32
pofarbuj sobie. czemu nie. ale użyj farb naturalnych i nie farbuj nie wiecej niż o kilka tonów w dół. bo inaczej może być problem. tutaj masz fajny opis o takich farbach http://www.handsomemen.pl/Tag_porady,Jasny%20blond,0.html ja się ostatnio do nich przekonałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloria32plus
niedługo wybieram się do fryzjera i chce zrobić sobie pasemka... [takie - http://www.handsomemen.pl/Tag_porady,Jasny%20blond,0.html ] i problem ze nie wiem jakie włosy mam średni brąz, bardziej ciemnie niż jasne i długość takie za biust. bedzie odpowiedni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloria32plus
niedługo wybieram się do fryzjera i chce zrobić sobie pasemka... [takie - http://www.handsomemen.pl/Tag_porady,Jasny%20blond,0.html ] i problem ze nie wiem jakie włosy mam średni brąz, bardziej ciemnie niż jasne i długość takie za biust. bedzie odpowiedni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moissac
Mam ciemną karnację i do tego jasne, zielono- szare oczy. Naturalny kolor moich włosów to ciemny brąz- najzwyklejszy. Farbowałam się już na wszystkie możliwe kolory: od blondu, przez rudy, aż po czerń. Niestety nikt nie potrafi mi doradzić, w którym kolorze jest mi najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloria32plus
niedługo wybieram się do fryzjera i chce zrobić sobie pasemka... [takie - http://www.handsomemen.pl/Tag_porady,Jasny%20blond,0.html ] i problem ze nie wiem jakie włosy mam średni brąz, bardziej ciemnie niż jasne i długość takie za biust. bedzie odpowiedni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
do moissac polecam ci raczej ciemne farby. Wybieraj odcienie zimne tj popielate brazy, gorzka czekolade. Takie kolory najlepiej podkresla twoje oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
do cynamonanna jesli sie czerwienisz to taki złocisty kolor to NAJGORSZE co mozesz wybrac..lepsze beda bardziej naturalne odcienie i takie o połysku perłowym, opalizujące i popielate . Odcienie rude i zółte tylko podkreśla twój odcien cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Casting
Szaninka, co sadzisz o produktach Loreal z serii Casting? Uwazam ze zniszczyly one moje wlosy, pisze ze nie zawieraja amoniaku, ale cos jednak te wlosy niszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiabosa26
jak z kasztanowych zrobić miodowe?(farbowanie w domu)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudus
Hey jestem od urodzenia brunetką,oczy piwne,cera nie za blada.Ostatnio robiłam baleyage ale nie bardzo mi się podobał,jaki kolor wybrać,nie długo komunia córki i bym chciała jakoś wyglądać,po tamtym farbowaniu mam spore odrosty,myślałam ze wrócę do swojego koloru ale jeszcze nie zdążę,rodzinka znów radzi mi się pomalować włosy tylko na jaki kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arissa___
Chciałabym zmienić kolor włosów, nie wiem jednak jaki by mi pasował... No to tak: Naturalny mój kolor to ciemny brąz, raczej chłodny odcień, cerę mam bladą, NIGDY się nie czerwienię. Wydaje mi się, że jestem kolorystyczną zimą, ale opalam się od razu na brązowo. Mam oczy koloru szaro-zielono-niebieskiego, czyli takie nijakie. ;f Brwi nie są zbyt gęste, takie przeciętne, koloru brązowego. Rzęsy są jasno brązowe (ale i tak nakładam na nie czarny tusz, więc...). W ogóle, mam taką nijaką urodę i chciałabym postawić akcent na włosy - czarny odpada, a przynajmniej mi się wydaje, że nie pasowałby mi, natomiast marzy mi się albo bardzo, bardzo jasny blond, albo rudy. Bardziej rudy, bo takiego jeszcze nie miałam. Miałam blond balejaż, ale to był taki ciemniejszy blond i mi się nie podobał... Taką prawie czerń też miałam i mi się podobało. Miałam też milion innych odcieni, ale już ich nie pamiętam. Lat mam 18. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arissa........
Chciałabym zmienić kolor włosów, nie wiem jednak jaki by mi pasował... No to tak: Naturalny mój kolor to ciemny brąz, raczej chłodny odcień, cerę mam bladą, NIGDY się nie czerwienię. Wydaje mi się, że jestem kolorystyczną zimą, ale opalam się od razu na brązowo. Mam oczy koloru szaro-zielono-niebieskiego, czyli takie nijakie. ;f Brwi nie są zbyt gęste, takie przeciętne, koloru brązowego. Rzęsy są jasno brązowe (ale i tak nakładam na nie czarny tusz, więc...). W ogóle, mam taką nijaką urodę i chciałabym postawić akcent na włosy - czarny odpada, a przynajmniej mi się wydaje, że nie pasowałby mi, natomiast marzy mi się albo bardzo, bardzo jasny blond, albo rudy. Bardziej rudy, bo takiego jeszcze nie miałam. Miałam blond balejaż, ale to był taki ciemniejszy blond i mi się nie podobał... Taką prawie czerń też miałam i mi się podobało. Miałam też milion innych odcieni, ale już ich nie pamiętam. Lat mam 18. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arissaaaaaaaa
Chciałabym zmienić kolor włosów, nie wiem jednak jaki by mi pasował... No to tak: Naturalny mój kolor to ciemny brąz, raczej chłodny odcień, cerę mam bladą, NIGDY się nie czerwienię. Wydaje mi się, że jestem kolorystyczną zimą, ale opalam się od razu na brązowo. Mam oczy koloru szaro-zielono-niebieskiego, czyli takie nijakie. ;f Brwi nie są zbyt gęste, takie przeciętne, koloru brązowego. Rzęsy są jasno brązowe (ale i tak nakładam na nie czarny tusz, więc...). W ogóle, mam taką nijaką urodę i chciałabym postawić akcent na włosy - czarny odpada, a przynajmniej mi się wydaje, że nie pasowałby mi, natomiast marzy mi się albo bardzo, bardzo jasny blond, albo rudy. Bardziej rudy, bo takiego jeszcze nie miałam. Miałam blond balejaż, ale to był taki ciemniejszy blond i mi się nie podobał... Taką prawie czerń też miałam i mi się podobało. Miałam też milion innych odcieni, ale już ich nie pamiętam. Lat mam 18. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arissaaaaaaaa
Chciałabym zmienić kolor włosów, nie wiem jednak jaki by mi pasował... No to tak: Naturalny mój kolor to ciemny brąz, raczej chłodny odcień, cerę mam bladą, NIGDY się nie czerwienię. Wydaje mi się, że jestem kolorystyczną zimą, ale opalam się od razu na brązowo. Mam oczy koloru szaro-zielono-niebieskiego, czyli takie nijakie. ;f Brwi nie są zbyt gęste, takie przeciętne, koloru brązowego. Rzęsy są jasno brązowe (ale i tak nakładam na nie czarny tusz, więc...). W ogóle, mam taką nijaką urodę i chciałabym postawić akcent na włosy - czarny odpada, a przynajmniej mi się wydaje, że nie pasowałby mi, natomiast marzy mi się albo bardzo, bardzo jasny blond, albo rudy. Bardziej rudy, bo takiego jeszcze nie miałam. Miałam blond balejaż, ale to był taki ciemniejszy blond i mi się nie podobał... Taką prawie czerń też miałam i mi się podobało. Miałam też milion innych odcieni, ale już ich nie pamiętam. Lat mam 18. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywaczkaa
ja mam właściwie identyczną twarz jak keira knightley, tylko troche usta mam innego kształtu i większe i ciut niższe czoło, brwi oczy i kolor skóry mam identyczny jak ona... pasuje mi do tego kolor czerwony? czy może lepszy taki miodowy? sorki że nie opisałam siebie od początku do końca, ale to chyba nie ma sensu jak jestem do niej podobna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
do Mitsu91 ten kolor który masz teras ładnie ci pasuje, ale bez makijazu oczu jest pewnie troche gorzej gdyz twoja naturalna oprawa jest zbyt jasna. Jesli malujesz sie rzadko, powinnas rozjasnic kolor do naturalnego albo nawet odrobine jasniejszy. A jesli kazdego dnia robisz makijaz to obecny kolor jest dobry. I wybieraj nadal odcienie zimne bo w tych najlepiej bedziesz wyglądac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
do dudus polecam ciemny miedziany oraz złociste brązy, te odcienie ładnie podkreśla twoje oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×