Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość homm
A ja mam problem -albo i nie- bo mam bardzo ciemne (czarne) i takie hmm sztywne brwi, oczy piwne, czarne rzęsy (ogólnie sugerując się oczami i brwiami można stwierdzic, ze moja mam byla gruzinką a moj ojciec mieszkał w Emiratach Arabskich) ale włosy... włosy są brazowe a cera - mówią, że mam ciemną karnację, szybko opalam się na brąz niby wszystko to prawda tylko, że akurat na twarzy jestem dosyc blada w porównaniu do koloru skóry pozostałej mnie ;) Brazowe włosy są za jasne w stosunku do oprawy oczu, czarne - za ciemne do dosy bladej twarzy i wygladam co najmniej posępnie. Są jakieś kolory pośrednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
poradz lepiej co zrobic jak sie lysieje po farbowaniu wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
poradz co zrobic jak sie lysieje po farbie do wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
do podszywaczki. Będą ci pasowac wściekle czerwone włosy,może jakieś fiolety. Ale bardzo intensywne. a po za tym dziecino daleko ci do keiry,stworzyłas w swojej głowie jakiś obraz i w to wierzysz. Keira nie jest ładna kobiętą. Jest strasznie chuda i aseksualna. Postaraj się znalezc inny wzor do naśladowania,jakś inna aktorka. Keira to kiepski pomysł,baaardzo aseksualna kobieta,prawie mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
do Arissa___ tu bedzie łatwo bo wyglądam prawie tak samo :) dobre beda wszystkie brąz (i zimne i czerwone bo sie nie czerwienisz) w blondach bedzie BARDZO nijako i pospolicie.. polecam rudy i mahoniowy, ale nie za ciemny bo bedziesz wyglądac blado, chyba ze codziennie malujesz przynajmniej oczy to ciemny moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem jasną
szatynką- cera raczej jasna- opalam się powoli - zazwyczaj przy mocniejszym słońcu na czerwono- potem brązowieje. Oczy szaro -niebieskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem jasną
szatynką- cera raczej jasna- opalam się powoli - zazwyczaj przy mocniejszym słońcu na czerwono- potem brązowieje. Oczy szaro -niebieskie jasną szatynką- cera raczej jasna- opalam się powoli - zazwyczaj przy mocniejszym słońcu na czerwono- potem brązowieje. Oczy szaro -niebieskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
do homm zdecyduj sie na kolor czarny z odcieniem (nie czarno-czarny) np. granatową czern albo ciemny brąz głeboki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem jasną
jasną szatynką- cera raczej jasna- opalam się powoli - zazwyczaj przy mocniejszym słońcu na czerwono- potem brązowieje. Oczy szaro -niebieskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina67
Bardzo chciałabym sobie zrobić balejaż lub chociaż pasemka, ale wszystcy mówią ze nie pasuje mi blond... Wyślę zdjęcie na e-maila....Naturalne mam takie ciemne brąz, ciemne rysy twarzy opalona, piwne oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina67
Bardzo chciałabym sobie zrobić balejaż lub chociaż pasemka, ale wszystcy mówią ze nie pasuje mi blond... Wyślę zdjęcie na e-maila....Naturalne mam takie ciemne brąz, ciemne rysy twarzy opalona, piwne oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśśś
Hej, mój naturalny kolor włosów to ciemny brąz, mam ciemną karnację, kontury moich oczu są ciemne, ale bardzo rzadkie i przez to mało widoczne, usta mam wąskie i różowe. Obecnie mam zrobiony balejaż z dwóch odcieni: czekoladowy brąz i blond (dość jasny) przy czym dominuje blond! Chciałabym zmienić kolor włosów, ale nie wiem na jaki się zdecydować, myślałam o ciemniejszych kolorach. Aha dodam że robiłam ten balejaż pod koniec grudnia, więc kolory delikatnie zbladły. Proszę o poradę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
do ja jestem jasną ładnie bedzie w lekko rudych odcieniach, ale nie jaskrawych polecam tez kolor karmelowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z natury mam ciemną karnację, czarne włosy, brwi, rzęsy i piwne oczy. taka uroda \'pocachontas\'. Kiedys pofarbowalam wlosy na \"granatowa czern\" tak dla spróbowania. bylo to moje 1 farbowanie. no i tak zostalo od lat bylam wlascicielka kruczoczarnych wlosow. niedawno znudzily mi sie, chcialam cos innego. spalilam je wiec rozjasniaczem by nałożyc jakiś brązik, niestety nie trafiłam w odcien, byl to jakis ciepły średni brąz i błyszczał się na złoto. wyglądalam okropnie. jakos tak nijako, szaro buro bez wyrazu. wszyscy powiedzieli ze odjelo mi to urode. wiec gdy kolor sie juz zmywal postanowilam wybrac inny odcien - mokka. kolor wlosow sam w sobie mnie zachwycil. piekny braz troche podchodzacy pod rudy, super! lecz wyglądałam w nim ciagle jakbym miała problemy z cera. moja twarz zrobila sie jakas czerwona, bylo widac popekane naczynka a oczy sie zrobily jakies rude. ewidentnie nie byl to traf. popedzilam do sklepu by znow nalozyc moja czarna farbe. znow mam czarne wlosy lecz nie jestem zadowolona. chce braz ;/ moze palona kawa?? jak myslicie? bylam u fryzjerki by mi doradzila (taka zaprzyjazniona fajna babka) to powiedziala ze ona mi nigdy nie pofarbuje wlosow na inny kolor bo nie wyobraza sobie mnie w brazie. i co ja mam teraz zrobić próbować dalej czy poprostu uznac ze nie jest mi pisany inny kolor i chodzic w tym czarnym :( juz nim zygam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z natury mam ciemną karnację, czarne włosy, brwi, rzęsy i piwne oczy. taka uroda \'pocachontas\'. Kiedys pofarbowalam wlosy na \"granatowa czern\" tak dla spróbowania. bylo to moje 1 farbowanie. no i tak zostalo od lat bylam wlascicielka kruczoczarnych wlosow. niedawno znudzily mi sie, chcialam cos innego. spalilam je wiec rozjasniaczem by nałożyc jakiś brązik, niestety nie trafiłam w odcien, byl to jakis ciepły średni brąz i błyszczał się na złoto. wyglądalam okropnie. jakos tak nijako, szaro buro bez wyrazu. wszyscy powiedzieli ze odjelo mi to urode. wiec gdy kolor sie juz zmywal postanowilam wybrac inny odcien - mokka. kolor wlosow sam w sobie mnie zachwycil. piekny braz troche podchodzacy pod rudy, super! lecz wyglądałam w nim ciagle jakbym miała problemy z cera. moja twarz zrobila sie jakas czerwona, bylo widac popekane naczynka a oczy sie zrobily jakies rude. ewidentnie nie byl to traf. popedzilam do sklepu by znow nalozyc moja czarna farbe. znow mam czarne wlosy lecz nie jestem zadowolona. chce braz ;/ moze palona kawa?? jak myslicie? bylam u fryzjerki by mi doradzila (taka zaprzyjazniona fajna babka) to powiedziala ze ona mi nigdy nie pofarbuje wlosow na inny kolor bo nie wyobraza sobie mnie w brazie. i co ja mam teraz zrobić próbować dalej czy poprostu uznac ze nie jest mi pisany inny kolor i chodzic w tym czarnym :( juz nim zygam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z natury mam ciemną karnację, czarne włosy, brwi, rzęsy i piwne oczy. taka uroda \'pocachontas\'. Kiedys pofarbowalam wlosy na \"granatowa czern\" tak dla spróbowania. bylo to moje 1 farbowanie. no i tak zostalo od lat bylam wlascicielka kruczoczarnych wlosow. niedawno znudzily mi sie, chcialam cos innego. spalilam je wiec rozjasniaczem by nałożyc jakiś brązik, niestety nie trafiłam w odcien, byl to jakis ciepły średni brąz i błyszczał się na złoto. wyglądalam okropnie. jakos tak nijako, szaro buro bez wyrazu. wszyscy powiedzieli ze odjelo mi to urode. wiec gdy kolor sie juz zmywal postanowilam wybrac inny odcien - mokka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinusia75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinusia75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinusia75
Błagam o pomoc!!!!!!!z natury mam ciemny kolor włosów-ciemny brąz ale od lat farbowałan na czarny.Mam śniadą karnację i bardzo ciemne oczy,właściwie czarne,takie dwa duże węgielki:) i marzę o rudym odcieniu włosów,takim ognistym albo wpadającym nawet w pomarańcz....Czy mogę zaryzykować?Pomóżcie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wybieram sie do fryzjerki za jakies 2 tyg.i zamierzam jakos pofrabowac,tylko do konca nie jestem pewna na jaki kolor i czy cale farbowac czy moze jakies refleksy tylko zrobic...mam piwne oczy,ciemne brwi,a kolor wlosow \\\'ciemny szatyn\\\'...a tak w ogole to marzylam,zeby byc blondynka,ale boje sie,ze kompletnie mi to nie bedzie pasowac i tylko wlosy zniszcze...prosze o jakas rade;))dzk z gory;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wybieram sie do fryzjerki za jakies 2 tyg.i zamierzam jakos pofrabowac,tylko do konca nie jestem pewna na jaki kolor i czy cale farbowac czy moze jakies refleksy tylko zrobic...mam piwne oczy,ciemne brwi,a kolor wlosow \\\'ciemny szatyn\\\'...a tak w ogole to marzylam,zeby byc blondynka,ale boje sie,ze kompletnie mi to nie bedzie pasowac i tylko wlosy zniszcze...prosze o jakas rade;))dzk z gory;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wybieram sie do fryzjerki za jakies 2 tyg.i zamierzam jakos pofrabowac,tylko do konca nie jestem pewna na jaki kolor i czy cale farbowac czy moze jakies refleksy tylko zrobic...mam piwne oczy,ciemne brwi,a kolor wlosow \\\'ciemny szatyn\\\'...a tak w ogole to marzylam,zeby byc blondynka,ale boje sie,ze kompletnie mi to nie bedzie pasowac i tylko wlosy zniszcze...prosze o jakas rade;))dzk z gory;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiabosa26
witam w dalszym ciągu czekam na odpowiedz jak z kasztanowych włosów zrobic miodowe dodam ze oczy mam zielone ciemna oprawe oka i ciemna karnacje ,jak w domu zrobic ten kolor i jakiej farby uzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiabosa26
witam w dalszym ciągu czekam na odpowiedz jak z kasztanowych włosów zrobic miodowe dodam ze oczy mam zielone ciemna oprawe oka i ciemna karnacje ,jak w domu zrobic ten kolor i jakiej farby uzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiabosa26
witam w dalszym ciągu czekam na odpowiedz jak z kasztanowych włosów zrobic miodowe dodam ze oczy mam zielone ciemna oprawe oka i ciemna karnacje ,jak w domu zrobic ten kolor i jakiej farby uzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiabosa26
ja zrobic z kasztanowych miodowe?.... mam ciemna karnacje i oprawe oczu a oczy mam zielone,jakich farb uzyc zeby bylo oki? czy uda mi sie to w domu?dodam ze zawsze farbuje włosy w domu...prosze o odp:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaga12101990
ja też myślę o farbowaniu, ale nie wiem za barzdo jaki kolor bedzie dobry mam bardzo jasną karnację wpadająca w zółty odcień, trudno się opalam, na czerwono, a potem wszystko praktycznie znika, kilka piegów takich raczej złocistych, ciemna praktycznie czarną oprawę oczu, nie pasująca kompletnie, (choć nie narzekam, bo fajnie miec gęste, czrne rzesy)a kolor to taki jakby zielony, wpadajacy troche w niebieski, naturalny kolor włosów to średni braz I jaki by pasował? Osobiście myslałam moze o jakimś czekoladowym brązie. Nie jestem tez przekonana do farby;/ Ostatnio kolezanka ma sobie zamiar henna pofarbowac, zobacze jak jej wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara olka
ja rowniez zastanawiam sie nad farbowaniem wlosow. mam raczej mysi kolor ni to braz ni blond. i zastanawiam sie nad miodowym blondem ale czy wyjdzie mi tak jak ma marta zmuda-trzebiatowska?? w dodatku mam jasna raczej rozowa karnacje i jakies tam piegi. przesylam fotke. http://www.fotka.pl/profil/olka1motylek/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glosik oddany
:) Do szarej olki---do Twojej jasnej cery oi różowym odcieniu pasują chłodne popielate ocienie tj.popielaty blond, popielaty brąz, pasemka, od jasno do ciemnobrązowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glosik oddany
do gagi-----myślę,że będą pasować Ci czekoladowe odcienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×