Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość agaver2
mogę prosic o maila w celu wyslania zdjec zebys mogla mi doradzic kolor włosków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_alina_
CZY MOGLBY KTOS MI DORADZIC CHCE ZMIENCI KOLOR WLOASOW MAM BRAZOWE OCZY JASNA KARNACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę zmienić kolor włosów:) Problem w tym, że mam jasną cerę i brązowe oczy w ciepłym kolorze, włosy naturalnie mają kolor mysi(ciemny popielaty blond), miałam już blond, ciemny brąz a ostatnio miedziany rudy, nie wiem co teraz wymyślić. Co doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitiii p
Hejka :) Mam takie pytanko?? Jestem brunetką i bardzo marze o ciemnym rudym na swojej głowie... ale bardzo boje się, jak to bd wyglądać ;( Mam ciemne brwi, zielone oczy, cera w lato opala mi się szybko na brąz :) a znowu w zimę jest nieco jaśniejsza .... Bardzo proszę o rade :( bo nie wiem wogóle czy ciemny rudy pasuje co ciemnych brwi ;] podchodzących w czarny ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam dość ciemne(ale nie czarne) brwi i kiedyś też miałam rudy, więc myślę, że to nie wygląda najgorzej, w razie gdyby jednak Ci się nie podobało, to można np. troche je wysmuklić wyrywając kilka włosków:) ważne żebyś dobrała odpowiedni odcień rudego do koloru cery, żeby efekt był w miarę naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja mam włosy ciemny blond, zielono-brazowe oczy, ciemne brwi i rzęsy, cere raczej blada. Jaki kolor włosów bedzie mi pasował? blondy czy moze brazy?? prosze o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxana19
mam włosy koloru bladu lecz juz sa odrosty na nich i widac moje naturalne ciemny blond. Mam jasna karnacje blekitne oczy jasne brwi. i chciala bym na braz pofarbowac wlosy czy warto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia03
Witam :) Chciałabym się poradzić jaki kolor będzie pasował do mojej urody.... Wiec ogólnie mam bardzo długie włosy, prawie do pasa... i od 3 lat je farbuje, mimo tego nadal są dość geste.... Teraz miałam półroczna przerwę w farbowaniu i na włosach mam wyblakły najciemniejszy brąz (który na początku był czarny) .... do tego odrosty w moim naturalnym kolorze, którym jest mysi, ciemny brąz.... Do tego mam ciemne, duże oczy i geste, grube brwi.... Jednym słowem mam ciemna oprawę oczu i twarde rysy twarzy... do tego jestem blada jak ściana ;( dlatego już denerwuje mnie ciemny kolor włosów, bo przy moim typie urdy, za bardzo kontrastuje.... Brązu tez już mam dosyć... Marzy mi się blond, ale żadna fryzjerka nie chce mi go zrobić ;/ Chciałabym jakiś kolor lub balejaż który rzucał by się w oczy i pasował do mojej urody.... Proszę o poradę i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jul
Jeslil moglabym prosi o porade. Mam bardzo jasna karnacje, niebieskie oczy i ciemna oprawe. Moj naturalny kolor wlosow to ciemny braz. Zastanawiam sie nad zmiana. Jaki kolor bedzie mi najbardziej pasowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia55
mam jasne wlosy blond =po farbowaniach sciemnialy, bardzo jasna oprawe oczu wlosy krecone,usta jasne karnacja jasna raczej rozowa prosze o podpowiedz jaki balejaz powinnam sobie zrobic dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem naturalną blondynką, na zdjęciu zafarbowane na kasztan. teraz mam prawie czarne.. jak myślisz, jakie najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem naturalną blondynką, na zdjęciu zafarbowane na kasztan. teraz mam prawie czarne.. jak myślisz, jakie najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja z natury mam wlosy w kolorze ciemnego blondu. teraz mam pasemka ( blond i braz). chcialabym sie przefarbowac ale nie wiem do konca jaki kolor bedzie mi najbardziej odpowiadal. mam niebieskie oczy i jasna cere. pomozesz mi ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. z natury wlosy mam w kolorze ciemnego blondu. teraz mam pasemka (blond i braz) chcialabym sie przefarbowac ale nie wiem na jaki kolor. mam niebieskie oczy i jasna cere. pomozesz mi ? :) jaki kolor bedzie mi najbardziej pasowal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. z natury wlosy mam w kolorze ciemnego blondu. teraz mam pasemka (blond i braz) chcialabym sie przefarbowac ale nie wiem na jaki kolor. mam niebieskie oczy i jasna cere. pomozesz mi ? :) jaki kolor bedzie mi najbardziej pasowal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. z natury wlosy mam w kolorze ciemnego blondu. teraz mam pasemka (blond i braz) chcialabym sie przefarbowac ale nie wiem na jaki kolor. mam niebieskie oczy i jasna cere. pomozesz mi ? :) jaki kolor bedzie mi najbardziej pasowal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och wy panienki naiwne
hehe , pani fryzjerki dawno juz chyba tu nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossss
Mam niebieskie oczy , zimą jasną a latem ciemniejszą cerę... myślałam nad farbą kasztan popielaty , exstra jasny blond lub ciemny brąz - proszę o radę :) a może Masz mi do zaproponowania inny kolor farby ... czekam na odpowiedź i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girl with green eyes
Witam. Mam jasną cerę,ale nie aż tak białą jak ściana i nie aż tak ciemna jak najczęściej brunetki.Moje brwi sa jasne,oczy zielone.Mam okrągłą twarz i naturalne pasemka.Mam już ich dosyć,w niektórych mijscach jest blond,braz a nawet jasny rudy.Dosyć mam tego i chcaiłabym przefarbować włosy.Jaki kolor będzie odpowiedni dla mnie?Myślałam o brązie,średni odcień.Nie ciemny nie jasny.Średni. Czekam na odpowiedz,z góry dziękuję.Może byc na email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Mam nadzieję, że temat jeszcze aktualny;) Będę bardzo wdzięczna za radę... Mam bardzo jasną, bladą cerę z niewielką ilością piegów (złotawych), pod wpływem słońca pojawia mi się ich więcej. Cera jak już napisałam jest bardzo jasna, prześwituje odcieniem żółtego i jakby błękitnego(?), widać żyłki-niewiele, ale widać jak nie mam makijażu, a rzadko w sumie nie mam...Skóra na powiekach i pod oczami jest ciemniejsza niż na pozostałych częściach twarzy, jakby lekko brązowawa, pod oczami mam wiecznie cienie-brązowo-niebiesko-sine. Ale w miarę da się ja zatuszować korektorem. Na powiekach widać żyłki. Mam też kilka tak zwanych znamion, ale nie dużych, tylko małych i płaskich-koło ust. Naturalnie jestem chyba ciemną blondynką, według niektórych jasną szatynką, ale z tym się chyba nie zgadzam. Pod wpływem słońca włosy mi jaśnieją. Nie są też całkowicie jednolitego koloru. Mam naturalnie jakby delikatne pasemka, ale delikatne. Brwi mam w takim samym kolorze jak włosy, są naturalnie ładnie zaznaczone, tak że nie muszę ich przyciemniać, ani korygować kształtu kredką. Mają taki tradycyjny kształt-jaskółki. Kształt twarzy mam raczej jakby między owalnym, a sercowatym. Bardzo słabo się opalam, prawie niezauważalnie, a ślady po opalaniu (taka lekko ciemniejsza poświata) utrzymuje się ponad pół roku, albo i dłużej. Przez cały rok jestem bardzo blada, więc używam najjaśniejszych z dostępnych w drogeriach podkładów. Choć i te są jakby odrobinkę za ciemne. Oczy mam zielone, z wyraźną obwódką wokół tęczówki. Choć pod wpływem światła różnego rodzaju mogą się wydawać dodatkowo zabarwione lekko na szarawo lub niebiesko, czasem nawet ich środkowa część na piaskowo (żółtawo), ale z grubsza są intensywnie zielone. Mam mocno ukrwione usta, które zawsze po jedzeniu ciemnieją i uwidacznia się wówczas obwódka wokół warg (głównie jak zjem coś ostrego, pikantnego). Blade mam tylko kiedy nic nie mówię przez jakiś czas, albo jak je pomaluję:p. Chciałabym pofarbować włosy, ale szamponem zmywalnym do 28 myć z Loreal'a (Castingiem). Chciałabym nadać im rudawego odcienia. Nie wiem tylko który wybrać i czy rudy wogóle będzie do mnie pasować (choć mi wydaje się że tak, bo raz zrobiłam sobie szamponetką z Joanny kasztanowy brąz i podobało mi się, choć tamtemu odcieniowy jakby było zbyt blisko do fioletu. Nie było tego widać, ale miałam takie wrażenie). Tu jest cała paleta odcieni tej farby (nie wiem tylko czy cała jest dostępna w Polsce) http://agifis.pl/_var/gfx/d1a4945ce6173ff12c8588fe2a0fd6c9.jpg Myślałam nad odcieniami: 834, 724 i 645. Ale na inne propozycje też jestem otwarta. Rozpisałam się:p Ale przynajmniej dokładnie się opisałam. Z góry bardzo dziękuję i czekam na odpowiedź;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilotok
Ja mam pytanie mam jasna karnacje wlosy ciemny blond zielone oczy i troche piegow czy kolor jakis rudy by mi pasowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legalna_blondynka
Witaj! Bardzo dobrze z Twojej strony, że myślisz o jakiejś metamorfozie. Wybrałaś kolor- rudy, szczęśliwy traf! Kobietom o jasnej cerze i brązowych oczach zaleca się farbowanie włosów w tym kolorze. Do tego koloru pasuje bardzo delikatny makijaż, czyli możesz tym sposobem zwalczyć swoją niechęć do podkładu. Zimą, będzie to niekonieczne. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legalna_blondynka
odpowiedź udzieliłam dla - beda86 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyłupek - . -
ymmmm. mam jasną cerę,niebieskie oczyyy . jaki kolor włosów mi pasuje ???bardzo proszę o poradę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klusek
Witaj! :* Proszę, pomóż mi :d Mam czarne oczy, jasnoróżowe usta, brwi nie za wąskie, koloru ciemny blond. Moja cera jest bladoróżowa. :) Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legalna_blondynka
Do jasnej cery i niebierskich oczu zdecydowanie pasuje jasny blond. Z kolei do ciemnych oczu i podkreślonych brwi- ciemny kasztan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipiripi
mam ciepły typ urody, oczy niebieskie momentami wpadajace w szare mysle o jasnym/bardzo jasnym zlocistym blondzie. moze byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;DDD
mam niebieskie oczy, duże. włosy taki ciemny blond. i nie wiem czy pasuje mi jasny bardzo blond ponieważ mam ciemną odprawę oczów (ciemne brwi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy zalozycielka tu
jeszcze zaglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki kolor włosów będzie pasował dla (opalonego) lata? Włosy są mysie, ze srebrnymi refleksami. Oczy zielono-szare, usta jasne, nijakie. Brwi podkreślam zawsze brązowym cieniem, gdyż inaczej są niewidoczne. Cera opalona. Myślałam tylko o farbie zmywalnej ew, szamponie koloryzującym, więc raczej tym nie da się włosów rozjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×