Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

a mi jaki by pasowal? naturalnie jestem szatynka, mam szaro-niebieskie oczy, cera raczej bezowa niz rozowa, opala sie srednioszybko na sredni odcien (ani jasny ani ciemny) usta rozowe, niezbyt blade ale tez nie czerwone ciemna oprawa oka, brwi wyraziste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabrykatrzciny
Witam. Prosze, doradzcie mi, jaki odcien farby do wlosow bylby dla mnie najstosowniejszy. Mam oczy w kolorze ciemnego brazu wpadajacego w czern, ciemna oprawe oczu, karnacje w odcieniu chlodnym, taka brudna biel, naturalny kolor wlosow, to kasztanowy sredni braz. W podobnych odcieniach zreszta farbowalam wlosy do tej pory. Zastanawiam sie teraz nad czekolada lub ciemnym brazem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexy24
czesc prosze o rade mam zielono rudawy kolor oczy cera opalona usta duze maluje na odcien perłowy róz oprawa oczu ciemna, ciemny makijaz.obecnie mam kolor włosów blond chce zmienic jaki kolor wybrac?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola xd xp
Ja mam naturalny ciemny brąz, niebieskie oczy, czarne brwi, bardzo bladą cerę i jeszcze do tego blizny po trądziku :/ pasował by mi blond?czy raczej przyciemnić mój kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia3ostr
Witam... niedługo idę do fryzjera i mam problem bo nie wiem jak sie przefarbować... Od jakiegoś czasu farbowałam sie na ciemny brąz, ale ile można?? Juz mi sie znudził.... Mam ciemne oczy i grube i czarne brwi do tego jestem strasznie blada... Mój naturalny kolor to bardzo ciemny blond... taki mysi ;/... i do tego mam bardzo długie włosy... Myślałam nad czarnym, a spod spodu biele lub czerwone pasemka, ale boje sie ze będę zle wygladac bo mam blada cere... proszę o rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benka70
prosze pomoz mi dobrac wlasciwy balejage do mojej tzw urody,ciemne brwi oczy male jakies takie jak ogorek kiszony,krotkie wyplowiale rzesy,cera szara blada ale zawziecie smaruje sie samoopalaczem uparcie od paru lat robie sobie baleyage popielaty ciemny raczej blond z jasiejszym i ciemniejszym na zmiane jednak szybko wlosy nabieraja odcieniu zoltawego brr i wygladam jak ciotka z prowincji mysle o jakims chlodnym brazie w polaczeniu z jasnymi pasemkami...no sama nie wiem.dzieki z gory za porade fachowa pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benka70
a moj naturalny kolor to braz ale jest zbyt pospolity az nudny i najlepiej zawsze czulam sie w tych blondach...a czerwieni to raczej nie no nie wiem,czekam na twoja help 8-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka20
Witam jestem srednią blądynką w lato włosy mi troszke jaśnieją obecnie uzywam farby palete blond XXL mam okrągłą twarz zielone oczy o zimnym odcieniu moje brwi są rzadkie w kolorze ciemny bląd włosy siegają mi do łopatek mie mam grzywki opalam sie bardzo delikatnie zazwyczaj najpierw na czerwono a poźniej skóra mi brązowieje powieki mam w kolorze skóry usta bardzo jasny róż poradź mi jaki kolor najlepiej by mi odpowiadał pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetko
włosami sie nie martw, zadbaj o edukacje. Na litość boską winno być blondynką. Potwierdza sie reguła co do rozumku panien o tym kolorze włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka20
nie interesują mnie porady na temat blondynka a edukacja tylko chce wiedziec jaki kolor włosow bedzie mi pasowal a po drugie to wcale nie prawda ze blądynki sa głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blONdynki a nie blĄdynki
:oMieliście w szkole język polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POla222
Witam! Mam dylemat nie wiem jakikolor włosów pasowałby do mojej urody. Mam dość jasną cerę naczyńkową, kilka piegów,ciemne brwi i rzęsy, włosy ciemny blond lub jasny brąz ale teraz widze ze troche ciemnieją...jaki kolor najlepiej wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POla222
aaha i zapomniałam dodać ....oczy...szaro zielone:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.n.aPP
mam mysi kolor włosów,zielone oczy,bladą cere z rumieńcami,ciemne brwi i nie mam pojecia jaki kolor włosów bedzie mi pasował.pomozesz???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.n.aPP
chciałabym zafarbowac włosy na jakis jasny blond ale boje sie ze bedzie zle wyglądał, wiec cała nadzieja w tobie:P:Pczekam na radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnian89
czesc, moj problem polega na tym, ze pofrabowalm moje wlosy ktore mialy kolor złotego blondu na kolor brazowy, w ogole mi to nie pasuje, mam brzoskwiniowa cere niebieksie oczy, chcialabym wrocic do jakiegos jasniejszego koloru ale nie wiem czy przyjmie sie na taki dosc ciemny braz , co radzicie? jaki kolor teraz bo w tym dlugo nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNIESZKA AA
Czesc:) mam sredniej dlugosci włosy, o kolorze praktycznie czarnym. brwi mam mocno czarne. oczy male kolory ciemnego brazu. usta sa male i waskie.włosy mam ogolnie geste.jaki kolor najlepiej by mi pasowal? myslalam o ciemnym brazie z jakims odcieniem ale chcialabym sie doradzic kogos kto sie na tym zna. aha... cere mam jasna ale szybko mi sie opala... włosy zawsze farbowalam na czarne z jakims odcieniem i chcialam cos zmienic. jesli ktos moze mi doradzic to czekam .. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia5603
oczy zielone,usta średnio różowe,brwi jasno brązowe,cera dość jasna a włosy coś w stylu jasny brąz ciemny blond nie da się określić ich koloru ale chciałabym trochę przyciemnić tylko nie wiem czy mi będą pasować;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oreczka_82
Ja też chciałabym zmienić kolor włosów na wiosnę\lato. Jestem brunetką, ciemne włosy, ciemna oprawa oczu, oliwkowa cera i oczy w kolorze piwnym. Myślę o jakichś odcieniach rudego, ale jestem otwarta na propozycję, w razie potrzeby mogę podesłać zdjęcie na maila! Czekam na jakieś wasze propozycje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akatsuki Kitsune
Mam pytanie, właśnie przefarbowałam włosy na ciemny czerwony. Właściwie to miał być fiolet, ale wyszło takie dziwo ;o. I chciałam do nich domalować pasemka, tylko nie wiem jakie. Ogólnie jestem dosyć blada a oczy mam zielone. Nie mam pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jutro idę do fryzjera ale nie wiem kompletnie na jaki kolor się przefarbować choć nie ukrywam że myślę o jasnym blondzie. Mam brązowe oczy, ale moje brwi nie są az tak ciemne jak oczy. Poradzicie cos?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar pierwszy raz pomalowac wlosy , ale nie wiem jaki kolor będzie odpowiedni. Mam niebieskie oczy , powieki ciemniejsze od cery, usta różowe. Obecnie mam wlosy koloru ciemny blond. Z góry dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar pierwszy raz pomalowac wlosy , ale nie wiem jaki kolor będzie odpowiedni. Mam niebieskie oczy , powieki ciemniejsze od cery, usta różowe. Obecnie mam wlosy koloru ciemny blond. Z góry dziekuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczek-ania
WItam, także chce pierwszy raz przefarbować włosy, moje naturalne włosy to ciemny blond ze złotymi refleksami (latem są jeszcze bardziej widoczne), mam ciemne, brązowe oczy oraz brwi o ok 2 tony ciemniejsze od moich włosów, usta \'malinowe\' , jednak moja cera jest dosc jasna i zaczerwieniona ( co moim zdaniem gryzie się z ciepłym kolorem włosów) kiedy mam na sobie podkład w ciepłym odcieniu lub gdy jestem opalona (co mi ciężko przychodzi) to włosy oczy i cera współgra , ale bez opalenizny i podkładu na buzi... coś mi tu nie pasuje, jestem w kropce poniewaz nie wiem czy dobrze będę sie czuła w zimnym odcieniu, i takze nie wiem czy przyciemnić czy rozjaśnić włosy, proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam, chciałabym pofarbować włosy na inny kolor. Zastanawiałam się nad jaśniejszym blondem ale nie wiem jaki kolor wybrać, który będzie dla mnie odpowiedni. Obecnie mam farbe Loreal richesse de diacolor 8 blond hair. Mam jasną karnację, opalam się na brąz. Oczy mam koloru niebiesko zielonego a brwi ciemny blond. Naturalny kolor moich włosów to ciemny blond. Usta mają kolor malinowy. Bardzo proszę o pomoc w doborze koloru farby. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia396
Witam... chce pomalować sobie włoski.. mój naturalny kolor to coś w stylu jasnego brązu takie bardziej szarawy jak u myszy jakiejś ;/ mam piwne oczy z ciemniejszymi konturami, usta bardziej czerwone nie za ciemne nie za jasne..do tego opalam się na brązowo i to bardzo szybko i mam jasne brwi... zastanawiam się na: 1) jakiś cienkich pasemkach a od spodu brąz 2) brąz i do tego refleksy 3) całkiem brąz 4) brąz z jakimś rudym błagam o poradę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stu234
Witam Będzie mi miło, i proszę o poparcie i głosik na mój blog ( poród i prawa Rodzącej na sali porodowej ) http://bobbyy.pl/blog.php?id=195

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia396
zapomniałam dodać, że te pasemka to maja byc blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, piszę ponieważ mam taki mały problem. Zawsze robiłam sobie jasne pasemka i teraz chciałabym coś zmienić. Np. przefarbować włosy na jeden kolor. Bardzo mi się podobają brązy, ale boję się, że nie będą mi pasować. Mam bardzo bladą cerę (prawie białą), niebiesko-szare oczy, jasne brwi i rzęsy. Polecicie mi jakieś farby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuuu
nie potrafie sie opisać ;( mam okrągłą twarz , nie wysoka zielono - niebieskie oczy , ciemny blond włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×