Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona****

czy jest tu ktoś kto chce po prostu porozmawiać?

Polecane posty

Gość Kajl
Psychokiller ----> Strzałka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karburator30
Psychokilller może ty i widzisz że pisze i Yoly pisze i już nie wiem kto pisze tylko Ona nic nie widzi . Nie widzi że Psychokiller pisze no może on jest zauważony ale cała reszta. UUUUUUUUUUUUwaga może być problem. ONA UWAŻAJ NIE JESTEŚ SAMA ale nie odrzucaj pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Psychokiller
to bylo swietne! buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karburator30
Tinuwiel mnie nie przeszkadzasz.Nic się nie martw niektórzy tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie, wiesz ja sie tutaj nikogo nie czepiam, kazdy ma prawo rozmawiac z kim chce i ignorowac kogo mu sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinuviel=> mądrze piszesz i proszę zostań... te wszystkie epitety są skierowane do mnie...nie zwracaj na to uwagi...czuj się jak u siebie na topicku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona dzieki :) tylko cos towarzystwo nam sie kurczy... gdzie sie te chlopy podzialy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Tinuviel -> nie odchodź!!! Naprawdę miło mi się z Tobą rozmawia, mam nadzieję, że niczym Cię nie uraziłem, a jeśli tak, to wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja was zostawię, bo te panny nie odpuszczą... juz nawet Kajl nie chce rozmawiać... już mnie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychokiller no cos Ty, niby czym mialbys mnie urazic? Do obrazalskich osob z pewnoscia nie naleze, przez lata wytworzylam sobie skorupke tak gruba, ze malo co mnie rusza. Ma to oczywiscie swoje wady i zalety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona stosuj sie sama do rad ktorych udzielasz i nie przejmuj sie zakompleksionymi krytykantami! Jesli w ogole tu takich/takie widzisz, bo mi sie wydaje, ze sobie odpuscili. I dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Tinuviel -> wspomniałaś o niby-przeszkadzaniu i wystraszyłem się.... Jeśli nic do mnie nie masz, to odetchnąłem z ulgą! A tak na marginesie, to uwielbiam Wschód, Zachód do mnie nie przemawia, z tą swoją pyszałkowatością, zadufaniem, komercją... niepotrzebne skreslić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychokiller to byla taka mala prowokacja z mojej strony ;) A z Zachodnich przymiotnikow nie skreslam nic! Nawet bym co nieco dodala. Jest tu taki jeden Anglik, Boze wkurza mnie jak cholera. Uwaza ze powinnam skakac z radosci tylko dlatego, ze mnie laskawie na te swoja wyspe wpuscili. A mi sie tu juz niedobrze robi od tej ich udawanej grzecznosci, nigdy nie mowia tego co mysla, dogadac sie z nimi w ogole nie mozna (I nie chodzi mi tu o jezyk a raczej o kulture)... Ech przestaje juz narzekac bo tylko sie niepotrzebnie denrwuje... Na szczescie juz niedlugo stad spadam. Problem w tym, ze w Polsce tez nie za bardzo usmiecha mi sie mieszkac. Ale to juz inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Witam, kto ma dzisiaj ochotę pogadać? Tinuviel -> ja z kolei nie wyobrażam sobie życia na obczyźnie. Lubię jeździć po świecie, ale to nie wystarczy, do podjęcia, tak drastycznego kroku, jakim byłaby przeprowadzka... Jadynym miastem, w którym mógłbym zatrzymać się na dłużej jest Praga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajl
Cześć Psycho, co u Ciebie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Dzieki za odzew.... Jakiś dół mnie dopadł.... A ja nie miewam takich jazd, ale cóż pracy dużo i wogóle.... ech....tylko przynudzam.... 3m się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak będzie...
...Ci smutno , to podejdź do okna...pomyśl o mnie i uśmiechnij się , a zobaczysz...życie jest piękne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajl
A już chciałem się pytać, gdzie podziały się dziewczyny, a tu okazuje się, że Twoja Cicha Wielbicielka się odzywa.... To ja spadam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może...
...tym razem to Twoja wielbicielka Kajl ?... czy Ty zawsze jesteś pesymistą ?...zawsze lubisz wszystko przekręcić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może...
...tym razem to Twoja wielbicielka Kajl ?... czy Ty zawsze jesteś pesymistą ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajl
Intrygujące... Myślałem, że wypowiedź była skierowana do naszego zdołowanego Kolegi... A co ja niby tak przekręcam i dlaczego zaraz pesymista...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja widze, romans za romansem ;) A ja chcialam rzucic jakis inny temat na dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przestań ...
...wreszcie myśleć...proszę Cię...już raz chciał tu ktoś z Tobą rozmawiać, ale ... zreszta , co ja Ci będę tłumaczyła...po prostu przestałeś się odzywać... czy to grzech ...chcę po prostu z Tobą porozmawiać i nie ma dla mnie znaczenia gdzie to będzie...może być forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Cześć Tinuviel! Kurcze, jakie romanse.... Już miałem dziękować mojej niby-wielbicielce, a tu co.... I jak ja mam nie być zdołowany.....? Rzucaj nowym tematem, Dziewczyno z Wysp! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajl
No chyba nie ja wzbudzam tyle emocji...? Dobrze, zacznę myśleć... i rozmawiać też mogę, nawet z przyjemnością. Hej, Tinuviel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Psycho!!! Juz myslalam, ze tak jak ja miales zamiar sie zmyc i dac innym pogadac w spokoju, ale dobrze ze jestes. Chcialam pogadac z kims kto czytal ksiazke pt. \"Mezczyzni sa z Marsa kobiety z Wenus\". Ktos to moze czytal? I czemu masz dola Psycho? Bo kurcze ja tez sie dzisiaj zalamalam, ale niewazne, nie chce o tym mowic. U Ciebie jakis konkretny powod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację...
...to nie Ty wzbudzasz we mnie emocje, tylko ktoś kogo mi przez chwilę przypominałeś... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację...
...to nie Ty wzbudzasz we mnie emocje, tylko ktoś kogo mi przez chwilę przypominałeś... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psycho a jesli Ci to poprawi humor to ja moge byc Twoja wielbicielka ;) Twoja Kajl zreszta tez, bo widze ze wlasnie swoja straciles, ahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×