Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona****

czy jest tu ktoś kto chce po prostu porozmawiać?

Polecane posty

Gość oczywiście że będę miała
ochotę...jejku jak dawno Cię nie było...już myślałam, że o mnie zapomniałaś...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... ..... ..... ..... .... ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu , moja kochana przyjaciółko...to dla Ciebie...me serce jest pełne bólu...nie odchodź, błagam...walcz jeszcze o życie, przecież warto... Tu, w tym miejscu stałam i patrzyłam jak odbierasz sobie życie Tu, w tym miejscu jest granica mego strachu i rozpaczy Tu, w tym miejscu pójdę w Twoje ślady krzywą drogą Tu, w tym miejscu niech ktoś inny stanie u wrót zagłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwio..............dopiero dzis zajrzałam tutaj na forum.....juz po przeczytaniu wiadomości od Ciebie.....cholera...wiesz co popłakałam się....ale czasami to łzy maja magiczna moc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też płakałam, bardzo płakałam...ile warte jest ludzkie życie?...dlaczego nie szanujemy siebie, przecież jutro może nas już nie być...ks. Twardowski napisał : \"Spieszmy się kochać ludzi Oni tak szybko odchodzą\" To święta racją...błagam szanujmy własne życie, cieszmy się z niego...nigdy nie wiemy , kiedy zgaśnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Sylwio........... i co tam u Ciebie........martwię się jak tam sobie radzisz ogólnie .......wyślij chociaż jeden mały uśmieszek żebym wiedziała, że już lepiej:) Podejrzewam, że ostro zajęłas się pracą bo to zawsze pomaga zapomnieć o pewnych rzeczach choc na trochę.... Pozdrawiam i uciekam juz do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz rację....
dobrym lekarstwem jest praca....choć mnie nie sprawiała nawet praca przyjemności....za to jak zrobiłam coś bardzo niedokładnie...wtedy oprzytomniałam...bo przecież życie toczy się dalej....zostaje nam jeszcze pamięć...przypomniał mi o tym mój aniołek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sylwio. Czas pomyslec o sobie....wszystko toczy sie dalej....praca, znajomi, rodzina...nie mozesz o tym zapominać tylko trzeba stanąc mocno na nogi, usmiechnąć się i brnąć dalej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzień dobry jogusiu....
Wiem, że masz rację i już powoli wszystko wraca do normy. Aniołek potrafił mi to wytłumaczyć...jak zwykle zresztą... Wiem już, że życie toczy się dalej.... Dziękuję Ci za te słowa.... Napisz, co u Ciebie słychać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie mieć
Aniołka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem o tym...
I dlatego jestem szczęśliwa....nawet jak jest mi smutno, to gdzieś tam w środku wiem , że będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Sylwio! Ale mam dziś chandrę...............buuuuuuuu. Chyba ta okropna pogoda daje mi się we znaki. Wszystko mnie drazni strasznie. Chyba pojdę sobie zaraz zrobię gorącą kąpiel z olejkami relaksującymi...heheheh...........może coś mi pomogą, bo żal mi jest osób, które musza dziś znosić moje humory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mogę znosić....
jak będziesz chciała to możemy pogadać na gg....jak się wygadasz, będziesz się lepiej czuła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sylwio po długiej przerwie. Miałam przymusowy odpoczynek od kompa, gdyż mój sprzęcik złapał jakiegos groźnego wirusa i trzeba go było wyleczyć......a moj znajomy informatyk jest bardzo powolnym i dokładnym fachowcem ;) .......ale na szczęscie złe humory mi przeszły i już jest oki. Podam Ci na przyszłość moj numer gg, może kiedyś któraś z nas bedzie miała ochote pogadać :) oto on 1357916. Pozdrowionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam czytam i czytam.... sorki ze nie było mnie aż tyle ale zepsul mi się komp, przeprowadzilam się zaczęłam nową szkołę, ech... duzo by tu opowiadać... Witam wszystkich.... ciekawe czy jeszcze ktoś tu coś napisze... pozdrawiam i wielkie buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la_bushe
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto i co czyta...
kim jesteś najeri ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego nikt nie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak Cię kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogo kochasz
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On to wie....
wie, że go kocham...wiesz , prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj chyba nie wie
albo go to nie interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mu powiedz
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego sadysci
Juz powiedzialem - mowi, ze nie wiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona***
ależ tu się zrobił bałagan.... kto, z kim, po co, na co i dlaczego.... ;) Pozdrawiam wszystkich tych, co wiedzą lub nie wiedzą....życie jest piękne...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×