Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona****

czy jest tu ktoś kto chce po prostu porozmawiać?

Polecane posty

no tak bywa aemko, ze pogoda przyczynia sie do naszego samopoczucia . Ale wiesz co jest najdziwniejsze, ze czasami nawet, gdy jest okropna aura to w sercu potrafi być najpiekniejsze slońce :)i to jest piękne.... Papatki ! Uciekam do wyra! Do nastepnego poklikania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja droga...
jogusiu witaj w klubie... mój odwieczny problem, to dobrana kadra ... Ja też twierdzę, że niby jest duże bezroibocie...jednak tak naprawdę , to ludzie nie chcą pracować. Ja siedzę w firmie prawie po dwanaście godzin dziennie, a pracownicy chcieliby pracować po cztery godziny, najchętniej nic nie robić i oczywiście bardzo dużo zarabiać...kiedy , to się zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc jogusiu...
aemko...myślę, że sama będziesz musiała zobaczyć jak tam jest...i myślę, że szybko do nas wrócisz... ;) Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chciałam powiedzieć...
wszystkim dzień dobry...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dla Was.....
Wiem, że miłość jest udręką Bo się wszystkiego od niej chce Ja pragnę mało, malusieńko A właściwie jeszcze mniej Ździebełko ciepełka W codziennych piekiełkach W wyblakłym na szaro obłędzie Różowa perełka, ździebełko ciepełka Znów wiem, że jakoś to będzie Gdy serce ukłuje przykrości igiełka I biedne się czuje, niczyje Ciepełka ździebełko Ździebełko ciepełka Wystarczy i wszystko przemija Ździebełko ciepełka Diamencik ze szkiełka Czułości kropelka na listku Ciepełka ździebełko Tkliwości światełko W twych oczach wystarczy za wszystko Jonasz Kofta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ulubiony:) Oboje są przekonani, że połączyło ich uczucie nagłe. Piękna jest taka pewność, ale niepewność piękniejsza. Sądzą, że skoro nie znali się wcześniej, nic między nimi nigdy się nie działo. A co na to ulice, schody, korytarze, na których mogli się od dawna mijać ? Chciałabym ich zapytać, czy nie pamiętają- może w drzwiach obrotowych kiedyś twarzą w twarz? jakieś \"przepraszam\" w ścisku? głos \"pomyłka\" w słuchawce? - ale znam ich odpowiedź. Nie, nie pamiętają. Bardzo by ich zdziwiło, że od dłuższego już czasu bawił się nimi przypadek. Jeszcze nie całkiem gotów zamienić się dla nich w los, zbliżał ich i oddalał, zabiegał im drogę i tłumiąc chichot odskakiwał w bok. Były znaki, sygnały, cóż z tego, że nieczytelne. Może trzy lata temu albo w zeszły wtorek pewien listek przefrunął z ramienia na ramię? Było coś zgubionego i podniesionego. Kto wie, czy już nie piłka w zaroślach dzieciństwa? Były klamki i dzwonki, na których zawczasu dotyk kładł się na dotyk. Walizki obok siebie w przechowalni. Był może pewnej nocy jednakowy sen, natychmiast po zbudzeniu zamazany. Każdy przecież początek to tylko ciąg dalszy, a księga zdarzeń zawsze otwarta w połowie. Wisława Szymborska Wspaniały, prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzień dobry Jogusiu...
cóż moge powiedzieć...piękny , naprawdę ... brak mi słów... To dla Ciebie... 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry... Przyjaciele mam do Was prośbę...dziś jest bardzo ważny dzień dla wszystkich ludzi na świecie...trzeba pomóc głodującym dzieciom...nas nic to nie kosztuje, jedynie dopisanie się na listę Boba Geldofa, a innym być może uratuje życie..... http://www.live8live.com. Pozdrawiam Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hophop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość któż to woła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla was .....
Marzę o tym byś był przy mnie I nigdy nie odchodził. Marzę o tym byśmy byli razem I los żeby nas nie zwodził. Wiem, że ciężko jest ziściś te marzenia, A droga do ich spełnienia jest długa. Wiem, że życie jest skomplikowaną układanką, A los nasz to nie wierny sługa. Lecz gdzieś na dnie serca skrywam swe marzenia I mam nadzieję, że kiedyś się ziszczą. Los będzie dla nas bardzo łaskawy I uczucia wszystkie wątpliwości zniszczą. Dużo uśmiechu i miłej niedzieli... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś....
poza mną jeszcze tu zagląda ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy bywasz tu...
czasem jogusiu ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Co slychać? U mnie czas leci jak zwariowany. Dużo czasu oststnio poza domem i dlatego tak rzadko tu bywałam:( Za 1,5 tyg bede miała upragniony urlop :) Szaleję z radości na samą myśl o tym. Zachowuję się jak dziecko, które w kalendarzu zakreśla dni do wakacji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się cieszę ...
że jesteś...proszę opowiadaj co się u Ciebie dzieje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo miło, że interesuje Ciebie co u mnie się dzieje :D A mianowicie............. Pogoda przez ostatnie tygodnie dopisuje na maksa :) Słoneczko świeci w zachodniopomorskim jak na Costa Blanca :) Dziś troszeczkę pokropiło, ale to dobrze. W pracy urwanie głowy, gdyż mam nowego pracownika i musze mu poświęcić troche czasu. Ale ogólnie wszystko oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie wszystko w porządku...
poznałam kogoś wspaniałego...to jest naprawdę wyjątkowa osoba...Jogusiu jestem taka szczęśliwa...uśmiech gości na mojej twarzy od rana do wieczora i jeszcze w nocy...widzę wszystkie kolory tęczy i mam marzenia...może nigdy się nie spełnią, ale tak bardzo się cieszę, że są.... Zycie jest pasmem niespodzianek , tak bardzo je kocham....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski :) Bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko tak pięknie \" kwitnie\". Trzymam kciuki ...... za dalszy rozwój sytuacji :D I pamiętaj, żę \" kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało Ci się to osiągnąć...\" OKi spadam do pracy......Narazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaj jogusiu.....
dziękuję....oj tak jestem bardzo szczęśliwa i tak pogodna jak nigdy dotąd... 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobry Jogusiu...
co porabiasz , bo ja bardzo tęsknię za rozmowami z kimś wyjątkowym.... :( Jestem szczęśliwa, ale tęsknię...wiem, że On jest bardzo zajęty i radosny...wiem, że pamięta o mnie...i widzi coś, co ja bym bardzo chciała widzieć i robi dla mnie zdjęcia .... no i ... :) :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie znowu powiem...
dzień dobry do samej siebie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kolezanko:) Wiem, ze stan ducha w jakim sie znajdujesz moze spowodować, ze bedziesz potrafila nawet latać jak ptak.... to naprawde cudowny stan...... ach....... :D ........ale jesteś szczęsciarą:D U mnie odwrotna sytuacja do Twojej :( Mam duże zmartwienie i wszystko jakos zaczyna sie walić........ Juz nawet nie cieszy mnie zblizający sie urlop......ale milo poczytac, ze ktos jest szczesliwy, bo nabiera sie wówczas pozytywnej energii i wierzy się w to, ze bedzie lepiej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki. Uciekam, gdyż dzis nie jestem dobrym kompanem do rozmów. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja jogusiu....
co się stało ? zdenerwowałam się czytając Twoje wpisy.... mogę jakoś pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Sorki, że nie zagladałam tu ostatnio i pozostawiłam Twoje pytania bez odpowiedzi. Nadrobię to troszeczke dzis. Moje zmartwienie dotyczy bardzo bliskiej mi osoby, a mianowicie dziadka, który jest bardzo chory i z dnia na dzień \"gaśnie\". Bardzo mnie to boli, gdyż najgorsze jest to ze nie mogę mu pomóc ..... Boję się każdego telefonu, który dzwoni, gdyż to może być wiadomość, ktorej sie bardzo obawiam. Wiem, że taka jest kolej rzeczy......jedni się rodzą inni umierają, ale to zawsze boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Sorki, że nie zagladałam tu ostatnio i pozostawiłam Twoje pytania bez odpowiedzi. Nadrobię to troszeczke dzis. Moje zmartwienie dotyczy bardzo bliskiej mi osoby, a mianowicie dziadka, który jest bardzo chory i z dnia na dzień \"gaśnie\". Bardzo mnie to boli, gdyż najgorsze jest to ze nie mogę mu pomóc ..... Boję się każdego telefonu, który dzwoni, gdyż to może być wiadomość, ktorej sie bardzo obawiam. Wiem, że taka jest kolej rzeczy......jedni się rodzą inni umierają, ale to zawsze boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak ....
mam Ciebie pocieszyć...tu słowa nie pomogą, możemy tylko czekać i modlić się .... to smutne, ale takie jest to nasze życie.... W takich sytuacjach uzysłowić sobie można jak życie ucieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się czujesz....
jogusiu, martwię się o Ciebie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×