Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona****

czy jest tu ktoś kto chce po prostu porozmawiać?

Polecane posty

Witaj serdecznie :) Dziękuję u mnie w miarę oki. Dziadek czuje się lepiej i dzieki tema zagościł na mej twarzy uśmiech i nastroj troszeczkę lepszy. Jutro wyjeżdzam na urlopik, także jeżeli nie bede tu zaglądała to tylko z powodu 14-to dniowego wyjazdu :) A moze jutro uda mi sie wpasc na minutkę przed odjazdem......:) chociazby po to by sie przywitać :) Napisz co tam u Ciebie słychac?????? Kwitnąco?????? MYślę, że tak!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś jeszcze ....
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak wpadłam na małą sekundkę powiedzieć dzień dobry :) Wczoraj niestety zbyt szybko uciekłam i nie zdarzyłysmy poplotkować :( Do zobaczenia za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj na siebie....
i odpoczywaj za dwie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę na to czekała....
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie dobrze ....
tylko za dużo myślę...muszę nad tym popracować....;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a reszta pozostaje....
w sferze moich marzeń...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to są przyjemne myśli to dlaczego nie................;) Ja takze lubie czasami podumać o różnych sytuacjach.... No dobra juz naprawde uciekam Papaty 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogusiu gdzie....
jesteś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę się już...
na ciebie doczekać....smutno mi i nie mam z kim rozmawiać...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie po dlugiej przerwie :) Urlop dobiegł konca i niestety pora zabrac sie do roboty :( P.S. Fajno, że ktos na mnie czekał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak milo....
jogusi...opowiadaj jak było....co znaczy ktoś? Przecież to ja Sylwia !!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście miałam na myśli Ciebie Sylwio :D Przepraszam za tego \"ktosia\" :O. Mam nadzieję, że mi wybaczysz.... A to na przeprosiny 🌼. A jak było............. No cóż, po pierwszym dniu urlopu musiałam wrócić na 3 dni gdyż mój dziadek odszedł z tego świata :( Jak widzisz nie miałam zbyt radosnego urlopu, ale pozwolił mi on na jako taki odpoczynek i refleksję............ A poza tym to przytyłam okrutnie nad tym jeziorem 😭 i od dzis zaczynam robic brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaj jogusiu....
chyba już nie muszę Ci pisać, że niestety na wszystko nieubłaganie przychodzi czas...ale ten sam czas leczy rany...ja już to znam...w ubiegłym roku straciłam czternastodniową bratanicę...myślałam, że umrę z rozpaczy...codziennie jeździłam na cmentarz, aż skończyło się to wizytą u psychologa...do dziś często tam bywam, ale wiele zrozumiałam... Bardzo się cieszę , że już jesteś i mam nadzieję, że teraz częściej będziemy rozmawiały...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jogusiu co się z tobą dzieje
? Nie odzywasz się do mnie ...znowu gdzieś wyjeciałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sylwio!!!! Niestety kilka dni poza domem musiałam spędzić i dlatego taka cisza z mojej strony. No ale juz jestem:) U mnie od groma pracy......... chyba znowu bym gdzies pojechała na kilka dni...ot tak sobie, ale niestety work, work and work:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jogusiu jak się cieszę...
opowiadaj gdzie byłaś ? 🌼 Zapomniałam powiedzieć Witaj !!!!! Jestem zakręcona...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj cieplutko:) Gdzie ja ostatnio sie podziewałam pytałas....niestety podróże związane tylko z pracą :( zero przyjemnosci tylko mussssssss. No ale teraz nigdzie sie juz nie wybieram, no moze.........tylko do kuchni podgrzac sobie zupke gulaszową :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellooooooooo! A gdzie sie podziewasz \"zakrecona\" przyjaciołko??? Ja wlasnie wybieram sie na grilka:) Pogoda piekna, wiec trzeba korzystac z ostatnich dni ciepła i łapac promyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jestem...
moja jogusiu....i jestem szczęśliwa...i jest mi dobrze....i kocham...i czekam, aż się odezwiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jestem...
moja jogusiu....i jestem szczęśliwa...i jest mi dobrze....i kocham...i czekam, aż się odezwiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwio przyjaciółko tryska od Ciebie tyle radości, że az mi się to udzieliło :D Ciesze się ,że u Ciebie wszystko \" kolorowe\" :) Ja jakos pomalutku wrociłam do trybu kobiety pracującej po urlopie ......ojjj nie było łatwo. Słonce wciąz przygrzewa ostro i zaprasza swymi ostatnimi promykami do spedzania czasu razem z nim, ale niestety ja juz nie moge sobie na to pozwolić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobry kochanie....
Bardzo się cieszę, że choć po części udzielił Ci się mój humor i radość z życia...masz rację , dawno nie byłam taka szczęśliwa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona***
Witam bardzo serdecznie w ten piękny niedzielny wieczór...:) Jogusiu moja kochana odezwij się i opowiedz co tam u Ciebie słychać... :) Kajl---> wiem, że jesteś zajęty...jednak bardzo dużo radości sprawiłoby mi poczytanie na forum , co u Ciebie słychać... ;) Mógłbyś to dla mnie zrobić...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Sylwio!!!! Ale dawno tu nie byłam:) Widze ze wskoczyłysmy na 45 stronicę:D U mnie nic ciekawego.......dni leca jak szalone, az strach pomyslec................ Spedzam własnie samotnie 3 nockę i jakos mi tak dziko ..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja droga...
jogusiu zostaw proszę w profilu jakieś namiary na siebie... może będziemy mogły wreszcie porozmawiać. .. nie co u Ciebie słychać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Hmmmm i znowu mnostwo dni minęło.................ach........bo czasami to tylko wpada się na net...sprawdza skrzynkę ....,.zerknie małe co nieco i dalej. Sylwio podałam w profilu adres mailowy jezeli bedziesz miała ochote napisac to śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×