Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dobraWróżkaKasandra

Ten topic przynosi szczęście w miłości!!! Wejdż i wpisz się,a wkrótce ....

Polecane posty

Gość nie wolno być przesądnym...
... bo to przynosi pecha... ja tam już nie wiem, czego bym chciała? może, niech on mi już odpuści po prostu... a jak JA też się zakocham? ratunku, nie ma to jak zdecydowany facet... boję się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smart dog in the fog
Błogosławieni niech będą mężczyżni którzy mnie kochają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smart dog in the fog
Błogosławieni niech będą mężczyżni którzy mnie kochają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja DDDDDDD
to ja sie wpisuje i czekam na efekty :):):D:D:D p.s. a reklamacje to do kogo?/?:P:P:P(hihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia31
Niech się wreszcie obudzi!Chcę żeby mnie kochał,ale kiedy to do niego dotrze?Jak będę miała dość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochanaa
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja po prostu
Jeśli przynosi szczęście to ja go troszkę potrzebuję... Zawsze dąży się do czegoś czego mieć nie można, ale... może jednak w jego serduszku i życiu znajdzie się trochę miejsca dla mnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja po prostu
Jeśli przynosi szczęście to ja go troszkę potrzebuję... Zawsze dąży się do czegoś czego mieć nie można, ale... może jednak w jego serduszku i życiu znajdzie się trochę miejsca dla mnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka w majtach w kropki
no dobra...wpisuję się:)..zobaczymy co z tego będzie hehe chcialabym zeby zakochal sie we mnie pewnien pan na P do ktorego mam straaaaszną słabośc...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan na P
cze biedronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa1977
Mam iskierke nadzieji ze moze jest mi dana prawdziwa i szczera mlosc. Staram sie uwierzyc w to bardzo mocno bo ta pustka w sercu mnie dobija. Marze o tym aby miec do kogo sie przytulic, poczuc cieplo i bliskosc drugiej osoby. Moze ten mały wpis cos pomoże bo czasami marzenia sie spelniaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan na P
cze biedronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spragniona uczucia
A może mi też się uda znaleźć prawdziwą miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiara Nadzieja...MIŁOŚĆMM
"Nie ma złego miejsca, po prostu nie jest twoje, nie ma dni bez szczęścia, czasami szczęście zaśpi. Obudź je marzeniami". Dobrze jest obudzić się nowym, uwierzyć w siebie, znów zaufać szczęściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiara Nadzieja...MIŁOŚĆMM
Kochaj mnie i dotykaj Dawnych mistyków ludzkiej duszy pieśń Księżyca ciemna strona Słońce zabija na raty nas w nadfiolecie. Schodami do nieba zacząłem się piąć Tam nie ma autostrady Myślę o tobie, a ptakiem jest myśl zbytek słów. Me światy są obce bez nocy i dnia Tam wiersze z obłędu powstają Lecz póki tu jestem, proszę Kochaj mnie, dotykaj mnie. Dotykaj delikatnie, bezszelestnie ciepłem palców Dotykaj aksamitnie, rzęs pokłonem, nie przestawaj Dotykaj całowaniem i oddechem tak, jak lubisz Dotykaj smugą włosów niby muślin bólowi zadaj ból. Kochaniem, samotność można wypić do dna choć to trudne. Miłość prawdziwą daje tylko Bóg i zrozumienie. Wszędzie Go szukam, dla Niego chcę żyć Wbrew potępieniom. Tęsknię za ciszą bezludnych wysp dzikich plaż. Me światy są obce bez nocy i dnia Tam wiersze z obłędu powstają Lecz póki tu jestem, proszę Kochaj mnie, dotykaj mnie. Wiem, że chcesz wspólnych snów dam Ci je. Nie bój się, nie bój się. Dziwne jest piękne wciąż twierdzę tak gorsząc dewotów. Na urodziny sam sobie dziś dam znak pokoju. Kochanie, samotność mnożna wypić do dna, choć to trudne. Więcej nic nie mów, tylko przytul się dotykaj mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochać Jak to łatwo powiedzieć
Przez lata toczyłam walkę z własnym sercem, gdyż bałam się smutku, cierpienia i rozstań. Żyłam w przekonaniu, że prawdziwa miłość jest ponad tym wszystkim i lepiej umrzeć, niż jej nie zaznać. Nawet jeśli miłość niesie ze rozłąkę, samotność i smutek, to warta jest ceny, jaką trzeba za nią płacić. Miłości trzeba szukać wszędzie, nawet za cenę długich godzin, dni i tygodni smutku i rozczarowań. Bowiem kiedy wyruszymy na poszukiwanie Miłości- ona zawsze wyjdzie nam naprzeciw. I nas wybawi. Bywa czasem, że ogarnia nas bezgraniczne uczucie smutku, którego nie potrafimy opanować. Spostrzegamy, że magiczna chwila tego dnia dawno już minęła, a my jej wcale nie wykorzystaliśmy. A wtedy życie jakby ukrywa przed nami cały swój kunszt, cały urok. Powinniśmy zawsze słuchać małego dziecka, którym niegdyś byliśmy- i które wciąż w sobie nosimy. Ono dobrze wie, co to są magiczne chwile. Ten moment naprawdę istnieje, to chwila, w której spływa na nas cała siła gwiazd i pozwala nam czynić cuda Miłość jest jak tama. Jeśli pozwolisz, aby przez szczelinę sączyła się strużka wody, to w końcu rozsadza mury i nadchodzi taka chwila, w której nie zdołasz opanować żywiołu. A kiedy miry runą, miłość zawładnie wszystkim. I nie ma wtedy sensu zastanawiać się, co jest możliwe, a co nie, i czy zdołamy zatrzymać przy sobie ukochaną osobę. Kochać, to utracić panowanie nad sobą. Oczekiwanie. Pierwsza lekcja miłości. Dzień dłuższy w nieskończoność, snujemy tysiące plan, prowadzimy sami ze sobą wymyślone dialogi, przy bekamy się zmienić - i trwamy w niepokoju, aż do nadejścia osoby, którą kochamy. A kiedy jest wreszcie obok, to brak nam słów. Bowiem długie godziny oczekiwania wywołują napięcie, napięcia przekształca się w lęk, a lęk sprawia, że wstydzimy się okazać własne uczucia. Świat posiada własną duszę i bywa, że owa dusza wywiera wpływ na wszystko i na wszystkich w tym samym czasie. Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała. Zwykle do takich spotkań dochodzi wtedy, gdy mamy ochotę umrzeć i narodzić się ponownie. Każdy potrafi kochać, to wrodzony dar. Jednym przychodzi to spontanicznie, lecz większość z nas musi się tego ponownie nauczyć. Musimy przypomnieć sobie, jak się kocha, i wszyscy bez wyjątku spalić się w ogniu minionych namiętności, przeżyć raz jeszcze radości i udręki, wzloty i upadki, aż w końcu uda nam się dostrzec tajemniczą nić, która łączy wszystkie spotkania. Życie potrafi być skąpe: mijają dni, tygodnie, miesiące, lata i nic się nie wydarza. A potem uchylamy jakieś drzwi i nagle przez szczelinę wdziera się istna lawina. W jednej chwili nie mamy nic, a już w następnej aż tyle, że trudno sobie z tym poradzić. Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Lecz nikt nie może tracić z oczu tego, czego pragnie. Nawet kiedy przychodzą chwile, gdy zdaje się, że świat i inni są silniejsi. Sekret tkwi w tym, by się nie poddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze ja
a niech mnie... tez sie wpisze z nadzieja ,ze i mnie przytrafi sie szczescie w milosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skro topic przynosi szczęście w miłości i to i Agusia się wpisze :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar
Czy to napewno pomoże? Może tak, mam taką nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce znowu kochać i być kochaną - i nie mieć co do tego żadnych wątpliwości-chcę być tą najważniejszą kobietą w życiu mego faceta-baaardzo tego chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miętuskaa
Ja też... :-( I chcę Jego, ale to NIEMOŻLIWE! :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham, ale On boi sie goracych uczuc.... wiec czary-mary, abra-kadabra - niech On przestanie sie bac i niech podda sie milosci ;););) bo nie ma nic wazniejszego na swiecie jak MILOSC :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_milka
Dołącze się , a co mi szkodzi,niech to szczęście i mnie nie ominie-pozdrawiam wszystkich serdecznie-miłego dnia 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRW
Proszę o miłość równie wielką jaką posiadam w sercu. Odwzajemnioną, prawdziwą i szczerą. Niech znikną moje porażki problemy i rozterki. A słońce niech świeci a świat niech się kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregg_25
Ja chce zdobyc kobiete ktora jest 'nie do zdobycia' Tylko nie wiem jak to zrobic! Mission Impossible!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NA ZAWSZE TYLKO TY W MOIM SERC
....:Dominiku powiedz mi chodz jeszcze jeden jedyny raz że nigdy nieprzestaŁeś mnie kochac...chciałabym jeszcze raz sie zakochać w Tobie M...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×