Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dobraWróżkaKasandra

Ten topic przynosi szczęście w miłości!!! Wejdż i wpisz się,a wkrótce ....

Polecane posty

Gość juz sie w tym gubie
Wiem, ze moja historia to dla Was nic nadzwyczajnego, ale juz nie mam do tego sily. Poza tym chce zapytac osob niezaleznych, bo tyko osoby postronne moga to dobrze zinterpretowac. Mam swietnego chlopaka, jestesmy ze soba jakies 2 lata i wszytko jest super. Niestety w mojej glowie siedzi ktos z przeszlosci i mimo tego, ze moj aktualny jest idealny, tamten nadal tkwi w moich myslach. Tamten, czyli Tomek to dawny przelotny romans z ktorego nic nie wyszlo, jednak po pewnym czasie zaczelismy sie swietnie dogadywac i cos sie zaczelo"dziac", choc nikt o tym nie mowil glosno.Historia w sumie ciganie sie dosc dlugo i ten Tomek jzu nieraz probowal cos "wyznac",ale nie potrafil za bardzo,zreszta wie ze mam faceta. Odzywalismy sie do siebie codziennie, widzielismy sie czasem, ale kontakt byl non-stop.Od paru tygodni widzielismy sie czesciej i cos sie zaczelo "dziac",ale jak kazde z nas potem w ciagu tygodnia bylo w domu, to dalej gadalismy na tlenie jak kumple.Niedawno Tomek byl u mnie i ja b.zachwalalm urode swojego aktualnego faceta i inne rzezcy( bylam troche wstawiona, ale prawda jest taka,ze zawsze b.chwalialm swojego faceta aktualnego,wiec nie wiem zcego atk sie stalo)).Od tej pory Tomek zamilkl.W ogoel nie pisze na tlenie ..nic a jak ja cos napisalalam, to odpisla 2 slowa na odwal i tyle.Gryznie mnie to cholernie, wiem, ze nie powinno, bo mam super faceta;/ale gryzie, bo tamten siedzi w glowie i nie wychodzi:/ o co mu chodzi co tak nagle zamilkl, nigdy sie to nie zdarzalo od juz prawie paru lat.Czy to przez to ze chwalialm tamtego...ale przeciez to nie 1 raz, zawsze dobrze o nim mowie i jesli Tomek nazywal nasza znajomosc kolezenstwem, to czego sie nie odzywa..poradzcie prosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz sie w tym gubie
serducho zdurnialo:/:/ chyba obu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz sie w tym gubie
jest mi super z moim aktualnym, to naprawde db zwiazek...ale Tomek tkwi w glowie i nic nie poradze..i nie wiem jak sie mam dowiedziec" co ma do mnie", bo jest strasznie skryty i "trudny", nie przyzna sie ot tak..:/ nie wiem dlaczego tak zamilkl..co jest prawdziwym powodem..wiem,ze nie powinno mnie to interesowac ,ale to sliniejsze ode mnie....ta cisza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpisuję się i wpisuję.
Kiedy wreszcie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze dostane w koncu karte stalego bywalca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany
ale nas duzo ztakimi problemami,szkoda,ze faceci podchodza czesto do tych spraw tak na luzie,splywa to po nich jak po ... ale sie wpisze,nadzieja fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blacky24
Wpisuje siem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona28...
ja też się wpisuję!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze
raz....:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolaczam do gona
swoja droga, tyle osob chce byc szczesliwych w milosci i jakos to nie bradzo wychodzi, a przeciez to zalezy tylko od nas - ludzi:) dziwny jest ten swiat...:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu u u
prosze szczescia szczescia szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja potrzebuje
duuużo szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuje ponownie bo może - źle cos zrobilem... CHCE KOCHAĆ I BYĆ KOCHANYM :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też postanowiłam sie wpisac,,,,może wreszcie pech się ode mnie odwróci,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez sie wpisze , moze wrszcie moj Misio zacznie okazywac swoje uczucia , mam nadzieje . jestesmy ze soba długo a ja wciaz nie wiem co on tak naprawde czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daro864366
Kocham Beatkę.L moją prześliczną czarnulkę!!!!!!!!!!!! :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpisuję się znów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala odnaleziona
wolnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a więc
jeśli przynosi szczęście, to chciałabym,aby miało na imie marcin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje,ze komus sie w koncu udalo bo ja ciagle czekam.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×