Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mia28

Rodzimy pod koniec 2005 roku

Polecane posty

Tlurpa - to ja poznałam jedną dziewczynę kupując coś od niej na allegro i okazało się, że ona mieszka 3 przystanki ode mnie i ma córkę starszą o 3 miesiące. Najpierw spotykałyśmy się w parku tak żeby lepiej się poznać a teraz odwiedzamy się raz w tygodniu, żeby dziewczynki mogły się pobawić i widzę, że u nas zachodzi wielka przemiana: Zosia tak jakoś dorośleje przez to. Poza tym we wszystkim naśladuje swoją starszą koleżankę i lepiej się rozwija. Ja jestem bardzo zadowolona z tych spotkać bo obie mamy b. fajne towarzystwo :-))) I tego właśnie zazdroszczę Zielnej, że jej młodsza córka ma towarzystwo \"bez wysiłku\" ( pewnie doceni to, że ma siostrę dopiero za kilka ładnych lat ) Emi - przebrnęłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, moja Ala docenia posiadanie siostry już dziś. A i ja doceniam teraz posiadanie dwójki dzieci:-) Od dwóch dni Gośka nocuje u babci (zrobiła sobie wakacje:-) ) Wczoraj pojechałam z Alą do Gosi. Na widok Gosi Ala zaczęła podskakiwać z radości i rzuciła się ją wyściskać:-) A dla mnie dużo łatwiej teraz jest w domu jak mam je obie. Gosia jest już w tym wieku, że mogę je zostawić razem w pokoju i jak coś się dzieje, np Ala ostatnio uwielbia się wspinać na co popadnie i stawać wtedy bez trzymanki, to Gosia ją ściąga, albo przytrzymuje przy ogromnym sprzeciwie Ali:-) i woła mnie. A jak nie ma Gosi, muszę mieć Alę cały czas na oku:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi83
Aniu jeszcze raz dziekuję a co do dzieci to jeszcze wszystko przed nami:) Zielna kiedyś też była na naszym miejscu i miała tylko Gosie:) mamy jeszczę czas przepraszam że tak mało piszę ale siedzę nad stertą materiałów reklamowych iszukam kożystnych ofert lecę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz tak zeszlysmy na temat drugiego dziecka to Wam powiem ze my mamy zamiar starac sie juz niedlugo :) Zobaczymy co z tego wyniknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane!!! Ja też tylko na momencik się zameldować. U nas wszystko OK, tydzień ciężkawy, bo po takiej przerwie... Ale dzisiaj idziemy na studniówkę i mam nadzieję się dobrze bawić, cos dobrego zjeść i troszkę potańczyć. AAA... jeszcze muszę Wam opowiedzieć o Sylwestrze. Kubuś wariował do 4 nad ranem. Miał taką radość z pobytu gości, z narzeczonej (posyłam Wam fotki), ze sztucznym ogni, z fajerwerków, taki był tym wszystkim podniecony, że nie mógł usnąć :) A pożniej dosłownie padł na twarz :) Tyle w tym dobrego, że całą trójeczką mogliśmy odsypiać w Nowy Rok sylwestrowe szaleństwa. OK, zmykam się dalej szykować. Życzę Wam miłej sobotki niedzielki. Całusy dla brzdąców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka - dzieki za zdjecia, widac ze Kubus niezle sie bawil :) Jaki przystojniak!!! Ja musialam w Nowy Rok wczesnie wstac bo Benjaminowi cos sie przestawilo i wstaje najczesciej przed 7, a zdarza sie ze i o 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartusiu!!! STO LAT!!! Rośnij zdrowo, baw się, rozrabiaj i śmiej calą buziuchną :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dziewczyny! Topik umiera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do życzeń🌻🌻🌻 Ciekawe, co u Bartusia i jego mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez skladam troche spoznione ale gorace zyczenia urodzinowe dla Bartusia!!! Ano topik chyba wymiera. Gdzie sie podziali wszyscy, pewnie pracuja. Dunia a co Ty porabiasz? Juz dawno sie nie odzywalas! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tlurpa:-) Ja od początku stycznia wróciłam do pracy, to faktycznie jakoś mi weny brak na pisanie. A z sobą samym to i do lustra gadać można, to i pisać się nie chce. Nasze pociechy robią też teraz tak szybkie postępy, że trudno się nad tym rozpisywać:-) Choć bardzo ciekawa jestem, co u wszystkich dzieciaczków. Jakoś przez ten rok, jak jestem na tym topiku, przywiązałam się do szkrabów. A teraz nawet nie wiadomo, co u nich:-( Mamuśki nas olały:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam do Was fotki Majki, nie dostalyscie? wychodza jej 4 a jeszcze 3 nie ma! czy to normalne??? mala jest strasznym lobuziakiem, czasem rece mi opadaja i wychodzi brak cierplwosci:( ale rozwija sie swietnie, dr neurolog powiedziala, ze tak rozwiniete dziecko widzi baaardzo rzadko. zauwazylam ze prawa stopa skreca sie jej do srodka jak chodzimy na spacery. bo wozek juz odpadl jakis miesiac temu, czeka nas wizyta u ortopedy i dzieciecego dentysty. jak wasze maluchy przezyly dentyste? mala byla jakis czas temu i bylo ok, nie wiem jak teraz, bo na widok lekarza, 7 zmyslem, bierze nogi za pas. pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Flooo. Dawno Cię nie było:-) Co do trójek po czwórkach,to normalne. A dlaczego idziesz z małą do ortopedy i dentysty? Coś się dzieje niedobrego, że byłaś u neurologa? Ja do dentysty na razie nie mam potrzeby wybrania się. Gdzie Ty właściwie teraz mieszkasz? Ostatnio odzywałaś się zdaje się z Polski? Czy coś pomieszałam? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ortopedy ide bo nozka leci jej do srodka jak chodzi, a do dentydty bo myslalam ze najpierw wychodza 3 a potem 4. Jestem teraz w Polsce, do Oslo wracam w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze prosbe o przeslanie ksiazki kucharskiej dla niemowlat, maz przeinstalowal system kompa i zniknela mi:( plisssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z tym dentystą sobie daruj. Wszystko jest w porządku;-) Szkoda męczyć małą i siebie przy okazji stresować. A z nóżką, to nie wiem. Może faktycznie lepiej sprawdzić. Choć myślę, że może być to taki etap. Trzymam kciuki Odzywaj się częściej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję nowa strona po 2 tygodniach to się nazywa tempo :-))) Książki nie mam - miałam kiedyś takie fajne przepisy ale to dla mniejszych dzieciaków było, teraz i tak mimo alergii je z nami prawie wszystko. Zaraz wkleję przypinacz bo znowu Kogoś Ważnego ( Jubilata ) pominę niechcący :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Floo - dzieki za zdjecia, ale masz sliczna dziewczynke!!! Benjamin tez wykrzywia nozke ale na zewnatrz, i tutaj to traktuja poblazliwie, do jakiegos tam wieku mowia zeby sie nie przejmowac. Nawet w ksiazce czytalam zeby dziecko chodzilo jak najwiecej boso a w Polsce to chyba zalecaja butki ze sztywna kostka? Moze sie myle. A ksiazki kuch. tez nie mam. emcia- Mam nadzieje ze u twojej znajomej to jednak nie bedzie rak. Swoja droga takiemu ojcu co porzuca dzieci powinni jaja obciac zeby wiecej ich nie mial. A co do wrozki to ja nie chodze ale pewnie tez bym sie wystraszyla gdyby dwie to samo powiedzialy. A czy Gabi po szczepionkach ma jakies rekacje? Bo jak do tej pory nic sie nie dzialo to powinno byc ok. A dostala juz MMR bo ta chyba jest najgorsza. Wiesz czasem po tej szczepionce dzieci choruja na te choroby wiec moze to wrozka miala na mysli. Swinka czy rozyczka by nie byla taka zla. A najlepiej powiedz mamie zeby Cie nie straszyla. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emcia dzieki za ksiazke:) i nie martw sie, dzieci czesto choruja po szczepionkach, Maja po Priorixie dostala wysypki, myslalam ze to rozyczka, ale na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja od Sylwestra mam wszytsko do tyłu bo mały najpierw miał zapalenie oskrzeli które rozwinęło się w zapalenie płuc :-( . W tej chwili dostaje już zastrzyki 2 razy dziennie. Ale zadbałyście o to bym nie miała za dużo do czytania :-P Emcia - nie denerwuj sie taktymi wróżbami. To przecież tylko wróżba a poza tym ( jeżeli już w to wierzyć) Gabi wyzdrowieje i będzie wszysko OK. A co do tej małej Oliwki to przykro takich rzeczy słuchać - mam nadzieję, że to nie będzie nic poważnego ❤️. Zielna - co do rozwoju to bieganie jest na porządku dziennym, Pawełek zaczyna też mówić coraz pewniej i to do konkretnej osoby wyrazy typu : daj, idź itp. Poza tym sam sobie bierze picie ze stołu, przynosi owoce z koszyka i kaze sobie obierać np. mandarynki :-) Z każdym dniem jest coraz więcej z nim kontaktu - widzę, że rozumie wszytsko tylko nie zawsze mu się chce to robić :-P Czy u Was też jest dzisiaj taka piękna pogoda - u mnie jest w tej chwili 14 stopni, mocno świeci słońce - zaryzykowałam i powiesiłam pranie na dworze - zobaczymy czy wyschnie :-) Spóźnione życzenia dla Bartusia - Kasiu napisz coś więcej co u Was. A ja nie dostałam zdjęć Majeczki :-( Dorotka, Dunia - Wy też już dawno się nie pojawiałyście. Asiulek pewnie z kolei urządza się w Anglii :-) Powysyłam Wam kilka najnowszych zdjęć Pawełka. I jeszcze jedno pytanie - napiszcie ile Wasze maluchy mają wzrostu ? Ja jak mierzyłam Pawełka tydzień temu to miał 87 cm :-) Całuski 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam zwrotnego mejla, ze nie miesci sie na Twojej skrzynce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na jaką pocztę wysyłasz : onet czy interia ? poczyściłam trochę - spróbuj jeszcze raz - plisssss ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam, ale znowu wrocily:( wysylalam na onet a drugiego Twojego mejla nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Floo - ja nie dostałam zdjęc ale pewnie nie masz mojego adresu ? Aga - dzięki za zdjęcia Pawełka, ale z niego fajny tygrysek :-))) Jeżeli to zdjęcie z choinką jest u Ciebie w domu to mam pytanie czy jesteś jakoś szczególnie przywiązana do tego kwiata na ścianie ? Jezeli nie to podaruj go swojemu wrogowi :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - to u teściowej .... :-D Masz jakies nowe zdjęcia swojej czarnulki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - dzieki za zdjecia, Pawelek juz jest duzy! I sam myje zeby, zdolne dziecko masz!!! Benjamin to nawet nie wie co zrobic ze szczoteczka :) Mam pytanie, co dajecie swoim maluchom np. na 2 sniadanie? Mi sie juz pomysly wyczerpuja. I jeszcze o mleko, jakie dajecie? Bo mam zamiar wkoncu odstawic mlodego i nie wiem czy dawac mu zamiast tego krowie czy mieszanke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×