Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Gość betbus
chyba tez zrobie sobie przerwe.zajrze czasem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słoneczko ja już nie potrzebuję wsparcia ....nieźle mi idzie...hmmmm....nic więcej nie powiem...jest super...pozdro dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracz
naprawde podobaja mi sie wszystkie te wypowiedzi, mam juz tabex wlasnie kupilem ide zaraz jeszcze sobie zapalic i mam nadzieje bedzie to ostatni raz mam chcec rzucic paleni i bardzo sie boje ze nie dam rady ale postanowilem sprobowac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pal cygara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE PALĘ 27 dni!!!!!!!!!! tydzień temu odstawiłam tabex, ja się czuj e jak nowo narodzona- chodzę cała w skowronkach, pięknie wyglądam, pięknie pachnę........motyle szaleją......dlaczego?...kto zgadnie?????????? Do GRACZA- brawo chłopie oby tak dalej, jak chcesz to powspieram, cieszę się jak mogę pomóc, mi się udało już nie chcę palić- najgorsze mam za sobą...już kiedyś pisałam- to forum to magiczne miejsce...poddaj się tej magii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze za tobą !? Wytrzymaj z pół roku i dwie inmprezy z alkoholem i palącymi obok to pogadamy ! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet zielony
Mam pytanie. Czy któraś z was używała TABAX'u ? Jakie efekty ? Podobno są to skuteczne tabletki na pozbycie się nałogu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do YOGI MIŚ, czy jak ci tam - to czy wytrzymam nie zalezy od towarzystwa i imprez ja już takie zaliczyłam i ....dalej nie palę...a wiesz dlaczego??????bo ja nie chcę palic!!!!!!!!!!! i nieważne jest czy nie palę dzien czy miesiac czy rok - ja jestem z siebie dumna- a ty z takim nastawieniem chyba nie bedziesz tu mile widziany- pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!! dodam tylko że do młodzieży się nie zaliczam i niejedno w życiu przeszłam.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABEX jest skuteczny bo niweluje głód nikotynowy( to ten głód jest sprawca, że do palenia wracamy na początku) ale musisz naprawdę chcieć przestać palic, bez tego żadne metody nie są skuteczne. Warto spróbowac!!!!!!!!!!!i warto wystrzegać się niedowiarków, bo to żadne wsparcie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj wlasnie kupilam sobie tabex. jedna z moich kolezanek dzieki temu lekowi rzucila palenie palila 15lat a teraz jest juz rok jak nie pali wiec ja teez chce sprobowac a mysle ze bedzie mi o wiele latwiej poniewaz ja pale dopiero nie caale 4 lata i mam mlody organizm od jutra chce zaczac terapie i wierze ze NIE BEDE PO TYM PALILA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a ja od tygodnia pale lighty..i..musze przyznać że coraz mniej..na razie się łudzę, że pomoże i rzucę..chociaż pewnie jak bym się uparła to bez żadnych wspomagaczy by się udało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka-ropuszka
do SŁONECZKOOO... gratuluje!!!! ja tez jestem z Ciebie dumna i ze wszystkich palaczy, ktorym udalo sie:) ja proboje oduczyc mojego chlopaka, choc sama nigdy nie palilam... napisz mi ileten tabex kosztuje! dzieki z gory!pozdrawiam i zycze wytrwalosci w dazeniu do celu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka-ropuszka
Do MONISIA 1233 napisz mi ile kosztuje lek o ktorym piszesz! dzieki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aby nie palic
trzeba przestać palić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MUSZKA- ROPUSZKA tabex kosztuje 37 zł jest na recepte, ale udało mi się kupic bez...naprawde polecam !!!!!! Nie polecam przerzucania się na lzejsze papierosy- to wciaz sa papierosy... niestety. I jeszcze jedno- nie róbmyz siebie bohaterów.....jeśli istnieja wspomagacze, a tabex się do nich zalicza to czemu z nich nie skorzystać?????? chyba, że sprawia wam przyjemność cierpienie i terroryzowanie otoczenia...hehehehe. Tak więc......trzymam za was kciuki!!!!!!!!!!!!!1 JA TEZ SIĘ POCHWALĘ-------DZISIAJ 34 DZIEŃ BEZ FAJKI----- i jestem z siebie cholernie dumna, trzeba pomyślec o nagrodzeniu się....papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszon
NIE PALE JUZ 5-miesiąc !!!! HURAA !!!!!!! ALE JESLI MAM BYć SZCZERY TO CAłY CZAS CIąGNIE DO FAJEK , WIEC PAMIETAJCIE ZE JEDEN MASZEK I JUZ PO CALYM RZUCENIU PALENIA !!!!!!!!!!! ZACHOWAJCIE CZUJNOŚĆ !!!!!!!!!!!!!!!!! JA WYGRYWAM Tę WALKE I MYśLE ZE WYGRAM WOJNE ZE SMRODEM !!!!!!!!!!!!!!!!! żYCZE WSZYSTKIM DUZO SILNEJ WOLI !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co z wami????? słomiany zapał? na to wyglada- niestety- wasza strata ! A ja 41 dzień bez peta i nie powiem zeby było lekko, bo nie jest...heh ale jestem dzielna kobieta i nie dam sie...do czego to doszło zostałam sama na polu walki...inni polegli...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZBYSZON to prawda - ani jednego maszka!!! a chce mi ię dzisiaj palic jak cholera!!!!!!! Idę na jogę tam się wyciszę buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcikk
Witam was, nawet nie wiecie jak milo sie czyta wasze posty:) Ja pale od 8 lat(mam 25), co prawda pol roku temu zaparlam sie i nie palilam 3 miesiace, niestety jak to napisac bliska mi osoba chciala sobie zrobic cos zlego i ja z tego stresu i nerwow i strachu zaczelam znow palic, najgorsze ze wiecej niz wczesniej do 25 petow dziennie. Wiem z glupio zrobilam, najgorsze ze widze roznice po 3 miesiacach niepalenia. Cere znow mam brzydsza, wieczorem boli mnie glowa, problemy ze wstaniem rano echh i ten obrzydliwy smrod. Dzis jeszcze nie zapalilam a wstaje o 6 rano heh dla mnie tyle godzin bez fajki to juz cos:) Naprawde jestem zdeterminowana bo mam juz tego dosyc i wiem ze bedzie mi trudniej bo moj facet pali i w pracy tez prawie wszyscy pala, ale zrobie wszystko. Pozdrawiam , zazdroszcze juz niepalacym:) i zycze powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcik100
Ewcik-To jesteśmy dwie. Ja nie palę drugi dzień. Jest mi ciężko, bo mąż pali, mam nadzieję że dam sobie radę. Czekam na każde słówko otuchy i wsparcia. Będę tu pisać codziennie i chwalić się że nie palę może to bedzie większa mobilizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatuszka
moj chlopina dojrzewa do decyzji o rzuceniu palenia. Ja nie pale juz jakis miesiac. Moze to dziwne ale palilam coraz mniej i mniej i papierosy z dnia na dzien mnie coraz bardziej odrzucaly no i jakos tak jest do dzis. Co oczywiscie nie zmienia faktu ze na imprezie, w knajpie czy gdziuekolwiek indziej nie ciagnie mnie do tego syfu ;)) ale jakos idzie... moje pytanie sprowada sie do plastrow, tabletek, ot wspomagaczy. co gdzie no i przede wszystkim za ile, bo student biedny na papierosy znajdzie, ale na leczenie z nalogu juz nie ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcik 100
cały czas nie palę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak miło...nareszcie ktoś tu zajrzał !!! rzucajcie dziewczyny palenie...dzisiaj mój 46 dzień bez fajki- lekko nie jest, ale jaką ja mam satysfakcje kiedy widze już znikające uśmieszki niedowiarków z pracy ....zaczynają mi zazdrościc hehe...nie dam się i wam życze wytrwałosci ...buziaczki...będe tu zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGATUSZKA kup TABEX kosztuje 37zł. i jest bardzo skuteczny jeśli oczywiście chcesz rzucić palenie- nie ma cudownego środka !!!!! Poczytaj wcześniejsze wypowiedzi moje i innych rzucających palenie- polecam! aha..tabex jest na receptę- ale wiele osób kupuje bez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też musze rzucic palenie.A może ktoś spróbuje ze mną? powiedzmy nie!Czy jest ktos chętny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcikk
Witajcie:) bylam nad Solina na weekend, duzo bylo pokus ale nie zapalilam, czyli dzis bedzie 6 dzien:) I wiecie co nawet sie nie obzeram, nie ssie mnie bardzo, tylko zauwazylam ze szybko sie denerwuje:) ale moj misiek jest wyrozumialy:) hmmm do czasu:) czy wiecie jak sobie z tymi niepotrzebnymi nerwami poradzic? bo sama zauwazylam ze czasem wybucham z byle powodu. Wczesniej tak sie nie zachowywalam. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcikk
Acha, wiecie co, mnie bardzo pomagaja spacery, dlugie:) powaznie od tych 6 dni dziennie przynajmniej 3 h wieczorkiem chodze. I wtedy naprawde nie mysle o paleniu nawet, a jak sie spi po takim spacerku:) Goraco polecam i plywanie. Zupelnie inaczej sie czulam jak przeplynelam sie dosc spory kawalek i po wyjsciu z wody nie siegnelam po fajke(a wczesniej tak wlasnie bylo). Super heh ludzie ktorzy nie pala czytajac te posty pewnie by pomysleli ze jakies swirniete jestesmy ale naprawde jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×