Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 alex

Co zrobi膰 aby rzuci膰 palenie papieros贸w

Polecane posty

Go艣膰 moniq51
Melduj臋 pos艂usznie, 偶e nadal nie pal臋 ( 84 dni )...;))) Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki:)))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 stykrota
A ja potrafi臋 nie pali膰 kilka miesi臋cy, dni.. i robie takie przerwy. Tylko 偶a艂uj臋, 偶e wracam do tego. Jednak pisz臋 tutaj, 偶eby wypowiedzie膰 si臋 na temat rzekomego wp艂ywu papieros贸w na przyspieszenie pojawienia si臋 zmarszczek. Ot贸偶 - zaczynam si臋 z tym powoli nie zgadza膰. Ostatnimi czasy przeprowadza艂am obserwacje stanu cery u znajomych pal膮cych minimum 10 lat. B臋d膮cych w wieku mi臋dzy 30 a 35 lat... i co???? No w艂a艣nie - nic... Cera w bardzo dobrym stanie. 呕adnych zmarszczek opr贸cz mimicznych, kt贸re maj膮 w tym wieku r贸wnie偶 ci co nigdy nie palili. Wi臋c nie wiem do ko艅ca jak to jest. Jak my艣licie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam, te偶 dzisiaj zacz臋艂am tzn wypali艂am 2 ostatnie papieroski z paczki , od soboty na tabexie wi臋c chyba jeszcze te 2 by艂y dozwolone. To by艂o o 9-ej od tamtej pory nic. Chocia偶 dzisiaj mocno bi艂am si臋 z my艣lami podjecha膰 do kiosku i kupi膰, jeszcze t膮 ostatni膮 paczk臋 czy nie? Nie kupi艂am. Ostatnio rzuca艂am IX-X 2008 , wytrzyma艂am 2 miesi膮ce a偶 w ko艅cu mia艂am takiego dosy膰 sporego nerwa i jeszcze wszyscy palili wiec sie pocz臋stowa艂am, po czym pocz艂apa艂am kupi膰 paczk臋. I tak do dzi艣. Mam nadziej臋 偶e tym razem si臋 uda, ja trzymam za Was a Wy trzymajcie za mnie kciuki!:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 akne14
stykrota Wydaje mi si臋, 偶e papierosy maj膮 wp艂yw na wygl膮d cery (nie zmarszczki) szczeg贸lnie gdy dochodzi do tego stres. Oczywi艣cie nie u wszystkich. To tak jak z z臋bami. Znam osoby pal膮ce kt贸re maj膮 z臋by bia艂e jak pere艂ki i osoby kt贸rym z臋by zmieniaj膮 kolor po fajkach (i nie tylko) na 偶贸艂ty i musz膮 cz臋sto czy艣ci膰 u dentysty z osadu. Zatem jest to sprawa indywidualna. Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 akne14
Truskaweczka powodzenia 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzi臋ki akne, mo偶e jak b臋d臋 tu z Wami p贸jdzie lepiej, tak w艂a艣nie my艣la艂am, 偶e gdybym si臋 nie z艂ama艂a dzi膰 mia艂abym ju偶 8 m-cy:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzi艣 dopiero drugi dzie艅, a po g艂owie mi ca艂y czas papieros chodzi, nie mam na niego ochoty bo a偶 mnie mdli na to jaki to smrodek, ale ca艂y czas mi siedzi w g艂owie i namawia \"zapal\"!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Agulkaaaa8
Truskaweczko2000 nie martw sie jakos dasz rade, ja tez sie z艂ama艂am ale wiesz co jest najwa偶niejsze ze potrafisz sie do tego przyznac ze sie z艂ama艂as, dasz rade ja tez musze ja z艂ama艂am sie dzis rano i zapalilam a wiem ze jak zapale rano to pozniej juz bede palila od rana zawsze mam jakas motywacje... a czytalas ksiazke?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 truskaweczka20000
tak Agulka wczoraj sko艅czy艂am czyta膰 ksi膮偶k臋, a i tak si臋 podda艂am, ale wiesz co , ja te偶 tak mam 偶e jak zapale tego jednego co tak za mn膮 chodzi od rana to potem mi si臋 odechciewa:) przypominam sobie o tym, 偶e to 艣wi艅stwo:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Agulkaaaa8
ja tak samo skonczy艂am ksiazke czytac powiem ci ze mialam taki dzien ze w ogole nie palilam przez caly dzien ale przychodzi wieczor to jest masakra;/ jakos trzeba sobie dac rade, musimy, wiesz ile razy patrzylam w lustro i widzialam szara zmeczona twarz a pozniej szlam zaplic musze powiedziec dosc !!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 truskaweczka20000
to m贸wimy razem -DO艢膯 I KONIEC Z TYM 艢WI艃STWEM! Damy rad臋, co?:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Agulkaaaa8
:) Dobra nie ma sprawy!! DAMY RAZEM RAD臉! 艣mierdziuchy nie sa nam potrzebne do 偶ycia!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 truskaweczka20000
nie i przez nie same by艂y艣my 艣mierdziuchy! a Feee)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Agulkaaaa8
a powiedz mi rzucalas juz kiedys? jak dlugo palisz i w ogole o tym naszym okropnym na艂ogu;/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 truskaweczka20000
pal臋 oko艂o 20 lat, pierwszy raz rzuca艂am we wrze艣niu zesz艂ego roku, wytrzyma艂am 2 m-ce po czym mia艂am ogromnego stresa i kiedy znalaz艂am si臋 z pi臋cioma innymi zestresowanymi osobami kt贸rzy palili sklusi艂am si臋 i poprosi艂am o pocz臋stowanie. Stresa nie min膮艂 wcale a ja polecia艂am po paczk臋 no i pali艂am do dzi艣... robi臋 nowe podej艣cie:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wolna od papierosa
KUP GUM臉 NICORETT -NAJLEPIEJ 004 MGR I ZA呕YWAJ MNIE TO POMOG艁O A PALI艁AM PRAWIE 30 LAT.呕YCZ臉 POWODZENIA.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 truskaweczka20000
dzi臋kuj臋 wolna, dzi艣 kupi臋, co prawda za偶ywam tabex ale mo偶e dodatkowo guma nie zaszkodzi:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Agulkaaaa8
Ja pale od 7 lat, ale w moim na艂ogu nikotynowym nie zdarzy艂 sie raczej chociaz 1 dzien bez papierosa, mieszkam sama wiec nie mam kontroli !! tzn nikt jej nie ma wczoraj nie palilam caly dzien, najgorsze sa wieczory!! co tu zrobic caly dzien chodza mi po glowie slowa z ksiazki allana !! musimy dac rade... tylko to takie ciezkie ja jestem jeszcze na etapie watpliwosci czy na cale zycie chce rzucic;/ lubie palic, chociaz wiem ze jest niezdrowe i smakuje bleeee, boje sie ze chwila np teraz kiedy bedzie cieplo przy grillu i piwku dam rade nie zapalic;/ jaka jestem glupia!! grrrrrrrrrrrrr Truskaweczko musimy dac rade!!! albo my albo one- rakotworcze i pieni臋znoch艂onne wstr臋ciuchy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 malgosiamarysia
Witam, palenie, ah to fatalny nalog, ale nie poddawajcie sie. da sie go zwalczyc. ja palilam 10 lat. probowalam rzucic wiele razy, zawsze bylo to dla mnie katorga. probowalam prad贸w, plastrow itz. ona sa dobre jesli jest sie uzaleznionym od nikotyny. u mnie bylo to cholerne uzaleznienie psychiczne. wszytsko kojarzylo mi sie z papierosem - wkoncu te 10 lat przepalilam. az do listopada 2008 roku. znalazalm sobie silna motywacje. a raczej dwie. po pierwsze udalam sie na badania do alergologa (jestem cholernym alergikiem) i tam ku mojemu zdziwieniu lekarz oswiadczyl mi ze ... mam astme! przerazilo mnie to troche, ale pierwsze co zrobilam po wyjsciu od lekarza to oczywiscie fajeczka... myslalam o tym duzo, za kazdym razem kiedy bralam do ust papierosa myslalam o tej swojej astmie. 2 sprawa szukalam pracy i przyzeklam sobie ze jak tylko ja znajde zainwestuje w sport i rzuce to swinstwo. i udalo sie nie pale od grudnia, czuje sie wysmienicie, kazda pokonana pokusa jest dla mnie sukcesem. silna motywacja oraz odpowiednie nastawienie psychiczne to klucz do sukcesu... zycze szczescia, Wam tez sie uda!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 truskaweczka20000
Damy Agulka rad臋, innym si臋 uda艂o to nam te偶 musi i najwa偶niejsze jest to 偶eby nie my艣le膰 co b臋dzie p贸藕niej czy jutro tylko teraz sobie m贸wi膰 niew pal臋, nie 艣mierdz臋 i mam jakies 10 z艂. wi臋cej w portfelu jutro b臋dzie 20 itd. malgosiamarysia trzymaj za nas b臋dziemy z Agulk膮 walczy艂y z ca艂ych si艂! dzi臋ki za wsparcie, bo po Twoim wpisie wida膰, 偶e jak si臋 nie uda dzis to nie pow贸d 偶eby si臋 za艂ama膰 tylko walczy膰 dalej:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Agulkaaaa8
Damy rade, bede sie odzywac, tak偶e zagl膮daj na stronke:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 malgosiamarysia
truskaweczko dasz na pewno rade. caly czas sobie powtarzaj ze dasz rade, ja tak robie. jest mi ciezko czasem, moja najlepsza przyjaciolka pali, ale powiedzialam papierosy ze mna nie wygraja. zapisz sie na basen, silke cokolwiek, przejdz na dietke tym sie zajmij. ja chodzilam na basen i przeszlam na diete, nic nie przytylam (tego akurat bardzo sie balam). kazdy dzien bez fajki byl sukcesem, probowalam sobie obrzydzac te papierosy. jedna z nagrod byla dla mnie opinia kosmetyczki u ktorej bylam na oczyszczaniu miesiac temu. powiedziala ze zawsze pozna osobe palaca po cerze, a u mnie tego nie widac. bylam tak zadowolona ze to dalo mi wiecej wiary i checi w to ze nie zapale. ja tez zawsze mowilam, kurde ja lubie palic, ale to bylo takie tlumaczenie sie przed sama soba. dacie rade. na pewno!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 truskaweczka20000
tak tak ma艂gosiumarysiu pami臋tam ten zachwyt, jak w zeszlym roku udalo mi sie dwa miesiace nie palic to stalam przy lustrze i nie wiem czy naporawde czy tylkko w to uwierzylam ale mialam ladniejsza cer臋. Niestety ja przyty艂am i to bardzo du偶o od miesiaca jestem na diecie i 膰wicze, tylko sie boj臋 ze caly m贸j wysi艂ek p贸jdzie na marne bo s艂uysza艂am, 偶e nawet jak si臋 uwa偶a z jedzeniem to i tak si臋 co艣 zawsze utyje bo przemiana materii sie spowalnia:( ale caly czas wierze ze sie nie poddam:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Antypapierosowa
Te偶 kiedy艣 pali艂am. Aby rzuci膰 przydaje si臋 zakaz palenia w miejscach publicznych. Tylko dlaczego przy opisach knajp i klub贸w nie jest napisane gdzie jest zakaz palenia? Teraz sprawdza艂am na www.sybil.pl i przy 偶adnej z restauracji, klubie czy innych miejscach publicznych nie ma adnotacji, czy tam jest zakaz palenia czy nie. To jak to jest w knajpach w rzeczywisto艣ci teraz? Pali si臋 czy nie pali?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 malgosiamarysia
truskaweczko wiec mowie ci chodz na sport. wiadomo ze z przemiana materii jest inaczej jak najgle rzucasz palenie. ja tak mialam przy poprzedniej probie - w ciagu miesiaca 3,5 kg przytylam, dlatego tymrazem postanowilam z dniem rzucenia palenie isc na basen no i dorzucialm chleb, ziemniaki i ciasta.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 malgosiamarysia
antypapierosowa - nieststy caly czas mimo w szystko w knajpach mozna palic. sa niby wydzielone miejsca. ale zdazylo mi sie byc w takiej restauracji gdzie palenka salka z 3 stolikami byla dla niepalacych a ogromna sala z 15 stolikami dla palacych...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 truskaweczka20000
kochana ma艂gosiumarysiu - chleb, s艂odycze, ziemniaki i inne badziewia tucz膮ce odruci艂am ju偶 2 miesi膮ce temu (tak plus minus), do tego codziennie 膰wiczenia brzucha, cardio i co drugi dzie艅 vacu-well zobaczymy , ale obawy s膮 bo nie raz czyta艂am 偶e kto艣 stosuowa艂 diet臋 du偶o 膰wiczy艂 a i tak przytyl:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Amelkaa
silna wola nic wiecej nie trzeba, pali艂am kilka dobrych lat a przesta艂am tylko dlatego ze szkoda mi by艂o mojej sk贸ry w艂osk贸w i bia艂ych z膮bkow...jak widac najwazniejsze zeby miec motywacje ;p

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×