Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Gość heraklita
Witam wszystkich:) Chcialam sie podzielic z Wami zarowno moja wielką radością jak i smutkiem. Ową radościa jest to ze od 43 dni NIE PALĘ!!!! (hurrrrrrrrrrrrra) Po 14 latach pochłaniania cygarków (bo juz przesadzałam z ilościa wypalałam ok 25 dziennie) wreszcie sie udalo z dnia na dzień zgodnie z metodą Carra:) Jednak sa też przykre efekty. mniej więcej po miesiącu niepalenia potwornie pogorszyla mi sie cera. ( I jak to sie ma do durnych reklam gdzie pani sie przechwala ze sie jej polepszyła cera a ona e pachnie dymem tylko perfumami?) Skóra straszliwie sie przesuszyła zaczerwieniła a jakakolwiek próba natarcia kremem konczy sie jeszcze wiekszym pieczeniem. Myslalam ze to krem mnie uczula ale spróbowalam dla alergików i to samo. Policzki łuszczą mi sie płatami a oprócz tego w tych katastrofalnie wysuszonych miejscach pojawiły sie pryszcze ( myslałam ze pryszcze mam za soba od 15 lat:() Czy te objawy sa typowe czy to wynik odstawienia nikotyny? Proszę pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gronek.Gnk
Witam nie pale juz 5 dni (mam chcec zajarac kurde boje sie ze spróbuje ) jak czytam te posty to jeszcze bardziej mi sie chce poczuc ten dym w płucach ah tak bym zajarał chociaz poł szluga no kurde ale mnie ciśnie... Mówie nie... i nie pale to tylko psychika wmawia nam no zapal zapal ... ktos jest mocny psychicznie to nie zajara... mi głównie chodzi o to zeby przytyc bo warze tylko 56 kg na wzrost 169 cm (próbuje przytyc juz przez 3 lata i nawet kilograma a tyle własnie pale szlugi ... czy rzucenie mi pomoże... przytyje ???? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gronek.Gnk
ja od kad zacząłem palić to mi pryszcze po 3 miesiacach znikneły... czytalem na innych forach ze szlugi w tym niektorym osobom pomagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LGFP
witam, chciałem tylko powiedzieć, że nie palę od 21.03.2010 (czyli już 15 dni :-)). Paliłem około 6 - 7 lat. zacząłem biegać. widzę już pewne skutki rzucania: -poprawa kondycji -poprawa oddechu (dłuższy i głębszy) -nie mam już rannego "kapcia" w ustach -organizm się oczyszcza (wypluwam trochę zielonobrązowej flegmy codziennie rano) zacząłem też biegać codziennie rano. nie brałem żadnych tabletek, plastrów, gum, nie ciągnie mnie do palenia (nawet przy piwku :), a mówią, że "piwko lubi fajki"). mam nadzieję, że wytrwam. motywuje mnie duża oszczędność (jakieś 200-250 zł miesięcznie) i zdrowie. pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości w rzucaniu palenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
pogodnychZdrowych, wesołych i Świat Wielkanocnych. Specjalne życzenia uśmiechu i słonka dla bobmado, mariki i nilan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich niepalących po przerwie swiątecznej......... miłego dnia ...:))) marika Esteruś nilan ....pozdrawiam duzy usmiech dla was :D 🖐️ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
dzień dobry!!! miłego i słonecznego dnia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Coś strasznie cichutko dzisiaj.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj!!!!! A co tu sie dzieje? No tak,tu sie NIC nie dzieje.... Gdzie jestescie? PALICIE? hah.... U mnie wszystko gra,nie pale,to byly moje pierwsze swieta bez fajek....ide twardo do przodu..... Nadal mam nawal pracy,ale czytam na biezaca,dzisiaj musialam sie odezwac bo normalnie masakra jakas tutaj jest!!!!! Co to nikt nie potrzebuje pomocy?.....chyba tylko ja ciezko znosze roztanie z papierosem...:-) Pozdrawiam Rzucajacy....łaczcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
jestem nilan, ale bardzo zajęta........... :( ja również nie palę i cieszę się , że Tobie też się udaje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nilan .....jestem ..... mam taki młynek ostatnio ze zastanawiam sie nad L4 pogoda ładna ha ha ha ha nilan pozdrawiam trzymaj sie :D :P mam taką nadzieje ze to tylko po swietach tak chwilowo !!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze....wczoraj pisalam,gdzie sie podzial moj post?????? Nie mozemy miec razem zwidow bobmado...ktos sobie zarty robi..... Dziwne...... Pisze znowu,moze nikt mnie nie "usunie":-) Kolejny dzien niepalacy....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze po raz kolejny,moze tym razem sie uda... Nie masz zwidow bobmado,nie wiem co sie stalo z moim wczorajszym postem?....dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha myślę sobie nilan pisała odpowiedziałem jej a tu nic nie ma tylko mój posta taki jakiś dziwny myślałem ze mi się cos przywidziało aż się bać zaczęłam ze ze mną cos nie tak pisze do kogoś a ten kto nic nie pisał aż zapalić sobie miałem żeby sprawdzić czy jeszcze żyje ....ha ha ha pozdrawiam :P :P Nilan Esterus marika duży buziak dla was !!!! pozdrawiam żyje bo pisze J)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu kafe wrocilo do "formy"...:-) Pozdrawiam wszystkich niepalacych,dzisiaj mam dzien "zadumy",strasznie jestem z siebie dumna......... Jutro pewnie znowu bedzie "zal po stracie",ale dzisiaj jest piekny,cieply,sloneczny,NIEPALACY dzionek!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Witam wszystkich niepalcych! miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.....miłego dnia dla wszystkich niepalących............. Bobmado to już chyba 10 miesięcy....gratuluje....z całego serca....??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
No właśnie, coś mnie od rana męczyło i nie wiedziałam co :) Bobmado .............ode mnie też najserdeczniejsze gratulacje !!!!!!!!!!! 10 m-cy. jestes wielki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki sliczne za pamiec ...duzy buziak dla was :) :P sam sie dziwie ze to tak szybko zleciało ...... !!!!!!! a jak u was z niepaleniem ????? ostatnio mam mało czasu zaglądam tylko rano i wieczorem ale jeszcze tydzień i bedzie lzej ....ha ha ha pozdrawiam miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amegda 23
7,10 msc. czy 5 lat ... DO NAŁOGU CIĄGNIE NIE RAZ jak SZLAG !!!! NA wiosne można poledz ... :/// byłam bliska,bardzo bliska - - powstrzymało mi jedynie to ,ze miałabym ogromniego kaca moralnego,i to by pewnie o wiele bardziej BOLAŁO ,niż ta chwilowa ochota na dymka !!! Czy Ja jestem taka słaba ,czy ten nałóg cholerny nie da juz o sobie nigdy dokońca zapomnieć o sobie ... :////// (dla niewtajemniczonych u mnie juz prawie 8 msc. po ostatnim "gwizdku" ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amegda chyba masz zły dzień ................?????kurde czy ja jestem z innej bajki mnie nic nie ciągnie zapomniałem o tym jak o złym śnie ...................moze chory jestem ale nie mysle nie potrzebuje ..!!!!!!! pozdrawiam bedzie dobrze zapomnisz ....!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nugetka
najedz się proszku do pieczenie gwarantuje nie będzie ci sie chciało palić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Amegda 23--to mozemy sobie podac rece,ja taz nie potrafie zapomniec,i prawie codziennie mam ochote zapalic,raz mam lepsze dni raz gorsze,ale caly czas CHCE!!!!!...........Ja myslalm ze to ze mna cos nie tak:-(...i ja tez mam wrazenie ze do konca zycia juz bede pamietac i 'WSPOMINAC" papierosy.....ja mam za soba juz 2 miesiace i co? i dalej WALCZE!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jakos ostatnio nie potrafie sie cieczyc -spokojem -cisza -relaksem -szczesciem W takich chwilach kiedys do tych "przyjemnosci" palilam ,a teraz........... Chyba mam dzisiaj zly (bardzo zly) dzien..😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×