Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Gość Esteruś
mogę się z Wami podzielić......... my świętujemy wiosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno bobmado:-).. Ale nie lubie.... Jedyne co kiedys mozna powiedziec mi "smakowalo",to bylo malibu:-D...I takie cos (nie pamietam nazwy),butelka byla podwojna i tam byly dwa pyszne jakies trunki:-D......Hm...na to dalabym sie skusic:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
tak jakby :) , wąskie grono ale na szczęście jest :D ; przynajmniej wesoło mamy i jakos czas szybciej leci........ zapraszam do zach-pom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale fajnie..... Ja jeszcze musze posiedziec w pracy,czuje sie koszmarnie,nie lubie byc chora........i dalej mi zimno.... Pije gorace herbaty,ale g...o to daje:-(.... Popatrzcie,nie ma dnia bez jakis komplikacji,zawsze w tym naszy zyciu cos musi wyskoczyc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esterus to za zdrowie nilan moze pomoze bo szkoda jej ..:) :P uciekam musze jeszce zmienic koła w autku a potem ......zobaczymy ha ha ha miłego popołudnia buzuiak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
za Twoje zdrowie nilan wypiję bardzo chętnie, mam nadzieję, że pomoże 3maj się cieplutko.......... ja zmykam do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esterus.....znowu imprezka,jak fajnie!!!!! Nilan ...pytałaś jak skończyłam wczorajsze świętowanie...hahaha....jakby to powiedzieć....."wszystko dobrze się skończyło" - po 20 godzinach na nogach 1 piwo to szczyt moich możliwości...hahaha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah to slabiutko marika:-) Ja tez juz zmykam,ledwo sie trzymam na nogach... Do jutra i milutkiego wieczorku zycze........ja graca kapiel i do lozka z ksiazka......pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika ....tak widze zostalas sama......... ha ha ha jedno piwo to co taka kiepska glowe masz .........zartuje zmeczenie robi swoje ... buziak ...m.k. )) a ja jeszcze zmienism kola i zaczyna padac wiosenny deszczyk .... ale jes fajnie )))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a u mnie normalnie lato.....jak wyszlam na powietrze to tam o niebo cieplej niz w biurze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostałam sama......tak czasami jest w życiu....hahaha.... a to prawda ...głowę mam słabą...za dużo wypić nie mogę..... bobmado....u Ciebie deszczyk.....u mnie słoneczko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego wieczorku ...:P :D Esterus Nilan marika tak sobie siedzę i myślę i powiem wam ...... raczej napisze ze jestem z was dumny ........... twarde sztuki zawzięte i mimo ze nieraz jest ciężko !!!! dajecie rade .....WIELKI SZACUN DLA WAS dziewczyny !!!!! jezeli tak moge ale chyba najstarszy jestem ...ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego wieczorku ...:P :D Esterus Nilan marika tak sobie siedzę i myślę i powiem wam ...... raczej napisze ze jestem z was dumny ........... twarde sztuki zawzięte i mimo ze nieraz jest ciężko !!!! dajecie rade .....WIELKI SZACUN DLA WAS dziewczyny !!!!! jezeli tak moge ale chyba najstarszy jestem ...ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
bobmado dziękuje. Ale jeśli o mnie chodzi to wiele w tym Twojej zasługi:) gdyby nie Ty byłoby ciężko i nie chodzi mi tylko o palenie, wiesz co mam na myśli i bardzo Ci za to dziękuje. Jesteś naszym, a przynajmniej moim Skarbem:) ja już leze w łożeczku więc zanim zasne życzę spokojnej nocy i slodziutkich snów zwłaszcza kolorowym misiakom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
dzień dobry w ten piękny, słoneczny, choć trochę chłodny poranek! miłego dnia dla wszystkich niepalących.......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ w piekny pachnący wiosna ciepły poranek ............ :D miłego dnia ......... :P marika , Esterus , nilan .........miłej przyjemnej pracy ;D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellloooo.... Witam rowniez i ja....... U mnie slonce i cieplutko...... Bobmado dzieki..:-) Jestem caly czas,piszcie..:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nilan ....czasu brak !!!!! ha ha ha same awarie od rana .......:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam moje kolezanki marika esteruś nilan !!!! duży usmiech dla was :D :D dzisiaj brak czasu na pisanie... ale dzień !!! zmykam na obiadek i potem wyjazd miłego popołudnia b.! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez troche pracy.... Ale mamy meeega pogode:-) Cieszmy sie bo w piatek deszcz:-( Nie wiem ale zaczynam coraz mniej myslec o papierosach,jak wstaje to juz nie ma mysli ze kiedys "budzil" mnie papieros,i tak w ogole w ciagu dnia jest......nie wiem tak "normalnie".... Ciekawe czy to przez chorobe? Oby tez "koszmar"(czytaj objawy odstawienne) sie juz skonczyl...... Pije litrami herbate zielona,goraca bo znowu dzisiaj u mnie zimno.................a jak wyjde przed biuro.....lato!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje słoneczka!!!!!! Ale tu cichutko....wszyscy zapracowani....... Pozdrowienia dla wszystkich niepalących!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha taki dzień dzisiaj był .....strasznie pracowity ...!! :D duzy usmiech na dobry wieczór ..........b.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc niepalący !!! 🖐️ miłego udanego czwartku dla wszystkich ........... :D :P i duzy poranny usmiech dla moich wspaniałych koleżanek ......:D ;D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×