Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Gość Esteruś
hej bobmado ! jestem............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esterus co słychac u Ciebie ????????.....strasznie tu cicho !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
nic ciekawego....i nic nowego......... świętowanie okazało sie topieniem smutków w alkoholu :( ...........teraz mam olbrzymiego kaca i ledwo żyję..........ale nadmiar pracy jest dobrym lekarstwem .............na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha jakie swietowanie cos mnie omineło nic nie wiem .......????? kac to straszna rzecz ale ..........trzeba przezyc ...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ....jakie swietowanie nic nie wiem cos mnie omineło .....????? KAC to straszna rzecz ja cos wiem o tym ....trzeba przezyc !!!!! współczuje ............pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Esterus,swieto?...tez nic nie wiem,ale wspolczuje:-( Ja wlasnie jem ogromna bulke z szyneczka,jakos dzisiaj mocno glodna jestem,chyba choroba przechodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha nilan....... normalnie az sie głodny zrobiłem ... :P a do objadku jeszzce daleko !!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah..:-) Ja zazwyczaj pije koktajl albo jogurt na sniadanko,no a dzisiaj to nie moglam sie powstrzymac jak zapachnialo buleczkami w sklepie:-p......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah..:-) Ja zazwyczaj pije koktajl albo jogurt na sniadanko,no a dzisiaj to nie moglam sie powstrzymac jak zapachnialo buleczkami w sklepie:-p......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nilan........ jakies zachcianki masz .....?????? ha ha ha Esterus...... zyjesz ? ?????..... :D ja wiem ze na tą dolegliwosc nie pomoze ale duzy usmiech od kolegi :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam zachcianki:-) A moze:-) Ja po obiedzie ,zmykam do domu,mam dzisiaj energie jak szalona...... Chyba juz po chorobie:-)........ Pozdrawiam,i milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I. .....NIE CHCE MI SIE PALIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nilan ...... NO i bardzo dobrze ze nie chce Ci sie palić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chyba o to chodziło ha ha ha i pewno znowu zostałem sam !!!!! .......dobrej nocy wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Strasznie cicho przez cały dzień..........Ja już kaca wyleczyłam. Pozdrawiam serdecznie i spokojnej nocy życzę wszystkim niepalącym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Strasznie cicho przez cały dzień..........Ja już kaca wyleczyłam. Pozdrawiam serdecznie i spokojnej nocy życzę wszystkim niepalącym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha Esterus .....juz zdrowa ,,,ja wiem jak to jest w dzień kiedy sie pije jest super ale na drugi ..........szkoda gadac :))) ale i tak warto dla dobrej zabawy poprzedniego dnia ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich niepalących w piątkowy cieplutki poranek ......miłego dnia i dobrego humorku :)))))) i jak co rano dla moich wspaniałych koleżanek duży uśmiech :D marika Esteruś nilan ...... :D :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
witam, u mnie dziś trochę pochmurnie ale cieplutko :) po kacu nie ma śladu i humorek dopisuje...... miłego i słonecznego dnia dla wszystkich niepalących a zwłaszcza dla bobmado, nilan i mariki............i dla Was kochani wielki uśmiech :D :D :D z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten cieplutki poranek!!!!!! Dla wszystkich niepalących - miłego dnia , fantastycznego humorku i dużego uśmiechu bobmado, esterus, nilan........ściskam gorąco!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten upalny,przepiekny dzien...... Pozdrawiam wszystkich niepalacych..... Marika,esterus,bobmado......milego dnia ps. u mnie normalnie LATO!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadlam wlasnie sniadanko,tera kawki czas:-p Mam dzisiaj energie,dosownie na wszysko,nawet na prace:-p.. Pamietacie jak palilismy,to rano wstawalismy z "kacem"...tzn mnie zawsze mocno suszylo,mocno pic mi sie chcialo....no i dzisiaj rano wstalam wlasnie z takimi "objawami":-p.......hm...czy to normalne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nilan ...hmmm dziwne a co piłaś wczoraj ???? ha ha ha ha może malibu ............. :D :D :D dziwne wczoraj Esterus dzisiaj nilan ...!!!!! a tak na marginesie z tą ochotą na wszystko to bym uważał .... :D :D :D :P taki mały żarcik oczywiście pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobmado,nie smiej sie ,ja naprawde wstalam z takim" kacem" "papierosowym":-)........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
i jak tam nilan? lepiej już? u Was też tak cudnie świeci słonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ...nilan ja wiem...... trzymajcie sie dziewczyny milego weekendu slonecznego i cieplego ..... ......niestety ja jeszcze musze pracowac ...... ))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie!!!!!! Ja rano po otworzeniu moich oczet mialam takie suszenie!!!!! Napilam sie wody (duzo wody) i zaraz przeszlo!!!!!!!! Tak wiec caly czas czuje sie doskonale:-D.......... Wlasnie zjadlam obiad,łososia,ryz,surowka...... Jakos mnie zmoglo i przydalaby sie drzemka:-d.....ale to sobie daruje,moze pozniej,po pracy:-d.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam pod pseudonimem mojej kolezanki,"pozyczyla " na moment moj kom........to oczywiscie ja NILANNNNNN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Ale dziś cichutko............. no cóż, ja standardowo kładę niuńke spać, więc dobrej nocy życzę i udanego, spokojnego i słonecznego weekendu życzę specjalnie wielki buziak dla bobmado, nilan i mariki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Ale dziś cichutko............. no cóż, ja standardowo kładę niuńke spać, więc dobrej nocy życzę i udanego, spokojnego i słonecznego weekendu życzę specjalnie wielki buziak dla bobmado, nilan i mariki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×