Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Gość Esteruś
Witajcie :) bobmado, marika, nilan.............. cieplutko pozdrawiam spokojnego i słonecznego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
jestem, jestem..........tylko pracuję intensywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha esterus trochę luzu ,....popatrz za okno .......aż chce się żyć ........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! marika m. k. ................a ty gdzie jesteś ?????? nilan ja wiem ze nie możesz mówić ale pisać ............!!!!! dziewczyny co z wami uśmiechnąć mi się !!!! i cieszyć się życiem :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha esterus trochę luzu ,....popatrz za okno .......aż chce się żyć ........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! marika m. k. ................a ty gdzie jesteś ?????? nilan ja wiem ze nie możesz mówić ale pisać ............!!!!! dziewczyny co z wami uśmiechnąć mi się !!!! i cieszyć się życiem :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
łatwo powiedzieć wyluzuj..... mam tyle pracy, że nie wiem w co ręce wsadzić :( poprzedni tydzien się obijałam i teraz mam............hahaha a nie cierpię mieć zaległości, bo mnie wtedy trafia jasny.......:D uśmiech jest i to wielki :D :D :D :D..................a u Ciebie? buziole :) :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo:-) jestem,jestem,fakt nie mowie,ale musze wam napisac ze znalazlam bardzo duzych pozytywnych stron mojego nieszczescia:-D...... Kolejny dzien niepalacy,choc przyznam ze w mojej sutuacji nawet nie mysle o fajkach.... U mnie znowu piekne sloneczko,i dzisiaj nie bardzo mi sie to podoba,poniewaz ze zgroza spostrzeglam,jaki potworny kurz mam w archiwum i na biurku:-(...........sloneczko dzisiaj jakos niefajnie swieci prosto wlasnie w te miejsca:-(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobmado....hahahaha....gdzieś w sieci się zagubiłam....hahahaha jestem, jestem......widzę że wszystkim humorki dopisują......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
nilan, nie przejmuj się bałaganem............ ja się przyzwyczaiłam.......nasza sprzątaczka przychodzi codziennie ale opróżnia tylko kosze na śmieci i dopiero jak mamy juz tak brudne biurka, że można na nich palcem pisać to sprzątnie- o ile się ją o to poprosi........ ja niestety w godzinach pracy tez nie mam na to czasu, a jak chcę mieć czysto to zostaje po godzinach i sobie sprzątam...........:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie ze humorki macie ja tez mam ;D :D ;D i cieszy mnie to ze jest komplet dzisiaj ..........bo jakos ciezko was było ostanio pozbierac do ............no własnie ....ha ha ha właśnie mój synuś zadzwonił że zdał teoretyczny egzamin na prawo jazdy ........wiec moja radość jest jeszcze większa ........:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
no, to tatuś pewnie dumny :)................ gratulacje dla zdolnego synka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez gratuluje Choc jak sobie przypomne moj test😭 W kazdym razie u mnie testy to byl pikus:-)...gorzej natomiast z jazda😭...... Tak wiec trzymam kciuki za syna bo nie lada wyzwanie przed nim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygońcie mnie!!!!!!! żebym cos dzisiaj zrobił w pracy...... ale mam lenia zaraz pójdę na spacer ...ha ha ha pogoda mnie rozbroiła ........................b.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki.....no pewno ze jestem dumny ..:)). ale ja pamiętam 6 lat temu robiłem ciężarowe + naczepy nie zazdroszczę mu ....sam stres to było straszne ..... wydawało mi się ze mnie to już nie dotyczy ale .........ważne ze zdałem za pierwszym podejściem ... wygońcie mnie!!!!!!! żebym cos dzisiaj zrobił w pracy...... ale mam lenia zaraz pójdę na spacer ...ha ha ha pogoda mnie rozbroiła ........................b.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje, gratulacje!!!!!!!!! Z jazdą też będzie ok!!!!!!!! Ja dobrze wspominam swój egzamin, tylko nawet nie pamiętam ile fajek wtedy wypaliłam........stare dobre czasy!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge cie wygonic bo z kim bede pisac:-D Chcialam troche ogarnac biuro,ale jestem do niczego,strasznie szybko sie mecze:-( Jejkuuuuu,pisze jak stara zrzeda:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również gratuluje!!!!!! Z jazdą też będzie ok!!!! Ja dobrze wspominam swój egzamin, tylko nawet nie pamiętam ile fajek wtedy wypaliłam..........stare dobre czasy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ...nilan chora jesteś wybaczamy ....ha ha ha taki dzień dzisiaj słoneczny wiosenny piękny nic sie nie chce .......jak ja kocham taką pogodę !!!!!!!!........idę cos musze zrobić jakies 40 min mnie nie będzie ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ...nilan chora jesteś wybaczamy ....ha ha ha taki dzień dzisiaj słoneczny wiosenny piękny nic sie nie chce .......jak ja kocham taką pogodę !!!!!!!!........idę cos musze zrobić jakies 40 min mnie nie będzie ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika ...dzieki cos sie tu dzieje nie widzę wszystkich postów niektóre dopiero po chwili wysyłają sie po dwa ...ha ha ha b.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zmykam na troszkę......idę się zrobić na bóstwo....hahaha...wiosna dawno już przyszła.....pora się wybudzić z zimowego snu................... Pozdrowionka.....miłego popołudnia b.!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika:-)...i jak skonczylas wczoraj swietowanie:-)..... Ja wlasnie popijam kawe,niby cieplo ale mnie cos trzesie:-o........wszyscy w letnich bluzeczkach,a ja w polarze,i dalej mi zimno:-o....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika ...to musimy poogląc ja skończysz .......zdjecie prosze zrobic i umiescic link .....:))) b.! nilan ...kawkę sama a my ????? o Ty .......... ha ha ha :D :P jakiegoś grzańca trzeba wypić i będzie dobrze.....!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobmado;-)......jestem pewna ze jakas wkladka do herbatki by pomogla,ajuz nie wspomne o grzancu:-D....Ale ja po pierwsze nie pije zadnego alkoholu,a po drugie jestem na antybiotyku:-(..... Mozesz za mnie wypic:-) A kawke prosze juz robie:-) Tylko dzisiaj nic do niej nie mam:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nilan nic nie pijesz naprawde???? ....hmmmm...no ja moge wypic ale tobie to nie pomoze .... dzieki za kawe .....))))) a nie prawda ostatnio pilas z nami .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha pilam internetowo:-) Tak to moge pic z wami zawsze i ile chcecie:-) Moje zdrowie na tym nie ucierpi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha internetowo !!!!! byłem na obiadku chyba przesadziłem jak jeszcze wypije kawe to ......bedzie kiepsko ha ha ha .................... a tak naprawde ani piwka nic .........dlaczego:?????jak mozesz napisac oczywiscie ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze moge:-) Nigdy nie pilam specjalnie alkoholu,nie lubilam.... Moj ojciec byl alkoholikiem,koszmar..... A jak wyszlam za maz,pozniej ciaze,to cakowicie przestalam pic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to szkoda tak na dobry humorek nie raz warto ....:))))) i na lekarstwo ha ha ha ....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×